Gönderen / 8 Mayıs 2016 Pazar / 1 Comment / , , ,

HP Ink Advantage Kazanma Şansınız Devam Ediyor!

Geçtiğimiz hafta bu yazımda HP Ink Advantage yazıcı hediye edeceğimden bahsetmiştim. Instagram üzerinden "#HPilekesfet" ve "#HPInkAdvantage" hashtaglerini kullanarak çok güzel fotoğraflar yolladınız en sevdiğiniz aksesuarlarınızla.

Fotoğraf yollayamadıysanız üzülmeyin, yarışmaya hala katılabilirsiniz. Bu sefer iki konseptimiz birden var!

İlk konseptimiz haftanın anlam ve önemine de aşırı uygun üstelik. Anneler günü fotoğraflarınızı yine aynı hashtagler aracılığı ile bekliyorum! Canınız annenizle, bi tbtniz olur, bi çiçekli böcekli öpüşürken fotoğrafınız olur, sarılırken, uyurken olur, olur da olur..

İkinci konseptimiz ise geçen haftakine benzer. Bu sefer ayakkabı&çantalı fotolarınızı bekliyorum. Boy boy kombinleriniz mi olur, tek tek mi olur, artık siz karar verin. Bakalım siz nelerden vazgeçemiyorsunuz, olmazsa olmazlarınız neler!
Siz de benim gibi en sevdiğiniz anlarınızı tek bir tuş ile telefonunuzdan, kablosuz olarak basmak istiyorsanız fotoları bekliyorum beybiler.

Hashtaglerimizi tekrar veriyorum: "#HPilekesfet" ve "#HPInkAdvantage"

(Not: Çok soran olmuş dm yolu ile yolladığınız fotoğraflar ne yazık ki kabul olmuyor..)
Share This Post :
Tags : , , ,

1 yorum:

Unknown dedi ki...

Eh pelo hani 9 mayisa kadardi. 9 mayisa kadar o konseptte yolla yanlardan biri secilmeyecek mi?

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar