Gönderen / 11 Şubat 2013 Pazartesi / 56 Comments / , , , , , , , , , , , , , ,

Kırmızı Halı: Grammy Awards 2013

Bir çok kişinin "Yarın tatil bitiyo, okul açılıyo :((" diye uykuları kaçarken ben "Sabah trafiğin amına koyulcak" diye yatakta uyumaya çalışıyordum. O sırada Amerika semalarında, millet tuvaletlerini çekmiş Los Angeles'da Staples Center'da fink atıyordu. Müzisyenlerin en büyük hayaliymiş bu Grammy ödülü. Kazananlar listesine bakınca bu mallar bile ödül alıyorsa nesi önemli dedim ama yine de bütün ağır toplar giyinip kuşanıp gelmişler, bize de arkalarından konuşmak yakışır elbette. 

Grammy Awards 2012'yi hatırlayacak olursanız memeye, dekolteye doymuştuk. Bunun üzerine bu sene davetiyete giyim kuşam kuralı da eklenmiş. Kısacası yöneticiler "Orospu gibi giyinmeyin adam olun" mesajı vermişler ama sen misin bunu diyen, ünlü hatunların hepsi yasak bir şey yapmanın cazibesiyle çaktırmadan her yerlerini açmışlar yine. Bana hak vereceksiniz görünce. Bu sefer öyle ahım şahım bi şık seçemedim, dünyalar rüküşü de yoktu. Öyle ortalama bi gece gibi geldi bana. 

Çok fazla katılan isim, çok fazla konuşulacak olay ve kıyafet vardı. Hepsini yazabilmem mümkün olmadığından ana başlıklarla, geceye damgasını vuranları kısa kısa özet geçmeye çalışacağım.


Gecenin En Sünnet Annesi: Rihanna

Bir geceye Rihanna katılmışsa onunla başlamamak hakaret olur. Görüyorsunuz ki Rihanna kırmızı uçuş uçuş tuvaleti, lüle lüle saçlarıyla bir prenses edasıyla salınıyor ortalıkta. İşte bence asıl sorun burada başlıyor. Rihanna ortamların en cool, en aykırı, en bildiğini okuyan kadınıyken bu Hollywood romantik komedi yıldızları gibi görünce gerçekten içim acıdı. Kesinlikle çirkin görünmüyor, aksine bebekler kadar güzel. Ama biz -en azından ben- Rihanna'yı kazıtılmış saçları, deri ceketleri, yüksek topuklu botlarıyla sevdik. Mahallemizin yeni nişanlanmış gülü Melike olmuş adeta. Kendisi için özel olarka tasarlanan Azzedine Alia tuvaleti güzel görünse de çok sıradan ve asla Rihanna'ya uygun değil bence. Kız instagram'da götünü açmayı biliyon da insan içine çıkarken ne hanımefendi oluyosun bi anda? 


Gecenin En Memelisi: Katy Perry

Rihanna'nın sünnet annnesi tuvaletini hafızlarımızdan silebilecek tek şey Katy Perry ve ikizleri. Ne yalan söyleyeyim bu kadar dolgun bir ablamız olduğunu bilmiyordum. Aşk yaradı da memişler büyüdü mü ne olduysa bu kıza bi hal gelmiş. Geçen sene mor saçlarıyla amel amel gezinirken bu sene "BAKIN MEMEM VAR MEMELERİME BAKIN CANIM MEMELERİM BENİM" diye dolaşıyor. Gucci Resort 2013 koleksiyonuna ait olan elbisesinin rengi çok şeker, modeline de bayıldım ama gelin itiraf edelim kimse o gece ne elbisenin modeline, ne markasına, ne rengine baktı. Katy Perry ve kafam kadar memeleri dışında hiçbir şey ilgi çekmez, çekemez. 


Gecenin ve Tüm Zamanların En Sıkıcı İsmi: Taylor Swift

Hani rüyaların ödül töreniydi bu Grammy, hani çok önemliydi, hani kariyerlerinde dönüm noktasıydı insanların. Madem öyle ne diye Taylor Switft gibi herkesin nefret ettiği bir paçoz açıyor bu geceyi? Şimdi değil ama az sonra açılışta giydiği gudubet kıyafeti de göreceksiniz. Şu an konumuz bu neredeyse 2490509 keredir gördüğümüz klasik ve klişe bir model olan tuvaleti. Hep aynı hep aynı, heppppp aynı bu kız. J. Mendel Spring 2013 koleksiyonundan olan krem rengi tuvaleti çirkin mi? Değil. Ama bu kızın hep aynı renk, aynı model şeyler giymesinden damarlarım kurudu. Bu satırları yazarken menopoza girdim sıkıntıdan. Üzgünüm ama seni sevemeyeceğim Taylor, ne yaparsan yap sınıfın çalışkan kızı gibi duracaksın.


Gecenin Pehlivanı: Jennifer Lopez

Vallahi şu fotoğrafları gördükten sonra Jennifer Lopez'e bi şey demeye korkuyorum. O dev futbolcu baldırlarıyla bi tekme savursa ağzım yüzüm dağılır, senelerde toparlayamazlar beni. Angeline Jolieing akımının en korkunç olanı herhalde J-Lo'nunki. Ne bacaklar, ne dizler gördük bu akım yüzünden ama Jennifer beni korkuttu. Annem hadi özendin açtın da bi edep, bi ölçü koy ya bu ne hal? Hormon almış halterci gibi bacakları açarken hiç mi aynaya bakmadın? Jennifer Lopez boş zamanlarında belediyenin futbol takımında gol krallığı yapıyor sanırım, bu etli butlu baldırların başka açıklaması olamaz.


Gecenin En Tatlısı: Lena Dunham

Eee bırakın da torpil geçeyim bebişime azıcık. Giyim kuşam konusunda zevklerimiz hiç uyuşmasa da bu kızın zekasına ve kişiliğie bayılıyorum. Kendince bi şeyler giymiş, giyinmiş süslenmiş ama dana gibi tepinmekten, hanımefendi olamamaktan elbisenin içine sıçmış buruş buruş etmiş. İşte bunu umursamadan hala ziv ziv gezmesini seviyorum. Taylor Swift'le tanışınca ona hayran hayran bakıp "Allaahııım çok zayıfsın" diye çığlık atmasını seviyorum. "We Are Young" şarkısıyla ortalığı inleten Fun grubunun üyesi manitası Jack Antonoff'u nedense yakıştıramadım yanına. Üzgünüm ama biraz kırık gibi duruyo. Koca kulaklı Adam Driver ile sevgili olsalar keşke.


Gecenin "hepinizi donumda sallar çamaşır diye ipe asarım"ı: Beyoncé

Geçtiğimiz günlerde Super Bowl Half Time performansıyla hepimizi kendisine bir kez daha hayran bırakan Beyoncé'yi sade, hatta baya sade bir kostümle görünce şaşırdım. Böyle bir ödül töreni için fazla spor bulsam da tulumunun coolluğuna diyecek bir lafım yok. Tek bir dekolte vermeden hepinizi kendime hayran bırakırım duruşuyla yine kalbimizi kazandı. İncik boncuksuz, dekoltesiz, transparansız zarif ve cool tulumu gecenin sevdiğim kıyafetlerinden oldu. Tulumunun tasarımcısı "Osman" olarak geçiyor internette. Kııız Osman kim, başka adam mı bulamadın, Berke Merke yok muydu? Osman'daki egoya da gel, benim adım Osman olsa her şeyi bırakır köyde tarhana kuruturdum, adam tasarım yapıp Beyoncé'ye giydirmeyi başarmış, helal olsun.


Gecenin "Napıyorum ben burda amk?" kişisi: Solange Knowles

Beyoncé demişken bacısı Solange Knowles'ı da anmadan geçmeyelim. Ünlülerin kardeşlerine, akrabalarına, çoluk çocuğuna hep içim üzülür. Ne yaparlarsa yapsınlar ailenin ilk ünlü olanının ekmeğini yiyolarmış gibi hissediyorum. Solange belki çok başarılı, çok akıllı bir hatundur de şu halini görünce üzüldüm kıza. O kadar canı istemiyor ki o gece orada olmayı, o kadar umursamıyor ki, bakışında meymenet yok. Sikinde olmayışının dağlarında çiçekler açmış. Elbisesini çok beğensem de o saçla anca İbo Show'a konuk olabilir, Grammy'de yeri yok bence. Tamam bi sıtayla yaptın, o kafayı kabarttın da, ara sıra git bi bakım yaptır, bi yıka, bi jöle sür ne biliyim. Kafasındaki saç değil Fahri Korutürk ormanı mübarek. Sıcak iklimlere göç eden kuşların kafasına yuva yapmış olmasından korkuyorum. Olmamış Solange olmamış git bi eline yüzüne su çarp, bi ferahla, kendine gel bebeğim.


Gecenin Perdesi: Adele

Oyyyy tombişime bak yaaaaa. Bayılıyorum Adele'e. O yüzden üzerindeki perdelik kumaşdan yapılmış korkunç elbisesini görmezden geleceğim. Gülümseyişine odaklanmaya çalışacağım, hayır bakmıyorum bakmıyorum OFFF BAKTIM AMK O NE ADELE?? Dilek Hanif'in THY hostesterine diktiği kaftanlardan artan kumaşla Adele'e Grammy elbisesi dikmişler sanırım. Elbisenin kumaşı "ben kalınımmmm, ben çok kalınımmm, ben döşemelik bi kumaşımmm" diye bağırıyor ama Adele o kadar tatlı, o kadar sempatik, o kadar doğal bi kadın ki dünyanın en güzel elbisesi gibi geliyor üstündeki. Sahnedeki heyecanı, dans etmesi, ödül alırken dilinin tutulması bütün bu rüküşlüğünü affettiriyor. Bi daha "Adele de hep siyah giyiniyo, başka şey giysin yeaa" dersem ağzıma sıçsınlar. Al siyah dışında giyindiğini gördük işte. Bütün laflarımı geri alıyorum, hep siyah giy sen Adoş lütfen.


Gecenin Kezosu: Carrie Underwood

Dikkat ettiyseniz tüm yazı boyunca bi kere bile kezo, kezban, köylü, varoş falan demedim. Çünkü azar işittim mi götümün üzerine gayet güzel oturuyorum lkdfşikdk O yüzden bi kere "kezo" deme hakkımı Carrie Underwood için kullanıyorum. Yani kendimi tutayım, tutayım, söyleyeceklerimi yutayım diyorum ama şu varoşluğa, şu köylülüğe bakar mısın arkadaş yaa? Country müziğin kraliçesi olarak adlandırılan Carrie Underwood ışıklı elbisesiyle varoşluk tarihine adını altın harflerle yazırdı. Bu kadar çirkin, bu kadar zevk yoksunu, bu kadar malca bi elbise daha önce gerçekten görmemiştim. Lan bi de içine elektrik falan koydurmuş ışık oyunu yapıcam diye. Pıtısı yancak haberi yok.


Gecenin Şaklabanı: Taylor Swift

Hani yukarıda demiştim ya sahne kostümü gudubet ötesiydi diye, haksız değilmişim di mi? Hayır kim olmaya, ne yapmaya çalıştın bu kostümle? Harikalar diyarında tecavüze uğramış Alice mi oldun, sirk açılışındaki şaklaban mı? Sana lütfetmişler açılışı yaptırmışlar, Kıbrıs kasinolarındaki kızlar gibi giyinip çıkmışsın. Vizyonsuzluktan öleceksin Taylor. Yürü git aşk acısı mı ne çekiyosan çek. Vallahi bıktım bu kızı her yerde görmekten artık.


Gecenin ve Kadınlık Tarihinin En Muhteşemi: Rihanna

Yukarıda prenses halleriyle hakkını yediğimi düşünebilirsiniz ama tüm övgülerimi bu kareye sakladım. Yeni single'ı "Stay"i söylemek için sahneye siyah, dümdüz bir elbise ile çıktı. Yani şunu kırmızı halıda giysen şu an senin için günde 5 rekat namaz kılıyor olurduk. Olsun sahnede de olsa doğru yolu bulmuş olmasına sevindim. Hiçbir özelliği olmayan düz siyah bir elbiseyle bile tanrıça kadar güzel olabileceğini kanıtlamış oldu. Ammaaaa ikinci kıyafete gelirsek işte ona aşık olduğumu söylemeliyim. Böyle pek bir şeye benzemiyor olabilir ama Bob Marley Tribute için, Bruno Mars ve Sting ile sahneye çıktığında giydiği bu iki parçalık kıyafete aşık oldum galiba. Memiş altına dövme yaptırıp aynı onun gibi göğsünü aça aça gezmeye özendiriyor insanı.


O gece bir sürü performans sergilendi ama ben Rihanna'nın sahnedeki duruşuna, danslarına, kendinden geçe geçe şarkı söyleyişine vuruldum. Nasıl bi kendini bulmak, nasıl bi içten şarkı söylemektir bu. Günler boyu defalarca izleyeceğim bu performansı sanırım. (Peki ya 1:50'de Taylor Swift'in mal mal alkış tutmasındaki zavallılık kfdişskdfski)


Gecenin "Sexyback"i: Justin Timberlake

Bilen bilir, senelerdir iflah olmaz bir Justin Timberlake hayranıyımdır ve yeni albümünü ağzımdan salyalar aka aka bekliyorum. Şu ana kadar gördüklerim hayal kırıklığı olsa da zamanla alışıp seveceğimi düşünüyorum bu hallerine. Hayır sen "Suit&Tie" diye bi albüm yap, bu çirkinler çirkini smokin ve papyonla ortaya çık, olacak iş mi? Saçı falan da yaşlı adam işi olmuş. Ya da ben onu hala "Cry Me A River" klibindeki zıvanadan çıkmış aşık adam olarak görüyorum, sorun bende. Evlenip barklandığını, oturaklı bi adam olduğunu kabullenemiyorum. Ama her şeye rağmen namusumsun, kabulumsün Justin


Gecenin "Sen Yeter Ki Sev Kulun Olayım"ı: Johnny Depp

Ya tamam her hücremizi titretiyorsun, seni görünce iç organlarımız yer değiştiriyo ama entellik işini biraz abartmadın mı Johnny Depp. Tamam sana çok yakışıyo bu cool haller, takım elbise giymemeler, boyna bi şal atıp çıkmalar falan okey de, boynunda benden çok kolye var. Bütün gün Nişantaşı'nda boş boş gezen tasarımcı müsveddelerine dönmüşsün. Parmağında yüzükler, boynunda anasının yazması, eller cepte falan. Sen de Justin gibi her şeye rağmen kabulümsün, unutma bunu!


Gecenin Dikkat Çekenleri:

Seneler sonra baktığımızda 2013 yılında Grammy'lerde neler olmuştu diye düşünecek olursak şöyle hatırlayacağım. Alemlerin en muhteşem kadınlarından Ellen DeGeneres'in Katy Perry'nin memişlere gömülüşü unutulmazdı. 
Kimi alkışlıyor bilmiyorum ama herkes otururken bir tek Adele'in ayağa kalkıp sahnedeki ismi coşku ve duyguyla ayakta alkışlamarı görülmeye değerdi. İşte sadece en iyi benim diye düşünmeden takdir etmeyi bilen muhteşem bir kadın Adele.
Justin Timberlake ve eşi Jessica Biel'in Cumhurbaşkanlığı köşkünde gibi el ele, göz göze oturmaları da nedense pek sevimli geldi. Yoo, kıskanan anandır, ağlamıyorum gözüme bi şey kaçtı :(
Ve son olarak Rihanna ve Chris Brown! Vay be geçen sene birbirlerini görmemek için köşeden köşeye kaçarken bu sene el ele diz dizeler. Rihanna sünnet anneliği işine iyice alışmış, düğün sonrası yorgunluk pozu veren görümce misali yaslanmış zevcesinin omzuna. Chris Brown'ın taşakları pişik olmuş gibi yaya yaya oturmasına da gıcık oldum.


Eh bi de adettendir bi anket yapıp gecenin en şık ismini seçelim. Dediğim gibi ne çok şık, ne çok rüküş geldiler. Kıyafetlerden çok dedikodular ilginçti bence ama yine de oylarınızı bekliyorum. Müzik dünyasının "sözde" en prestijli ödül töreninde bu sene olanlar bu şekildeydi. Umarım okurken eğlenmişsinizdir. Her şeyle, herkesle ilgili yorumlarınızı bekliyorum :))

Share This Post :
Tags : , , , , , , , , , , , , , ,

56 yorum:

Adsız dedi ki...

Lan Taylor Swift sahnede sünnet çocuğu olmuş jhghjhjh Adele şık giyinse dünya onun hem sevimli hem şık haliyle daha güzel bir yer olabilirdi :((((

Adsız dedi ki...

Yemin ediyorum okurken yarildim ama cok haklisin bebisim bu ne kezoluk

Asya dedi ki...

En şık Beyoncé kesinlikle. Ayrıca 17. Grammysini aldı canımın içi:D Bu yıl Grammy'yi pek sevmedim de bu en önemli ödül olduğunu değiştirmez. Ama nerde o eski Grammy performanslarııı

rahat yazar dedi ki...

Jennıfer Hadise'nin eski hali gibi daha bile iri:)

Adele de çizgi roman karakteri gibi perde elbiseyle.

Adsız dedi ki...

Taylor Swift'e söyleyecek tek sözüm var:Allah cezanı verecek. Rihanna mutluluktan ne yapıcağını şaşırmış gibi kırmızı halıda.elbisesine diyecek lafım yok ama ben de rock'n roll chick hallerini tercih ederim. Adele'den daha tatlı bir kadın göremiyorum. Naziklikten ölecek gibi duruyor. Yine de canımız. Justin Timberlake sahnede harikaydı her sesini incelttiğinde biraz daha eridik ama Suit&Tie güzel değil gibi. Son olarak Johnny Depp'e gelince adam don giyip çıksa gıkımı çıkarmam. Can kurban der otururum. Sen insan mısın adam?

Adsız dedi ki...

Açıkçası biz Rihanna'yı böyle biliyoduk. Kendini bu haliyle sevdirdi bize, tamam bundan önceki tarzıyla kariyeri yükselişe geçmişti ama ilk çıtıpıtı zamnlarının hayranları olanlar için şok etkisi yaratmıştı o sürtük sürtük hareketleri.

swa.

Melislicious dedi ki...

ben Rihanna'yı tanıyamadım, bişeyler olmuş ona ya estetik yaptırmış ya Chris Brown'la birleşmek yaramış ona ama çok güzelleşmiş, performansa bayıldım!!!
Jeniffer'ı görmek istemiyorum artık çok rezil!
Jonhhy de her türlü kabulümüzdür:)))

zec dedi ki...

justin'in Mad Man ile Bond'a gönderme yaptığı mumya heykeli bence o. O ney laan..

Adsız dedi ki...

bence yazının en bomba kısmı osman ve köy göndermesiydi gülmekten öldüm yine okurken.

İlayda dedi ki...

Rihannaya kesinlikle bu saç gidiyor ya tam yaşını gösteriyor işte ne gerek var kazıtmalara kızıl yapmalara.Rihanna dedik dedik ama bir Beyonce gerçeği var ki unutulmamalı kadın müthiş ya

Adsız dedi ki...

ben lady gagasız grammye grammy demem arkadaş 2010 ne kadar harikaydıı

Adsız dedi ki...

Rihanna son fotoda Chris cok mutlu görünüyor ve bu hoşuma gitti.
Rihanna nin kıyafeti konusunda haklisin ama bu davet için pek de kötü bu seçim degil
Katy perry nedir öyle ya :( ayrıca her ödül töreninde Taylor u girmekten sıkıldım .cok yapmacık , çorap değiştirir gibi sevgili değiştiriyor . Biri buna dur desin

Boşbırakıcam dedi ki...

Adel alkışlarken botoxlu vampir gibi çıkmış aşağıdan Nicole Kidman çıkmış. Ne giymişti onu da merak ettim bak şimdi.
Adel'in kostümü abajur gibiydi ama ona yakışmış bence.
En iyi giyinen oyumu Rihanna'ya verdim. Rüya gibi Maşallah.
Yalnız bence de yazının en akılda şeyi kafam kadar memeler...

Adsız dedi ki...

Pink senin bu klasik giyim karşıtlığın nedir ya? Hep sıkıcı diyorsun. İlla bir ilginçlik atraksiyon olacak mı? Bence gerçekten şık bir kadının giyinmesi gereken şekil bu. Sonuçta buradaki insanlar yetenekli oldukları için ödüle layık görülüyorlar, ilginç oldukları için. Uyduruk kıytırık ödül törenlerinde istediklerini giysinler ama bence Grammy, Oscar, Golden Globes gibi ödül törenlerinde olması gereken şık giyinmek, ilginç değil.
Bence Rihanna çok güzel olmuş, ilk çıktığı yıllardaki gibi, umarım müzik olarak kalitesi de o yıllara geri döner.

Bu arada Gossip Girl finalini ve Carrie Diaries stilini yazacak mısın?

Adsız dedi ki...

ellen asdfghjklşlkjhgfdsdfyhuıkolpşlkjhgfdsdfghjklşişlkjhgfdxsdfghjklşişlkjhgfdfghjklşişlkjhgfdxdcfjmkşilkjhgfdfghjklşlkl

Adsız dedi ki...

Rihanna sen nasıl bi kadınsın?
Ve pelin rica ediyorum şu taylor varoşunu koyma artık yazılarına ya valla sinir oluyorum kanım çekiliyo bu kızı görünce

Adsız dedi ki...

taylor sirk sahibi olmuş

Adsız dedi ki...

bence bruno mars'a da ayrı bi parantez açmalıydın

Adsız dedi ki...

Taylor resmen Britney'in performansını kopyalamış ne iş? Tabi Brit'in albümünün adı Circus olduğu için mantıklıydı da bu ne lan?!?!!?! Allahın köylüsünün yaptığına bak amk

Bkz: http://youtu.be/tripBlGIHGk

Adsız dedi ki...

o kadar güldüm ki annemden "neye gülüyosun kız?!" diye bi tepki geldi. çok yaşa pinky'm.

Adsız dedi ki...

Bu sıralar gönlüm Beyonce'den yana nedense hep. Elllerin dert görmesin blog yazanlarin çok olsun Pink :)

http://konservekedi.blogspot.com/

Adsız dedi ki...

Eğer bu ödül törenlerinin videolarini takip ediyorsanız Taylor in surekli en onde alkisladigini, surekli dans ettiğini gormussunuzdur. Amaç ilgi çekmek zaten . Ayrıca bruno mars söylediği andaki dansları da ne ?wtf!!!

Adsız dedi ki...

anlatman super! bruno mars da adamın dibi ama! buarada rihhanya duet yapan su cocuk yokmuydu videoda eskı sevgılısydımı ne gorunce yzundekı o suratsızlıga bayaa guldum=D

Unknown dedi ki...

Rihanna'ya bu kadar sadeliği yakıştıramadım nedense. Jennifer Lopez ile Katy Perry desen yasaktan dolayı nerelerini açıp nerelerini kapayacaklarını şaşırmışlar.
Adele aşırı sevimli. Taylor Swift güzel ama sıktı onun bu halleri, hep aynı hep aynı. Keşke Florence'i de yazsaymışsın, çok beğenmiştim ben.
Benim için gecenin en iyisi Beyonce oldu.

inatcikiz dedi ki...

Beyonseye de giysisine de bayıldım...
Adele tek kelimeyle Aşk'tır ya...
çok güzel bir yazıydı eline sağlık....

Adsız dedi ki...

Kelly Rowland'ı nasıl unutursun ya muhteşem bi Chakra elbisesi vardı

lalsaatcioglu dedi ki...

Kelly Rowland ve muhteşem Chakra elbisesini nasıl unutursun ya

kin dedi ki...

justin iyiydi bence bir tek ayakkabilari betletmis. beyonce'un tulumunu begenmenin yaninda senin de dedigin gibi geceye uyduramadim katilmadigim nokta adele'in kiyafetinin guzel oldugu. desen konusunda kaliteli gozukme ve ucuz durma arasinda cok ince bir cizgi var adele'in ki de kaliteli bence. ve evet biri johnny deep'e artik jack sparrow olmadigini soylesin

pleinair dedi ki...

ya kirmizi hali da beyonce u tek gecerim ama rihanna nin iki parca kiyafeti nedir allahim sana geliyorum:( cok guzel gozlerim kamasti yeni ikonum yaaa :( bi de o kiyafetle nasi bi tatli olmus yaaaaaaaa:(((( biz de gezelim kadiniz die :( pehhhh !

bu arada ben justinle karisini hic sevimli bulmadim neden bilmiom o kiz justinin yanina yakismio yaa:( onnar britneyle neden ayrildilar ki zamaninda:( angelina-brad gibi efsane olabilirlerdi oysa ki:((( sari sari cocuklari olurdu kimi kvircik olurdu :(((

Adsız dedi ki...

Ankette Rihanna ve Beyonce arasında kaldım :( İkisi de çok şık ya!!!dgk<3<33dşgls

dilara dedi ki...

Bunlari gec kelly rowlandi unutmussun yaa

Adsız dedi ki...

pelinn cansın sen ya...yorumların cukk diye yerine oturmuş akşam akşam güldürdün beni :D

Adsız dedi ki...

Abi şu kadınların içinde Rihanna kadar sikip atarı var mı? Bir daha aşık oldum. Katy Perry o memeleri taşıyamayıp boyun fıtığı olur yakında şimdi hevesini alsın sevmesem daha neler derim de annem tipe bak boncuk :D

Adsız dedi ki...

Beyoncé Beyoncé Beyoncé muhteşem ama ya muhteşem..
ahh Justin ah! Cry Me A River telefonumun playlistinde vazgeçilmezim hala..
Justin deyince Jessica değilde Mila geliyor aklıma ne yapayım güzel ikiliydiler:))

çok güldüm okurken pelin,hele ki;

"Osman'daki egoya da gel, benim adım Osman olsa her şeyi bırakır köyde tarhana kuruturdum, adam tasarım yapıp Beyoncé'ye giydirmeyi başarmış, helal olsun."

Adsız dedi ki...

adele in valentinosu güzel olmuş bence elinden gelen bu kızın napsın zaten taktığı da yok.
beyonce in tasarımcısı osman osman yousefzeda mı ne bi adam vardı zamanında o olabilir.
taylor swift kezo malesef.
rihanna ve kocacığı yakışıyolar birbirlerine rihanna da adama patlatmıştır bi iki tane zamanında diye ümit ediyorum. ririnin elbisesinin fittingi ve rengi çok güzel bi de böyle 'plenses' olayım demiş heralde
jennifer lopez kıral tivi ödüllerine gelen 2. sınıf mankenler gibi giyinmiş
katy perry ise 3 kişi katılmış geceye çok abartılı .s

nihan aydın dedi ki...

Ayyyy şu taylor karısının kafasını duvardan duvara sürtsem içim cız etmez yılan gibi karı ayyyrıca götüme benziyo hiçbi numarası yok nasıl bu kadar ünlü NEDEN bu kadar herbi yerde aklım almıyo:D
Nasıl nefret ettiysem şahsından ergene bağladım yazarken zuhauzhuahzuah
Peloo güzel yazmışsın her zamanki gibi mucuuuuu canikom

Adsız dedi ki...

rihannaya sünnet annesi diyerek saçmalamanın dibine vurmuşsun. rocker tarzını daha çok seviyo olabilirsin ama şu prenses elbisesine laf eden çarpılır artık.

Adsız dedi ki...

güzel post. okurken eğlendim :) sen ne kadar beğenmesen de riri'nin kırmızı elbisesi bence süper. yani onun tarzına gitmemiş olabilir ama başkası giyse oyşşş derdik. uzun zamandır friday i'm in love yazmıyosun pelin. keşke bu cuma yazsan :)

Adsız dedi ki...

Taylor Swift'e gıcık olduğum kadar kimseye gıcık olmadım heralde. Ya bacım bari şu kahküllerini değiştir ne biliyim şaşırt bizi biraz, her davete gidiyo diye götü kalkmış bence. kenafir gözlüler diye bi top10 listesi yapsam ilk sıra senin Taylorcum. Katy de akciğerlerine kadar açmış memelerini ya, garibim zaten yine ödül alamadı bari memişleriyle damga vursun geceye. Rihanna'ya ve Beyoncé'ye laf söylersem çarpılırım zaten ikiside benim bebeklerim ve gerçekten ikiside muhteşem olmuş bence.

Adsız dedi ki...

Arkadashlar ben Azerbaycandan Elsever. Hepinize merhaba. Pelin cok iyi yazmishin.. Vallah gecenin en shiklari Beyonce ve Rihanna olmush. Adele Rukushistani temsilen gelmish sanirim. O ne yaa???? Sanki evden perdeyi falan sokup giymish eynine. Beyenmedim kiz seni Kezban Adele.. Tanrim sana geliyorum J.Lo neydiyi yaaa?? Sanki Panamerican Halter shampiyonasindan gelmish Grammy'ye... Kiiiizzzz dishi ayi bir z zayiflasna vallaaa gece Casperle faffeynk yapamiycan aaa adam korkup kacicak bacaklarindan...
Taylor alllah senin bin turlu belani versin,dilerim Allahdan bi daha Grammy yuzu gormeyesin...naaapdin lan sen????? O neydi oyle Yalan Dunya'nin Gulistani gibi giyinip gelmishin???? Vallahaa seni bidaha bi torende gorursem kirmizi halida saldiracam sana....
Ooooohhh mashallah Katy Pery'de reklam duvari gibi.. Acmish memishlerini sanki millete reklam yapiyor. Anladik tamam memishin var. O neydi giyip gelmishin? Sanki kuyumcu soyup hepsini dizmishin bogazina ayip be ayip.... Ay Nicki Minaj yokmuydu???

Adsız dedi ki...

Hahaha yorumlarına cok güldüm . Casper bu görüntüden dolayı sogumuştur bence

Adsız dedi ki...

Beyoncé harbiden donunda sallar hepsini. Yine de Taylor Swift'in sahne kostümü o kadar da sevimsiz gelmedi bana. Tarz olarak hoş ama sen de haklısın çünkü daha farklı olmalıydı o kostüm. Bazı detayları değiştirilse gideri var bence. :) Bi de her zamanki gibi harikasın: "Sikinde olmayışının dağlarında çiçekler açmış." :D :D

Unknown dedi ki...

gülmekten altıma işedim resmen ahahaha hangi birini yazayım ki koptum burda...:)

Adsız dedi ki...

Adele'in üstündeki tiksinç şeyi görünce kendimi camdan attım

Adsız dedi ki...

Son zamanların en eğlenceli yazısı olmuş,resmen okurken gülme krizlerine girdim ayrıca altta Nicole Kidman ve bıdık kocasıda fırlamışlar farkettiğim anda irkildim.

Adsız dedi ki...

Son zamanların en eğlenceli yazısı olmuş,resmen okurken gülme krizlerine girdim ayrıca altta Nicole Kidman ve bıdık kocasıda fırlamışlar farkettiğim anda irkildim.

Adsız dedi ki...

ya alaşkına, rihanna şu saçına geri dönsün. beyonce kraliçeyse rihanna prensestir, net yani. ne o öyle erkek çocuu gibi saç kazıtmalar bi sert kız havaları falan. ona zarafet o kadar yakışıyo ki, ilerde kazıtılmış saçlarından utancak benceşldfkgjkfh0

Unknown dedi ki...

Rihanna ne yiyo ne içiyo böyle güzel Allah aşkına ağlıyorum şu an :(

Adsız dedi ki...

bafta ödüllerini de yazar mısın??

Adsız dedi ki...

taylor swift'in sahne kostümü=gülben ergen'in uçacaksın klibindeki kostümü şlksdfşslkfş

Adsız dedi ki...

Rihanna çok güzel olmuş. Kırmızı elbisesine ve sahnede şarkı söylerken giydiklerine bayıldım. Bi de ne gerek var saç kazıtmalara, onun yerine hep böyle dolaşsın. Şu chris brownu bıraksa daha mutlu olucam.

Unknown dedi ki...

Justini neden ozledifimi simdi hatirladim, bu arada kendinyap projeleri ve tarifleri icin -----> http://edasurucu.blogspot.com/

Cahde dedi ki...

Şu Taylor Swift kadar iticisi de yoktur herhalde. Ama Rihanna bebeğim öyle mi? Maşallah be kızım sana, haydi gözlerimiz yollarda bekliyoruz konserini, Chris'e selamlar.

http://fishofthestory.blogspot.com/

OKUMALISINIZ dedi ki...

katy perry me bişey demeyin tüm ünlüler götünü uzaya çıkarırırken katy yılda bi kere açmış işte sorun mu var siz de var mı öyle gözler bi kere ??!!! rihanna konusunda haklısınız jeniferın bacakları adele nin ki kadar bakın google görsellerden

Adsız dedi ki...

Biliyorum eskideyim ama blogunu yeni kesfettim ve asik oldum. Sabah 11 den gece tam 2 ye kadar telefonum elimden dusmedi okumaktan gozlerim morardi ama birakamiyorum peliiiin. Nesin sen ha nesin. Iyiki bulmusum bu blogu lan. Senide cok sevdim pelin. Pitis lafina olurum lan. Neyse askiiim hep devam et biziii hiiiiic birakma olarmi ?

Adsız dedi ki...

Ona koca memeli diğerek sen o beyinsiz kafanı dolduramıyosun ama!

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar