Gönderen / 21 Şubat 2017 Salı / 62 Comments / , , ,

Mualla'ya Sor #14

Uzun bi aradan sonra bu sabah Mualla olarak uyandım.. Yağmur tıkır tıkır yağıyor, kahvemi koymuşum, sabahlığım yerlere değiyor... O zaman dedim şu gençlerin dertlerini dinle, bi işe yara Mualla...

Bu karakter bölünmesi şizofreni başlangıcı mı, kendimi mi eğlendiriyorum bilmiyorum ama "muallayasor@gmail.com" a ben sorumsuz köpek olarak bakmıyoken o kadar çok şey yollamışsınız ki, inbox'da kayboldum. O yüzden yenilerden seçtim salşsalşÖnceki yazılara hep bi kendi fotoğrafımı koyarak başlamışım. Iyy şu an çok bencilce geldi ama ocd bi ruh hastası olarak düzen bozulmasın diye yine iliştiriyorum bi tane.

Muallaya Sor kitabıma göstermiş olduğunuz ilgi için de teşekkür ederim, kitapçılarda bulmak zor olsa da online olarak buraya tıklayarak satın alabilirsiniz. 

Hadi bakalım başlıyoruzzz...

"Sevgili Muallacım,
Şimdi benim ilk defa gerçekten mutlu bir ilişkim vardı, taa ki eski sevgilimle bir şeyler yaşadığımı öğrenene kadar. Çocuk bunu duyunca benden soğudu, tiksindi, benim karım olacak kadın böyle şeyler yaşamamış olmalı falan dedi. Kendisi de bu yaşına kadar bir şey yaşamamış. E haliyle bende baya baya pişman oldum. Uzun lafın kısası çocuk beni istemiyor yani ne yapmacağımı bilmiyorum sence ne yapmalıyım?"

Ay götüm yaaa, kimse yüzüne bakmamış "kendimi evliliğe saklıyorum" ayakları yapmış işte sana. Bırak uzaya gitmeyi, gidip de dönmemeyi konuştuğumuz şu günlerde hala bunu bahane olarak kullanan adam varsa gitsin kendini Kuyu'nun çıkarıldığı kuyuya atsın. Size, geçmişinize, fikirlerinize, yaşadıklarınıza saygısı olmayan bu tarz geri kafalı moronları hayatınızdan anında def edin kızlar. Bi de bu aşırı geri kafalı yüzünden yaşadıklarından pişman olman ayrıca sinirlerimi bozdu. Ona ne ya senin ne yaşadığın? İstemezse istemesin, sen ömrünü böyle bi adamın yanında geçireceğini düşünüyosan sana da yuh!

"Mualla ablam benim derdim azcık garip. Babamın arkadaşının oğluna karşı bi şeyler hissediyorum 1 yıldır. Aramıda 10 yaş fark var. Ben söyledim benimkine ondan etkilendiğimi bu da önce olur bi tanışalım ayakları yaptı sonra ben arkadaş grubunun gazına gelip çocuğa saçma sapan bi şekilde davranmaya başladım. Yaş farkını çok fazla dile getirdim yaşlısın muhabbeti yaptım yani. Bu arada çocuğun dükkanına gittim, mesaj attım ona ve beni taciz etme dedi. Akrabalarının düğünü oldu ehliyet sınavım olduğu halde sınava gitmeyip onu görme pahasına gittim o düğüne. Düğünden sonrada sevimli kız olmak için eheh düğüne geldim ama umarım seni taciz etmemişimdir dedim -beni düğünde görmesine rağmen- aa sen düğüne mi geldin ben seni görmedim bile deyip beni engelledi. Her neyse bu bana uyuz oldu beni her yerden sildi. Bende uyuzluk olsun diye sahte bir profil açtım ordan bunu kekledim biraz hakkında her şeyi öğrendim falan ama bi yandan da benden şüpheleniyo acaba sahte profil benmiyim diye. Ben o profili kapattım. Şimdi ben yüzsüzlüğü ele alıp kendi hesabımdan mesaj mı atsam yoksa fotoğrafını mı beğensem kararsız kaldım ya da hiçbir şey mi yapmasam? Beni yanlış tanıdığını hatta tanımadığını düşünüyorum. Bi şans olmalı ve kendimi olduğum gibi tanıtmayalım çünkü sahte profilden konuşurken gayet eğleniyoduk. Annem de diyo ki adam zaten sana uyuz oluyo beğen bi fotoğrafını olumsuz olursa kaybediceğin bi şey yok diyo beni gaza getiriyor. Of be abla, hadi be abla bi yardım eli uzat ben bu adamı köpekler gibi istiyorum çocuklarımın babası torunlarımın dedesi olsun."

Pesss, yuhhh, çüşşş! Hadi dedim uzun bi aradan sonra kolları sıvadım "üff uzundur kafa sikiyodur" deme Mualla, oku hepsini, okuduklarıma inanamadım. Adam neredeyse uzaklaştırma emri çıkaracak, hala evlenmeyi düşünüyorsun. İstemediğini daha nasıl belli etsin? Her adımda daha da sapıkça yaklaşmışsın. Sorun yaş farkı değil, kendini öyle inandırmak istesen de. Bu adam seni is te mi yor! Bunu kabullendikten sonra bi sakinleş, bi soluklan, dışarısı herif kaynıyo. Bu kadar ısrar ve dalavereyi bi erkek kadına yapsa ne sapıklığı kalır, ne tacizciliği. Tabi ki hemen pes etmek bizim gibi survivor kadınlara yakışmaz ama istemiyosa da zorla kendini sevdiremezsin. 

"Sevgili Mualla,
Çok mutsuzum sevgilim gecen hafta 3 erkek iş arkadaşıyla Hannover messi fuarına gitti ve şu çok ünlü FKK villaya gitmişler ve ben bunu maillerini karıştırarark ve yanındaki boş boğazlı arkaşına blöf yaparak öğrendim.Bizimki tabi ki inkar ediyor sadece arkadaşına tercümanlık yapmış Türkçe bilmiyorlarmış vs vs ama ben boş durmadım biliyorsun bi kadın dedektiften daha iyi iş çıkartır ve sonunda bok varmış gibi araştırmacılığım sayesinde daha gitmeden 1 hafta önce buraları youtube kanalından izlediğini öğrendim.Neyse bu adamı çok seviyorum 2 yılı bitirdim ama aldatılmışlığı kabullenemiyorum. Çevremdeki herkes her erkek yapar affet diyor ama ben kafayı sıyırdım acaba o kadınla neler yaşadı diye düşünmekten bana ne olur bi yol göster yalvarırım."

Tabii ki bu maili okuyunca FKK Villa neymiş diye baktım ve pess! Almanlar her şeyin gerçekten de en iyisini yapıyor. Seks turizmiyse seks turizmi valla, şatolarda yapıyolar! Türk erkeğine ölüyorum bi bardak su ver desen kalkıp getirmez ama söz konusu uçkuru olunca dünyanın bi ucuna da gider, videolarla da çalışır. Ne diyeyim bacım en azından vizyonlu aldatılmışsın, barda iki gerden kıran varoşlarla takılmamış adam. Emeğine sağlık diyip uzayacaksın bu ilişkiden, yapacak bi şey yok. Alman kızıyla da olsa aldatma aldatmadır. Bi de tercüme yaptım gibi 3 aylık bebeğin bile inanmayacağı bi bahaneyle gelmesi aldatmasa bile terkedilmeyi hakediyor. 

"Geçen bir film izledim. Babasıyla kızı intihar eylemi hakkında konuşuyorlardı. Adam kızına şey dedi: "Bugün belki hayatının en kötü günü olabilir. Peki ya yarın müthiş bir günse? Ölüp de bunu kaçırmak ister miydin?"
İntihar etmeyi düşündüğümden filan değil. Yalnızca gün boyu bu replik dönüp durdu aklımda. Çünkü artık tüm günlerim, belli belirsiz zorunluluk yığınından ibaret.
Şöyle: Kendini yataktan kalkmaya zorla, kendini okula gitmeye zorla, kendini makyaj yapmaya zorla, kendini ders dinlemeye zorla, kendini test çözmeye zorla ve KAPANIŞ!
Sevgili Mualla,( ya da Pelin abla?) seni çok seviyorum, cidden. Çoğu zaman blogunda dolaşırken ya da fesat olmayan bir yılan gibi seni stalklarken hayatımın seninki gibi olmasını istediğimi fark ettim. Şu sıralar okul değiştirdiğim için pek arkadaşım yok. Aşk hayatım desek, biri var ama nasıl elde edeceğimi bilmiyorum. ( Yani yalnızca bakışıyoruz sence yanıma gelmesi için ne yapmalıyım?)
Sorum biraz kişisel olacak ama şu sıralar motivasyon konuşmasına çok ihtiyacım var. (Hayatımı şekillendirecek sınava 19 gün kaldı) Aramızda on yaş var yaklaşık. Bu da senin benden daha deneyimli ve daha zeki olduğun anlamına gelir muhtemelen. Bu yüzden işte yanıtını çok fena heyecanla bekleyeceğim soru;
Sen de benim gibi yalnız kaldığın zor bir dönemden geçtin mi? Geçtiysen nasıl atlattın? Geçmediysen de bana birkaç küçük tavsiye verir misin? 
Vereceğin tavsiyeler dünyanın en aptal tavsiyesi olsa da benim için altın değerinde olacak çünkü (biraz ergence gelebilir) sana cidden hayranım. Aynı Yıldızın Altında var ya hani, Hazel bir tane yazara hayrandı, he işte aynı o şekil.
Benden bu kadar. Dert sende ise derman da sende! Yazacağın her kelimeye susuz bir sokak köpeği kadar susadım.
Tüm dermanlar seninle olsun!"

Ay var ya ben senin yaşındayken her sabah okul yıkılsın, ben öleyim, dünya patlasın diye dua ediyodum. Vallahi bak abartmıyorum. Kreşe başladığım ilk günden okulu bırakmaya karar verdiğim son güne kadar tiksinerek geçti ömrüm. Hiçbi şey asla düzelmeyecek sanıyordum senin yaşlarında. Ki düzelmesi gereken de bi şey yok he, ergenlik işte tamamen. Ayrıca o sınav hayatını falan şekillendirmeyecek, sana dayatılan o, kabul etmemek senin elinde! Gelen maillerin bi çoğu bu konu üzerine zaten. Tatminsizlik, birini sevememek, geleceğinden umutsuz olmak.. Arkadaşlar kafamıza takıyoz da ne oluyor? Hiç! Hayal kuruyosun da ne oluyo, götüne giriyo. Belki ileride bi tarafıma girebilir ama günü kurtartmak en büyük mutluluk. Klişe olcak belki, lakin sağlıklı olun gerisi geliyo. Ayhh beni ciddi ciddi konuşturdunuz. İşte hayatta bi şeyi önemseme süreniz bu olsun 35 saniye falan. Ve gerçekten o hiç geçmeyecek sandığınız aşk acısı da geçiyo, istediğiniz okulu kazanamazsanız ömrünüzün sonu da gelmiyo falan filan. (Ayrıca daha bu yaşta derdini bu kadar güzel kaleme alabilen birinin elinden kalemi bırakmamasını tavsiye ederim..)

"Adam evli. Bekarım diyor. Tanışıyosun kaynaşıyosun öpüşüyosun koklaşıyosun günün birinde kadının teki arıyor. "Senin benim kocamla ne işin var?" Kocan kim senin diyosun. Dünyan başına yıkılıyo :( akşamına herif arıyo diyo o benim belalım evli oldugum kadın falan degil. Pavyondan tanıstıgım birisi manyagın teki. Capkın olmasına mı yanasın pavyonda takılan bi capkın olmasına mı yanasın bilmiyosun. Aylar geçiyor adama aşık oluyosun. Günün birinde hayatındaki üçüncü kadın oldugunu şans eseri öğreniyosun. Evliymiş, sevgilisi varmış, ve sen de sevgilisiymişsin. Aynı anda 3 kadını fikfikleyen bu adama Allah pipine zeval vermesin mi derdin yoksa o pipiyi kesip ağzına tıkıştırır mıydın? Bu arada adamdan hamileyim ve dogurucam. Bu arada sevgilisi olan kadından kurtuldum. O kadın sayesinde ailesi beni öğrendi ve kadın evi terketti. Ve evet adam 4 aydır sadece benim koynumda. Bende sinsiyim aslına bakarsan gittim falcıya bi anda kendimi büyü yaptırırken buldum elimi ayagımı yıkadıgım suyu icirdim yakılcak kagıtları da bi köseye koydum herif yakaladı terketti iş yerini bastım bayıldım ayıldım eve geri getirdim hatta bunu yazarken yanımda horluyo :) bide karısının telefonuyla kendiminkini birbirine bagladım chat mhat allah ne verdiyse giriyomus gibi gosterdim suan ayrılar cünkü kadın gitti. Napcam ben günaha devam mı edicem. Nolcam ben. Üff."

Ablaaa, alah şifa versin sana ne diyeyim! Yani hepimiz aşık olunca aşırı saçma şeyler yapıyoruz, dönüp baktığımızda pişman olacağımız bi çok karar ve tutum sergiliyoruz ama bu kadarı da artık klinik vaka olmuş. 1 değil, 2 değil tam 3 kadın idare etmek neyine bu çomar türk erkeğinin acaba? Nasa'ya girecek kadınsın nerdeyse yok o telefonu bağla, bunu hackle, ama büyü kıl tüy uğraşıyorsun. Bütün bu leşlikleri ortaya çıkmış bi adamı diğer kadınlardan ayırıp yanında horlatmayı marifet sanıyosan bacım, kusura bakma başına gelen her şeyi haketmişsin sen. Sen kendini bu kadar değersizleştirirsen bu adam seni pavyona da satar, kemiklerini de kırar, 8 kuma da getirir. Deliriyorum böyle şeyleri okuyunca yaa, hani girl power?? Jeanne d'Arc mezarında ters döndü sizin yüzünüzden.


--


Ne keyifle başlamıştım beni yine delirttiniz. Bu 5 dertliyle ilgili sizin de söyleyecekleriniz varsa attırın gelsin, beyin fırtınasından zarar gelmez. 

Not: Haftalık olarak düzenli yazmayı planlıyorum Mualla'yı, ne dersiniz?
Share This Post :
Tags : , , ,

62 yorum:

köyün delisi dedi ki...

Son dert beni delirtti bende gündüz kuşağındaki evlilik programlarına kızıyordum hangi kadın kendini pazarlar bi erkeğe kendini beğendirmek onu elde etmek nedir?? Yanında horlayınca noldu?? Bir kadın bu kadar ucuzlaşmamalı çok yazık...

Unknown dedi ki...

Stalker arkadaşa bayıldım. Adam fake karakterini sevmiş kendini sevmemiş. YAzık ona ya.
Sonuncusu ne hakikaten. Öyle bi adam için ev basmalar çocuk doğurmalar. Şeyma Subaşı mı yazdı o yazıyı acaba?

Adsız dedi ki...

Valla iyi olur pelo haftalık yaz

Adsız dedi ki...

abbaav sonuncu abla uçmuş olaylara bak.
sen her hafta yaz pelin ibrets loading...

Adsız dedi ki...

Hic sevmiyorum bu muallaya sor yazilarini... isimiz gücümüz yok, ergenlerin can sikintilarini okuyacagiz. Ben okumuyorum gerci ama resmen zaman kaybi senin icin.

Adsız dedi ki...

sonuncu artık bildiğin palavraymış. bu kafada insanın bu sitede ne işi var ya... yalan dolan işler

Adsız dedi ki...

önümüzdeki haftayı sabırsızlıkla beklerim ne diyim muallacım. harika olur

Adsız dedi ki...

Muallayı özlemişiz. Bu arada 2017 yılında bize her gün blog actırıp okutturuyosun ya valla helal👏🏼 Sınava girecek olan dertliye cok üzüldüm o yaslarda ben de sınavı, okulu, arkadaslarımı dünyanın merkezine koyup, eger iyi bir okul kazanamazsam da berbat bi hayatım olucakmıs gibi bi algı yaratmıstım kafamda. Ama olaylar asla öyle degilmis, eger sen calıskansan(ders anlamında demiyorum hayatının her alanında), yaratıcıysan, saglıklıysan, sosyal bir insansan ve en önemlisi iyi bir yüregin varsa yapamıycagın hic bir sey yok.

Adsız dedi ki...

Pelin yazilarini okumak buyuk bi keyifti ta ki son derdi okuyana kadar yazdiklarina harfi harfine katiliyorum ve her hafta muallaya sor yayinlamalisin bence de gercekten cok ilgi cekici

Adsız dedi ki...

Daha fazla gıybet, daha fazla entrika bayılıyorum bu seriye yazmaya devam et pelo

Çağan dedi ki...

Süper olmuş devamı gelsin

Adsız dedi ki...

Şu sondakine uyuz oldum. Ne kadınlar var ya

Adsız dedi ki...

ahaha şeyma faresi modacı olmaya kasarken birde burayı takip edip edip içini döküyorumuş falan😄😂 acuna nasıl kakalandın gizliden yazarsan seviniriz şeyma şljdjksf

Adsız dedi ki...

aynen sevmiyorum bende,pelinin tarzıyla alakası olmayan abuk subuk seyler.

Adsız dedi ki...

iğrenç bir bölüm bu mualla hiç sevmiyorum

Adsız dedi ki...

Süper olmuş yine her hafta bekliyoruzz

Adsız dedi ki...

Bence olmasin her hafta diger icerikler cok daha ilgi cekici

Adsız dedi ki...

Yaz yaz yaz :) özlemişiz muallayı pelo sen olmasan nolur bu türk gençliğinin hali bilmiyorum

Adsız dedi ki...

mualla köşesinde pelinin okuyucularına birşeyler oluyor valla. garip. yahu gidin yabancı dil öğrenin,düşünün araştırın kendinizi dinleyin.inanın hayat bu kadar boş değil.ergenken evet hersey gerçekten çok bunaltıcı oluyor hiç sorununuz yokken bile dünya başınıza yıkılmış gibi hissedebiliyorsunuz ama koskoca kadınların şunu ayarttım bunu yaptım diye anlatmaları:/ kimseyi kınamamak lazım gerçi,bazen herşey yolunda gitmeyebiliyor ve kadın olarak çaresizlikten saçmalayabiliyoruz son yorum öyle birşey de olabilir.Allah herkesin yolunu açık etsin,ama herşeyin en başında,hayatın kendisinden zevk almak,kendinle mutlu olmak var.ilk önce kendinizi keşfedin,kendinizle mutlu olun eğitin,öğrenin,sonra baskalarını da elde edersiniz,başarılı da olursunuz. herkese sevgi ve bol şans

Adsız dedi ki...

Ahahaha super demissin, seyma subasi mi yazdi diye 👏🏼👏🏼👏🏼 Zenginse adam heralde. Baska aciklamasi olamaz...

Elis dedi ki...

Son yorumdaki kişi benim babamdan bahsediyor sanırım çünkü aynılarını yaşadık eğer o sensen yelloz babam seni fikfikleyerek öldürsün

Adsız dedi ki...

ygs'ye hazırlanan güzellik beni bul sana bi cool lime ısmarlıyim sinemarslaann@gmail.com

Adsız dedi ki...

Yaşasın muallaaaaaa💃🏼 Özlemişiz kız aklınla bin yaşa her hafta istiyom valla ben

Adsız dedi ki...

Her hafta Mualla mı ??!? Efsane olur.Sana hayran olan ve senin ki gibi bir hayat yaşamak isteyen kız duygularıma tercüman olmuş resmen.Ne kadar "yılanım"dersen de.Efsanesin.Seni okumak ve takip etmek hobi gibi birşey oldu ayol😍

Pegasus'un Kanadı dedi ki...

Her hafta her gün yaz, severek okuduğum tek blog seninki, Mualla harici de her türlü seviyorum 😌
Ve sınavına hazırlanan o güzel kızımız dışında diğerlerine söyleyecek hiçbir şeyim Yok. Burada 'girl power' diyen de bir avuç kişiyiz kabul edelim. Bizimkilerin power'ı erkek görünceye kadar 🤷🏻‍♀️ Kadınlar kendilerini ezdirmeye bayılıyor, deliriyorum.

Adsız dedi ki...

Her hafta Mualla mükemmel fikir, özlemişiz!

Adsız dedi ki...

her hafta mualla super olur:)

Adsız dedi ki...

Kesinlikle her hafta Mualla olsun ama diğer yazılarını ihmal etmemek şartıyla

Adsız dedi ki...

Pelo her hafta yaz. Mualla'yla bir çok bakış açısı görüyoruz. Hem hepimize bir şeyler katıyordur hem de gerçekten keyifli.

Unknown dedi ki...

Ya hhahahhhah

Adsız dedi ki...

Ya hahahhahha

Adsız dedi ki...

Ne yazarsan yaz deli gibi senelerdir severek okuyorum ama muallaya sor'un ayrı bir bağımlısıyım nolur yaz her hafta <3

Adsız dedi ki...

Seyma😂😂 ya varya alemsiniz :)))))

Adsız dedi ki...

Kesssssinlikle haftalik yazmalisin minoton hayatlarimizin tuzu biberi olur mualla

Adsız dedi ki...

Bende yazinin yarisinda Seyma subasi oldugunu düşündüm. Moda konusunda seni takip ediyorsa girip icini dokmus olabilir. Gerci akil alacak bi durumu yok. Masallah sinsirelllar akillisi bi metres

Adsız dedi ki...

Eveet Pelin haftalık Mualla yaz süper olur. Sondaki dertliden korktum allah muhafaza

Adsız dedi ki...

Düzenli olsun da. Şu yok adamin sevgilisi varmis karisi varmis ayirdim seyleri olmasin bizim heriflere nasil sahip cikcaz aq. Asabim bozuldu basi baglilara ilismeyin SEVIYORUZ LAN NASIL SAHIP CIKCAZ ERKEGIN BEYNI YOK AQ

Adsız dedi ki...

Pelincigim gecen seferde yazacaktin sık sık bende isterim ama ugrasma bebegim olmayaack milletin dertlerini hafta hafta hafta deil ama ay ay yaz bence

Adsız dedi ki...

her hafta mualla süper olur, ben dertlerden çok senin yorumlarını seviyorum Pelin. Son dertlinin şeyma subaşı olabileceğini düşünen beyni tebrik ederim, çok güldüm. Buarada keşke diğer yorumları beğenebilsek :)

eliza bennet dedi ki...

Ergen gencimiz akışına bıraksın bence de, hormonlardan mıdır nedir o yaşlarda insana bir haller oluyor hakikaten.

Almanya'da aldatılan kardeşim, hiç uzatma bas git. Sen seni sevecek ve değer verecek birine layıksın. Bir kereden bir şey olmaz lafı tamamen saçmalık. Sineye çekme, ayrıl gitsin.

Diğer arkadaşları ben anlayamadım, hakikaten anlayamadım. Büyü falan ne onlar yaaaa? Millet uzaya gidiyor, kadınlar eşit haklar için kendini paralıyor, büyü falcı ne bunlar yaaaa. Günah kızım onlar, yapan yaptıran iflah olmaz bulaşmayın böyle şeylere

Adsız dedi ki...

merhaba muallaya devam lütfen elinize kaleminize sağlık teşekkürler..

Adsız dedi ki...

Bazen Mualla'ya yazılan bazı şeylerin troll olduğunu düşünüyorum çünkü gerçekse pesss yani çüşşş

Adsız dedi ki...

hahahahahhh cok haklısın😄

Adsız dedi ki...

Her hafta yazsan çok güzel olur

Adsız dedi ki...

Her hafta yazsan çok güzel olur.

Adsız dedi ki...

sonuncu o kadar film gibi ki acaba trolluyor mu

Adsız dedi ki...

her hafta muallaaaa oleyyyyy :*****

Adsız dedi ki...

sonuncu dert fena bisey yalniz bide kendimizs yilaniz,kotuyuz falan diyoruz hatun hirsindan delirmis

Adsız dedi ki...

Fkk villa neymiş onu öğrenmiş olduk en azından ahahaha vizyonlu aldatılmış ahjdksl

Adsız dedi ki...

Brit awards da yazar mısın

Adsız dedi ki...

en iyi mualla bu olmuş pelo, valla. öbürleri hep yalandan gibiydi bunu sevdim. tabi geçmiş olsun dertlilere

Adsız dedi ki...

evett her hafta mükemmel olur her gün bile okuruz sen yeter ki yaz 😘

Adsız dedi ki...

başıma bi şey gelmeyecekse bu mualla bölümünü hiiiç sevmiyorum. ama yine de okudum ya çünkü pelin kalp.

Adsız dedi ki...

Ya nolur her hafta olsun pelin Mualla yazıları

Adsız dedi ki...

ben çok seviyodum, niye bitti ki zaten

Unknown dedi ki...

kurban olam her hafta yap bu işi:) kız sana çok gülüyorum ya ben :)

Adsız dedi ki...

Ya yaşadıklarınıza üzüldüm ama son zamanlarda en çok güldüğüm şey bu yorum oldu. Hay allah iyiliğini versin. :D

Adsız dedi ki...

O sonuncusu ne öyle. Iyi dedin, hak etmiş gerçekten hepsini. Bir insan nasıl gururunu bu kadar ayaklar altına alır?!! Yakında anne olacak. O çocuğa ne öğretebilecek acaba bu akılla... Yazık.


Yaz yaz haftalık.

selen dedi ki...

Pelo dokturmuşsun gene. ay su ergeni ben yerim yer😍kız sen korkma ayakta kalırsın motivasyon konuşması dıen ağzını yirim.❤️ ay o son hikaye ne yaaaaa😱yılanlık bumu hıc anlamamışsınız freudizmi 😏 azıcık gurur olur insanda aşkmış yalan bencillik. seninki kezoluk cınım ksra bakma aklını basına al o pislik herifin yanında 5 dk durma zaten horluyor çekilesi değil. hayır diğer aldatma hikayesi gibi vizyoner olsa içim yanmicak ljvohfohvov optum pelo mualla ya devam😘

selen dedi ki...

Pelo dokturmuşsun gene. ay su ergeni ben yerim yer😍kız sen korkma ayakta kalırsın motivasyon konuşması dıen ağzını yirim.❤️ ay o son hikaye ne yaaaaa😱yılanlık bumu hıc anlamamışsınız freudizmi 😏 azıcık gurur olur insanda aşkmış yalan bencillik. seninki kezoluk cınım ksra bakma aklını basına al o pislik herifin yanında 5 dk durma zaten horluyor çekilesi değil. hayır diğer aldatma hikayesi gibi vizyoner olsa içim yanmicak ljvohfohvov optum pelo mualla ya devam😘

Adsız dedi ki...

hani kız haftalık yazacaktın ay oldu ayyyyy

Adsız dedi ki...

Ay o sondaki kadın gibi olanları rabbim bin beter etsin inşallah yuva yıkanın yuvası olmaz bacım sen buralarda derman arama boşuna bee

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar