Gönderen / 11 Mart 2018 Pazar / 24 Comments / , , , , , , ,

Ufak Tefek Cinayetler Stili: Pelin Tarhan

Hehhh, sonunda Sarmaşık'ın en karaktersiz ama en tarz giyinen kadınına geldi sıra. Ufak Tefek Cinayetler Merve Aksak Stili ve Ufak Tefek Cinayetler Oya Toksöz Stili'nden sonra şimdi de sarı öfke Pelin'in stili ile sizlerleyiz.Dizide yaptıklarına en anlam veremediğim karakter Pelin. Bade İşcil'in canlandırdığı Pelin hangi kötülüğü neden yapıyor asla anlamak mümkün değil. Kim ne tarafa çekerse orada, asla hiçbir görüşü, fikri yok, sırf lisede kıskandığı kankisinin sevgilisini kapmak için işe yaramaz, göbek yapmış adamdan çocuk yapmış, onu bile elinde tutmaya çalışan bi karakter Pelin. Lakin gel gör ki çok iyi giyiniyor! 


Ah Pelocum ahh, izlerken ekranı kırma hissi uyandırıyosun ama cool hatunsun. Bade İşcil'i fazla zayıf bulsa da insanlar ben beğeniyorum, giydiği her şey yakışıyor. Çalışmayan Pelin bütün gün giyinip süslenip kendince bir takım oyunlar peşinde koşuyor. Metalik renkler, cesur kesimler, güçlü aksesuarlar stilinin en önemli parçalarından. Sarı saçlı mavi gözlü melek yüzlü şeytanımızın siyah parçalar favorisi. Yakışıyor da cadıya. Deriler, danteller, yüksek topuklular içinde salınıyorsun ama hep boşa bu efor! Kalbinde kendisinden başka kimseye yer yok. O obez Taylan'a bile sırf Oya'ya ya da başkasına kaptırmamak için tahammül ediyor. Bence manikürcü ve Taylan arasında bi şeyler olacak. Gerçekten de var böyle kadınlar, her istediğini elde edebilecek güce ve güzelliğe sahip ama birine takıyorlar kafayı ve onu rakip belleyip kendilerine ve karşılarındaki kişiye hayatı zindan ediyorlar. Dansöz mansöz ama çok güzel Pelin'in stili, daha kaç kere söyleyeceğim bilemiyorum. Saç şekli, aksesuarları, küpesi bile hoşuma gidiyor. Bade İşcil'e bu şımarık zengin kız havaları çok yakışıyor.  Sağ üst karedeki P küpesinin markasını bilen yazdın, kendime hediye alıcam!

Gözlü küpe (Baba cooool)
Yapraklı taç (Ay 2 dolar hemen atın sepete)


4 kadın içinde en cesur renk ve modelleri Pelo giyiyor. Oya'nın iç bunaltan tek düzeliği, Merve'nin demodeliği ve Arzu'nun sıkıcılığına Pelin'de hiç rastlamadım. Hep şık, hep tasarım parçalar var üzerinde. Yalnız şu kürk kilişesinden vazgeçilsin. Bu kadar iyi giyinen bi kadın sırf zengin ve sosyetik görünücek diye kürklere boğuluyor, hiç yakıştıramıyorum. Sonradan görme gösteriyor kürk bence karakteri, Burcu giyse ok ama doğuştan şımarık ve zengin kızı Pelo'ya olmuyo bu sonradan görme kürkler.


Kısa kollu gri boğazlı kazak (her rengi var)

Günlük koşuşturma içinde, yılanlıktan arta kalan boş zamanlarında bol kazaklar, renkli sweatshirtler, düz bluzler ile görmek mümkün Pelo'yu. Oğluna evdeki pırası yemeyi tembihleyip bi koşu arkadaşının evini almaya çalışmak olsun, insanların arkasından iş çevirmeye kalkıp kendi boka batmak olsun hepsi kızımıza maşallah.


Sarmaşık'ın bol göz süzmeli, bok yılanlı tüm etkinliklerinde en şık isim Pelo. Ama işte insanın içi güzel olsun!


Dizide bu saatten sonra yaptıklarına sebep, karakterine bi şeyler eklenecek değil, sadece bencil ve şımarık bi kız Pelin ama dilerim ki stili hiç değişmez, hep böyle güzel ve tarz giyinen bi karakter olarak kalır Pelo

Ayhh bi tek Arzu kaldı, onu yazıcak gücü ve isteği nası bulucam hiç bilemiyorum! Pelo ve stili hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum! 
Share This Post :
Tags : , , , , , , ,

24 yorum:

stabilokalemlerim dedi ki...

Ben Pelin karakterinin stiline aşırı bayılıyorum, ne giyse üzerinde güzel duruyor. Fakat çok sıkıcı ya, o kadar kıyafeti sadece sarmaşıkda boş dolanmak ve kuaföre bakıma vs gitmek için giy ve üstüne kocan göbekli ve babanın yanında çalışan silik bir tip olsun. Bence Pelinin kafası çalışıyor ama yeteri kadar güçlü değil ve destekçisi yok yoksa kendiside bir Merve Aksak olabilirdi.

Adsız dedi ki...

Bade İşçil, Barbie bebek gibi kadın ve dizide muhteşem bir tarzı var. Diziye sadece o ne giymiş görmek için bakıyorum. Bu arada bence Burcu'yu da yazmalısınız.

Unknown dedi ki...

En beğendiğim . Bence Pelo ile Taytay çok da yakışıyorlar.
Kıyafetlerinin hepsi de ayrı güzel. GAliba ben diziyi Taytayın zevzeklikleri ve Pelo'nun giydikleri için izliyorum.

Adsız dedi ki...

Ufo tefo cino Pelo'nun stili harikalar harikasi. dediklerine kesinlikle katiliyorum.
Arzu sart!!! lütfen :*

Unknown dedi ki...

bence pelo merveyle arkadaşlığını devam ettirsin

Adsız dedi ki...

İntihar olayından sonra kendini alışverişe vurmuştu bi bölümde.orda giydiği ispanyol paça pantolona bayyyılmıştım

Adsız dedi ki...

Kürkleri bedeninin zayıflığını kapatmak için giydiriyor olabilirler. Üst kıyafetler hep bol zaten. Bilemedim 🙄

Adsız dedi ki...

Pelin, dizideki Pelin’in bütün olayı deri.. her görünümünde mutlaka deri bir parça var, rengi şusu busu değil tamamen deri üzerine kurulmuş bir stil.

Merak edenler Pelin ve diğer karakterlerin giydiği kıyafetlerin marka ve fiyatlarını dizikiyafetleri.net sitesinden öğrenebilirsiniz.

Ben spor giyinmeyi sevdiğimden en çok Arzu ve Burcu’nun Uludağ’a gittiklerinde giydikleri Kanken montlara bayılmıştım.

Adsız dedi ki...

Harika. Anlatmaya gerek yok. Ama sen yine çok güzel anlatmışsın 😂👏 Pelin dediğin gibi bencil ve kendi yararına bir onun, bir diğerinin yanında bulunan bir kadın. Tam bir yılan çıkarları doğrultusunda ama biraz aptal. Yilanliklari meyve verir gibi oluyor. Sonra bir bakmissin daha beter yapmış işleri...

Adsız dedi ki...

Col fazla yazim hatasi var yazida...

Adsız dedi ki...

Bade işçil’i bilmem etmem ama dizideki favorim pelin. Mimikleri, göz devirmesi komik. Stil sahibi, parayı nasıl harcayacağını biliyor en azından, merve gibi demode değil dediğin gibi. Pelinleri seviyoruz <3

Adsız dedi ki...

tam bir barbie... harika yazmışsın. Ama lütfen Arzu'yu da yaz.

Adsız dedi ki...

Güzel yazı teşekkürler fakat biraz daha ilgi çekici yazılabilir miydi acaba? Sürekli çok güzel denilmiş

Unknown dedi ki...

Çok fazla yazım hatası var bu yorumda.

Adsız dedi ki...

nerede hata var ben göremedim

Adsız dedi ki...

arzuyu yazma yaa napcan..tek parça elbise giysin yeter :P

Adsız dedi ki...

çoook yazım hatası var...

Adsız dedi ki...

Burcu'yu da yazsan harika olur be Pelo

Adsız dedi ki...

yazılarında zerre bütünlük, akıcılık yok ama seni okumayı çok seviyorum ya adjdjd

Adsız dedi ki...

Ahahhahahahha

Adsız dedi ki...

Bihter Ziyagil'den sonra hepsi yalan...
Bugün Tv2'de Aşk-ı Memnu'nun tekrarına denk geldim de sevindirik oldum. Katya bile havalıydı...

Adsız dedi ki...

Lütfen arzuyu da da yaz o engin yorumlarını çok merak ediyorum

Adsız dedi ki...

Zamanla en sevimli karakter oldu pelo yaa histerik, işsiz, hırslı ama ne yapacağını bilmeyen karakteri bade süper oynuyor ayrıca bade işçil in aşırı güzelliği <3

Adsız dedi ki...

bence en tatlış arzu

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar