Gönderen / 21 Eylül 2017 Perşembe / 84 Comments / , , , , , , , ,

Şeymacun Wedding

Öncelikle şunu belirteyim ki kafayı Şeyma ve Acun aşkına takmış, ciddi ciddi eleştiriyor ya da seviyor değilim. Takip etmeyi eğlenceli bulduğum için ve çok istek geldiği için bu yazıyı yazıyorum. Ay "Fahriye & Burak Wedding" gördü bu blog bunu mu yazmayacaktım.


Şeyma Subaşı'nın hayatını instagram'da ne kadar sergilemeyi sevdiğini hepimiz biliyoruz. Yıllardır azimle beklediği düğününden de bolca paylaşım bekliyordum ama bu kadarını beklemiyordum! Demek adamın boşanmasını 8 yıl bekleyince böyle oluyor. Profesyonel kamera ve dev bir çekim ekibini storylere dahil olduğu kadarıyla gördük, bi orduyla geziyor etrafında. O fotoğraflar videolar sonra gelir. Bi de kendi telefonunu yöneten birisi vardı, sürekli Şeyma'yı ve ağlayan gariban Melisa'yı çekmekle yükümlü olan. Birisi "Black Mirror bölümü gibi düğün" yazmış gerçekten katılmamak elde değil. Her anını, her saniyesini izledik çok şükür.

Kız vizyonlu para yiyor dedik, adamın sesi çıkmıyor bize ne dedik, işin etik ve ahlaki boyutunu zaten çook uzunca tartıştık. Yılın sosyal medya düğününe kronolojik olarak başlıyoruz. Benim dehşete düştüğüm nokta konukların asker uğurlar gibi "Solomun Solomun" diye alkış tuttuğu andı dşlsşls

İlk fail düğünün resmi hashtagini "şeymacun" olarak belirtmesiyle başladı. Gördüğüm andan itibaren aklıma lahmacun düştü ve bütün gün aşererek geçirdim. Bence kendi de esprili diye böyle bi şey yaptı ciddi değildi :( Ama kalıp ve fonetik olarak sevdim ben evlensem peymacun yapıcam düğünümün hashtagini kocamın adından bağımsız olarak.


Şeymacun haricinde her şey güzel başladı aslında. Dünyanın sadece belli başlı bi kaç şehrini gezip dursa da "gezgin ve vizyonlu" bellediğimiz Şeyma gelin arabası yerine gelin uçağı ile uçtu Fransa'nın sahillerine. Alexander McQueen ayakkapları, tasarım sweatshirt'ü ile kabul edelim ki cool görünüyor. Zaten sorun cool görünmesi değil, cool kalamaması. Hepimizin içi çekmedi değil özel uçakla düğün mevkiine gitmeyi. 


Bir kaç saat sonra haftasonunun geçirileceği ve düğünün yapılacağı otele varıldı. Tasarım bir bornoz giyilip tüm kuaförler, makyözler, stylistler taglendi bir bir. Arşivden hemen Solomun'la bir fotoğraf bulunup müjde verildi, düğünün after'ında house müziğin Hande Yener'ini getirtmişler. Solomun çok iyi ve ünlü bi dj'dir ama ilk de akla gelen isimdir. Vizyon bi tık aşağılara kaydı. Çaldığı mekandan mekana, ülkeden ülkeye değişir aslında müziği. Ama gel gelelim canikom senin İbiza'da kendi sahip olduğu gece  klubünde çalan Solmun'la Türkiye'den gelen kokona arkadaşlarının olduğu parti bir olur mu? En nihayetinde gördük ki olmadı da, adam "Para için düştüğümüz hallere bak" der gibi çalıyordu.


Otel odasında yatak üzerinde çılgın danslar, makyaj sırasında dil çıkarmalı çeşitli muzipliklerden sonra göklerden gelen bir Acun tarafından helikopterle alınıp Marsilya'daki Türk konsolosluğuna gelindi. Damat beyi ise henüz gören olmadı. Akabinde hemen nikah kıyafeti önümüze düştü. Kabul ediyorum ki inanılmaz zarif ve güzel görünüyor. Saçı, hafif makyajı, ayağındaki halhalı, elbisenin coolluğu 10 numara. Mayolarından hasta olduğumuz Zimmermann'ın böyle elbiseler yaptığını bilmiyordum. Bilsem ne alcam sanki yarın gidip alıcam da sdşlsdlş. Neyse iş fotoğraflarla sınırlı kalsa kıza tapıcaz ama o videolardaki içinde tutamadığı çiğ bi yanı var ve keşke görmeseydik o kısmı. 


Tahmin ediyorum ki gelinin isteği üzerine nikahta bulunan şahitler beyaz giyinmişler. Bu da pratikte hoş bir düşünce lakin Esat Yontunç'un beyaz kombinine baktıkça gözlerim kanıyor. O gömleğin dışta duruşu, skinny jean, sakız beyazı spor ayakkabılar..... Yeni evlendiği eşinin korse + gömlek kombini de ne yazık ki göz yormaktan başka bir işe yaramıyor. Bi tek Şeyma'nın ablası Kübra Subaşı'nın nikah kombinini beğendim o kadar. Nihayet görebildiğimiz damat bey ise yaka paça bi yerde ve siyah bi ceketle katılarak bütün havayı söndürmüş üff bu kız boşuna mı uğraşıp didiniyo insta weddingi için?? Biraz efor Acuncum yaa.


Helikopterlere atlayıp Marsilya'dan St. Tropez'e geçti çekirdek kadromuz. Acun Ilıcalı'dan haftasonunun ilk ve tek paylaşımı geldi. E yani adam şimdi 50 tane mi koysun, burada kınanacak bi şey göremiyorum. Şeyma Subaşı ise nikah sonrası ufak yemek/eğlence için yatakta zıplamalı, makyaj tazelemeli storylerini attıktan sonra Naeem Khann imzalı krem rengi dantel bir elbiseye geçiş yaptı. Valla bunu da oldukça zarif ve şık buldum. Her defasında elbisede zarif seçimler yapmayı başardı. 

Şeyma'yı "O Sen Olsan Bari" eşliğinde oynatmaya çalışmaları, bi takım komik olmayan şakalar ve "Bakın ne kadar eğleniyoruz, bu da size kapak olsun" coşkusu içinde gece bitti ve, ertesi günkü düğün için hazırlıklar başladı.


Bütün gün süren saç makyaj hepimizi cinnete sürüklese de Vera Wang imzalı gelinliği muhteşemdi bence. Yine zarif görünüyor. Ağlak Melisa bile sevimli olmuş. Acun Ilıcalı'nın papyon takması ise hepimizin gözlerinden bir damla yaş düşürdü.


Gelelim hemen çıkan "Gelinlik çalıntı" haberlerine. Ya akıl var mantık var olabilir mi öyle bi şey bu asrın gezegenin cumhuriyet tarihinin en instalanacak düğününde? Vera Wang imzalı tuvaleti geçen yıl Hailee Steinfeld giymiş, bi kaç ay sonra Beren Saat, GQ ödül töreninde gerçek bi ÇAKMA giymişti. Şeyma Subaşı'nınki ise bildiğin halis muhlis Vera Wang.... Ama düğünün ertesi sabahı çalıntı haberinin capsini alıp koştur koştur yalanlaması yine hayrete düşürdü. Dur bacım savuncaz seni işte yaa bi soluklan. Ha pişti mi evet, Vera'cığım bi çok dev ünlüye özel tasarım gelinlikler dikmişti ama durum hazır olana yetmiş heralde eyy Acun senden büyük Kim Kardashian var. (İlk düğününde gelinliği Vera Wang'di..)


Ve sanırım kayışın kopmaya başladığı anlar tam olarak bu kısımda başlıyor. Eser Yenerler'in temsili nikah memuru / gecenin sunucusu olması yeterince tat kaçırıcı değilken Melisa'nın çiçek taşırken yere kapaklanması, Acun'un "Instagram fenomeni eşim Şeyma Ilıcalı" takdimi, çığlıklar, tüm konukların çılgınca videoya çekme aşkı ile geri dönülmez bi yola giriyor instawedding... Ay ama koridordan yürürken ağlamasına duygulanmadım değil, kesin ben de ağlar makyajın içine sıçardım, ay pms allah seni kahretsin ya Şeyma Subaşı'ya duygulanacak hale getirdin beni. 

Düğüne gelen ünlü konuklarla selfie'ler, gelen düğün pastasını nasıl keseceğini bilememek, Türkçe pop, damatsız danslar, daha çok selfie, daha çok video kaydı, daha çok story, daha çok Melisa'nın gözyaşları....


Gelin hanımı aklı selim gördüğümüz son anlar bunlar oluyor. Kanal yöneticileri, kodomanlar, iş adamları, ayıp olmasın diye çağrılmış tipler otele yollanıp Solomun önderliğinde after party başlıyor. Naeem Khann imzalı bu krem rengi daracık elbise de çok şık lakin o yüzdeki taş tuş tribini bari düğününde yapma ya. Festivalde patlayıp çatlarken tamam da, milyon dolarlar harcanmış düğünü festivale döndürme çabalarıyla milletin de yüzünü gözünü boyamış dsşdlsş


Ve elveda zalim dünya. Sanki Şeyma o gittiği festivallerde nasıl eğlendiğini herkesin gözüne sokmak, kafasına kazımak ister gibi çılgınlarca dans ediyor. Ama ne etmek. Yani o kadar kopacak bi ortam ve müzik yok ama gelin hanım kendinden geçiyor. Ne kadar eğlendiğinden çok kendini kabul ettirmenin zaferi aslında bu. "Uğraştım, didindim, istediğimi aldım (imza), şimdi kutlayacağım tabi çekilin önümden." hezeyanını her harekette açıkca görebilmek mümkün. Kızın gönlü olsun diye asla dinlemediğini tahmin ettiğim Solomun'un karşısında ritm tutmaya çalışan Acun'u 10 saniye görüyoruz, tekrar kayboluyor ortadan. Şeyma partici arkadaşlarına bile nispet yapar gibi Solomun'un yanından ayrılmadan çılgınca dans etmeye devam ediyor. Tabi birinin eline zimmetlenmiş telefonundan her an saniye saniye sunuluyor bizlere. Arada bi ekran sağa kayıyor "Şeymayı çek Şeymayı" çığlığını bile duyuyoruz dşsllşs Bu kızı eğlenirken belgelemekle görevli kaç kişi var allah aşkına?

"Herkes benim için burada" hezeyanı en can alıcı nokta. Evet Solomun da senin için çalıyor, Acun da senin, herkes de seni izliyor. Zaten öyle bebeğim bunları o an saniye saniye bizimle paylaşmana gerek yok. O kadar gez gör, istediğin her şeyi yaptırarak evlen, hala derdin sana instagram'da laf sokan binlerce insana bi şeyler kanıtlamak olsun. Dünyanın hiçbir yerinde bu tarz müziklerin çaldığı partilerde böyle gak gak gak telefon elinde insan göremezsiniz. O da oralarda yapamayıp bizlerin diline meze olmak istiyor işte ne yapsın.

Belki eski eşe, belki artık görüşülmeyen kankilere, belki de tüm dünyaya nispet yapmak istercesine kendinden geçiyor. İstanbul sosyetesinin her türlü imkan elinde bulunan, festival festival, etkinlik etkinlik gezen, moda haftalarını kaçırmayan, popüler her türlü nimetten faydalanıp bir gram kendini geliştirememiş tüm camiası da alkış tutuyor kız kendinden geçtikçe. Acun ise büyük ihtimal dev şirket yöneticilerini, iş adamlarını ağırlamakla meşgul, ortalarda hiç görünmüyor.

After partynin simli suratlı gençleri ise Haluk Levent'i sahneden uğurlar gibi alkış tempo tutarak Solomun Solomun! diye bağırıyorlar bi ara alşdlsşld Ya şaka mısınız, ülkenin kaymak tabakası dedik rezil ettiniz herife.


Gelelim Melisa'nın sürekli ağlayıp, huysuzluk yapmasına. Sanki hiç o yaşta çocuk görmemiş gibi "Ay ne kadar kötü bi anne, çocuğu ağlatıyor" saldırılarına ben bile sinir oldum. Bu yaştaki çocukların default özelliği değil mi mıyır mıyır insanı canından bezdirmek? Kalabalık, gürültü, annesinin bi tek onunla ilgilenmemesi tabii ki huysuzluk yaratıyo. Bi dadıya teslim edip hiç yanına almasa yine laf yiyecekti, sürekli kucağından indirmeyip hiç eğlenmese yine laf yiyecekti. Bence kızı ağlarken çekip paylaşması komik bile. Bi noktadan sonra yorgunluktan bayılıp uyumuştur zaten. Tamam bi çok noktada eleştirdik de "kötü anne" diye de damgalamaya gerek yok.


Bu aşkın hem yasak, hem resmi dönemine tanıklık etmiş ünlü konukların kıyafetleri ise pek bahsetmeye değer gelmiyor gelinin yanında. Hadise, Irmak Atuk, Saba Tümer, Burcu Esmersoy, Merve Terim, Esra Eron, Aslı Enver görebildiğim isimlerdi. Bu üçlünün epic fail rüküşlükleri dışında diğerleri normal görünüyordu.


Belki bir zafer belki de sonun başlangıcı olan bu 3 gün 3 gecelik beyaz rüyayı konuşmamızı istediği kadar konuştuk. Yine özgür bir şekilde gezmeye, eğlenmeye, kocasını 1 gün görüp partilemeye devam edecek. 8 yıllık emeğinin karşılığını aldı tebrik ediyoruz.

Ben bu yazıyı bitirmeye hazırlanırken baktım ki "solomunonlyplayedonlyforus" hashtagi ile o saçma danslarının hepsini paylaşmış. Yahu paranın yaptırabileceği bi şeyle bu kadar övünmek neden? Ay neyse çıkarım yapamıycam artık yoruldum, siz de yorumlarınızı küfür müfür etmeden yapın başımı belaya sokmayın!

Hadi mikrofon sizde kenafirler.
Share This Post :
Tags : , , , , , , , ,

84 yorum:

Adsız dedi ki...

Kiyafet secimleri genel olarak guzel katiliyorum sana ama daha iyi bi gelinlik bekliyodum tam olarak begenmedim. Nedenini bilmiyorum ama bu 3 gunluk dugunde bi kere bile guzel bulamadim kadini bi cirkinlik yapismis normalde gideri olan biriydi ama olmamis biseyler iste. Bana gore dugunun fail kismi mekanda oturmus yemek yiyorlarken snap atmasi xjsjssj Sanki baskasinin dugunune gelmis aq Ayrica dans edisini de begenmedim havali ve ozgun degil de elektrik carpiyomus gibi geldi sjsjaj (sadece espriydi elektrik carpmasiyla dalga gectigim falan yok) Sonuc olarak ; money talks 💁

Adsız dedi ki...

Erol Köse bir video paylaştı şeymanın paylaştığı bir video da görgüsüz nasıl da oynuyor diye söylenen biri bile olmuş 😅 Düğüne gidenler şirket çalışanı olduğu için mecbur bu yalakalıklar

Adsız dedi ki...

şeymanın tüm kıyafetleri muhteşemdi evet geri kalan herkes ablası hariç vasattı !! mekan konseptine BAYILDIMMM :) ama şeyma beklediğimin çok çok üstünde bokunu çıkarttı :D gecenin sonunda alkolü çok kaçırmış olduğunu düşünmek istiyorum o danslar ve videolar için :) bence nikah bu hkayeyi öldürecek :/

Adsız dedi ki...

berenin cakma giydigine habire vurgu yapmayanlar utansin 💃💃💃 i love u pelin

Adsız dedi ki...

Ben en cok sac makiajini begendim ve son after party giyimine ama yuzundeki o kaslar gercekten olmamis. Bence Seyma acuna degil Solomun asik gercekten. Acun la bile dans ederken arkasi acuna yuzu solomuna dans ediyor. Surekli onun yaninda dans ediyor ama Solomun dan once piste dans ediyordu. Cok onceler bi video atmisdi Solomun ona cok enerjeli guzel dans ediyorsun ve bunu paylasmisti. Bence onun icin oyle abartili dans ediyordu ama komik gorunuyordu. Sonlarda daha bi video atdi Solomun kalpler koydu. Isin ozu Ben anlamadim bu isten☺

Adsız dedi ki...

Cok güzel bi yazıydı bayıldım. Bencede şeymanın ve ablasının kıyafetleri güzeldi ama şeymanın makyajı ve saçı berbattı. Göz altı bile kapanmamıstı sade gözükeyim derken adeta hayalet gibiydi hic bir renk, ton yok yani bir numara bir farklılık beklerdim ama vasattı. O suratına yapıstırdıgı seyi bende beğenmedim pelo yaa disko topu gibi olmus aksks. Melisanın sürekli ağlaması huysuzluk cıkarması vs birşey diyemem bu yastaki cocuklar huysuz haklısın ama bizde videoların görünen kısmına bakıyoruz gerçeği nasıldır bilemeyiz. Şeymanın dans etmeye çalışması o daracık kıyafetle o kadar kötü bir görüntüydü ki o hallerini görünce şeymayı fly tüp dans eden balonlara benzettim allah affetsin ahsjdj. Acunun yanında olmayışı olsun, bir videoda şeyma şarkıya eşlik ederken acunun kılını bile kıpırdatmayıp şeyma hariç herekese bakışı olsun, pastanın başında şeyma dans ederken acunun tepkisiz bir sekilde izleyişi ve katılmayışı ki bu neredeyse tüm beraber olduğu karelerde gözüküyordu adamın tepkisizliği mimiksizliği bunların hepsi benim fikrimce acunun şeyma ile zoraki evlendiği ve sevmediği yönünde aksini hic bir sekilde düşünmüyorum. Ayrıca şeymanın görgüsüz biri olduğu sürekli gösteris biciminde oldugu attıgı snaplerden storylerden birseyleri kanıtlamak ispatlamak cabasına girdiğinden acıkca belli. Eser yenenlerin temsili nikah memurluğu vs yapmasıda berbattı o ne öyle talk show gibi ajsjjd. Seyma direndi 8 yıl sonra evlendi bakalim onun evliliği nasil olcak? bunun sonu nereye varacak? Kim bilir belkide ettiğini bulur acunla onu ayıran biri cıkar hayat bu görücez.

Renkligunlerde dedi ki...

Nerenin hakkını yemeyin bu elbiseyi cq gecesinde giyeli en az iki yıl olmuştur.Ozgur masurun.modacilarimizi bu kadar kucumsemeyin bence

Adsız dedi ki...

Süpper bir yazı vallahi

eliza bennet dedi ki...

Yazı diye buna derim, ellerine sağlık. Yüzde yüz katıldığım bir yazı olmuş (dj adabı hariç zira bu konu ile ilgili hiç bir bilgim yok).

Gelinlik için evet güzel görünüyor ama belli ki bütçede limit bazı şeylere yetmemiş. En azından çakma değil (çok kızıyorum bu tasarım kopyalayıp kendi adını koyanlara, tasarım hırsızlığı her tür hırsızlık gibi çok kötü bir şey)

Neyse küçük kız içinde fikirlerimiz aynı, benim çocuğum yok ama o yaşlardaki bütün çocuklar annelerinin her daim kendileri ile ilgilenmesini istiyorlar, bu olmazsa ota boka mana bulup arıza çıkarıyorlar, çocuk işte gülün geçin, kıza niye yükleniyorsunuz?

Şeyma'nın hikayesi keşke desperation evresine girmeseydi. Kendisine mutluluk diliyorum.

Adam için diyecek bir şey bulamıyorum. Bir şekilde mahallenin büyüklerine saygılı, küçüklerine şefkatli yaşıtları ile iyi geçinen, herkese kendini sevdiren kişisi olmuş ama ben Acun Firarda zamanlarından beri kendisini pek sevmem (bu programın videolarını bulursanız izleyin bakın, program futbol sever abazan izleyici kitlesine hizmet veren Acun'un dünyanın çeşitli yerlerinde sokakta durdurduğu hatunlara anlamsız sorular sorarken kameranın kızların vücuduna yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya çekim yaptığı konseptte. Hani bir mekana girince veya sokakta yürürken adamlar böyle aç aç bakar ya, süze süze ve hiç utanmazlar bunu yaparken? hah tam öyle işte)

yonca dedi ki...

Bence Şeyma ne yapsa beğenilmeyecek, eleştirilecekti zaten. Kız kendi düğününde deli gibi dans etmiş bundan kime ne. Acun da üçüncü kez evlenen, pek de Şeyma gibi hareketli çılgın filan olmayan bir adam, elbette öyle direk gibi dikilecek ne yapacak. Elli yaşındaki adam Şeyma'ya ayak uydurayım diye dans etmeye çalışsa iyice komik olurdu, dile düşerdi. Zaten adam bu düğünü Şeyma istiyor diye yaptığını daha önce söylemişti. Eğlenmişler işte, çok yerden yere vurulacak bir durum yok bence. Şeyma da gayet de güzel elbiseler giymiş, süslenmiş püslenmiş dansını etmiş keyfini çıkarmış düğününün.

Adsız dedi ki...

Vera wang tasarımını kopyaladı işte küçümsemek değil bu çoğu yapıyor zaten

Adsız dedi ki...

Bu arada pelo ayağındaki halhal dövmesi aksesuar değil bende ilk gördüğümde öyle sanmıştım 😂

Adsız dedi ki...

valla ben solomunu damat zannetmiştim:)) Acunun da şımarık kızını evlendıren ve ne günlere kaldık yarabbim diye dertlenen bir babadan farkı yoktu..
Hani MTV de filan "my sweet sixteen"ler yayınlanırdı ya hala var mı bilmiyorum; zengin aılelerın cocuklarının 16. dogumgünü partileri olurdu, babalar kızlarına araba alır, sevdıgı sarkıcıyı getırtır, kızlarda arkadaslarıyla eglenırlerdı, hah işte bana olay düğün gibi değil de, öyle bi doğumgunu partisi gibi geldi.. Baba Acun, Seymanın doğumgunune sevdıgı DJ'i getırmıs ve arkadaslarıyla rahat tepınsın dıye bir kenara çekilmiş gibi.. Ayrıca o dansları, sanırım benım boyum kadar uzun olan kolları, kıvrıla kıvrıla oynaması fılan benı acaıp iğreti etti:/ yoksa öncesinde cok severdim:))))

Adsız dedi ki...

Bu kız zengin bulmaya çalışan bir mankenken de çok aç bir kızdı. Görgüsüzlük değil bu,bildiğin aç yani kız. Acuncum kafana silah mı dayadılar da zorla evleniyosun bu kenarın dilberiyle?

vera dedi ki...

storylerden rastgele birkaçını izlemiştim sadece ve ilk yorumum şu oldu; bu kız kendiyle evleniyor heralde xdsgdkgks. bildiğin damatsız düğün ayol! canım kendim düğünü olmuş. artı olarak kıyafet seçimleri güzeldi gerçekten.

Adsız dedi ki...

Az sürünmedi bu kız mankenlik yaptığı yıllarda..haketti bence böyle bir hayatı.

Adsız dedi ki...

Yine kahkahalarla okudum yorumlarını, müthiş yazmışsın. :))

Adsız dedi ki...

Seyma'nin yüzünde eskiden de şeytan gibi bir ifade vardı şimdi de..Acun'a inanamiyorum.

Adsız dedi ki...

-Kizi Acun ayartti.
-Bu da ayartilinca hirs yapti.
-Acun iliskisi sirasinda bu kadar zenginlesti, Seyma'nin ilsikiye baslama yasi 19 desek, kiz bilincli yillarinin cogunlugunu zengin gecirmis oluyor.
-Feci arsiz bir goruntu ciziyor.
-O sacma roportajlari vermeseydi hayran bile olurduk zamanla afdsgd ama simdiki 'gezerim, cocuguma da bakarim, saglikli yasarim, zevkliyim, herseyin en iyisiyim' iddialari kusturmak uzere.
-Dugun kiyafetlerinin hepsi enfesti.
-Davetliler son anda dolaptan elbise secip gelmis gibi ozensizlerdi ve hicbiri onlarla foto paylasmadi bile. Sadece story.
-Solomun diye tempo tutmak.. kulagim kanadi, evet.
-Acun yazilanlarin aksine baya asik. Onun gibi bir adam icin o fotoyu paylasmak canli yayinda serenada esdeger.
-Bu yorumlari Seyma ve tayfasini takip etmeyen biri olarak yapabildiysem, takipcilere zihinsel detox oneriyorum fgsfdsgfa

Adsız dedi ki...

Çok sevmesem de hep "kadın cool, iyi geziyo, iyi yaşıyo yaaa, zaten acunla da çok aşıklar" diye düşünürdüm. bu düğündeki görüntüler kadının cool'luğundan eser bırakmadı. sanki şeyma kendine parti yapmış herkes de zoraki orada onun eğlenmesini izliyor gibiydi.
dediğin gibi dünyanın hiçbir yerinde böyle partilerde böyle instagram paylaşımları olmaz. solomun tamam iyi severiz de davet edilen crowd solomun'u anlamadı. şeyma hariç kimse eğlenemedi.
ne gelinlik, ne saç makyaj ne de düğün mekanı dekorasyonu güzeldi...
vasat düğün, vasatın altı gelin, zoraki damat ve bunları konuş konuş bitiremeyenler..

Adsız dedi ki...

Sonra da Beren Saat'in stili yok vizyonu yok diyince de kızıyorlar.Al işte...

Adsız dedi ki...

Kızın açlığından ben doydum valla.Düğünden nikahtan kadından adamdan soğudum.Özel bir günün en çirkin hali.Hiç mi görmedin be kızım? Gecekondudan mı çıktın?

Adsız dedi ki...

miami mikonos new york dışında bu kızın nereye gittiğini gördük? parası olan herkes ilk buralara gider. bi afrikada safari yap, bi kanadayı keşfet bi rusya tarihini incele. yoook nerde
vizyonlu yada gezgin falan değildi bu kız. istanbula gelip taksimden çıkmayan anadolu çomarının paralı hali sadece o kadar.

Adsız dedi ki...

“popüler her türlü nimetten faydalanıp bir gram kendini geliştirememiş tüm camiası da alkış tutuyor “ gerçekten çok doğru söylemişsin. Melisa’ya söylenen sözler konusunda da şöyle düşünüldüğü için söylenmiş olunabilir; O yaştaki bir çocuğun önünde yapılmayacak saçma hareketler de bulununmasından kaynaklı oluyor olabilir. Ve bu kadar saçma bir karakter nasıl bu kadar gündem de oluyor gerçekten ilginç

Adsız dedi ki...

kız pelo ne güzel yazmışsın

Adsız dedi ki...

"istanbula gelip taksimden çıkmayan anadolu çomarının paralı hali sadece o kadar."👏🏻👏🏻👏🏻

Adsız dedi ki...

fahriyeyle burağın düğünü gibi bunlarınki de çiğköfte kokuyor...o kıroluğun kokusu telefonlarımıza kadar geldi allahın görgüsüzleri.istanbul kimlere kalmış yazıklar olsun...ahırdan aldıkları dağdan indirdikleri kızları sete koyarlarsa,bunun gibi kondudan çıkma mankenciklere parayı basarlarsa böyle olur.

Adsız dedi ki...

ben de az önce arkadaşıma "bu kızın tüm storylerini izleyince bi acıma duygusu belirdi bende" dedim. öyle de bir hadsizlik :)))

Adsız dedi ki...

bu kızın neden böyle olduğunu Deniz Akkayayla top model yarışmasına katıldığı bölümlerden anlayabilirsiniz:)

Adsız dedi ki...

Yalnız o GQ ödül töreni bu yıl şubat ayındaydı o kadar zaman geçmedi. Üstteki yoruma katılıyorum ayrıca.

Adsız dedi ki...

O camia da büyük ihtimal Acun'a yakın durmak için ordadır. Şeymayla arkadaş olanlar Acunla ayrılsalar kızın yüzüne bakmaz büyük ihtimal.

Adsız dedi ki...

Valla Acun'un esmer guzeli yeni bir sevgilisi var bile. Seyma da biliyordur. Bu eforun sebebi o da olabilir bence.

Adsız dedi ki...

Nerden biliyon kız

Adsız dedi ki...

Beren Saat'in GQ ödül töreninde sahneye çağrıldığında sunucuyu susturması da unutulmayacak bir ayılıktı.Kim indirdi bu kıroları İstanbula ya?

Adsız dedi ki...

Giydigi bütün kiyafetler harikaydi özellikle nikah elbisesi ve gelinligi fakat hakikaten cool kalamadi
Solomun'daki dansini uyusturucu maddelere bagliyorum hakkidir dksjfkjsdkfj
Alan memnuuuun satan memnuun begenmeyen mutasip dügünler izlesin ksdjfkj

Adsız dedi ki...

Pelinnn Allahın varsa Seren,Yeşim-Gülben kavgasını yazarsın ❤️ Bu yılın en harigo olayı Şeymacun falan bok yesin o derece

Adsız dedi ki...

Acun'a hiç yakıştıramadim bu kızı,yaptığı hatanı kendi de farkında gerçi.ama neden??

Adsız dedi ki...

Kocamadokunma diye bir hesap açilmis instagramda.aldatma sadece tek tarafliymis gibi sadeçek kadınlar yeriliyor.yerden yere vuruluyor.pelincim hürriyetteki köşeni de severek okuyorum.lütfen bu konuyu ele al bir hafta.kadının en büyük düşmanı yine kadın.kocalarını melek sanan kadınlar ah ah..

Adsız dedi ki...

👏🏻

Nina dedi ki...

Pelo, derin kızsın, bir kez daha anladım bu yazıdan sonra.. Ellerine, güzel beynine sağlık. O kadar güzel özetledin ki durumu daha da eklenecek söz kalmadı. Hem oradaki insanların yapısını, hem bu davranışların nedenlerini, hepsini en derinden anlayıp çıkarmış anlatmışsın ince dille. Takip etmiyorum ama o kadar hissettim ve net bir şekilde algıladım ki olayı, bakmaya bile gerek yok artık. Tüm bu muazzam boş gereksizliklerin yanında Senin gibi kızlar var ya hala, başka birşey önemli değil, umut var:)
İyi ki varsın. Çok öptüm.

Adsız dedi ki...

KYLIE JENNER HAMİLE

Adsız dedi ki...

bu da her yazıda peline yazıyo😂

Adsız dedi ki...

Karı aç resmen ya. DOYMUYOR.

Adsız dedi ki...

sunucu hanım kadınmış,çekildi kenara bu maymunun kendini rezil etmesini izledi:)

Adsız dedi ki...

burda da kadınlar yeriliyor ama.yanlış kişiye şikayet ettin o siteyi bence

Adsız dedi ki...

Wtf?

Adsız dedi ki...

Soylenecek tek bir kelime bile kalmamis oyle sahane ozetlemissiniz ki!

Adsız dedi ki...

Bırakın şeymacun çiftini kylie hamile.Yazsana kız peloo

Adsız dedi ki...

Kylie hamileğ

Adsız dedi ki...

HEMEN BİR KARDASHIAN UPDATE ÇÜNKÜ SOSYAL MEDYA KYLİENİN HAMİLELİK HABERLERİYLE ÇALKALANIYOR!!

Adsız dedi ki...

O değil de Şeyma'ya rağmen Acun'u çok seviyorum lan:) Kız ne kadar anasının gözüyse adamın yüzünde bi o kadar melek gibi bir ifade var acıdım valla aşfkaljfş

Adsız dedi ki...

Bu sitede kadınların yerildiginı düşünmüyorum.siz neden böyle düsündünüz?

Adsız dedi ki...

Abi Kylie hamile yazı yaz diye niye tutturuyosunuz peline salakmısınız siz? Sanki onların evinde yaşıyo kız.anladık hamile eee nesini yazıcak yani.

Adsız dedi ki...

Terbiyesizsin

Adsız dedi ki...

Dugunde olanlarin cogu ne foto ne story paylasti. Orada olmak zorunda kalan ama bu gorgusuzlugun parcasi olmak istemeyenler cogunluktaydi belli ki.

Adsiz dedi ki...

Acun imzayı attıktan sonra Çeşme ye sevgilisinin yanına gitmiş

Adsız dedi ki...

Takdim edildiğinde sahnedeki sunucuyu susturup çekil kenarı yapan çakma bir starımız var arkadaşlar.Bu ayıları beğenen de ayı oğlu ayıdır zaten.

Adsız dedi ki...

Onla evlenseymiş ozaman.şeymayla niye evleniyo?

Adsız dedi ki...

midem bulandı

Adsız dedi ki...

Hakikaten inanılmaz bir çift olmuşlar.Herşeyleri sahte.Mutluluk sahte düğün sahte çevreleri sahte.Biri sarhoş öbürü yarım yamalak bi çapkın falan.Ne garip ünlülerimiz var yahu.

Adsız dedi ki...

Abi kimse beni Burakla Fahriyeden daha fake olduklarına inandıramaz.Adam resmen son dakikaya kadar kaçmak istemişti:) Can çekişti kurbanlık koyun gibi kıyamam.Hele o leş gibi balayı fotografları...kusçam devam edemiyorum sşflsjfl

Adsız dedi ki...

Kiz pelo kylie miz canimiz hamileymis hem de 5 aylik yeniden bir kardashian/jenner update guncellevistersen :(

Adsız dedi ki...

Bi Nur Yerlitaş lan cemil ipekçi kopyakamıyo glba🤣🤣🤣🤣

Adsız dedi ki...

Helall

Adsız dedi ki...

🤣🤣🤣

Adsız dedi ki...

anlayan beri gelsin

Adsız dedi ki...

sanane

Anonimo dedi ki...

Pelin bir başka, seviyoruz ki buradayız dimi..

Adsız dedi ki...

Bir ülkenin bütün ünlülerinin varoş olması halkı için dünyanın en kötü şeyidir herhalde.Düşünsene,kafançalışıyor,görüyorsun,ince düşünüyorsun,hassassın okuyor yazıyor tartıyorsun,belli bir standartta yaşıyorsun.Ama noktayı virgülü bilmeyen,müzikten modadan anlamayan,onca para kazanıp yiyip içmekten başka birşey yapmayan kendini geliştirmeyen nerden geldiği belli olmayan kişileri ciddiye almak zorunda kalıyorsun.Orta halli bir ailede büyümüş herkes belli bir kaliteye alışmış durumda.Okullar yetenekli gençlerle dolup taşıyor.Zehir gibi hepsi.Bu insanlar bu muameleyi haketmiyor.Ve aralarında gerçekten tanınması gereken gençler çok.Ama ünlü olmak için SADECE "bir" şey eksik.O bir şeyi yapan geçiyor,gururuna yediremeyen de kalıyor.Arsızca,yüzsüzce yapabilenleri izliyoruz yerimizden.Yemiyoruz ama izliyoruz.Ve en acısı da bizim gibilerin sırtından geçinip bizle dalga geçmeleri.Bizim ünlülerimiz...gurur duyup baş tacı yapmamız gereken insanlar...yazık.

Adsız dedi ki...

Pelin pelinn sence görgüsüzler diyen kimdi videoda

Adsız dedi ki...

mankelik yaptığı zamanlarda üç kuruş para kazanamayıp harıl harıl zengin koca arayıp bulunca da adamın bütün parasını hortumlamaya çalışan varoş.biz senin gerçekte ne olduğunu görüyoruz şeyma,neye kasıyosun?

Adsız dedi ki...

oha bu kadar güzel özetlenemezdi ağzım açık okudum

Adsız dedi ki...

yiyorum,içiyorum,jete biniyorum".en kenar mahallelinin bile hava attığı bir millet olmuşuz.bir başbakan bir kültür elçisi yapınca oluyor da,böyle sokak kızları bu milletle alay edince olmuyor be arkadaş..

Adsız dedi ki...

😂😂😂👍🏻👍🏻

Adsız dedi ki...

O diil de Danla Bilic bu ülkede yapıp başka ülkelerde yapamadığın tek şey görgüsüzlük demişti çok haklı😄yurtdışında kimse bu sidikli şeymayı ciddiye almaz anca bize yapıyo maymunluklarını.seviye yerlerde...

Adsız dedi ki...

Danla kibar kibar AĞZINA SIÇMIŞ Şeymanın hahahahahahahaha

Adsız dedi ki...

JUPİTER'E DE GİTSEN VAROŞSUN ŞEYMA

Adsız dedi ki...

Kız yazmayın artık:)) karı zaten aç,para için mahkemeye verir valla hepinizi

Adsız dedi ki...

Bir insan bu kadarmi adabiyla gömer:) Danla adamsin:))

Adsız dedi ki...

götümü yesin

Adsız dedi ki...

bütün hayat hikayesi yüzünden okunuyor zaten,kimi kandırmaya çalışıyor acaba:)

Adsız dedi ki...

Şeyma'dan tiksinen biri olarak biraz önce Beyaz Show'daki skecini izledim ve cok güldüm:)) sevdim de galiba🙄🙂

Adsız dedi ki...

Pelo bu yaziyi takipcilerini korumak adinakaldir bence😕 seyma eleştrilere dayanamadığı icin yorum yapanlarla ugrasiyormus,çökertmesin burayı da.sevdigimiz bir senin blogun var zaten❤️

Unknown dedi ki...

Storyleri olmasa muhteaem dugun detdik..ama kiz kendini kendi eliyle rezil etti..kiyafetleri gelinlik harici guzeldi..makyaj kotuydu...gelinlikle hali birazvtuhaf soluk gibiydi...melisaya gelince en azindan sarapli kutlamalara katilmayabilirdi..cok ses annecim olayi yasanmasa iyiydi...seyma hep bir gonderme pesinde...zeynep hanima hirsi gecmemis...

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar