Gönderen / 17 Nisan 2014 Perşembe / 6 Comments / , , ,

Rafinera Günlügü #3

Uzun bir aradan sonra "Rafinera Günlüğü"nden merhaba. Bu ara her şeyin arası uzun oluyor benle ilgili gerçi. Bi sıkıntı var kendimde çözemediğim ama, du bakalım. Havalardandır belki..

Yaklaşık 10 gündür "De-Light" paket kullanıyorum. (Onun öncesinde formda kalmak, olduğun kiloyu sabitlemek için önerilen "Fit & Well" paket kullanıyordum.) Yaz yaklaştıkça bi kaç kilo daha vermek istediğimden De-Light paketin benim için daha doğru olacağına karar verdik. İyi ki de öyle yapmışız. Önüme 5 günlük paket koysalar onu da yiyecek bi doyumsuz olduğumdan De-Light paketin içeriğine daha bi çabuk uyum sağladım.


Yediğim şeylerin içeriğini, menüleri paylaşmak istiyorum ama sonuçta can bu çeker diye pek de rahat hissetmiyorum tabağımı paylaşırken. Bi de itiraf ediyorum böyle tabaklı falan yemiyorum çoğu zaman, gelen paketin içinden direk ısıtıp, saldırıyorum. Ne yesem diye düşünmeden, pişirmeden, etrafı kirletmeden, mutfağı savaş alanına döndürmeden somonum da hazır, omletim de, makarnam da.. Allah senden razı olsun Rafinera. Yalnız kadının kurtarıcısı yine sen oldun!

Kaç kilo verdin diye soran çok oluyor, rakam verip bereketini kaçırmak istemiyorum! İlk crop top'u giyip, "Ay bu ne ya her yerim açık saçık" diyip utanacak kadar bi form söz konusu işte. Durmak yok, hedef en ufacık crop toplar!


Rafinera'nın ne olduğunu, nasıl hazırlandığını, size nasıl ulaştığını, amacının, hedefinin ne olduğunu en iyi tabii ki de kurucusundan dinleyebilirsiniz! 

Hala aklında soruları olanlar varsa istediklerini bana sorabilirler ya da direk Rafinera'nın kendisine https://twitter.com/rafinera adresinden ulaşıp her bi şeyi sorabilirler!

Ulvi crop top yolundan herkese sevgiler...

Share This Post :
Tags : , , ,

6 yorum:

bircanın renkli dünyası dedi ki...

afıyet olsun
cekılısm var bekelrım

Adsız dedi ki...

Coachella yazmayacak mısın?

Adsız dedi ki...

Yaaa coachellaaaaa?

ukash dedi ki...

Coachella yazmayacak mısın?

Adsız dedi ki...

Coachella yazzzz!! Yazmalısın!!!

kibirliceviz dedi ki...

pelin noldu rafinera? son deneyimlerini kısaca paylaşsan? çok kararsızım da alma konusunda.

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar