Gönderen / 28 Temmuz 2014 Pazartesi / 21 Comments / , ,

Ay Tutuldum Ben Birine: Ricki Hall

İyi bayramlar kuzucuklarım! Ben sizin bildiğiniz yaşlılardan olmadığım için sizin bildiğiniz bayram hediyelerinden de vermiycem. Benimki hediye gibi hediye! Şimdi arkanıza yaslayın, kemerlerinizi bağlayın ve bayram hediyenizin tadına afiyetle varın!Taaaa taaaaaammmm! İşte karşınızda Ricki Hall. Kensisi 26 yaşında, İngiliz ve modellik yapıyor. Aslında bunun dışında hiçbir şey söylemeyip sadece fotoğraflarına bakıp akıl yitirmek yeterli ama benim çenem kapanmıyor. Böyle bi güzellik karşısında sessiz kalamıyorum. Bi erkekte arayabileceğiniz bütün özellikler kendisinin suretinde yer bulmuş. Dövme, sakal, harika bir kıç, six packler, ingilizlik, muhteşem bir gülüş... Ayyy bi kilo baklava yemiş ev teyzesi gibi oldum, tansiyonum düşüyeeeeeee..


Ben onu soyunuk sevsem de giyinik de fena görünmüyor. Aç Ricki aç, yanıyoruz Türk kızları olarak. Herkes giyinir ama sen olamaz aşkım. Eğer tanımayanınız varsa baştan söyliyim RİCKİ'Yİ BEN SAHİPLENDİM. Ona koruyucu annelik yapmak istiyorum. Fasulyeli ingiliz kahvaltısı da hazırlarım, pastırmalı yumurta da yaparım. Yeter ki o istesin.


Bir model için 26 yaş fazla olsa da, şu ara kampanyaların aranan yüzü kendisi. En azından ben öyle görüyorum onu. Keşke zengin bi koca bulsam, bi kıyafet markası yaratsam, çekimlerinde de Ricki'yi kullansam, sonra zengin kocamı onla aldatsam, sonra zengin kocam bunu öğrenip ikimizi de vursa, cehennemde birlikte cayır cayır yansak...


Adamı habire çıplak görüp aklınız gitmesin zilliler. Sizin için en edepli hallerini toparladım. Tamam dövmeleri, kasları, muhteşem bi vücudu var da herif iyi de giyiniyor şimdi gelin kabul edelim. Çekimler vs.. dışında gayet tatlış bir stil belirlemiş kendine. Gözünü sevdiğiminin İngilizliği, her yerinden coolluk akıyor. Allahım bak Ricki'yi vermesen de olur ama şunu 10'da biri coollukta birini çıkar karşımıza yaaaağğğ. Dövmelerden kolları görünmesin you know?


Bir insana sigara içmek bu kadar mı yakışır? Rickime yakışıyor işte.. Geceleri yatağa barut koka koka gelsin, gıkımı çıkarmam... Hem ikimizin de göğsüinde kocaman birer geyik dövmesi var. Birbirimiz için yaratılmamışız da ne??????


Ahh aşkım sigara içmek dışında mangal yakarken, yataktan kalkarken, arkası dönükken, bira içerken, dertli dertli bakarken de seksi. Yani düşünüyorum düşünüyorum, bakıyorum bakıyorum, bi insanın her hali nasıl bu kadar seksi ve cool olabilir aklıma aldıramıyorum. Hele de Kelly Osbourne şişkosunun bu çocuğu yediğini düşündükçe iyice afakanlar basıyor. Neyse Ricki'min gönlü de boka konmuş, napalım.


Ricki Hall'un bol bol kullandığı, görsel şölen niteliğindeki instagram adresi http://instagram.com/rickifuckinhall aynen şu şekilde. Doya doya takip edip, nefsinizi köreltin. Sonra doğğğru güdük türk erkeğine talim. Ay niye evde kaldım diyoz, böylesi vardı da biz mi varmadık amekaaa.

Neyse yine sinirlendim. Azcık Rickimin fotoğraflarına bakayım da kendime geleyim. Siz de ne varsa içinizde dökün, yazın sayın sövün rahatlayın. Sinirimizi türk erkeğinden alıp eldekinden de olmayalım şimdi. 

Hepinize iyi bayramlar. Xoxo yangın freud.
Share This Post :
Tags : , ,

21 yorum:

Adsız dedi ki...

Bi umut eker değil bence pelo mutlaka bakmalısın onun fotoğraflarına. Gelmis geçmiş en cool türk erkeği

Adsız dedi ki...

Bi umut eker değil pelo. Adam gelmiş geçmiş en cool türk erkeği!!

Adsız dedi ki...

marc schulze
cole mohr
matyev lykov

bunlara da bakıver derim pink

Adsız dedi ki...

coolluk geni diye bi şey varsa o da bu adamda

Adsız dedi ki...

Ricki Hall coolluğu ohh biraz da şuralarıma!!

Adsız dedi ki...

Pink bu İngliz erkekleri topluca bizi kalpten götürmek derdinde biz Turkişş hanımlara kastları var başka bir açıklaması olamaz bunun David Gandy'e ölüp ölüp dirilirken birde bu çıktı başımıza ....

elif yalçınkaya dedi ki...

Rickifuckinhall !! Her daim hastasiyizzzz

Adsız dedi ki...

İğrenç bence :/

Tuba Küçük dedi ki...

bu adamı tumblr aramalarıma kaydetmiştim zamanında pişman mıyım hayır. ayrıca CHRİS JOHN MİLLİNGTON da var bunun 1.2 versiyonu gibi bişey. bi yazıda incelenmesi için değil de bilinçlendirme için söyledim böyle varlıkları topluma kazandırmak gerekir zannımca

Adsız dedi ki...

Ya Pelo sen bana bi Nick Bateman yolla. Adam yunan heykeli , tanrı resmen..

Gülni... dedi ki...

Her türlü gideri var :)

Adsız dedi ki...

Erkek zevklerimiz hiç uyuşmuyo pelin mükemmel kız kankalar olurduk seninle asdfghjk

Adsız dedi ki...

Biz de işte 100 kiloluk göbekli adamlarla yatağa girelim amk böyle işin!

Adsız dedi ki...

Adamin suratina bakilmaz ayol yuzu kil yumagi resmen cok kotu

Adsız dedi ki...

Kendi adiniza konusun turk hanimlarinin bu igrenc adama ve dier ingilzlere hayran oldugu falan yok. Gerzekmsnz ya.s

Unknown dedi ki...

Allah tependen baksın pink yapılır mu bu bize yazıktır gunahtır boyle bir erkek vardıda bizmi varmadık helede o şişko kelly yiyor ya bu sut gibi cocuğu kafamı nerelere vurayım ben yanıyorummmmmmmmmmmmm yangınnnnnnn varrrrrrrrrr:'(((((((((((((

Adsız dedi ki...

Kocasızlık başına bu kadar mı vurdu anlamadım ki ben şimdi?

Tiki Kezban dedi ki...

AAAYYYHH, bunun aynısı sadece dovmesiz ve six packsiz (tabi kıyafetlerinden görünmeyen yerlerinde dövmesi de six packi de varsa bilemem :) ) bizim ofiste var. Calısanlardan biri. resmen sakalları sacı yuzu tipi aynı... ama malesef adam azıcık kafayı sıyırmıs. arada bi aklı gelip gidiyo, kendinden 10 yas kucuk kızlara teyze teyze diye bagırıyo falan. kısmet iste biri dunyaca unlu bi model, biri Turkiye/Anadolunun ufak bi ilinde ofis calısanı.... ilginc:)

Adsız dedi ki...

nick bateman hakkında da bi şeyler yaz bence beğeneceğine eminim

Adsız dedi ki...

Marios lekkas peluş yunan mitolojisinden fırlamış gibi mübarek

Adsız dedi ki...

A be kizim. Irkek mi kalmadi. Ne bu boyle tuy yomagi gibi?. Bunu hayrina biri kuafore gotursun.Kaldiriver sakali bi yuzunu goreydik.

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar