Gönderen / 14 Eylül 2014 Pazar / 1 Comment / , ,

Doritos Lady Gaga Partisi

Sabırsızlıkla beklediğim Lady Gaga konserinin öncesinde konsewrin sponsoru Doritos tarafından  düzenlenen partiye gittim geçtiğimiz gün. Lady Gaga'nın da bizzat tercih ettiği tasarımların sahibi Zeynep Tosun bu kez Doritos cipslerinden ilham alarak tasarladığı kostümleri sergiledi. 
16 Eylül 2014'de İtü Stadyumunda gerçekleşecek konserden önce Lady Gaga'yı bile kıskandıracak çılgınlıkta kıyafetler ve konuklarla ilginç bir gece geçirdik. Paws up little monsters!

Biliyorsunuz lüks ve zenginliğe bayılıyorum. Four Seasons’a gitmeden önce modum bir hayli yüksekti. Taksiciye “Dört Mevsim oteline gidiyoruz şoför bey.” esprileri bile yaptım. “Abla alttan mı gidek üstten mi?” diyince kırk yılda bir giydiğim topuklu ayakkabılarımı çıkarıp koşarak uzaklaşmak istedim.


Uzun süredir insan içine karışmadığım için bir sürü arkadaşımı gördüm, iyi geldi. Bol bol ab-ı hayat, yani cin tonik içip Lady Gagacığım için dans hazırlıkları yaptık.

Doritos Extreme diye yeni bi şey çıkmış, ilk kez onu yedim tadı efsaneydi. O kadar çok istedim ki garson küçücük tabaklara koymaktan yorulup paketi elime verdi L(Zeynep Tosun’un tasarımları başarılıydı. Canlı bir mankenin üzerindeki kıyafette 2500 adet gerçek cips vardı. Cipsler kırılmasın diye özel bir karışıma batırmışlar. Bahçede tavana asılı kıyafette ise 450 metre Doritos paketi kullanılmış.


Yeni yılı Eylül'de başlayan biri olarak Eylül'ün ilk partisi, ilk topuklu ayakkabısı, ilk lüks kokusu, ilk dünya starı konseri hazırlığı bu şekildeydi. Bakalım bu aksam konserde neler olacak??

Share This Post :
Tags : , ,

1 yorum:

Eyl dedi ki...

Lady gaga kesinlikle superdi. Bi insaj bu kadar efsane olamaz. Bosuna mother monster demiyoruz yani djjdl

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar