Gönderen / 20 Şubat 2013 Çarşamba / 14 Comments / , , , ,

iPhone Uygulaması Önerisi: Etiqadd

Günün 25 saati telefonuyla yapışık yaşayan, telefonuna bakmadığı sürede kıyafet inceleyen biri olarak bu ikisinin muhteşem birleşimi bir uygulama tavsiye edeceğim sizlere. Dün gerçekleştirdiğim İstinye Park ziyaretim sırasında keşfettim Etiqadd uygulamasını. 

Alt katta Mudo ve D&R'ın arasında kurulmuş standda insanlar telefonlarını barkodlara tutup bir şeyler yapıyorlardı, gittim öğrendim, çok sevince sizlere de bahsetmeye karar verdim.


Etiqadd kendisni "Alışveriş Arkadaşı" olarak tanımlıyor. Ki çok doğru bi tanım olmuş. Alışveriş sırasında beğendiğin ürünün barkodunu uygulamaya okutuyorsun ve Etiqadd profiline eklemiş oluyorsun. Arkadaşlarının fikrini alabiliyor, aynı ürünü beğenen kişilerin başka neler beğendiğini inceleyebiliyor en güzeli de anlık indirimler kazanıyorsun. Mesela Zara'da bi tişört Etiqadd'ladın, o an Zara da geçerli olan sana özel bir indirim sunuyor. Tabi attım Zara diye, indirimin ne zaman hangi mağazada çıkacağını bilemiyorsun. Her an bi yerlerden hediye yağıyo. İndirim için yaz sonu, kış başını beklemeye gerek kalmıyor böylece. Ama beni en cezbeden yanı çocukluğumdan beri kasiyer olma hayallerimi gerçekleştirmemi sağladı. Sürekli bi şeylerin barkodunu ekleyip paylaşıyorum. 


Etiqadd için iPhone uygulaması dedim ama Android telefonlar için de bir uygulaması mevcut. Hiçbiri yok derseniz http://etiqadd.com üzerinden giriş yapıp yine indirimleri, hediyeleri kazanabiliyorsunuz. İstinye Park'daki Etiqadd standı üç hafta boyunca duracakmış. İndirimlerin, hediyelerin yanı sıra Kıbrıs Tatili, 500 TL'lik hediye çeki gibi büyük olaylar da var. Alışveriş sırasında boş boş mağaza bakınmaktansa bol bol Etiqadd'lama yapıp tatil kazanabilme imkanınız var yani.


Standda dört farklı markanın vitrinimsi şeyleri var. Roman, Mudo, Desa ve ADL modellerinin üzerindeki ürünleri Etiqadd'layınca ise anında hediyeler çıkıyor. Mesela dün ben Caribou'dan kahve ve ADL'den çok güzel bi çanta kazandım. Alışveriş yapmana gerek yok, limit üzerine hediye diye koşul yok, havadan gelen böyle sempatiklikler var. Bunlar sırf İstinye Park'da da geçerli değil, telefonunuzun ve barkodunu okutacak bir ürününüzün olduğu her yerde bu tür güzellikler yapıyor Etiqadd.


En sevdiğim iki şey alışveriş ve teknolojiyi bir araya getiren bu süprizli uygulamayı ben çok sevdim, sizlerin de seveceğini ve oldukça işinize yarayacağını düşünüyorum. Etiqadd uygulamasını iTunes Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Share This Post :
Tags : , , , ,

14 yorum:

Paris.. dedi ki...

Indirdim simdi deniyorum :) tesekkurlerr :*

Adsız dedi ki...

ben de kullanıyorum çok güzel indirimler kazandım tavsiye ederim. bi de bu kadar güncelleme gelmese iyi olacak

Unknown dedi ki...

Etiqadd uygulamasını uzun zamandır çok severek kullanıyorum ben de :)

Adsız dedi ki...

Pelooo en yakin zamanda brit ödülleri kırmızı haliyi yaaz :) özellikle de Lana yı :)

Adsız dedi ki...

Brit ödüllerini yazmanı bende sabırsızlıkla bekliyorum. :D

Adsız dedi ki...

Çok hoşmuş buuu :)Brit ödüllerini de yazarsan sevinicez :D

Adsız dedi ki...

iPhone'umuz olaydı indirirdik be Pelin gardaş .

Adsız dedi ki...

Brit odullerini yazsan harika olurr. Taylor bu sefer siyah giymis ne yorum yapacaksin merak ediyorum

Adsız dedi ki...

Ben lana hakkındaki yorumunu merak ediyorum. Bence çok hoş olmuştuuu.

Adsız dedi ki...

Brıt ödülleri oldu :D Bişeyler yazıcak mısın ? hee bide nolur one dierction'la ilgilide bahset lütfen

Adsız dedi ki...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=36mCEZzzQ3o izle nolur :) sonuna kadar

Pinkfreud dedi ki...

Bu pazar gecesi Oscar'lar olduğundanb Brit Awards'ı pas geçiyorum kızlar bu seferlik. Zaten herkes aşırı kıroydu, kırmızı halımızı Oscar'lara sakladım :))

itirafnoktakom dedi ki...

etiqadd' i yeni keşfettim ben de. çok tatlı bir uygulamaymış. en çok alışveriş arkadaşı olmasına bayıldım. ben arkadaşlarımın fikirlerine çok ihtiyaç duyanlardanım. Buradan da kendilerine teşekkür etmek istiyorum! www.etiqadd.com

akdeniz dedi ki...

GÜZEL BLOG..:)
http://zoomlabakalim.blogspot.com/

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar