Gönderen / 9 Nisan 2018 Pazartesi / 4 Comments / , , ,

Çeyizime Hoşgeldiniz

Uzun süre istediği gibi nevresim takımı bulamamış biri olarak harika şeyler bulunca hemen sizlerle de paylaşmak istedim. İçtiğimiz sudan ayakkabı bağcığımıza kadar paylaşıyosak, neden olmasın diyorum.

Yeni gelin ekolünün korkunç zevk ürünü şeyler basmış her tarafı, dalsız gülsüz, sade bi şeyler bulabilmek asla mümkün değil. Düz ise imkansıza yakın, olanlar da bi yatak parası. Hastası olduğumuz shein.com ev eşyası da satmaya paylaşınca hemen alıp denedim, kalitesinden de emin olduktan sonra işte beğendiklerimi paylaşıyorum. 


Linklere tıkladığnızda yatağınızın ölçülerine göre seçim yapabilirsiniz. Tek kişilik, çift kişilik, king size yatak falan hepsi var. Ben hep düz ya da maksimum çizgili şeyler beğeniyorum ama sizler için daha renkli, yatak odasını maymuna çevirmeyecek tatlıştıkta şeyler seçmeye çalıştım, Umarım beğenmişsinizdir.

(Gümrüksüz alışveriş limiti için de sipariş verirken not kısmına 30 dolar altı etiket basmalarını isterseniz kapıda hiçbi şey ödemiyomuşsunuz, Bİ ARKADAŞIM HEP ÖYLE YAPIYOMUŞ ÖYLE DUYDUM!)
Share This Post :
Tags : , , ,

4 yorum:

Unknown dedi ki...

HAhah ya biz de şirkete birşey gönderenlere öyle az yazdırtıyoruz. Alışveriş sitelerinde neden olmasın. Mantıklı. Ama İngiltere'de yasakmış değerinden az yazmak. Antetli kağıtları bile kuruşu kuruşuna yazıyor bizim şirket merkezi. Shein'in merkezi neresi acaba?

Adsız dedi ki...

polyester yatak örtüsü mü alınır allah aşkına bi dur pelo yaa

Adsız dedi ki...

tam aradığım gibiiii

helvik dedi ki...

Pelo ya, polyester olmasi aklima takildi. Iyiydi diyosan aliciiim yine de

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar