Gönderen / 23 Ekim 2013 Çarşamba / 55 Comments / , , , ,

Ay Tutuldum Ben Birine, Sana Degil Kardesine: Kendall & Kylie Jenner

Ah yumuşak yüreciğim, ah benim bu pamuk kalbim. Siz istediniz, yine ben yazmaya koyuldum. Son yılların en gözde ergenleri, Kim Kardashian'ın üvey çıtır kardeşleri birazdan karşınızda olacak.

Evet Kendall Jenner ve Kylie Jenner çok güzel, evet zenginler, çok gençler, çok eğleniyorlar. Ama hasetlen hasetlen bi yere kadar. Bütün yazı boyunca kızlara bok atmak istemiyorum valla. Bakın ne 16-17'likler var, nasıl yaşıyorlar, nasıl giyiniyorlar, ne boklar yiyorlar onları inceleyeceğiz. 


Öncelikle belirteyim, bu kızların Kardashian'lıkla alakası yok. Zaten kapkara ve koca götlü cüceler olmamasından anlayabilirsiniz. Kim Kardashian ve familyasıyla ile anneleri bir, babaları ayrı. İnce uzun olan Kendall Jenner, 1995 doğumlu, modellik yapıyor. Daha tıknaz ve çirkincene olanı ise Kylie Jenner, o da 1996 doğumlu ve sanırım o da bi takım modellik, ünlülük işleri yapıyor. Hadi 20'lik bebeleri kıskanmaktan bi hal oldum zaten de, kardeşimle yaşıt ufaklıklara artık yuh diyorum, oha diyorum. "Keeping Up With The Kardashians" programının müptelası olan tambirleydi'den bu kızlarla ilgili biraz bilgi istedim. Aile içinden bir bireymişcesine şahane şeyler yazdı sağolsun. 


Tambireydi der ki; 2007 yılında Keeping up With The Kardashians başladığında Kylie 10, Kendall 12 yaşındaydı. Olay daha çok Kim üzerinden döndüğünden bunlar sadece ortalıkta koşturan bebelerdi. Hatta bir bölümde Kim'in zenci sporcu sevgilisine çok pis eziyet etmişlerdi.  Aile o kadar karışık ve büyük ki bunlar büyüyünce ilerde çok fena olacaklar diyordum ama kameraya alışkın olmalarına rağmen Kim ve kardeşlerinden daha az yırtık çıktılar. Hatta aşırı çekingenler. Babaları Bruce olduğundandır belki zavallıların...


Tambirleydi der ki; Bunlar biraz serpilmeye başladıklarında canavar anaları Kris Jenner, Kendall'ın daha uzun ve güzel olacağını anlayıp ona yatırım yapmaya başladı. Ailede sürekli bu kızın övülmesinden dolayı Kylie eziklendi ve birgün model anlaşmasına gittiklerinde arıza çıkardı, "Ben niye gitmiyorum." diye. Yani kıskançlık dönemi oldu ciddi ciddi. Kendall ise tam tersi hiç böyle şeyler istemiyordu. Kim Kardashian ve Kris Jenner bunu öyle bir işkediler ki mecburen bu işlere soyundu, sonradan da pek sevdi zaten. Kylie ise o ezikliğinden ve geri planda kalmasından mıdır nedir çok cool bir kız oldu. En mantıklı konuşanı, en iyi giyineni vs.. Bu ikisi de okumak istemediler, "Yetisemiyoruz biz, olmuyor." diye evde eğitim aldılar (zorla). 


Tambirleydi der ki; Annelerinin dolabından giysi aşırmayı ve kankileriyle gezmeyi çok seviyorlar. Bir bölümde anneleri Kris Jenner, tropik adalara aile gezisi yaptı, bunların arkadaşlarını da davet etti. O karı da şeytan meytan ama ana işte. Bunlar çok asosyal oldukları için bir sürü iş yaptırmaya çalıştılar. Mesela bir ara genç kız dergilerinden birisi için model avına çıktılar, Kendall hiç konuşamadı, hep Kylie konustu. Ama Kendall daha hakikatli bir evlat. O ailede sürekli götüne tekme yiyen babasına en çok bu destek oldu yazık. Kylie daha anacı, yaşı küçük ondan heralde. Bu ikisi aptal abileri Rob Kardashian'dan daha akıllılar ama yine de tüm Kardashians'ı toplasan bizim zekamızın yarısı kadar etmezler. Şeytan Kris hariç...


Tambirleydi'nin söyleyecekleri bu kadardı. Şimdi izninizle ben biraz zırvalayacağım. Şaka maka yazının yarısını da ona kakaladık hehehe. Jenner kardeşlerin ikisini de seviyorum ama ne yalan söyleyeyim Kendall'ı biraz daha fazla beğeniyorum sanırım. İnce uzun hatları, daha bi fettan oluşu hoşuma gidiyor. Böyle düşününce de Kylie için üzülüyorum dombili ve tipsiz diye :( Aslında iki kardeşten "çirkin olan" olmanın ne demek olduğunu en iyi ben bilirim. Kylie'ci olmam lazımken, Kendall'ı beğeniyorum. Neyse, ikisinin de hayatına sahip olmak isterdim sonuçta. Okula gitmeyip sadece alışveriş ve seyahat ettiğim, içip içip zırvaladığım, harca harca bitmeyen bi paramın olduğu bi ömür istiyorum ben de. Ergenlik böyle geçmedi, tek umut zengin kocaya kaldı artık.


Kendall'ın en büyük hayali Victoria's Secret meleği olmakmış. Eh bi model olarak yerinde bir hayal. Vücudu da gayet el verişli bence, hiçbir sakınca görmüyorum olmasında. Şişko ve tipsiz dediğim Kylie ise hepimizi sulu götürüp susuz getirecek kadar güzel görünüyor. Erkek olsam sanırım Kylie'nin etli butlu, memeli vücudunu daha çok beğenirdim.


E bu kızların bu kadar popüler olmasının en büyük sebebi de yaşlarına göre muhteşem bulduğum stilleri. Sık sık davetten davete, etkinlikten etkinliğe koştuklarından, bol bol görüyoruz kendilerini. Böyle ikisini de giyinmiş kuşanmış görünce kız kardeşinin değerini anlıyor insan. Kardeşimle aramda 7 yaş olduğu için hiç üzgün değilim ama böyle kanka gibi büyümek de keyiflidir sanırım. Tabi ergenlik dönemleri korkuç kavgalarla geçiyordur ama büyüyünce en yakın arkadaşı oluyor insan birbirinin. Ayyy pms etkisinden mi, karıların gençliğinden mi ne bi mahallenin evde kalmış dullaması Necla ablaya döndüm.


Elbiseler, etekler, tuvaletler içinde oldukları halleri de güzel ama ben onları böyle hafif rock chic kılıklar içinde daha çok beğeniyorum. Bu yaşlarda bir çok okurum olduğunu biliyorum, nası giyinelim, trend yaz vs diyorsunuz, al işte böyle giyinin. 17-18 yaşın en güzel halleri bunlar. Ne çocuk gibi, ne koca kadın gibi. İkisinin ortası kılıklar işte.


Hiçbir şey yapmadan, sadece sokakta yürürken bile cool görünen kardeşler Kylie ve Kendall Jenner'ın hayatları, stilleri, kılık kıyafetleri işte bu şekildeydi. Daha bu yaşta oldukça ciciş görünen kardeşlerin yaşları ilerledikçe gudubet ablalarına çekmemesi dileğimle..

Yazıya desteklerinden dolayı tambirleydi'ye tişikkir ederek bitiriyorum artık. Umarım yoğun isteklerin beklentisini karşılayabilmişimdir. Hadi bakalım bu kızları siz nasıl buldunuz? Kylie'ci misiniz, Kendall'cı mı? Yoksa en güzel göt Kim Kardashian'da mı? Yorumlarınızı bekliyorum.
Share This Post :
Tags : , , , ,

55 yorum:

Adsız dedi ki...

kızım şu çirkinim mirkinim kafasından çık artık, taş olursun diycem ki zaten ölesin zaaaa XD. bak sen bok ağızlı insancıkları görme duyma bilme. sen güzel bi kızsın, ve bi abla tavsiyesi sana: gerçekten çirkin de olsan, bodur, şişko, at suratlının teki de olsan güzelmiş gibi davranıcaksın bu hayatta. bütün olay o prenses havasını yaymakta gizli. senden 2 yaş büyük de olsam ablan sayılırım hahahah ayrıca bu kızcağızlardan bir gram eksiğin yok onları övüp de kendini yiyip bitirme. hadi öptüm seni laf dinle

Unknown dedi ki...

ayyy hiç kıskanma şunları peloo şahsen kardashian olarak anılmaktansa sefalet içinde ölmeyi tercih ederim:)

Adsız dedi ki...

Pelin sana inanmıyoruum yaa. Cara yazında da böyle olmuştu. Bende 1 haftadır bunları inceliyordum. Tamam Kendall çok güzelde kylie şöyle böyle diye bok atıp rahatlıyordum.
Kardashianlardan nefret eden biri olarak bu kızlara bayılıyorum. Özellikle ben Kendallcıyım. 1-2 seneye Viki Meleği olduğunu da duyarız bence.
Ellerinize sağlık, oturduğum yerde ÇATLADIM.

Adsız dedi ki...

ben kylie'ciyim. kendall nedense çok soğuk geliyor üstelik çok fazla bi zürafa havası var. vücudunu pek beğenmiyorum. kylie'nin vücudu bence çok güzel göğüsleri etli butlu olması falan. üstelik tipi çok şirin ve stili mükemmel. kendall'ı ezip geçecek bu kız valla,benden söylemesi :p

Adsız dedi ki...

ohaaa kim'in böyle kardeşleride mi varmış O.o

Adsız dedi ki...

Kim'in poposuna bakmaktan yanindaki cocuklari gorememisiz :)

Unknown dedi ki...

o değilde kendi kardesleri yetmezmiş gibi bide üveyleri çıktı bende kendall cıyım kızda bi coolluk bi hava varki değme gitsin kylie daha çok kim ablasına çekmiş bi kaşarlık akıyor üzerinden tamam güzel kız hoş kızda sanki kocanı elinden alacak kız kardeş tipi var kızda ama kendall daha sessiz sakin duruyor ona göre ellerine sağlık çok güzel bi yazı olmuş.......

Adsız dedi ki...

Kylie diyor susuyorum. Nedense bana daha sıcak, sempatik ve hoş göründü.

Adsız dedi ki...

kendall hem yüz hem fizik olarak insanüstü güzel

irem savaş dedi ki...

İkiside birbirinden muhteşem görünüyor.Stillerine bayıldım, umarım ki bir kaç sene sonra ablalarına çekmezler böyle devam ederler. Hatta böyle devam ettikleri sürece bir gün kendi markalarını çıkaracaklarını düşünüyorum.

Adsız dedi ki...

Kendine iki konuda haksızlık etmişsin yazında,
1. ''Okula gitmeyip sadece alışveriş ve seyahat ettiğim, içip içip zırvaladığım, harca harca bitmeyen bi paramın olduğu bi ömür istiyorum ben de.'' Zaten böyle bir hayat yansıtıyorsun dışarıya karşı, alışveriş,seyahat ve partilerle dolu. sürekli bir keyif ve eğlence.
2. kendine çirkin deme. çok güzel, orijinal bir fiziğin var, ben çok beğeniyorum.

Püskülün Belası Olmaya Geldi dedi ki...

Kardashianlara ben yetişemiyorum acaba daha kaç kardeşleri çıkacak? Ne olursa olsun Kendall çok güzel ama Kim'in yeri de bambaşka:)

Adsız dedi ki...

Bodur, şişko dediğin kız gayet taş gibi. Kylie'ye haksızlık etmişsin biraz. Gayet güzel bi kız.

Adsız dedi ki...

Dalga mi geciyosun amk bu kizin nesi sisko sadece 0 beden degil, insana benziyor.

Beceriksiz Kız dedi ki...

Ben 94 doğumluyum ve onların yanında kardeşleri gibi kalırım :( Moralman çöküşlerdeyiiim :(((

Adsız dedi ki...

kendall çok güzel karı lan hem vücut hem yüz olarak, kylie çok itici

Adsız dedi ki...

Ya ben bunları görünce hayattan soğuyorum ya

Adsız dedi ki...

bahtları kardashian kardeşlerinkine çekmesin yeter.

Adsız dedi ki...

Bi erkek olarak, tabikide kim kardashıan'ın götü:) bende 1 nomere. bi erkek onun g. iyi deil derse şüphelenin. böyle eşin olsa deseler,,,,,,,,, asla hayır demem :))) neyse, kendall güzel yani melek olucekmiş bırakalım melek olsun . Kylie, fenaaaaa.. Bence baya gelecek vaat ediyor :) e türk üz biz normal,koca kalçalı iri memelilerden hoşlanırız ;) bunlara bide deri mini etek girdiricen offfff.. Hahahaa :D :D :D

MadamCloud dedi ki...

ya pelin allah seni kahretmesin ya. bi daha bloga uğrarsam 3345678987654 olayım ya. Bu kızlar benle yaşıt hatta biri küçük amk. Bi bunlara bakıyorum sonra kendime bakıyorum. Lanet olsun ya. İyice delirttin bizi pelin aferin. ayrıca o uzun kız cidden çook taş ya. Benle yaşıt üstelik. Gel de kudurma!

Adsız dedi ki...

kenzas.se ve negin mirsalehi hakkında da bi post yap noooollluuuurrr

Adsız dedi ki...

Kylie mi kendell mi onu gectim de Kardashian ailesinden böyle eli yuzu düzgün daha tatlı şeker insanlar nasıl çıkmış onu anlamadım iste......

iremcix dedi ki...

Biliorm hicbiriniz bundan hoslanmicaksiniz amaaaa su 2 sabii sübyani toplasan Kim'in sümüğü olamazlar! Bunu bilir bunu soylerim..

zeezoo dedi ki...

Niye bu kızlar sürekli birlikte dolaşıyor manitaları yok mu bunların?

Adsız dedi ki...

lütfen elle ve dakota fanning kardeşleri de yazabilir misin?

Adsız dedi ki...

Pelin çok teşekkürler bizi kırmayıp yazdığın için çok naziksin.Yazı oldukça güzeldi Kendall vücut olarak önde olsa da ben Kylie diyorum daha sempatik görünüyor ve güzellik oldukça göreceli bir şeymiş cidden bana göre Kylie'nin yüzü ablasına göre daha güzel ama genel kanı bu değil.

Adsız dedi ki...

Kendall cok daha guzel kesinliklee! Su kızın fiziği suratı gibi var mı su ailede baska biri??

Boşbırakıcam dedi ki...

İlk defa duydum ve de gördüm bu ergenleri. Güzeller Allah için. İçinde geçen ana baba adlarını da wikipedialadım bilgilendim. Genel kültürüm arttı sayende.

Adsız dedi ki...

pelin elle fanning Dakota fanning kardeşleride yazar mısın

Adsız dedi ki...

Ya bu kylie fena cool ve müthiş giyinen bi kız artık ve baya taş. sen en saçma salak eski fotolarını bulup koymuşsun, bikaç tane yeni var.. yaz bi kylie jenner stili yazısı gözümüz gönlümüz açılsın

Adsız dedi ki...

KYLİE VE KENDALL STİLLERİNİ AYRI AYRI YAZMALISIN

Adsız dedi ki...

http://kyliejennerfashionstyle.tumblr.com/

Adsız dedi ki...

Kendallin yuzu cok guzel vucudu da tam manken vucudu ama kylie bildigin tas vucudu kesinlikle kendallinkinden guzel

Adsız dedi ki...

hoff pelo bunların üveylerine geçtiysen erkek üveyleri de işlesene yahu :D üvey jenner erkeklerine bunlardan daha fazla hastayım. kızlar şu an pacsun markasının yüzü, harika bir marka ve tam bu kızlara göre, california stayla.

Adsız dedi ki...

kylie ve kendall stillerini yazar mısın pelinnn ayrı ayrıı

Adsız dedi ki...

kylie ve kendall stillerini yazar mısın pelinnn ayrı ayrıı

Unknown dedi ki...

ben ilk kendall'ı beğeniyodum ama gün geçtikçe kylie çok güzelleşti tarzı falan çok güzel hem bodur dediğiniz kız en az 175 vardır ve fiziği çok güzel ne giyse yakışıyor kendine has bi havası var sürekli takip eden biri olarak kendall çok çocuk gibi ama her ikisi de güzel bide kylie'nin 2 yaş küçük olduğunu unutmayalım 2 yıl sonra kylie çok fena olacak benden söylemesi bu kızı takip edin

Adsız dedi ki...

senin şişko ve bodur dediğin kylie seni saçıyla, yüzüyle, boyuyla, kilosuyla, tarzıyla döver

Adsız dedi ki...

kylie kızımızın yerinde olmayı o imkanlar dahilinde bile istemezdim.insanın kendall gibi güzellik tanrıçasıyla kardeş olması korkunç bişey olsa gerek

Adsız dedi ki...

Ooooh hayata bak ya biz ygs lys calisalim hayatimizi kurtaralim diye didinip duralm kizlar herseyin en iyisine parmak bile oynatmadan kavussunlar bende gideyim integral calisayim biraz :(((

Adsız dedi ki...

yaaa tabikide kylie acaip tatlı instagram hesabındakı fotoları çok cool ve acaip hoş giyiniyor kendallda güzel ama çok soğuk duruyo ve kız bildiğin sopa ya

Adsız dedi ki...

Sen çıldırmışsın Kylie Jenner'dan çirkin diye bahsediyorsun Kendall manken olmaya elverişli olabilir ama herkes Kylie'yi konuşuyor ve kesinlikle Kendall onun yanında gram havalı durmuyor Kylie çok cool.

Unknown dedi ki...

Bencede Kendall surat olarak daha güzel.Ama Kylie de çirkin değil.Kylie'nin etli,butlu vücudu daha güzel bence.Ve de Kendall'a göre daha cool bir tarzı var.Ama yine de Kendall.Davranış ve kişilik olarak Kylie'den önde bnc.

Adsız dedi ki...

İkisinin de fiziği çok güzel Kylie nasıl şişman anlamadım baya öyle demissin pinkcim ama o da baya uzunmus 1.75 Kendall da 78 arada 3cm var nyse yine de Kendall'ın fiziği Kylie'in yüzü daha hoş

Adsız dedi ki...

Gerçekten inanamıyorum. Kylie gibi gayet fit vücutlu insanlara "şişko" dediğiniz gibi, bu ve bunun gibi söylemler yüzünden dünyada milyonlarca kız(hatta erkek) yeme bozukluğu yaşıyor. Bir kısmı hayatlarını kaybediyor sırf bu yüzden. Sizin gibi büyük topluluklara seslenen, gücü olan insanın nasıl bu kelimeleri kullandığını aklım almıyor. İnanın ki hayalkırıklığı yaşıyorum.

Adsız dedi ki...

açıkcası kendall model ama kim in de bir bölümde dediği gibi kylie nin mükemmel stili ve kıyafetleri varmış kısacası ayrı tarzı zaten her zaman kylie jenner ci oldum ama kendallı da çok beğenirim bee

Adsız dedi ki...

Hepiniz bos insanlarsınız..

Adsız dedi ki...

Aynen kylie gayette tas bi kiz haksizlik etmis

Adsız dedi ki...

Hahaha ne kadar salakmışsınız şimdi hepiniz kylie nin hayranı oldunuz hatta o gibi olmaya çalisiyorsunuz kaç yıl geçmiş aradan ayrı ayrı ;)

Adsız dedi ki...

Ya asgfjdjd harbiden Kylie hepsini gecti. Son gulen iyi gulermis.

Unknown dedi ki...

He laa ama kendall öffff ateş ediyo

Adsız dedi ki...

Ben şahsen ikisini de seviyorum.. Ama Kylie Benim Idolüm.. Ona olan sevgim Apayrı 💕 Kylie 1.73-75 Boylarında gayet zayif ve uzun.. Sadece Kendall ondan daha uzun Ve şahsen 180 üzeri boy bir kadına çok yakışmıyor Yani demem o ki Kylie Jenner hem uzun hem zayif onun fiziğini elestiremeyiz.. Ayrıca Çok Güzel ❤💋

Adsız dedi ki...

Üstteki arkadaş daha 'idolünün' 1,68 boyunda olduğunu bile bilmiyor. Yazık.

Adsız dedi ki...

Kahin misin be kardeşim kendall victoria secret meleği olabilir demissin helal

Adsız dedi ki...

Valla dedigin oldu 2017 den geliyorum kylienin 100 milyon takipcisi var nerdeyse instada

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar