Gönderen / 15 Nisan 2018 Pazar / No comments / , , , , , ,

Sezon Trendi: Hasır Çantalar

İki güneş görünce "Yazın ne giycem, giyicek hiçbi şeyim yok" tribine girip sezon trendlerine göz gezdirirken bu yazın hatta geçen yaz başlayan hasır çanta furyasına değinmeden olmaz dedim. 


Kare, yuvarlak, sert, yumuşak, desenli, çapraz, hasır ne buluyosanız alıp takmanız en acilinden makbule geçer! 


En çok gördüğümüz ve göreceğimiz model bu sanırım. Başta tüm instagram fenomenlerinin elinde olmak üzere, en fotojenik çanta bu. O yüzden bundan almayı düşünmüyorum...


Benim en beğendiğiklerim bu yuvarlak olanlar. Bi çok marka yapmış, hatta Mango'nunkini şimdiden herkeste gördüm bile, o yüzden daha alternatif ve doğal bi şeyler önereceğim.

Sıklıkla alışveriş yaptığım https://www.hipicon.com da Bali'de bi kabile tarafından üretilen OrangWanita marka doğal hasır çantaları görünce bi kaç tane onlardan önereyim dedim.
https://www.hipicon.com/orangwanita adresinden markanın diğer modellerine de bakabilirsiniz. Ben birini alıcam ama hangisi olduğuna karar veremiyorum hepsini istiyorum.


Gelelim ne giydiğimizde takacaz bu çantaları? Genellikle yaz kıyafetleri, yazlık kombinler ve bronz bi tenle harika duruyor. Mutlaka beyaz bi parça istiyo gibi geldi bana. Çizgililer, hardal, krem, mavi gibi yaz renkleriyle süper olur. Çantaya fular bağlama trendini hasır çantalarla uygulayıp + pointler kazanabiliriz.

Ben bu hasır çanta işini şimdiden çok sevdim, peki ya siz?
Share This Post :
Tags : , , , , , ,

Hiç yorum yok:

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar