Gönderen / 19 Mart 2015 Perşembe / 11 Comments / , ,

Muallaya Sor #11

Ah kuzucuklarım ahh, Mualla ablanız hasta oldu yataklara düştü, yatalak oldu. Şu genç yaşımda bel fıtığı olmuşum ben başımı nerelere vurayım. Oturup sayfalarca kitap yazıcam diye sandalye tepesinde canım belime zeval getirmişim. Kına yakmak isteyenler biraz bekleyecekler, zira henüz ameliyatlık değilim..Bu pozumla "sinsi sinsi yan masa nasıl dinlenir, başkalarının konuştuklarına nasıl ortak olunur" dersi vermek istedim sizlere. Kahvemi bitirdikten sonra açıp bilgisayarımı bu satırları yazmaya başladım. Maşallah yine dertleriniz derya, yellozluklarınız adeta bir sıra dağ olmuş, birikmiş inbox'ımda.. Ben içlerinden en dermen olabileceğim bi kaç dert seçtim. Görmüş geçirmiş, aklı bi karış havada, uçkuru gevşek donunda Mualla ablanızdan akıl almak isterseniz hayat gailelerinizi, aşk meşk sorunlarınızı, akıl almaz motorluklarınızı "muallayasor@gmail.com"a bekliyorum. 

"canım mualla, şeker mualla, cadı mualla, arsız mualla 

Valla ne diyeyim azıcık geç keşfettim seni Pelo, affet..
Benim sıkıntı mı desem soru mu desem ne desem bilemediğim bi hallerim var. Şimdi, 3 yıla yakın bi zamandır evliyim. Allah bozmasın şimdi, bir evlilikte olması gereken her şey var ve güzel gidiyo ama bizim koca azıcık sinirli, öfke kontrolü yok denecek kadar. Ben onu ayarlıyorum kontrol edebiliyorum ama bende sabır taşı değilim kavga ettiğimizde hep sakinleştiren taraf olmaktan bir ömür sıkılırım, kendimi biliyorum. Ayrıca ben ünv 4. Sınıfım ve okulda bi hoca var. Adamla aramızda garip bi şey var anlayamıyorum. Hoşlantı gibi değil heyecanlanmıyorum ama dersteki karizması hoşuma gidiyo. Yoksa benim kocam ondan daha yakışıklı. Hoca kel bi kere. Ve evli çoluğu çocuğu var ama benden 10 yaş falan büyüktür. Neyse onları geçelim adam koskoca sınıfta ben nerde oturursam oturayım nasıl yaptığını anlamadığım bir şekilde gözlerimin içine bakıyo, böyle ders anlatıyo. Benimle ilgili,  böyle arada sohbette ediyoruz. Ama bunun dışında başka bi hareketi yok, derslerde ama bir bakışmak bir bakışmak... Neyse, ben biraz uzattım ve sen sıkılmaya başladın diyeceğim şu ki, gerçekten istemiyorum ama benim istemediğim şeyler olursa evliliğimi kocama ne kadar aşık olsam da bitiririm gibime geliyo. Ve böyle olursa kariyer yapar o okula yüksek lisansa gider hocayla bişeyler olur gibi geliyo. Bilmiyorum hayal dünyam çok mu geniş, bunları düşünerek bi yandan istiyomuşum gibi de duruyo ama ben gerçekten kocamı seviyorum ya inşallah hata yapmaz da bende ondan ayrılmak zorunda kalmam...
Sanki azıcık dertleştik senle gibime geldi mualla iyi geldi kız.. Kimselere konuşamadıklarımı yazdım, şimdi bu maili sana ulaştırdıktan sonra telefondan temizleme vakti"

Yuh yani abla yuhh, bu nasıl bi cesaret bu nası bi gözü dönmüşlük. Adam öfkesini kontrol edemiyo diye yanıp yakılırken adın soyadın kabak gibi bu maili atıyorsun. Ben bile sildim şu yazdığını beyinden tırstığım için. Daha okul bile bitmeden tabakhaneye bok yetiştirir gibi evlenirsen koşa koşa, hocana da vurulursun, patronuna da, çocuğunun öğretmenine de. Daha bi yaşa, gez, toz, dünyayı gör, ondan sonra koca kısmına gel işin. Bi de bahtsız çıkmışsın, dayak yemene ramak kalmış. Bi defa önce şu hocayı boşver. Hocadan koca olmaz! Kocanı da boşver, daha ömrünün baharında "aman efendim canım efendim" diye bu hanzoyu pohpohlamakla hayat geçmez. Tek tabanca kaldıktan sonra bakkala mı vuruluyorsun, ülkeden kaçıp çin'e yabancı gelin mi gidiyorsun ne istiyorsan onu yap. Önce şu zincirinden, manyak kocadan kaçmaya bak...

"Mualla ablacım

Şimdi benim olayım şu ki 1.5 aylık bir ilişkim var. Ve çocukla baya öpüşmeden sonraki aşamaya geçtik bir iki kere. İlk kez bu kada ileri gittiğim için utanıyorum. bir yandan ilişkide olması gereken bu mu gibi sorunsallar yaşıyorum. Diğer yandan geçen yüzsüz yüzsüz "oğğo ben kaç kızla burda bu noktaya geldim" iması beni bi-tir-di. Banane kaç kızla aynı yerde aynı şeyleri yaptıysan. Hayır bu açıklık değil HIYARLIK. Ayrıca çocuk sürekli beni eleştiriyor. Başta şakaya vuruyorum sonra diyorum ki insan beraber olduğu kızı ,hani diğerlerine göre daha hoş görme mi ? Bu nedir yahu.  Napmam ne demem gerekiyor bilmiyorum . yardım please !
Öpüldünüz baağyan."


Kendini bu kadar güzel ifade ederken keşke kaç yaşında da olduğunu yazsaydın. Bunları 15-16 yaşında yaşıyorsan normal ama 30'larında koca bir kadın da olabilirsin. Öncelikle yaşadığın hiçbir şeyden pişman olma. Verdin gitti, oldu bitti artık. Geriye döndüremezsin. İleriye bakmaya odaklan. Ve bence bu salak -tahminimce ergen-i de bırak gitsin. Bizim gerzo türk erkeği gösteriş yapmaya bayılır, 3 kızla öpüştüyse "30 kadınla yattım" diye anlatır. Ama sen anında orospu olursun! Daha 1.5 ay olmuş, ayrılsan iki hafta sonra bile hatırlamazsın. Kafandan şu pişmanlığı at ve sana kendini iyi hissettiren bi manita yap en kısa sürede. 

"Ablacım Muallacım, 19 yaşındayım ve İstanbul'dan katılıyorum hemen sadetle aramdaki mesafeyi kısaltıyor ve konuya giriyorum. Ben bir manitu yaptım. Bu pazar 1. ayımız olucak yani daha cicim ayındayız haliyle -gözü olanın gözü çıksın elemterefiş kem gözlere şiş- pek de güzel bi ilişkimiz var. Önümüzdeki haftasonu bi kaçamak yapıp Büyükada'ya kaçıverelim iki gün kalıp dönelim diyoruz. Diyoruz demesine de ben bu çocuğun tadına bayağıdır bakmak istiyorum (her ne kadar dillendirmese de o da istiyo biliyorum). E romantik kaçamak filan demişken fik fik yapıcak bundan daha iyi ortam olamaz tabi. Amaaa iki şey var kafama taktığım 1: Söz konusu Don Juan'ımız bakir. Yani ben buncağzımın boyuna posuna, kaslı edeleli vücuduna aldanıp hayal kurduktan sonra yatakta fos çıkıp hayallerimi yıkma ihtimali var mıdır ? 2: Daha bir ay olmuş ilişkide fik fik yapmak erken mi olur yoksa 5ay sonraya mı randevu vericen kız aşk bu canınız çekerse yapın gitsin mi dersin ? Bi akıl ver bana ablaaam öpücüköpücükkalpkalp"

Neee bakir miii, öğkkk ömrünün tamamını porno ve 31 ile geçirmiş adamla ne işin var adada madada be? Başka kadın mı kalmadı da sana düştü bu görev? Bi de bi ton hazırlıklar, seyehatler. O minik tatile kadar ne kadar prova ve pratik yaparsanız o kadar iyi. Bu bebe 3 saniyede boşalacak ve bi ton para verip yiyip içip gezdiğinizle kalacaksınız. Seviyosan al eline uğraş, kadın bedenini öğret Don Juan'ına ama uğraşılacak dert değil bence. Edeleli ve kaslıysa biraz daha yumuşayabilir bakış açım tabi. Mikmikleştikten sonra haber et bize nasıldı, kaç cm'idi, enişte bey doğuştan yetenekli miydi?? Merak ederiz bak..

"pelin ablam seni severek takip eden genç takipçilerinden biriyim.

muallaya sor yazılarında okuduklarımın yanında sorucağım şey çok basit ve çocuksu kalacak ama şansımı denemek istedim.
ben üç gün önce 16. yaş günümü kutladım sen benim yerimde olsaydın 16 yaşını nasıl geçirirdin? dolu dolu bir 16 yaş geçirmek için tavsiyelerini bekliyorum"

Hmm gayet naif ve tatlış bir soru. Cevaplayayım bari. Yaşlılar siz de sweet sixteen'e yardım edin. Kendi 16 yaşımı hatırlıyorum da gayet her şeyin bilincinde zivir zivir gezen bir yeni yetme idim. Kendime dönüp baktığımda bi tavsiye vermek istesem hiçbi şeyi kafaya takmadan her şeyi akışına bırakarak yaşamak olurdu. Ne çok abart ne çok bokunu çıkar, yaşın ne gerektiriyorsa onu yaşa. Gez, toz, aşık ol, dedikodu yap, bol bol oku, her gün yeni bir şeyler öğrenmeye, kendine bi şeyler katmaya çalış. Birine vurulup en deli dolu çağını salağın teki için üzülerek, endişelenerek, onu düşünerek geçirme. Hadi bakayım, mutlu yaşlar...

"Merhabalar Mualla Ablacım,

Ben daha 18 yaşında minnak biriyim, üniversitede ilk yılım. Bu sevişme nanelerine eski sevgilimle başladım, ondan sonra gözüm erkek arar oldu. Eski sevgilimin üzerinden üçer beşer erkekle geçtim ama hepsinden sonra pişman olup kendimi kötü hissediyorum. Adam bana sen varken başkasıyla olamam o performansı kimsede görmedim diyo iki gün sonra iş duygusala evrilince ""bin yipimim cinim" moduna giriyor. Ben de her sevişmeden sonra duygusal bağlanma evresine geçen yurdum Türk kızı oluyorum. Napayım şimdi dizimi kırıp oturayım mı sevişmeden yoksa bağlanıyorum diye kalbimi rendeden geçirip unufak mı edeyim? Teşkürler şimdiden öpüldün"

Adamın tekinin ikili ilişki sorunu var diye kukun örümcek bağlayana kadar kendini mi kitleyeceksin eve. Bunla olmadıysa diğeriyle olur, diğeriyle olmazsa bi başkasıyla olur. Yanında hem ruhen, hem fiziken iyi hissedeceğin birisi mutlaka çıkar. Hislerinden dolayı size kendinizi çöp gibi hissettiren adamların peşinden koşmayın artık yurdum hatunu, rica ediyorum. Öğrenmişler bi "ilişki istemem, fuckbuddy olalım" oh ne ala memleket. Senin karakterin gelişemedi diye burda güzelim hatunlar kendilerinde suç arayıp duruyorlar. Git bi Almanla, İngilizle falan takıl, bak bakalım nası oluyo o zaman...

--

Yine bir sürü şeye cevap veremedim ama blog bu kadar el veriyor, idare edin. Ayy bak belim de ağrıyo zaten beni delirtmeyin. "muallayasor@gmail.com" a ne ama ne istiyorsanız yazabilirsiniz. Zillinin dost ve tost bacısı hepinizi öper..

Fikir ve yorumlarınızı bekliyorummsss..
Share This Post :
Tags : , ,

11 yorum:

Adsız dedi ki...

Valla yabancıda da bi halt yok. Hepsi aynı!

Adsız dedi ki...

20 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı. İnanılnaz çirkin bir kız değilim boyum kısa ama elim yüzüm düzgün allaha çok şükür. Dışardan çok kendini beğenmiş ve ukala gözüküyormuşum tanıştığım herkes öyle söylüyor ve açıkcası hiçbir erkeğe flörtüz yaklaşmadım. Hoşlandığım zaman bağlantıyı ipi mipi kesiyorum uzaklaşıyorum ama işin garip tarafı kimseyle eğlencelik de takılamıyorum ne diyorsunuz ben de sorun ne mualla ablam ve mualla severler yorumlarınıza açığım. Hayatım da hiç öpüşmedim bakirelik masumluk ayaklarında olan bi insanda değilim kızlardan hoşlannıyorum da ama erkeklerle yakınlaşamıyorum

Adsız dedi ki...

evli hanfendiye diyecek laf bulamadım yürek yemiş de yazmış

mm dedi ki...

Ben Mualla olayına nasıl uzak kaldım?
Blogun teması bile değişmiş. Çok derdim var, bombardıman yapsam mı? :D

Adsız dedi ki...

Bir Fizyoterapi öğrencisi olarak lütfen fizik tedavi doktorunuzla görüştükten sonra fizyoterapiste yönlendirmesini isteyin sizi. Ameliyat hiçbir zaman fıtığı düzeltmez. Tek yol fizyoterapist :)))) bütün yazıyı aklımda bu düşünce ile okudum, algıda seçicilik! :D

Adsız dedi ki...

ahh 16 yaşında olsam neler neler yapardım. senin önerilerinin yanı sıra okula da önem versin anadolunun ücra bi şehrinde 4 sene üniv. okumaya mahkum etmesin kensisini

Adsız dedi ki...

Peluu sen çok yaşa !! Ne zaman seni okusam gülme krizlerine giriyorum, çirkin hayatlarımızı renklendirdiğin için sağol varol :))

Adsız dedi ki...

Tipatip aynisi bende de var sadece 19 yasimdayim tek fark bu

Adsız dedi ki...

hocalar ders anlatırken göz teması kurar zaten :D durup dururken gözünün içine bakmaları normal bence. gülümseyip espri bile yapabilirler sana karşı da bundan bi anlam çıkarmak zor bence.

Adsız dedi ki...

Muallayasor12 yi bekliyorum.. Pelinciğim geciktirme lütfen yazılarını, sayende yazılarınla kafam dağılıyor, dağılıyoruz
İyiki varsın Mualla ! :))

Adsız dedi ki...

20 yasindaki adsiz arkadas. seneler once 20lerimde ayni durumdaydim.neyse, hoslandigindan kacmaya utangaclik denir. bu islere 15-16 da giremediysen, dogal yolla olmasini bekleme gec kalirsin. flort dedigin pratik isi. suya bi kere atlamadan, kiyidan kiyidan olmuyor. cikarcan kolluklarini, o suya dalican.en temizi iyi, guvendigin bi kiz arkadasinla cik bi gece disari, kafan guzel olsun, siftahi da yap artik begendigin bi genc ile.

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar