Gönderen / 15 Mart 2015 Pazar / 8 Comments / , , , , , ,

Film Önerisi: Wild Tales

Bu boklu havada, pazar günü izlenebilecek güzel bir film önerecektim size ama yazıyı yazıp göndermeyi unutan bir mal olduğumdan ancak pazar gününün son saatlerinde okuyabileceksiniz bu satırları. Neyse daha bunun akşamı var, gecesi var, olmadı başka günlerde izlersiniz.


Bu sene "En İyi Yabancı Dilde Film" dalında Oscar'a da aday olan çok tatlı bi film izledik dün. Orjinal adı ile "Relatos Salvajes" yani "Vahşi Hikayeler" filmi birbirinden bağımsız 6 kısa filmden oluşuyor aslında. Hikayeler o kadar güzel işlenmiş, o kadar güzel çekilmişti ki, hangi biri favorim oldu seçemedim bile. Göz açıp kapayıncaya kadar bitti 6'sı da..


Öfke ve stresin insanların hayatında nasıl bi etkisi olduğunu görebileceğiniz film İspanya&Arjantin ortak yapımı. Latin sıcaklığı ve manyaklığını her hikayede sezmek mümkün. Bak kolay kolay film sevmem ama bunu çok sevdim. Özellikle en sondaki düğünlü hikaye favorim oldu. Amk manyakları diyerek izledik son yarım saati. Hiçbirini izlemezseniz açın sonunu izleyin bari. 

Geçen hafta izlediğim "Grinin 50 Tonu" ile ilgili muhteşem görüşlerimi ise buraya tıklayarak HT Hayat'daki köşemden okuyabilirsiniz. 

Bir Atilla Dorsay olmasam da pink bacınızdan pazar akşamı filmi önerisi aldınız. İzledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum. Kesin izle dediğiniz böyle deli dolu film varsa onu da paslayın. 

Share This Post :
Tags : , , , , , ,

8 yorum:

Adsız dedi ki...

ben izlemiştim ödülü kesinlikle bu film hakediyordu her sahnesi trajikomik

Adsız dedi ki...

düğün hikayesindeki manyaklık dozu bugüne kadar izlediğim hiçbir filmde yoktu ben de tavsiye ederim hala izlememiş olan var sa (:

kozmetikkarne dedi ki...

PK var yeni izle mutlaka Pelin, tam senlik. Harika bir film

Adsız dedi ki...

Ten inch hero yu izlemediysen kesinlikle tavsiye ederim pink. kendi jensen ackles bagimliligim bir yana izledigim en guzel bagimsiz film diyebilirim

Unknown dedi ki...

Düğün bölümünde fotograf cekilen karede İlber Ortaylı mı var ben mı yanlıs gördüm

Unknown dedi ki...

Izledim çok güzeldi.benden de sana bi film önerisi ,"le herisson" harika bi film.

Adsız dedi ki...

Benim de favorim 3.hikaye yani otoyol kavgası :D Arjantin-İspanyol ortak yapımıymış film. Bundan sonra bu iki ülkenin filmlerini gözüm kapalı izlerim. İspanyol sineması gerilim türünde neredeyse Hollywood'u geçecek duruma geldi gözlerindeki sır olsun, ceset olsun, zamanın sonundaki ev, Yetimhane, Julia'nın gözleri vs. Ay hangi birini sayayım bilemedim.

Adsız dedi ki...

Filmi hala izlemedim ama sanirim ilk hikaye gecen gun gerceklesen korkunc ucak kazasinin aynisiymis! Hatta yardimci pilotun bu filmden esinlenmis olabilcegi soyleniyor :( Ne filmi izleyebilcegimi ne de bi sure ucaga binebilcegimi sanmiyorum...

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar