Gönderen / 4 Haziran 2018 Pazartesi / 21 Comments / , ,

Nevbahar Koç Kimdir?

Dünden beri ülkede bi bayram havası, bi coşku.. Valla bak alışkın değilim, napıcaz ne tepki vericez bilemiyoruz, ne kadar sürecek kestiremiyoruz. Every way that i can birinciliğinden beri yüzümüz gülmemişti galiba. Evet Ali Koç'un Fenerbahçe başkanı olmasından bahsediyorum. İlk kez desteklediğimiz, aydın, güçlü ve güvenilir bi seçim sonucuyla karşı karşıyayız, du bi tarafımı kaşıyayım.


Tabi Ali başkanımın yakışıklı ve fit bi Koç olması hepimizi gözlerinden kalp çıkan emojiye döndürse de kendisi 2 çocuk babası ve evli barklı bi adam. Hemen gözlerimizi "Peki ya karısı kim?" diye gözler felfecir okumaya başladı. Ben de bulabildiğim tüm bilgileri derleyip eşi Nevbahar Koç'u tanıtmaya çalışacağım size.


Yaptığım araştırmalar sonucu hep karşıma aynı şey çıktı: İlgiyi, göz önünde olmayı sevmiyor, sessiz, sakin, sosyete ve cemiyet hayatından uzak, öyle boy boy davetlere katılayım, çantamla hava atayım tarzı bi kadın değil. Sosyal medya kullanmıyor.

Kim olduğundan başlayayım. Ünlü şarkıcı Melike Demirağ'ın kardeşi kendisi. Hatta Melike 15 yaşındayken, Nevbahar Demirağ'ın annesi 19 yaşında Türkiye güzeli seçildiğinde evleniyor babası. Üvey annesi Afet hanım ile 4 yaş var arasında sadece Melike Demirağ'ın. Sonra Nevbahar doğuyor. İlkokuldan üniversiteye kadar Amerika'da okuyor. 

"Sosyetik güzel" olarak tanıdığımız Yasemin Kozanoğlu ile de kuzenler (teyze kızı) Yasemin hızlı yaşarken o hep ağır başlı, sessiz, sakin, okulunda, işinde gücünde imiş.

Hatta Amerika'da yaşadığı dönemde Tarkan ile sevgiliymiş! 

Tarkan'la sevgili olup, Ali Koç ile evlenmek hangi level ya? Bi de bizim ex'lere bak, Mamak çöplüğü...


Zaten Ali Koç ile de çocukluk arkadaşılarmış. Yıllarca sevgili olduktan sonra (öyle boy boy gezip tozma, fotoğaf verme falan yok, kendi hallerinde bi ilişki) yine sade bi nikah töreni ile evde evleniyorlar. Ali Koç'un o dönem dünya turunda olan babası Rahmi Koç evdeki nikaha gelmiyor. Hmmm işte bu hemen dedikodu kazanının çalkalanmasına sebep. Gösterişten uzak olmak istedik deseler de gayet Çırağan'larda evlenen Koç'lar olduğunu biliyoruz. Yani Çırağan düğünü olmasa da evde (ev dediğim de yalı) nikah biraz fazla sönük geldi bana. Ali Koç ile evleniyorsun sonuçta.


Hamile olduğu için evlendi dendi ama baktım Ekim 2005'de evlenmişler, kızları Sadberk Leyla Koç ise Mayıs 2006'da doğmuş. Arada 8 ay var ama bilemedim şimdi. İkinci çocukları da bi kaç sene sonra doğuyor. Tek erkek Koç torunu olduğunu okudum. Kardashianlar, royal familylere olan hakimiyetim Koç ailesinde yok. Oturup onlara da çalışayım, yandınız Koç'lar...


Türk sosyetesinde görmeye alışkın olduğumuz şaşaha, ihtişam, göze sokma tabii ki Koç ailesi mensubu olduklarından kendilerinde yok. Sonradan görme değiller yani. Nevbahar Demirağ'ın dedesi zamanında Koç'larla falan iş yapan bi aileymiş hatta. Tarzını wooow bulmadım ama çok kötü de değil. 


Şu ekran görüntüsünü aldığım röportajı izledim de pek coşkulu görünmüyor Ali Koç'un başkanlığı hakkında. Zaten başkan olmak hep hayaliymiş. "Destekliyoruz o çok hevesli olduğu için" diyo ama çocuklar ufak olduğu için ihmal etme endişesi içinde olduğu belli. Bi de böyle bi çift olarak çok aşıklar elektriği alamadım. Belki gösteriş sevmiyolar, belki "Birbirimiz için en iyi adaylarız" diyip hayatlarını birleştirdiler. 


Ne iş yaptığını bulamadım onlineda. "Sergileri kaçırmıyor, tenis ve yüzme seviyor" gibi saçma sapan bilgiler var. O kadar okumuş etmiş bir kadının bütün gün sergi gezdiğini sanmıyorum. Türkiye'nin tanıtımı için boğazdaki yalıları anlatan bi kitap yazdığını biliyorum. Kitabı da Londra'da özel bi partiyle tanıtmış. 

Benim bulabildiğim bilgiler bu kadardı. Sizin de bildikleriniz varsa yazın, yeni first ladymizi tanıyalım. (En istemediği şey göz önünde olmaktı, 2 günde benim bloga kadar analizleri çıktı ://)
Share This Post :
Tags : , ,

21 yorum:

Adsız dedi ki...

Sevgili pinkfreudcugum
En kısa zamanda Koçları ortanca ferdi olan Ömer Koç'la ilgili haber yapmanla dileğiyle...😁😂

sun ktl dedi ki...

sosyal medya kullanıyor pinkcim,ig adresi nebi4 profil resmi olmadığı için sahte sanılıyor ama takip edenlerden gerçek olduğunu anlayabilirsin

Adsız dedi ki...

kadının yüzünden nursuzluk akıyor.net.

mervee dedi ki...

evet ben de ustteki yorum gibi instagram kullandigini yazacaktim �� Sirenertanistanbul takip ettigine gore gercek bir hesap bence

Adsız dedi ki...

Assouline Türkiye'nin sahibi İrem Kınay ile İstanbul'u tanıtmak için 'Bosphorus Private' adlı bir kitap hazırlamış .Boğazdaki 20 yalının hikayesi anlatıyor fotoğraflarla birlikte.

Adsız dedi ki...

annesi afet karacan'ın görünüşü de bihter yöreoğlunun annesi firdevs gibi:) ablası da hakkında şunları yazmış : Nevbahar uzaktır zaten ve bu da çok akıllıca. Çünkü çok hassas bir yerde; o bir Koç. Çok asil bir insan, akıllı, zeki ve gündelik hayat dedikodularından uzak. İnsan ilişkilerini çok güzel ayarlar, kimsenin hayatında gözü olmayan ve hayatına da kimseyi sokmayan bir insandır.

Adsız dedi ki...

bu arada kuzeni de dönemin yıldızlarından Yasemin Kozanoğlu. Onun da enteresan bir hikayesi vardır. Yasemin Kozanoğlu, Hisarbank ve Güneş gazetesinin sahibi Ahmet Kozanoğlu ile sosyetede "güzel teyze" olarak bilinen Ahu Tuğbay'ın kızları. Yasemin zengin bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Çevresinin "Ne kadar güzel kız. Yere bakacak yürek yakacak," iltifatlarıyla büyüdü. 15 yaşına geldiğinde dikkat çekmeye başladı. Sosyetenin çapkınları Yasemin'i, Ata Koleji'nin çıkışında süper lüks arabalarıyla bekliyor, lolitanın dikkatini çekmeye çalışıyorlardı. Kendisini tanıyan herkesi peşinden koşturan Yasemin okuldaki birkaç küçük flörtten sonra ilk büyük aşkını 17 yaşında tattı.
Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen'in oğlu Adnan Şen, manken eşi Yasemin Koşal'dan ayrılmıştı. Daldan dala konuyor, podyum dünyasının güzelleriyle aşklar yaşıyordu. Milyarder ailesine ve altındaki Jaguar arabasına güvenen yakışıklı Şen, katıldığı sosyetik bir davette Yasemin'e vuruldu. O dönemlerde davetlere sosyetik annesi Ahu Hanım ve teyzesi Afet Karacan'ın refakatinde katılan 17 yaşındaki Yasemin, herkesi büyülüyordu. Annesiyle babası boşanmıştı. Babası iflas etmişti. Anne - kız ve teyzeden kurulu üçlü sosyetenin çapkınlarının gözde isimleriydi. Özellikle Yasemin... Hem kendi kuşağını hem de yaşlı çapkınları peşinden koşturuyordu. katıldığı ikinci ya da üçüncü davette Adnan ile tanıştırıldı. Adnan Şen, Yasemin'i çok önceden görmüş, tanışmak için arkadaşlarından aracı olmalarını istemişti. Yasemin de, ilk gördüğünde Adnan Şen'e vuruldu. Şen, her gün Jaguar'ıyla Yasemin'i lise çıkışında almaya başladı. Bazı günler de okul çıkışına özel şoförünü yolluyordu. Liseli Yasemin'le, çapkın Adnan'ın ilişkisi magazin basınında bomba etkisi yarattı. Şen ve Kozanoğlu aileleri de bu ilişkiye onay verdiler. Hatta çocuklarının evlenmesini istiyor, bu yönde hazırlık yapıyorlardı. Liseli Yasemin, sevgilisi Adnan'ın evine bile taşınmıştı. Büyük aşk ikinci yılını doldururken tatsız bir olay patlak verdi. Adnan Şen çapkınlık yaparken sevgilisi Yasemin tarafından yakalanmıştı. Bir söylentiye göre Yasemin sevgilisinden intikam almak için onu tabancayla ayağından vurdu. Sevgilisini kanlar içinde bırakarak kapıyı çekip çıktı. Şen bu söylenti çıktıktan sonra bir süre ortalıkta görünmedi. Ardından ilişkinin bittiği açıklandı.
BBSENEL

deniz metin dedi ki...

ömer koç ile ilgili yazı yorumunu destekliyorum

Adsız dedi ki...

bir de bu kuzen yasemin'in kankitosu banu can vardır. banu can nevbahar'dan önce ali koç ile ilişki yaşamış evlenmeyi çok istemiş ancak son anda ayrılmışlardır. Alişko, kuzen kankitosu banuya niyet nevbahara kısmet :)
BBSENEL

Adsız dedi ki...

Nevbahar'ın dedesi ile koçları ilişkisi için şöyle bir bilgi var ;
nevbahar demirag'ın dedesi 1930'lı yıllarda turkiye'nin en zengin ikinci işadamıydı. hatta ve hatta 1930'lu yıllarda yapı malzemeleri satan ve muteeahidlik yapan vehbi koç'un şirketi, o yıllarda nevbahar demirag'ın dedesinin ankara'daki inşaatlarında taşeron şirket olarak fonksiyon göstermiştir ... aradan gecen 70 yılda devran dönmüştür tabii...
BBSENEL

duygu buyukcakir dedi ki...

yillar oncesinden cemiyet dergilerinde kendisini gorup begenmisligim ve kim ki bu kadin soyadi da koc diye googlelamisligim var. ordan ali kocun karisi tarkanin ex.i oldugunu vs ogrenmistim.. sasirdim bildiklerime :)

Adsız dedi ki...

Adnan şen ve yasemin kozanoğlu arasındaki ilişkiye dair basında tek haber yok. Nasıl bomba ilişki bu?

Zeynep dedi ki...

Ali Koç ve Tansa Mermerci eski sevgilermiş.

Zeynep dedi ki...

Kendisi gay imiş, christian gray fantazisi kıranlar fazla heveslenmesin.

Adsız dedi ki...

Vallah birbirine ne askla bakan ciftler gördük hepsi patir patir bosandi.Anlasilan o ki bu isler öyle insanlara göstermeyle "bakin biz cok asigiz" demekle olmuyo.Zaten ali koc'tan da öyle romantik tavirlar falan hic beklemem karisina karsi.Belli ki Nevbahar Koc da basin karsisinda cok rahat takilabilen bi kadin degil.Videoda konusurken de belli heyecanlanmis.Cikardigi kitapla ilgili Amerika'da bi derginin facebook sayfasinda ingilizce röportajini izlemistim.Orada gayet rahatti.
Rahmi Koc'un nikaha katilmamasina gelirsek adam o sira dünya turundaymis.Öyle demisti büyük halasi Ali koc'un.

eliza bennet dedi ki...

Şık ve zarif bir kadın, çocukları çok tatlı Allah bağışlasın.

Adsız dedi ki...

Ali Koç gay değil.Ömer Koç öyle ama bunu zaten cümle alem biliyor.

Adsız dedi ki...

Kızlar Ömer Koç'un gay olduğu nerede yazıyor bir türlü bununla ilgili bir şeye rastlayamadım.Nerden okuyabilirim?

Adsız dedi ki...

Nevbahar Demirağ'ın soyadı Atatürk'ümüzden geliyor. Dedesi tren yollarını yaptığı için Atatürk o aileye soyadı kanunuyla beraber " Demirağ " soyadını uygun görüyor. Ayrıca tek erkek varis torun doğurdu Nevbahar, bebeğe el bebek gül bebek bakıldı hala da öyle :)

Adsız dedi ki...

"... She graduated from Loyola Marymount University with a fine arts degree, and her passion for art, design, and photography and her love of Istanbul inspired this..."

Adsız dedi ki...

Ayy ömer koç un gay olduğu dedikodusu tabii ki ekşi sözlükten çıktı da yok öyle bişey her yakışıklı zengin koleksiyoner sanat aşığı ve evlenmemiş adam gay mi oluyo ya :)))) o değil de koçların en ulaşılmazı o bnce

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar