Gönderen / 2 Ocak 2013 Çarşamba / 19 Comments / ,

Sabaha Kadar Kucaklar Beni Romeo Romeo Romeo!

Ohhhh sonunda 2013'e girebildik! Aralık ayı boyunca "2012'nin Enleri"nden başka bir şey yazmayacağımı söylediğimden bir sürü konu birikti. Ama gerizekalı olduğum için hepsini unuttum. Tek aklımda kalan David-Victoria Beckham çiftinin ortanca oğulları Romeo Beckham'ın Burberry'nin Spring/Summer 2013 reklam kapmanyasının yeni yüzü olmasıyla ilgili bir kaç şey söylemek istediğimdi.


Üç erkek kardeşin ortancası Romeo. Aile fotoğraflarını gördüğümde hep en giderli olanın o olduğunu düşünürüm. 10 yaşındaki çocuğun fotoğraflarına bakıp giderli miderli dediğim için ahlak zabıtası tarafından tutuklanıp içeri koyulabilirim ama herhangi birinden değil Romeo Beckham'dan bahsediyoruz. Reklamları görünce ilk aklımdan geçen tanrının herkesi eşit yaratmadığı oldu. Ulan hem baban David Beckham, hem adın Romeo, hem de daha 10 yaşında Burberry reklamında oynuyorsun. Vay anasını, ben 10 yaşındayken babam bana paten almadı (sınıfını geç o zaman alırız demişti) diye sümüklerimi masanın altına sürüyordum intikam için. Romeo, büyüdüğünü görüp en az baban kadar cool olduğun günleri sabırsızlıkla bekliyoruz bebeyim.


Karelere bakınca Romeo'nun doğuştan cool ve artist olduğunu düşünüyor insan. Senelerdir aynı evde yaşaya yaşaya anası gibi  poz vermeyi öğrenmiş tabi çocukcağız. Kadın bütün gün evde 42009230 tane kameraya poz verir gibi duruyordur kesin. Romeo bak hazır elin ekmek tutmaya da başladı kaç kurtar kendini sen o evden.


Evet Romeo yakışıklı, evet Romeo istese de istemese de kamerların önünde bir yaşam sürecek ama bu kadar erken başlaması gerekiyor muydu bunların? Ünlü çocuğu olmanın çilesini zaten çekecek, babası kadar yakışıklı ve başarlı olması beklenecek, hayatı boyunca marketten su alırken bile fotoğrafları çekilecek. Hiçbir gizlisi saklısı, özeli olmayacak. Şimdiden yoktur bile. En basitinden gülümsediği fotoğrafta dişleri ayrık göründüğü için binlerce küfür yemiş, hakarete uğramış. Lan bu daha çocuk, süt dişlerinin tamamı dökülmemiştir bile, tabi ki ağzı yüzü yamuk olacak. Psikolojisi nasıl etkilenecek daha bu kadar erken yaşta başına gelenlerden. Yoksa doğduğu günden beri celebrity olmanın etklinerine katlandığı için alışkın mı? Bir yandan da haklı buluyorum söylemleri. Sen daha 10 yaşındaki çocuğu alır "Alın size Beckham'ın onun kadar yakışıklı oğlu" diye sunarsan mükemmel olmasını bekler, her ağzına geleni söyler insanlar da. Çocukların reklamlarda kullanılmasına zaten karşıyım, zavallı Romeo'nun bu kadar ağır bi baskı altına bu yaşta girmesine iyice üzüldüm. E çocuk koleksiyonunu çocuk olmadan nasıl tanıtabilir marka? Her iki taraf da haklı görünüyor, bi türlü karar veremiyorum ne düşüneceğime bu konuyla ilgili.


Bir de reklam filmini izleyip bu konu hakkındaki fikirlerinizi paylaşın bakalım. Romeo bizi sabaha kadar kucaklamasa da, paracıkları ve şöhreti kucaklamış gibi görünüyor. Her şeye rağmen cool bebenin dibisin Romeo
Share This Post :
Tags : ,

19 yorum:

..trend Pınar'ı.. dedi ki...

aman aman yandım aman kurşun gibi izler, son bakıştaki o gözler kaldı aklımızda..

Adsız dedi ki...

offf keşke daha genç olsaydım beğenirken bile suçluluk duyuyorum. çok yakışıklı bu yaşta bile ama reklama gerek yoktu, hoş görünmüyor.

Adsız dedi ki...

offf keşke daha genç olsaydım beğenirken bile suçluluk duyuyorum. çok yakışıklı bu yaşta bile ama reklama gerek yoktu, hoş görünmüyor.

Melislicious dedi ki...

vayy be Beckham'dan da böyle bişey olurdu zaten, anası gibi kibirli olmasa bari:)))

Adsız dedi ki...

Yalniz bi sey dicem bu Romeo anasina benziyo. David'in surati daha ince yapili daha kibar Victoria'nin suratini almis bu cocuk daha cok ayricaa bu reklam ne ya? Bizim mavi jeans reklamlari falan cok daha cool bence :D

rahat yazar dedi ki...

bazıları doğuştan ünlü oluyor çocuğun psikolojisini bilmem ama maddi olarak şimdiden kazançlı:)

Adsız dedi ki...

çok tatlıııııııııı

Adsız dedi ki...

çocuğun ışığında babasının payı büyük ama anasına benziyor bence de. bi 10 sene sonra incelemeye almak lazım. ^^

Adsız dedi ki...

victoria beckham ve daha önemlisi kıskançlıktan çatlayacağımız biz Candice Swanepoel stili yazılı istiyoruz! lütfen! yeni yılındaokuyucuları kırma :)

Adsız dedi ki...

Ah ulan ah yalniz yazinin basinda gulmekten 2ye ayrildim

Adsız dedi ki...

allahım ne güzel burun öyle kıskandım.

Sed. (weba) dedi ki...

Küçücük çocuğun dişlerine mi taktın dyeceksin Pink ama dişlerine ilerde el atarsa bebe karizmasına karizma katar. O burunun güzelliği ne ya.

dicembre dedi ki...

profilden aynı victoria. bu kadar olur.

Cahde dedi ki...

Güzel çocuk hey maşallah, Burberry reklamlarına da pek yakışmış. Büyüdükçe gudubet anasına çekmesin de naparsa yapsın.
http://fishofthestory.blogspot.com/

Adsız dedi ki...

Cocukta hafiften bi sinan akcil gordum soylemedi demeyin ve anasina benziyo surat olarak be bi davidimin guzel gozlerini goremedim cocukta ve reklamlarda oynamasi bencede cok gereksiz be

Unknown dedi ki...

kesinlikle annesine benziyor... :)))

http://jassmeenmode.blogspot.com/

Adsız dedi ki...

Pink Suri için de aynı yorumları yapmıştın. Seneye Romeo'yu da en çirkin ağlayan celebrity'lerde görecek miyiz?

Adsız dedi ki...

bildiğin sümüklü çirkin bi velet zengin olunca kıymetli oluyor. tatlıymış... paranın gözü kör olsun

Adsız dedi ki...

Güzel çocuk ama dişleri arasında taksi tutsam 10 lira yazar :D

http://360backstage.blogspot.co.uk/

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar