Gönderen / 15 Nisan 2018 Pazar / 10 Comments / , , , , , ,

Sezon Trendi: Hasır Çantalar

İki güneş görünce "Yazın ne giycem, giyicek hiçbi şeyim yok" tribine girip sezon trendlerine göz gezdirirken bu yazın hatta geçen yaz başlayan hasır çanta furyasına değinmeden olmaz dedim. 


Kare, yuvarlak, sert, yumuşak, desenli, çapraz, hasır ne buluyosanız alıp takmanız en acilinden makbule geçer! 


En çok gördüğümüz ve göreceğimiz model bu sanırım. Başta tüm instagram fenomenlerinin elinde olmak üzere, en fotojenik çanta bu. O yüzden bundan almayı düşünmüyorum...


Benim en beğendiğiklerim bu yuvarlak olanlar. Bi çok marka yapmış, hatta Mango'nunkini şimdiden herkeste gördüm bile, o yüzden daha alternatif ve doğal bi şeyler önereceğim.

Sıklıkla alışveriş yaptığım https://www.hipicon.com da Bali'de bi kabile tarafından üretilen OrangWanita marka doğal hasır çantaları görünce bi kaç tane onlardan önereyim dedim.
https://www.hipicon.com/orangwanita adresinden markanın diğer modellerine de bakabilirsiniz. Ben birini alıcam ama hangisi olduğuna karar veremiyorum hepsini istiyorum.


Gelelim ne giydiğimizde takacaz bu çantaları? Genellikle yaz kıyafetleri, yazlık kombinler ve bronz bi tenle harika duruyor. Mutlaka beyaz bi parça istiyo gibi geldi bana. Çizgililer, hardal, krem, mavi gibi yaz renkleriyle süper olur. Çantaya fular bağlama trendini hasır çantalarla uygulayıp + pointler kazanabiliriz.

Ben bu hasır çanta işini şimdiden çok sevdim, peki ya siz?
Share This Post :
Tags : , , , , , ,

10 yorum:

Unknown dedi ki...

Ne kadar az ilgi çekmiş bu post. Halkımız hasır çantaya karşı galiba

Adsız dedi ki...

Sevemedim.

Adsız dedi ki...

Coachella yazısı yazar mısın

Adsız dedi ki...

Ben galiba dayanamayıp instoş fenomeni çakmasından alıcam yine fuck!

Adsız dedi ki...

Küçük olanlar daha iyi gözüküyor doğrusu

Adsız dedi ki...

Bloğa girmeyi unuttun pelo ya

Adsız dedi ki...

Kız Pelin, gerçekten bikotbitisortmag hesabını açtın açalı unuttun burayı.İki güne bir kontrol ederim burayı yeni yazı gelmiş mi diye. HTHayat'a yazıyorsun biliyorum da ordaki tarzının tadı biraz daha farklı. Yani seviyorum o yazılarını da ama bu blogdaki rahatlığın yok orada. Lütfen unutma burayı. Umarım bu yorumu okursun.

Adsız dedi ki...

pelin ya iyice boşladın burayı. 2 3 günde bir yazı yazardın şimdi gık yok. unutma burayıııı

Web Etkinliğine Şimdi Siz de Katılabilirsiniz dedi ki...

Merhaba,
Şimdi siz de düzenlenmekte olan web etkinliğine katılabilirsiniz. Blogum Harika kampanyası ile websiteniz veya blogunuzla kazanmaya aday olun, websitenizi tanıtın, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 2018 yılı içerisinde yeniden düzenliyoruz. Katılım için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Web : http://www.blogumharika.com/
Mail: iletisim@blogumharika.com

Unknown dedi ki...

''Bali'de bi kabile tarafından üretilen '' kısmını anlamadım.Yanlış bir ifade olmuş; Tüm Bali'de var bu çantalar; bütün turistik dükkanlarda satılıyor.

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar