Gönderen / 21 Mart 2013 Perşembe / 3 Comments / , , , , , ,

Bugünkü Kesfim: benimkesfim.com


Firdevs Yöreoğlu’nun para babası sevgilisi gibi “Güneşli bir Viyana sabahından günaydın!” demek isterdim ama İstanbul’un baharı müjdeleyen bir öğleden sonrasından sesleniyorum sizlere. Girls muhteşem bir finalle sezonu kapadığı için acayip mutsuzum, yaklaşık bi sene ara var, ne halt yiyeceğiz o arada diye kara kara düşünüyorum, içim sıkılıyor.

Bugün bu sıkıntımı azaltan, yeni keşfettiğim bir siteden bahsedeceğim sizlere. Zaten bilen biliyor ki Girls’ü Türkiye’ye ben getirdim!! Bu site de tam benlik o yüzden.


Önce benimkesfim.com’a giriş yapıyoruz, profilimiz oluşuyor. Acer’ın başlattığı #benimkesfim hashtagiyle paylaştığınız her şey benimkesfim.com’a düşüyor. Sonra gelsin beğeniler, gitsin hediyeler. Benim gibi onu ben buldum, bunu ilk ben gördüm, şunu ilk ben dinledim diye her şeyi sahiplenme meraklıları için son derece tatlı bi uygulama gibi geldi bana. Zaten herkesin bildiği, gördüğü, duyduğu, okuduğu şeyleri sahiplenmeye bayılıyorum, bi de ucunda hediye kazanmak olunca sizlerle de paylaşmak istedim. Tabi başkalarının keşiflerinden de nasiplenmek istiyorum. İnsanlar ne dinliyor, ne izliyor, ne duyuyor hepsini #benimkesfim hashtagiyle takip edip dünyalarına dalmak istiyorum, sizleri de paylaşmaya, okumaya davet ediyorum.


Acer biz modern çağ kaşiflerine seslenmiş, katılın, keşfedin, paylaşın, size hediyeler yağdırayım demiş bir de. Yenilediği vizyonunu da pek sevdim. Hele sitedeki keşiflere baktıkça gülmekten öldüm. Dinlediğim şarkıları, gördüğüm güzel kıyafetleri, yediğim tatlıları bir süre boyunca http://www.benimkesfim.com/pinkfreud adresinde paylaşıyor olacağım, beni bu profilden takip edebilirsiniz. Acer Iconia W510 hediyesi kime gidecek çok merak ediyorum.


15 Nisan 2013’e kadar bu hashtagle paylaşmılar yapabiliyor olacağız. En beğenilen kaşif olmak için yaklaşık bir ayımız var yani. Hadi bakalım Twitter’da, Instagram’da görüşmek üzere!
Share This Post :
Tags : , , , , , ,

3 yorum:

Adsız dedi ki...

intikam daki kıyafetleri yazmayacak mısın :(

Adsız dedi ki...

stil ikonunda marion cottilard ı yazmayı düşünür müsün?

Adsız dedi ki...

Size iyi bir haberim var,gunesli bir viyana sabahi diye bir sey yok. Emin olun yok, burada sadece soguk var ve bitmiyor.. Memleketin tadini cikarin..

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar