Gönderen / 17 Temmuz 2016 Pazar / 45 Comments / , , , , , , ,

Ayrılığın Çirkin Yüzü: Taylor Swift & Calvin Harris Savaşı

Ayrılık çirkin bir şey. Hem de çok. Sevgiliden, eşten, işten... Neyden ayrılırsan ayrıl, neyi bitirirsen bitir hiç istemesen de işler çirkinleşiyor. Dünyanın kanunu mu, insanoğlunun doğası mı bilmem. Şahsi olarak bu çirkinleşmeyi 27 (iki ay sonra 28 diycem) iki kere yaşadım. Biri ev arkadaşımın beni evden kovması, diğeri sevgilimin beni terkedişi kflşifkdikfdlş. Bence yetti de arttı. 

Gördüğüm kadarıyla bu işlerin rezilliksiz bitmesi imkansız. Ne kadar istemesen de oluyor. Birlikte oldukları ilk günden itibaren ayrılmalarını dilediğim "rüya çift" Calvin Harris ve Taylor Swift geçtiğimiz ay hele şükür ki ayrıldılar. Ama ne ayrılmak. Benim bayrampaşalıdan bile daha rezil duruma düşmeyi başardılar, tebrik ediyorum kendilerini. Yalanlık, yılanlık uzmanlık konum olduğundan siz değerli takipçilerimi bu ayrılığın tüm çirkinlikleriyle yüzleştireceğim.Rüya gibi bir ilişkideymiş gibi görünüyorlardı. Dünyanın en ünlü popstarı, en iyi müzik yapımcılarından biriyle. Rüya çiftti onlar. Biri yazıyor, diğeri mixliyor... İkisi de iyi görünüyor. Hasetlemekten ciğerlerim solmuştu. Asla ama asla ısınamadığım Taylor Swift şeytanı bile sempatik görünmeye başlamıştı gözüme. Calvinciğim de öyle düşünüyor olmalıydı. 


Muhteşem ilişkinin bitmesinden 1 hafta, bilemedin 10 gün sonra Taylor Swift, Tom Hiddleston ile sevgili oldu. Ama ne sevgili olmak. Adam iki hafta içinde "I love Taylor Swift" yazan tişörtle gezmeye başladı. İkili her an her yerde el ele göz göze takılmaya başlayınca dedikodular da aldı başını gitti. Lan adamı 2 haftada unutmayı bırak, tip olarak çok benzer iki herifle nası bi anda mutluluğu bu kadar yakaladın sinsi. Her şey bi proje, hepsi birer plan gibi göründü insanlara. Büyük oyunu bozmaya geldik..... Ben bu aşka inanıp inanmamayı geçtim, Taylor Swift'in yılanlığının ortaya çıkışından çok mutluyum. Ailemizin masum kızı olarak hayatlarımıza girip, aklımızın almayacağı şeytanlıkları yaptığını herkes gördüğü için çok mutluyum. 


Yeni ilişkinin ortaya çıkmasından sonra tabi gözler Calvinciğime çevrilince adam nefes alsa haber oldu. Yeni ilişkiyi kıskanıyorsun iddialarına birebir falan cevap verince biraz ezikledim doğrusu. Sen koskoca Calvin Harris'in, ne diye elaleme menşın atıp kendini savunuyorsun falan dedim. Ama hatun o kadar yılan, o kadar şeytan ki, bi şekilde sessiz kalamıyorsun. İnanılmaz gücü sayesinde medyayı yönetip Calvin'i kötü gösteremeye çalışması bence işe yaramadı. Calvin'in de elinin ayarı yokmuş, adam açık açık "Benle uğraşıcağına yeni ilişkine odaklan bebeğim, canın sıkılıyorsa başkasıyla uğraş" falan demiş. Ulan biz bile eximize laf sokarken üstü kapalı yapıyoruz, bunlarda neyin rahatlığı bu bu kadar?


Tüm bu birbirine laf atmalar, nispet yapmalar sürerken Taylor Swift bir anda Rihanna ve Calvin Harris düetinin sözlerini kendisinin yazdığını açıkladı. Ayrılıklarından bi kaç hafta önce yayınlanan şarkının sözlerini gizli bir isimle yazmış, şimdi "Ben yazdığğaammm" diye ortaya çıkıyor. Tabii ki Calvin Harris yine bir açıklama yaptı ve "Gizli isimle yazmak kendi kararıydı, isminin yayınlmasını kendisi istemedi, şimdi bunu niye söylüyon yarraaam." tarzı şeyler söyledi. Ben yine Calvin'e inanıyorum. O sinside söz yazacak tip yok ama yazdıysan da yazdın, şimdi bunu ortaya çıkarmanın alemi ne? Yeterince haber olmadın mı? Dağdaki köylü bile seni konuşuyor, daha ne istiyosun sarı yılan.


Yılan diyorum da boşuna demiyorum. Taylor Swift'in bu sinsiliklerinden sonra insanlar bi birleşme haline girdi ve toplu halde Taylor Swift'in instagram sayfasına yılan emojisi yollamaya başladılar. Tabi 300, 500 değil, binlerce kişi olunca müdahele elbette mümkün olmadı. Şeyma "millimetres" yorumlarını anında siliyor olabilir ama Taylor Swift yılanlığını kabullenmek zorunda kaldı. Emoji bu sinsiye az bile, dahasını yapmak lazım...Tüm bu sinsilikler olurken Calvin Harris "Beni de Katy gibi dibe çekemeyeceksin" tarzı bi cümle kurdu. Zamanında Taylor, Katy Perry ile dalaşa girmiş, kadını mahvetmişti. Katy Perry tüm bunlar olurken 2015 yılında kendi yazdığı "Eee zaman her şeyin ilacı işte bebeğim" tarzı tweetini retweet ederek tartışmaya dahil oldu. Ay resmen bizim yaptığımız tüm ucuzlukları dünya starları yapıyor, ne kadar mesudum anlatamam.... Uff ama sen Katy Perry'sin ya, kendi laf sokan cümleni rt lemek ne demek, varoş varoş işler....


Aman bi sikin içinde olmasa eksik kalacak olan Kim Kardashian da kavgaya dahil oldu elbette. Kanye ve Taylor arasında barış imzalandı sanmıştık ama öyle değilmiş. Keeping Up With The Kardashians'ın son bölümünde gördük ki Kim; Taylor'un sinsi ve medyayı kontrol ettiğini düşünüyormuş. Ne kadar doğru bilemem ama "#taylorswiftisover" temalı bir parti verecekmiş kendisi. Yine Balmain'den beleşe getirdiği giysileri giyip gününü gün edecek yelloz... Ay bu kavgalarda kimi neden hasetleyeceğimi şaşırdım. Her halükarda kaybeden biz oluyoruz a dostlar...


Biliyorsunuz Kylie Jenner'ın snapchat kraliçesi olmasından sonra hepsi hasetlenip bütün aile snapcaht'e katıldı bunlar. Onlar için yeni reklam kapısı, bizim için beyin hücrelerimizi yok yere yakacağımız bir takip kapısı daha oldu. Kendall Jenner bir klüp açılışında ev sahipliği yapmış ve Kim Kardashian ile birlikte üzerine olay çıkan Rihanna&Calvin Harris şarkısında dans edip birbirlerine göz atıyorlarken snap atmış Kimciğim. Yine über bir paçozluk. Taylor Swift'in meşhuuuur squad üyelerinden biri olan Kendall Jenner, Justin Bieber'la yattığı için ekipten atılmıştı vakti zamanında. Selana Gomez'in isteğiyle yollandı diyollaa. Ay konuştuğum şeylere bak liseli kız grubu gibiler ama dünyayı yöneten halleri.

Şimdilik üzerinden 1 ay geçen ayrılık ve sonrasında yaşananlar bu şekilde. Olaylar oldukça bu yazıyı güncellemeye devam edeceğim, takipte kalın.

Görüyorsunuz işte nasıl varoşlaşıyor en cool insanlar bile. O zaman en kenafir yorumlarınızı bekliyorum.

Güncelleme #1 (19.08.2016)


Eveeet, elbette ki sular durulmuyor. Biliyorsunuz Kanye ile Taylor Swift savaşı malum. "I made that bitch famous" cümlesinden sonra Famous klibindeki Taylor'lu orgy sahnesinden sonra ipler iyice gerilmişti. Yine melek yüzlü şeytanımız Taylor çıkıp "O cümleye izin vermedim, bi kadını böyle aşağılamaları çok iğrenç." falan demişti.


Vee alemlerin en son bulaşılacak insanı Kim Kardashian'ın kocişine dil uzatırsan alırsın böyle cevabını Taylor'cuğum. Kim, snapchat hesabında Taylor Swift'in bahsi geçen cümleden haberi olduğunu, onay verdiğini gösteren konuşma kayıtlarını yayınladı. Kadın the ultimate paçoz olduğundan özel hayatın ihlali, etik metik umrunda değil. Belki kocasına aşkından, belki gündem hevesinden bilemiyorum ama ben korktum valla.


Tabii Kim'in skandal videolarından sonra tüm Kardashian klanı ablalarına destek oldu. Geri kalan herkes ise Taylor Swift'in artık gerçek yüzünün ortaya çıktığını söylüyordu. Ay kadının attığı tivitlere bak "Ulusal Yılan Günü" ilan edip Taylor'a hala laf sokuyor işte sevdiğim leşlikler kdilsşkk Ben bütün bu maske düşmesi durumlarının bile Taylor'un oyunu olduğunu düşünüyorum. Ailemizin country şarkıcısı sıfatından kurtulup, fettan bir pop ikonuna dönüşme yolundaki ilk adımları bunlar. O yılan bunları bile planlamıştır.


Son olarak ise dün gece Calvin Harris'in şarkıcı Tinashe ile çıkmaya başladığı bilgisi geldi. Yuh arkadaşım bi soluklanın ya. Biraz çabalama bi ilişki gibi gelse de herkesin mutluluğu kendine. Kızın adını ilk kez duydum, bu paravan ilişki de onun işine yarayacak sanırım. 
Share This Post :
Tags : , , , , , , ,

45 yorum:

Unknown dedi ki...

Ayyy yılan yaa amk karısı 🐍🐍🐍
Blake ve Ryan cığımın yanınında görünce iyice sinir oldum kezoo

Adsız dedi ki...

Cidden hiç bilmiyodum bunları bi soğudum taylordan dediğin gibi liseli kız grubu gibi hdjdbsndnxk

Boşbırakıcam dedi ki...

:))) Taylor'un otomatik silicisi olmamasına üzüldüm. Bu fotoğrafını koyduğunuz Kim'in gerçek hesabı değil herhalde değil mi?

Adsız dedi ki...

Vallahi Pink ben bile o kadar severken fark ettim artık sinsirella olduğunu. Bir ara bütün facebook feedim hiddleswift mi diyolarsa ne diyolarsa onunla dolmuştu, bıktım artık çirkin platin sarısı saçlarını görmekten.

Adsız dedi ki...

Taylor'u inan bende hiç sevmezdim ama Calvinleyken ilişkileri gözüme tatlı gelior diye ses etmiyordum o sarı şeytana. Adamı bırakıp 10 gün sonra başkasını bulmasıda bana koydugu kadar Calvin'e koymamıştır heralde. Neyse Calvincigim kurtuldu bundan onada şükür 😏 Bu arada prlo Kylie'nin stil incelemesini yapar mısın?

fiona dedi ki...

tom taylor a neden böyle tutulmuş ki?? bu adam hiç böle ilişkilerin adamı değildi.ha taylor kötü değil tabii..ama ben onu marion cottillard ile çok yakıştırıyordum böyle çok garip olmuş bence tom un geçmişine bakın cv sine falan ne bileyim hiç taylor la uyuşmuyolar çok ağırbaşlı biri.yani popülerlikten oldukça uzak..daha az öz içsel işler peşinde gibiydi....selena gomez konserine gitmeler falan.bilemedim...enteresan

burcu dedi ki...

pelin sana ba-yı-lı-yo-rum.

Taylor şarkı sözünü kendi yazdığını söylemiştir çünkü calvin bunu taylor a mı yazdı diye göndermeler vardı.

yılanlık mılanlık taş gibi çocuğu kaptı. zaten belli önceden başlamış bu flört o yüzden de ayrılır ayrılmaz başladı.

ben de 27 yaşındayım ve bu olaylara niye böyle düşkünüm bilmiyorum asdfgh yaşasın gıybet!

Adsız dedi ki...

Sonunda millet taylor'ın gerçek yüzünü gördü ya. Bir de nerdeyse 30'una gelcek kadın hala "Omg look at that face" "He's so tall and handsome as hell" gibi ergen şarkılar yazıyor. Bu kadar uzun ve sarışın olmasa millet ona kezban derdi allahımm nerde adalet pff
Bu arada kendall cidden justinle yattı mı? Iyk.

Adsız dedi ki...

Ya siz kolay mı sanıyorsunuz o kadar squat ı kontrol etmek fesatlanan fesatlanana zaten siz taylor denen kadının yerinde olsanız yaptıklarının yarısını yapamazsınız la 2016 yılına gelmişiz bu çağda evrupalı medya bebelerini kontrol etmek kolay mı zannediyorsunuz akp nin medya kontrolüne benzemiyor oradakiler obama yı bile acımasız yere gömen tiplemeler, kadın kontrol manyağı olabilir ama allah boylu poslu mavi gözlü sarı saçlı vücudunun her bir yeri über güzel olup dünyanın en yakışıklı erkeklerini sıraya dizen bir kadın oluşturmakla kalmayıp bir de yürü ya kulum deyip ses vermiş öyle bir celebrity dünyasında az bile sinsilik etmiş kendi çapına göre koca götlü pornocu karının ve kocasının pislikliğinin yanında hiç bile kalır kamon pelin o pislik ailenin nasıl insanlar olduklarının sende farkındasın iyi tatiller

Unknown dedi ki...

Olaylar durulmuyor! Bu sabah Kim snapchat hesabından Taylor'i expose etti! Kanye, Famous sarkisinda Taylor'in iznini alarak o sözleri yazdığını söylemiş ve Taylor ise Kanye'yi yalanlamis, Grammy'deki konuşmasında da lafları sokmustu! Ama Kanye Taylor ile olan telefon görüşmesini kayda almis ve Kim de hepsini snapchat'te yayınladı bugun! Taylor hala bidi bidi yapıyor yilaaaan

eliza bennet dedi ki...

Asıl bombayı Kim yellozu Taylor'un Kanye ile yaptığı özel telefon görüşmesini snapchat'e koyarak patlattı. Zira Taylor benim şarkıda ismimin geçeceğinden haberim yoktu falan demişti. Ama telefon kaydında "bana soracaklardır, Grammy'ler de haberim vardı diyeceğim" filan diyor. Aslında Taylor'un demek istediği muhtemelen "that bitch" hitabıydı ama telefon konuşması ortaya çıkınca hem bu detay, hem de kendisinden izinsiz özel konuşmanın yayınlanmasını filan kimse takmaz oldu. İnternette bu konuyu takip edenlerin çoğunluğu Taylor'a karşı cephe almış durumda.

Bana gelince bu kızı pek sevdiğim söylenemez ama hem genç, hem güzel, hem yetenekli olması ve bu yaşta bu kadar başarılı olması hoşuma gidiyor. Tom Hiddleston herkes gibi benim de gönlümü Loki olarak kazanmıştı ama ne zamanki kendisini Graham Norton show'da izledim (Robert De Niro ile konuk oldukları) adamdan soğudum. Zevzek herifin teki bence, yani Taylor'a yakışmayan o, naçizane fikrimce.

Kim ve Kanye'den korkulur korkulur. Yahu bu nasıl densiz bir çift, sen başkasından izinsiz telefon konuşmasını kaydedeceksin sonra da düşene bir tekme vurayım dercesine internette yayınlayacaksın. Allah korusun, bunların diline düşürmesin.

Ben insanlar birisine karşı cephe alınca kızıp o cephe alınan kişiye sempati beslemeye başlıyorum nedense. Ne bileyim Anne Hathaway'i ve Ben Affleck'i bu yüzden mi seviyorum acaba?

Ya ne güzel böyle yazıların sıklaşması. Ellerine sağlık, bizim içinde gez.

Adsız dedi ki...

Taylor gündemde kalmak için ne gerekiyorsa yapıyor fazla sürmez bu ilişkisi de yenisini bulana kadar tabi.

Adsız dedi ki...

Aman zaten hiç sevmezdim varoşiği kenafir gözlü donuk bakışlı yılan tısssssss

Adsız dedi ki...

Ezik tipli kariyi hic sevmezdim zaten ezilsin iyce yerin dibine batsın pis seytan👹

Unknown dedi ki...

Ahahah vallahi cok komikler ya bunlarn hayatı fotoshoptan ibaret kızım :) bizim ki en azından realist ✌

Adsız dedi ki...

Taylor swift tam bir kezban sarışın ve mavi gözlü oluşu bunu değiştirmiyor.bence bunların hepsi Taylor planı yılanlığını kendisi dünyaya göstermek istedi yoksa bunlar bu kadar açıktan yapılmaz

Adsız dedi ki...

Kıyafet değişir gibi sevgili değiştirip mileye Sürtük demek

Adsız dedi ki...

Kim den nefret ediyorum hala ama kadın hiç değilse olduğu gibi iki yüzlü değil
Taylor birkaç sene evvel country müzik yapan önüne gelenle çıkan eski
sevgilerin arkasından ergence kezoca country parçalar yazan biriydin. (Kim de pornocuydu o ayrı asdsz)Şimdi nasıl bir pr projesi yapıp pop kraliçesi oldun en çok kazanan ünlü oldun Katy ye diss atıp Calvin harris gibi bi taşı aldatıyosun hayret. Ama valla artık Taylor un eski havasından eser kalmıycak bu kim yellozu kanye gavatı Katy e benzemez ben söyliyim bu yılanın başını öyle bir ezerler öyle bir ezerler ki .Çok fazla çok güçlü düşmanlar kazandı artık bunu onların elinden 147323550 tane modelden oluşan selenanın olduğu squadı gelse kurtaramaz.

Adsız dedi ki...

Ohaa acayip mutluyum şuan sonunda şu yılanın gerçek yüzü ortaya çıktı.Bence tom bununla sadece para ve şöhret için çıkıyo tom da çok zengin olabilir ama taylorun yanında fosss.Ayrıca tom eskiden çok popüler değilde kendi fandomunca belli bir kitle tarafından beğeniliyodu ama sonra birden starı parladı.Önceden hiç özel hayatıyla gündemde değildi bu karıyla çıkınca onun arkasından4233343 tane dissli şarkı çıkarıcağinı bu olayların olcağını biliyodu.Taylor bence gerçekten bitti artık insanlar bu olayı unutmazlar gibi.Şu sinsi kezo inşallah artık uslansın şu olaylardan sonra.

deniz t dedi ki...

Pink'çiğim cool çiftler bölümünde yazdığın Joshua ve Diane de ayrılmış. Taylor ve Tom'u da gözlerin kanayarak yaz da ayrılsınlar :(

busra umran dedi ki...

yaa pink ben seni çok seviyorum sende olmasan nerden öğrenicez dünya starlarının dedikodularını :*

Adsız dedi ki...

Calvin Taylor kavgası out, Kimye Taylor kavgası in Pelo. Bir yazı bekleriz

crybaby dedi ki...

Ses kaydını dinlediyseniz eğer Kanye sadece "me and taylor might still have sex" kısmını söylüyor Taylor'a. "i made that bitch famous" kısmını söylemiyor ve zaten Taylor bu yüzden bu kadar sinirlendi. #teamtay

Unknown dedi ki...

Ay pinkk lütfen acun ve șeymayıda yazz

Adsız dedi ki...

Pelin ilk defa yorum bırakıyorum. Senin yorumunu çok merak ettiğim için bir film önereceğim sana. MMXXL (Striptiz Kulübü 2). Ama birincisini izlemeni pek önermem direk ikincisini izle bence. Channing Tatum'un filmi. Ayrıca Matt Bomer, Joe Manganiello falan oynuyor. Bu filmden sana iyi bir yazı çıkar lütfen şu filmi izle ve bir yazı yaz yalvarırım :( Ayrıca yorumu gören arkadaşlara da öneririm kıyağım olsun.

Adsız dedi ki...

"""Ben bütün bu maske düşmesi durumlarının bile Taylor'un oyunu olduğunu düşünüyorum. Ailemizin country şarkıcısı sıfatından kurtulup, fettan bir pop ikonuna dönüşme yolundaki ilk adımları bunlar. O yılan bunları bile planlamıştır.""" TÜM MESELE BU

Adsız dedi ki...

pelo yetiş olaya chole moretz chris brown ruby rose khole kardashian da katıldı oha bu ne hız.

Dilek dedi ki...

Joshua ile diane kruger ayriligini da yazmalisiiin norman reedus sebep olmjs diyorlar

Nina dedi ki...

o değil de... Berlin i yazsana, ne iyi gelir şimdi. Havası, sokakları..

Adsız dedi ki...

Kız pelo, Kim vs Taylor minvalinde bi yazı yazsana. <3

Adsız dedi ki...

Taylor ne yılanmış be. İğrendim

Adsız dedi ki...

Pelinn Kylie Jenner stili yazar mısın??

Adsız dedi ki...

Tinashe yi ilk kez mi duydun? O zaman aç bi Snakehips dinle..

Adsız dedi ki...

Ayyyy ne kadar mutluyum oh oh şıkıdım şıkıdım şu kıza hep ıcık olmuşumdur. Sinsi yılan. Şükürler olsun yılanlığı çıktı ortaya. Kraliçe fln diyola buna çok yanlışşşş çikkkk. Hahayt be Beyonce ve rihannadan daha üstün gördüler eee bulaşmıcan bey ile rihe oh oh şıkıdım.

Adsız dedi ki...

Taylor zaten tüm şarkılarını kendi yazıyo bunu da yazmıştır, ama 4 satır için pisleşmeye değer miydi????

Adsız dedi ki...

Ülkede neler oluyor burada konuşulana bakın!!!hshsj şaka şaka bence hepsi anlaşmalı bizdeki pop şarkıcıların gündemde kalmak için kavga etmelerinin daha planlanmış profesyonel hali gibi tüm bunlar

Adsız dedi ki...

Peliiin artık Mert Alaş a bi inceleme mi yapsan acaba.Adam coollar coolu mill i gurur 😍

Adsız dedi ki...

yav siktir et pelo şu taylor ı zaten sevmem yeni bi yazı yazsan artık

Senem Olunca dedi ki...

Ay bu gıybetler kalpten götürecek beni. Az biraz da güzide ülkemizin güzide yilanlarinida yazsan çok sukela olur 😘😘 kalpli öpücük jajshsjajjs

Unknown dedi ki...

Bu Taylor'ı oldum olalı sevmem, Calvin ile olan hadisede de haksız. Ama Kanye de bokunu çıkarmış abi ya. Taylor'ı sikseler kabul etmez bu sözleri bence. Herkesin de dediği gibi pamuk prenses modlarında bilinmek istiyor. Kim de alttan alttan fişekliyor herifini. Açıkçası telefon gorusmesi montajlanmış gibi geliyor hadi hayırlısııı

Adsız dedi ki...

ya sen beyinsiz misin ayrılmışlardı daha önce ama sakladılar 2 haftadan daha fazla bir süre. ayrıca kendini bi Taylor'IN yerine koy kızın yazdığı şarkıyı fake bir isimle çıkartıyor,ayrıca kendisi açıklamadı sadece yazdığını onayladı o kadar. sen burda Taylor'a 'Yılan,şeytan ' vsvs diyorsun ama onun tırnağı bile olamazsın. senin yazdığın bir kitabı bir başkası farklı bir isimle çıkartsa ne düşünürsün? Ayrıca calvinde o kadar çocukca davrandı -ki bunu sende biliyosun ama calvinciğine laf etmemek için yazmadın. calvin malı Taylor'ı unf etti tamam onu anlarım ama Taylor fanlarını engellemek nedir ya.Beyinsizliğin dibi resmen.Ve Tom 'un Taylor hakkında neler dediğini de bilmiyorsun boş beyninle,araştırma yapmadan salak salak konuşuyorsun.Bi bok bilmiyorsan yazma birşey.

Geheimnis dedi ki...

Geleceği görüp mü yazdın, 19.08.2016 tarihli güncelleme gelmiş :)

Unknown dedi ki...

Taylor ın bittiği falan yok kız albüm çıkarsa çatır çatır ilk haftasında 1 milyondan fazla satar bu bir gerçek ama Kızın hayatı tiyatro o da bir gerçek mankenlerden oluşan arkadaş tayfası olsun v.s medya gücü Ekibi ve ticari zekası ile yürütüyor bu işi bir de muhattap aldığı insan sürüsüne de bak biri nerden meşhur olduğu belli öteki Beyonce ve jayz ye yalakalıktan ölecek olan yersiz ego haşa b ve j ye tek lafım yok ama kim in de bunca senelik tv işinde olduğunu ve medya yı Nasıl bu kadar başarılı bir şekilde yürüttüğünü unuttu haberim yoktu madur ayağına yatalım dedi Oda kim sayesinde elinde patladı Taylor un calvin olayına gelirsek Şahsi fikrim haftalar önce biten ilişki medyaya yeni gündem yaptılar 1 hafta sonra taylorun tomla görüntülenmesi ise reklam başka açıklaması yok şarkı sözü yazarlığı konusunda ise baştan saklayıp sonra ben yazdım demesi saçmalık malesef taylorun sevmediğim özelliği biten ilişkiden sonra karşı tarafı tamamen bitirme gibi bir özelliği var calvin buna sessiz kalmadı git kendi kumunda oyna demeye getirdi ayrıca kim o dönem popülerse arkadaş olsun sevgili olsun onunla takılması gibi bir takıntısı var.

Unknown dedi ki...

Bunları dünya starlarının yapıyor olması beni fevkaledenin fevkinde mesut etti jdjsjfjd. O Taylor zaten çok şirret yılan tipli şaşırmadım yani.

Yasemin dedi ki...

Hiç sevmem bu kadını zaten. Tam yılan

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar