Gönderen / 14 Ocak 2013 Pazartesi / 80 Comments / , , , , , , , , , , , , ,

Kırmızı Halı: Golden Globes 2013

Günlerdir beklediğim, muhteşem geçeceğine inandığım Golden Globes 2013, dün gece yani 13 Ocak 2013 gecesi Beverly Hilton Hotel'de gerçekleşti. Bu mudur yani bunu mu bekledim günlerdir? İyi  sabaha kadar oturmayıp kıçımı devirip uyumuşum. Nerede geçen seneki Angelina Jolie'ler, Kate Winslet'ler. Nerede keko var doluşmuşlar. Kesin aç karınlarını doyurmaya geldi hepsi. Zaten bi ödül töreni neden yemekli olur onu da bilmiyorum. Milyarlık elbise giyip masada yeme içmeye gömülüyorlar aç gibi. 

Beklediğimden çok daha kötü kıyafetlerle karşılaştım ya da ben alamadıkça beklentilerim yükseldi. Bu mu ünlülük, bu mu sosyetelik? Yoo dostum yoo bu değil. Yazı çook uzun olacak baştan uyarayım. Geceye oyuncu tayfasının hemen hemen hepsi katıldı. Ama ben güce tapan olduğumdan en ünlü olanları ve en sevdiklerimi inceleyeceğim. Bu sitede adam kayırma, şöhret deliliği, ünlü aşıklığı vardır! Kendime söz verdim, mümkün olduğunda keko, kezo, kıro, köylü gibi kelimeleri kullanmayacağım. Çok mecbur kalırsam, kendimi tutamazsam bu onların sorunu benim değil. Hadi başlıyoruz!Yaaa Miranda Kerr sen allahsız mısın, kızım bu nasıl bir muhteşemlik? Niye bu kadar güzelsin, niye bu kadar güzel giyiniyorsun, hepimiz kıskançlıktan intihar edelim diye mi? En nefret ettiğim tasarımcı Zuhair Murad'ı bile sevdirdi bana. Demek ki sorun Zuhair Murad tasarımlarında değil, götüne göbeğine bakmadan onları giyen Jennifer Lopez'deymiş. Bak Miranda Kerr giyince ne de güzel oldu. Bana göre gecenin tek güzel kıyafeti onunkiydi. Orlando Bloom'un ısrarla tek düğmesi kapalı yürümesini gerçekten tebrik ettim. Oğlum açsana osurcan şimdi havasızlıktan, nefes alamıyosun. Öyle baştan aşağı Burberry giyerek cool olduğunu sanıyorsan yanılıyorsun. Adamın hasosu olmuşsun çünkü! Bu çifti niye bu kadar seviyorum bilmiyorum. Orlando'nun adaylığı olmadığı için, Miranda da oyuncu olmadığı için geceye katılamayıp sadece after partyye katıldı aslında çift. Bu nasıl bir haddini bilmek, nasıl bi yerine göre davranmaktır ya, gecenin en mükemmellerisiniz!


Jennifer Lopez demişken onu da aradan çıkaralım, sinirim bozulmasın gördükçe bu paçozu. Yine bir Zuhair Murad tasarımı, yine bir "Bakıııın götüme, bakııın ohh ne de güzel açtım canım götüm" pozları. Ben çocuktum bu kadın kıçını sallıyordu, yaşlandım yüzüm kırışmaya başladı bu kadın kıçıyla övünmekten vazgeçmedi. En az binbeşyüz tane bu model kıyafeti var, "çıplakmış gibi ama aslında değil" modeli elbise giymekten bıkmıyor, bıkmıyor, bıkmıyor. Saçının tek tarafını inek yalamış gibi yana yatırıp göz süzmesi falan tansiyonumu düşürdü. Buna "Cnm gözlerini kısınca çok seksisin, hep öyle bak" diye kim dediyse ikisini de ıslak odunla dövmek lazım. Eski kocası "En iyi yönetmen ödülünü" alınca morarmaktan bi hal oldu herhalde, iyi ki "Benim de alamet-i farikam koca totommmm" diye kendini sahneye atmadığına şükrediyorum. Umarım Türkiye'de aldığı eve yerleşmez, ben böyle ahlaksız komşu istemem, koca tangalarını asıp balkona milletin kocasını ayartır.


Sefiller (Les Miserables) filminin en sefili Anne Hathaway'ı normalde hiç sevmem, gıcık olurum ama bu halini görünce acıdım. Mahallenin bitli kızlarına dönmüş. Saçları aylardır küçük beslemenin babası tarafından kesilmiş gibi. Yeme içmeden kesilmiş, tuvalet kağıdı rulosuna dönmüş. Chanel elbisesi çok zarif ama bu sıskalığa hiç yakışamamış. Kadın dediğin azcık ele gelcek yavrum, bak kocan mocan varsa seni terkedecek, sonra iyice sefil olacaksın. Azıcık yemek ye. O koca ağzını doldur makarnayla falan.


Gecede ikinci bir Angelina Jolie vakası yaşandı. Bir karış boyuna bakmadan fındık kadar bacağını sergilemek için şekilden şekile girdi Eva Longoria. Hayır kendisini severim ama bu saçmalığa ne gerek var? Bırak yürürken açılsın bacağın, hiç görmediğimiz şey sanki. Israrla bacağını açmaya çalışmaktan kafasını kaldıramadı kadın. Emilio Pucci imzalı tuvalet aslında çok güzel, ama Eva tripten tribe girerek kendisinden de, elbiseden de soğuttu beni. Pardon da bi Angelina olabileceğini nasıl düşünürsün sen hadsizzzz? 


Miranda Kerr'den sonra en beğendiğim isim Kate Hudson oldu. Kötülerin içinde iyi gibi işte. Alexander McQueen elbisesinin her bi boncuğunu yutabilirim. Pencereli dekoltesi, "Yengenin de memeler iyiymiş hee" dedirtti. Kemeri, boynundaki işlemeleri ve salık saçları çok boğdu beni. Keşke saçını toplasaymış. 


Ahhhh kezoların kezosu, ahhh varoşların varoşu Lucy Liu. Elbisesine bakınca kendimi piknikte gibi hissettim. Okullardaki dandik çocuk piyeslerinin, dandik dekorlarını yapmakta kullanılan kumaştan elbise yapmış kadın kendisine. Bi de matah bi şey giymiş gibi gerine gerine açıp göstermiyor mu? Bi insan niye ağaç giyer ki? Neden yapar bunu yani? Uzun süredir bu kadar içimi bulandıran bi elbise görmüyordum, teşekkürler Carolina Herrera, teşekkürler Lucy Liu.


Canım prenses sendromun çok güzelmiş, güle güle kullan. Bi kere de adamı şaşırt be Zooey Deschanel.  Anladık en sempatik, en tatlı, en boncuk gözlü sensin. Yeter ama artık. Kadın fırsat bulduğu her an prensescilik oynuyor. Halı içine sarılıp kaçırılan Emel Sayın gibi sürekli. "Ben burası için fazla tatlı değil miyim sizce de?" bakışlarıyla içimi sıkıyor. New Girl'ü falan seviyorum ama bunun bu giyim kuşamından fenalık geldi. 


Herkes kezo, herkes rüküştü ama içlerinde "The Queen of The Kezos" vardı ki, bu ödülü yıllarca elinden bırakmayacak. Jennifer Garner, Fikirtepe'nin bağrından kopup gitmiş Los Angeles'a. Eller belde, surat hep bi memnuniyetsiz, hep bi sevimsizlik akıyor yüzünden. Kocası "En İyi Yönetmen" ödülünü alınca bunun götü kalktı. Sünnet annesi gibi geziyor etrafta. Vivienne Westwood elbisesi çok güzel olsa da kadın öyle kezban ki, insanın elbiseye bakası bile gelmiyor. "Seni ayağımın altına alıveririm paççooooooz" bakışlarıyla kocasını bile kaçırdı yanından ki adamcağız ile birlikte tek bi pozu bile yok. Canım iki çocuk doğurdun ama tekmeyi yemen yakındır. Azcık güler yüz göster, iki kırıt, böyle gudubet olma.


Tövbe yarabbim Lea Michele'e ne olmuş öyle? Niye önünde durduğu insanların yanında hap kadar görünüyor? Arkasındaki herkes dev mi, Lea Michele'in boyutları minyatür mü? Elie Saab tuvaleti içinde gelin gibi olmuş. Beyazlar hep yakışıyor ona. Glee'yi izlemeye başladığmdan beri kendisi yeni kankam, laf yok bebişime! Ama niye böyle küçümen görünüyor anlamadım, başka zaman maşallah katana gibiydi. Bugün ufalmış allah allah.


Off vallahi bayılıcam şimdi. O kadar giyinip süslenmeyi, kıyafetlerinize milyarlar harcamayı biliyonuz da evinizde bi ütü de mi yok kuzum? Sevgili Taylor Swift, evine en kısa sürede bi ütü al, önce eteğinin ucunu ütüle, sonra da o kızgın ütüyü suratına bas ve defol. Bu kızın niye sürekli terkedildiği belli. Evde elini bi şeye sürmüyordur, donunu bile değiştirmeyecek kadar pis geldi gözüme. Öyle buruş buruş sokağa mı çıkılır? Madem düzgün giyemeyeceksin giyme. Elbiseyi gösteren ütü, kadını gösteren de götüdür demişler ama bu kızda ikisi de yok. İki günde bi manita değiştireceğine nasıl ütü yapılır, bulaşık makinesine bulaşıklar nasıl koyulur onları öğren. Sonra oturur ağlarsın terkedildim diye. Hayat Sevince Güzel filmindeki perdeleri açtırmayan teyzenin gecekondusundaki perdelere benziyor ayrıca elbisesi. Hiç ama hiç sevmedim. Emeğine yazık Donna Karan'cığım.Siz benim cesedimi çiğnemek istiyorsunuz herhalde? Ben bu bilgisayar başında öleyim, üzerimi de bu çirkin elbiselerle örtün, cesedim 150 gün bulunamasın. Halle Berry 135 yaşında geldin, hala giyinmeyi öğrenemedin. Oscar alırken ağlayıp zırlamayı biliyordun ama? Atelier Versace imzalı bu çirkinler çirkini kıyafetiyle Angelina'nın klasikleşmiş bacak hareketini yapmış ama ı ıh, olmamış tabi. Götünü başını açacağına diz kapağına git bi krem sür. 50 gündür yıkanmıyo heralde, kapkara olmuş dizi.


Beni en hayal kırıklığına uğratan Lena Dunham oldu. Taylor Swift'in perdelik kumaşından arta kalanlarla Lena'ya elbise dikmişler. Biz Lena Dunham'ı bu kırmızı halı zırvalıklarını zerre önemsemediği, hiç kimseyi umursamadığı için sevmiştik. Şimdi fazlalıklarını kapatmaya çalışan, saçma sapan bir tuvaletle, saçma sapan bir saç ve makyajla çıktı karşımıza. Ruhunu ilk sezonda sattın resmen Lena. Zac Posen imzalı bu garip gureba tuvaletinden iğrendim, umarım biran önce şu kırmızı halı zırvalıklarından kurtulup bildiğini okuyan özgür Lena Dunham'ı görürüz en kısa sürede.


Marion Cotillard'ın fotoğraflarını görünce dedim ki "Aha da kızcağız altına sıçtı, yürüyemiyor" Bir insan niye öyle bakar ki altına sıçmadıysa? Tangası mı poposunun arasına kaçtı yoksa? Kesin bir rahatsızlık var ama ne olduğunu çözemedim. Christian Dior tasarımı elbisesinin boyu hariç her şeyini beğendim. Kızcağız öyle rahatsız ki ama korkunç ayakkabılarına laf söylemek bile gelmiyor içimden. Acaba elbisenin ucuna bok geldi de kestiler de bu boya mı getirdiler diye merak etmiyor değilim?


Çok sevdiğim isimler büyük hatalar yapınca kendimi kesesim geliyor. Modern Family'den hastası olduğum Julie Bowen üç yaşındaki çocuğuna diktirmiş sanırım elbisesini. Şurdan tutayımm, burdan bağlayalımmmm, biraz da yanlarını keselimmm diye diye bu hale getirmişler güzelim kumaşı. Elbisenin orta yerinden bi ip çıkmış ve Julie oynaya oynaya yırtmış resmen elbiseyi. Ben olsam bu halde hayatta çıkmazdım insan içine. Demek ki ünlülük aynı zamanda gavatlık getiriyor. 


Gecenin nadir şıklarından Emily Blunt hakkında çok fazla bir şey söylemeye gerek yok. Kadın o kadar güzel ki çuval giyse intihara sürükleyecek. Altın rengi göbeği pencereli Michael Kors elbisesi içinde on numara görünüyor. Elbisenin göbek kısmındaki pencereyi biraz sevmedim o kadar. Bana ilkokulda giydiğim lambada kostümümü hatırlattı. Umarım bu akım çok moda olmaz da kenarı yağlı göbeklerimizi açmak zorunda kalmayız.


Risk almaktan kaçınıp en kabullenilir, hata yapma olasılığı olmayan siyah giyen hanımlar yine çoğunluktaydı. "Sizi diz kapağımın altından görünen minicik bacak dekoltemle döverim" pozlarıyla Rosie Huntington-Whiteley en coollardan biriydi. "Ben aldığım nefesle bile size fazlayım" pozlarıyla Helen Mirren, "Ben orospu değilim, aslında çok tatlıyım" diye kendini sevdirmeye çalışan Sofia Vergara gecenin kara kızlarıydı.


Siyah demişken Nicole Kidman gudubetini de aradan çıkarmak istiyorum. Kendisi ödül alamasa da "Yüzyılın en en en sıkıcı insanı" ödülünü ben verdim kendisine. Kadın hep aynı, hep aynı. Saçındaki taç modeli hareketli yönüyle altın gününe giderken altınını evde unutmuş gibi bakmıyor mu? Kendisinden üç karış kısa güdük kocasını da matah bi adam gibi koluna takıp geziyor bir de. Alexander McQueen elbisesi çok güzel ama kendisi dünyanın en hareketsiz insanı olduğundan kuklaya giydirmişsin gibi duruyor.


Siyah demişken, siyah dışında hiçbir renk giymeyen Adele'i de anmadan olmaz. Doğum sonrası ilk resmi görünmesi bu sanırım. Kadında hiç öyle "Doğum öncesi kiloma döndüm" tripleri yok. Adele aynı  Adele. Gözünde beş kilo eyelinerı, fotoğrafa bile sığmayan devasa topuzuyla bizim gürbüz Adele. Şu an pek belli olmuyor ama yürürken elbiseyi bir gördüm ki anam içim gitti. O ne kadar çok kumaş kullanmaktır öyle? Üç Burberry elbiseyi birleştirip Adele'e bi elbise çıkarmışlar herhalde. Çoluk çocuk burada Burberry atkı bile bulamıyor, açlıktan sefil olduk, bu ne müsriflik Adele hanım? Paranız bol galiba? O etekteki kumaştan bi senelik fakir giydirirsin.


Siyahların en kezosu tabii ki Salma Hayek. Ne giyse kadın elbiseyi, rengi, markayı bok ediyor. O kadar para pulun içinde bu kadar çirkin giyinip bu kadar köylü görünebilmek gerçekten başarı. Kocan o kadar markanın sahibiyken sen nasıl böyle Tarlabaşı'nda işe çıkmış gibisin Salma abla? Gucci Premiere elbisesi aslında fena değil ama tabii ki o giydiği için yakışmamış. Hayır bi de güzel olduğuna o kadar inanmış ki sürekli bir takım hallenmeler içinde. Saçını başını savurmalar, dudaklarını ıslatmalar. Kadın kendisine yükselmiş resmen. Ama üzgünüm Salmacığım, götüm gibi olmuşsun. 


Offf bu kadına baktıkça uykum geliyor. Amy Adams sıkıcılıkta Nicole Kidman'ın tahtına aday olmak üzere. Artık o kadar sıkıcı ki, elbisesinin rengi bile yok. Bildiğin ten rengi giymiş de gelmiş. Eteğindeki o aptal kuyruk olmasa çıplak sanıp biraz heyecanlanabilirdim ama onu bile yapamaz bu. Dize kadar normal gelen, diz kısmında ise coşup devasa kuyrukla biten elbiselerden bir tek ben mi nefret ediyorum acaba? Amy allahını seversen biraz canlan, kurtul şu uykucu şirin modundan. Saçı bile özenle taranmış, her bir teli aynı yöne yatırılmış. Bu mükemmeliyetçiliği nedense sevemiyorum. Renksiz, hareketsiz, salak saçma Marchesa tuvaletiyle uykumu getirdiği için şıklardan seçmiyorum seni Amycik.


Kırmızı halının kırmızı kadınları azımsanmayacak derecedeydi. Gerçi bunlar kırmızı sayılmıyor sanırım. Nar çiçeği mi, turuncu mu ne bok olduğu belli değil. Kızım böyle bilmediğim şeyler giyip sinirimi bozmayın! Bu sene ödüle doymayan, kırmızı halıda bu sene rekor kıran Jennifer Lawrence Christian Dior tuvaletiyle bok gibi olmuş. Lafı hiç evirip çeviremeyeceğim kusura bakmasın. 1500 yıllık model, 1500 yıllık renk! Beline taktığı kemer bi güzel ama kemerin altındaki kıçı bi garip, elbise zaten buruş buruş. Claire Danes ise her gördüğümde aynı gibi geliyor bana. İzlemediğim bir dizinin oyuncusu bu kadar ödül alıp her yerde çıkınca bi sıkıntı basıyor bana. Dizisi de politik, molitik olduğundan hiç elim gitmiyo, izlemek istemiyorum. O yüzden bu kadının da popülaritesi sönsün, her yerde ondan bahsetmek zorunda kalmayayım istiyorum. Yeni doğum yaptın, git çocuğunu emzir, Atelier Versace elbiseler içinde gezme Claire hanım!


Herkesin pek sevdiği Jessica Alba'ya nedense ben bi pek ısınamadım. Arkadaş olsak arkamdan konuşacakmış gibi bir tipi var. İyi kalpli görüntüsünün altında sinsi sinsi bakışları hiç güven vermiyor bana. Oscar De La Renta lbisesinin rengini sevsem de şu kuyrukta oluşan mallaşmaya hala alışamadım. Sevmiyorum işte böyle kumaş israfını. Biran önce geçer umarım bu moda. Götümü satsam alamaycağımı düşündüğüm pırlanta kolyesi ise muhteşem. Tuhafiyeden aldığı kirpi iple ördüğü çantasına hiçbir şey demiyorum. Kezosun, kezo kal Jessica.


Hala uykunuz gelmediyse bu hanımları görünce içiniz patlayacak sıkıntıdan. Beyaz, kırık beyaz, krem tonlarındaki elbiseleriyle uykumu getirdiniz kızlar teşekkürler. Gelinliğe bu kadar meraklıysanız gidin evlenin, gece yarılarına kadar ödül törenlerinde işiniz ne? Lady Gaga ile girdiği tartışmada takıntığı mal tavır yüzünden Kelly Osbourne ne giyerse giysin düştü gözümden. Neyse ki elbisesi de bok gibi de çamur atmama gerek kalmadı. Hayden Panettiere de zayıfladıkça zayıflamış, kafası kocaman kalmış, uzaylılara dönmüş tövbe yarabbim. Ortadaki ablanın adını bilmiyorum. Kıyafeti üzerine reçel batırılmış tatlı kurupastaya benzediği için koydum. Amanda Seyfried ve Isla Fisher de sıkıcı seçimleriyle şık görünüyorlardı ama beni heyecanlandıramadılar. Biliyorsunuz ki hayattaki en büyük amaçları beni mutlu etmek olmalı!!


Gelelim gecenin cool çiftlerine. Tabii ki Jon Hamm ve gudubet karısı benim için en birinciler. Jon aşkım senelerdir ödül alamasa da her zamanki karizması yerinde. Megan Fox ve biricik kocişi Brian Austin Green ayrı ayı zaten muhteşemken bir araya gelince voltranı oluşturuyorlar. Bunlardan doğan çocuğun büyüyüp dünyayı peşinden koşturduğu günleri sabırsızlıkla bekliyorum. 


Ama herkesi bir kenara bırakırsak her girdikleri ortamın enn cool çifti olmayı başaran Helena Bonham Carter ve Tim Burton çifti saatlerce giyinip süslenen kekoları donunda sallarlar. Bu ikili kadar manyak ve coolu var mı bilmiyorum? Dağınık saçları, güneş gözlükleri, açlılı kolu, saçma çantasıyla derken bir bütün halinde şahane görünüyorlar. Her ne kadar inkar etmek istesem de George Clooney ve Stacy Keibler gerçeği var. Yan yanayken muhteşem göründüklerinin farkında olduklarından ayrılmyorlar sanırım. Ama ne olursa olsun seni sevmeyeceğim Stacy. Her fotoğrafında yüzünü karalamaya and içtim! Seni yok edeceğim kızım, bitireceğim seni. 


İşte bir ödül törenini en çok sevdiren an: beyler! Takım elbise, smokin içindeki onlarca yakışıklı selebriti, ohh bi fena oldum. Hele bir de ödül aldılarsa o yüzlerindeki koca gülümsemeyi görmek bütün bu kezoluğu çekmek için yetiyor da artıyor. Yalnız Leonardo'nun suratı da patatese dönmüş. Azcık az yesin. Onun dışında hepsi bebeyim.


Sıra oylamada. Yazı zaten uzun oldu, herkesi koymadım adaylar arasına. Bunca kezo arasından şık bulup seçmek zor olacak. Bu kadar uzun bir yazıyı sonuna kadar okuyan herkese teşekkür ederim. Okumayıp yarısında çıktıysanız çog ayıb ettiniz, o kadar uğraştık. Aylardır beklediğimiz bence hayal kırıklığı olan bu gece hakkındaki yorumlarınızı bekliyorummm!
Share This Post :
Tags : , , , , , , , , , , , , ,

80 yorum:

Adsız dedi ki...

Bende diyorum o kadar yazıcam dedi niye yazmıyor. Eline sağlık en kapsamlı senin yazın olmuş

defne dedi ki...

unutmadan hemen yazayım: lena dunham tam bir mal bence. mal oğlu mal. sen hiç merak etme, o zayıflar, saçları uzatır, güzellerle boy ölçüşmeye kalkar!
nicole kidman'dan ve selma hayek'ten seni okumaya başlayınca ben de nefret ettim resmen.
adele ise bildiğin normal kadın ya. nesi dombili? anca 42 beden falandır? tv'de gayet zayıf görünüyordu.
bir de şu narçiçekli, çirkin yanaklı açlık oyunlarındaki kız işte, güzel görünüyordu resmen tv'de. valla

=/=// =/= dedi ki...

Miranda ablaya şapka çıkarıyorum. Ve yuhhh diyorum. o nasıl güzel bi bacaktır yahu. Elbisenin rengi ayrı güzel hatun ayrı güzel...Gelelim Jennifer Lopez'in kıçına.Bi tek ben mi haz etmiyorum diyordum,meğer benim gibilerden varmış.Nedir yani bi ton kıçı olunca güzel mi olunuyor. Biri bana bu kıçın ne özelliği var anlatsın lütfen. Tamamen pazarlama mucizesi..Benim öyle bi kıçım olsa büyük ihtimalle intihar etmiştim. Bıçağı da kıçıma saplardım büyük ihtimalla.

Adsız dedi ki...

Bu Taylor Swift'i gördükçe bi darlar basıyo bana,komşunun sinsi kızı gibi...Sonunda belli etti paçozluğunu bide kedi yalamış gibi geri geri yapıştırmış o saçları hay allahım ya

Adsız dedi ki...

konuşma balonlarına bayıldım asdklş. yazıyı sonuna kadar okuyamadım gülmekten en birinci blogger sensin

Adsız dedi ki...

Sevgili Taylor Swift, evine en kısa sürede bi ütü al, önce eteğinin ucunu ütüle, sonra da o kızgın ütüyü suratına bas ve defol... :D :D Gülmekten koltuktan yuvarlandım aşağı o ne kadar uyumlu ne kadar güzel bir laftır öyle :D :D Bizim rakuna yaptığın bu yorumdan sonra her ne kadar düşüp totoşumu sızlatsamda HARİKA BİR YAZI OLMUŞ, MÜTHİŞSİN PELİİİNN :D

biokadarfarklı dedi ki...

Pelin süpersin yine o yorumlara gülmekten kırıldım yarın 4 sınavım olduğunu unutup açtım o uzuuun yazıyı okudum :D

Unknown dedi ki...

Tamam her zaman ki gibi kezocuklar var alıştık (Miranda bebişim hariç) ama Eva ne yaptı öyle ayıp yaptı olmadı bacağıda uzun olsa içim yanmayacak

Melislicious dedi ki...

karnım ağrıdı gülmekten, fena oldum:))) Miranda iyidi, Jeniffer Lopez tombul teyze gibi olmuş bi kere iyi giyindiğini görmedim ben de

Adsız dedi ki...

Ahahahaha tum yazilarini okumayi cok seviyorum cok guzel anlatiyosun her seyi. Taylor Swift de hocalara iyi gozuken hoca arkasini donunce konusup dedikodu yapan pis sinsi kizlardan biri gibi zaten hic sevmiyorum

Adsız dedi ki...

Dunyanin en sıkıcı odul toreniydi hiiammina keske uyusaydim. Zaten kime ne odul verildigini de anlamadim bu amerikalilar da hallice keko bence. Bundan sonra da Victoria's Secret Fashion Show'dan baska da bi sey izlemem yemin ederim vakit kaybı. Miranda Kerr bile asiri guzel degildi ama gonlumuzde birinci oldugu icin oyum ona tabiki.

Adsız dedi ki...

Herkesleri geçtim şu Taylor Swift'e birisi suikast düzenlesin artık kızı gördükçe böğürerek kusasım geliyo

baykushikayesi dedi ki...

Çok güzel yazmışsın,bayıldım ellerine sağlık. Çok eğlendim çok güldüm okurken.

Adsız dedi ki...

stacey keibler nefretine bayılıyorum senelerdir istikrarla nefret ediyorsun kızdan :)

elif yalçınkaya dedi ki...

yaa kahkahalarla okudum yazını süper olmuş! benim de bir kırmızı halı yazım var seninki kadar eğlenceli olmasa da :)

http://elifinmesajivar.blogspot.com/

Soie dedi ki...

Yazı gayet güzel, miranda zaten müthiş. ama benim bildiğim jennifer lopez ve ben affleck nişanlıydı; evlenemeden ayrıldı.

Adsız dedi ki...

Yalniz Anne Hathaway'in saci filmden dolayi (Sefiller) oyle kesilmis

Adsız dedi ki...

Jennifer garner'ın surat ifadesi kötü evet ama kezo olduğu konusunda seninle hemfikir değilim ama salma hayek , stacy keibler konusunda sonsuza kadar haklısın .halle berry de tam bir kezo olmus cidden .yazı da yine müthişler müthişi .bütün gün bekledigime değdi :)

Unknown dedi ki...

Leonarda az yesin onun disinda hepsu bebeyim lafina ne kadar sure guldum bilmiyorum belki de orcun direk aklima geldiginden :D ellerine saglik baya kapsamli olmus ama orlando-miranda, george-stacy, megan-brian austin olsa da gozlerim angelina-brad aradi

Adsız dedi ki...

yine bütün oyuncuların imdb sayfasına link vermişsin sırf bu uzun yazıda bile bunu yapacak mısın diye meraktan girdim sitene. helal sana bu özen blogdan çok websitesini andırıyor bana çok iyisin bu işte.

Adsız dedi ki...

kimselerin yazdığı golden globe yazısını okumadım, nihayet tepkim: "oh be pink nihayet yazmış!"

Adsız dedi ki...

Anne Hathaway film için kilo verdi kendiside çok memnun değilmiş bu halden öyle söylemişti.
Lea Michele hep kısa etrafına uzun insanlar doluşunca kalmış öyle zavallım ama alışıktır o sevgilisinden (Cory Monteith).

Adsız dedi ki...

halle berry'nin arkasındaki güllü kadın? allahın kırosu yaa

Adsız dedi ki...

sırf kıskançlıktan oyumu miranda kerr'e vermedim!vermiycem de!

wantthefashion dedi ki...

yazının sonunda yılın kezosunu seçmeliydik ama yaaa... ahahah birde gitmiş dayanamamış resmin üzerine yazmış kezo.. allahsız sen öldürcen bizi gülmekten!

Adsız dedi ki...

o kadar gülüyorum ki yazdıklarına kelimelerle anlatamıyorum. hep bekledim sıradanlaşacak bu yazılar komikliğni kaybedicek bi yerden sonra dedim ama her kırmızı halıda daha muhteşemleşiyor.

benim favorim bacağını açma konusunda saçmalasa da eva longoria.

Adsız dedi ki...

naomi watts bacımıza ayıb etmişsin pelin kardeş..

http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/kirmizi-halinin-yildizlari-1.html?position=18

Adsız dedi ki...

Harika yazmissin ozellikle taylor swifte soylediklerin cok guldurdu. Eglenceli bir yazi ^-^

Şirin dedi ki...

antidepresan gibi bir yazı, bayıldım!. Jennifer, Selma, Zoey, Amy ve Nicole hakkındaki fikirlerinize tamamen katılıyorum :) en şık oylamasında oyumu Miranda'ya verdim ama elbisesi kötü olsa da güzellikte Kate Hudson'ı her zaman tek geçerim

Adsız dedi ki...

george clooney'nin manitasının suratına 'kezo' yazdığını görünce içtiğim çayı ekrana püskürttüm =) sen muhteşemsin pelin , merak etme hepsini okuyoruz biz .

Adsız dedi ki...

bu kadar derdin, finalin arasında yine güldürdün beni eline sağlık yine muhteşem ve bi o kadar da eğlenceli bi yazı. yorumlarına harfi harfine katılıyorum. Stacy Keibler yüzündeki kezo yazısına ayrı bi koptum yalnız, hala gülüyorum :)

Unknown dedi ki...

Miranda gerçekten harikaydı hatta oylara bakınca da anladım. Ama Anna Hathaway'ciğime öyle demen biraz kötü olmadı mı? Filmi Sefiller için kestirmiş o saçlarını. Ayrıca Taylor'dan Haylor olayı için nefret ediyordum, sen de bok atınca güzel oldu :)

Esra Atesakin dedi ki...

Uzun zmandır bu kadar gerçekçi ve eğlenceli bir yazı okumamıştım.Çok güldüm yaa. Aynen katılıyorum. Ve gecenin yıldızı elbette Miranda Kerr diyorum.

Adsız dedi ki...

Kate Hudson saçı hariç çooook şık olmuş. Elbisesi muhteşem zaten, yalnız dediğin gibi saçları toplu olsaymış pörfek olurmuş

Merve Karaman dedi ki...

ahahah akşam akşam çoook güldüm! erkek arkadaşım niye bu kadar sesli gülüyom diye merak etti :D sen anlamazsın dedim geçtim!

g.m. dedi ki...

michelle dockery'ye ayıp etmişsin şimdi, taş gibi elbise o afedersin. bi de resim üzerindeki yazıları genelin aksine ben beğenmedim.

Fashion Dust dedi ki...

Mükemmelsin ya finallerden boğulduğum bi dönemde güldürdün çok iyi geldi, ellerine sağlık :) Tüm yorumlara da katılıyorum bu arada Jlo nun kıyafeti çok güzel ama daha zayıf biri giyseymiş harika dururmuş :)

Adsız dedi ki...

pink 1.si yazılan yorumlara sen cevap vermeyince anlamı olmuyor duvara konuşuyormuşum gibi hissediyorum :) ikincisi de amy adams evet iddialı değil canlı parlak renklerle donanmış değil ama ben gayet beğendim tam bir masal prensesi olmuş.

Adsız dedi ki...

Yalniz Hugh Jackman karisyla birlikte katilmis. Aman tanrim kadin yaninda annesi gibi duruyor. Keske onlari da cool ciftler arasina alsaydin :) Bu arada Jennifer Garner ve Ben Affleck in yan yana fotograflari var Jennifer ne kadar ketun olsa da onlarida cool ciftlere yazabilirdin

Aysegul Uluc dedi ki...

Miranda Kerr diyorum baska bir sey diyemiyorum

Pazartesi sendromum sayende mutluluga donustu.

Kezolarin kezosu olarak Jennifer Garner'i seciyorum
Taylor Swift de ikinci

En bayik isim olarak da Nicole Kidman birincim :)

http://www.stylishtimes.net

Adsız dedi ki...

"Kıyafeti üzerine reçel batırılmış tatlı kurupastaya benzediği için koydum"
koptum bu yorumuna ya pelin sen çok yaşa :)

Adsız dedi ki...

jessica alba'ya kezo denmez! ayıp!

fashionizelife dedi ki...

jessica chastain'i atlamışssın ki bence en güzel elbiselerden biri de onunkiydi. Miranda'dan sonra tabi ki :))
www.fashionizelife.com

esra özdemir dedi ki...

çok güzel bir yazı olmuş cidden. dediklerinizin hepsine katılmamak elde değil :)

zec dedi ki...

o kadar güldüm ki azar işittim harika bi yazı olmuş. Bide yorumlardan .."Benim öyle bi kıçım olsa büyük ihtimalle intihar etmiştim. Bıçağı da kıçıma saplardım büyük ihtimalla. " da on numero...

zec dedi ki...

o kadar güldüm ki azar işittim harika bi yazı olmuş. Bide yorumlardan .."Benim öyle bi kıçım olsa büyük ihtimalle intihar etmiştim. Bıçağı da kıçıma saplardım büyük ihtimalla. " da on numero...

zec dedi ki...

o kadar güldüm ki azar işittim harika bi yazı olmuş. Bide yorumlardan .."Benim öyle bi kıçım olsa büyük ihtimalle intihar etmiştim. Bıçağı da kıçıma saplardım büyük ihtimalla. " da on numero...

Adsız dedi ki...

Miranda Kerr'in elbisesi o kadar güzel değil ya hatun taş ondan öyle gözüküyor gavat la bu Orlando Bloom Jessica Alba'yı beğendim ben çantası hariç ayrıca hadi sana iyi bir haberim var Pelin bu George Clooney için gay iddiaları ayyuka çıktı la hatunu yanında gezdiriyormuş diyolla.Öyleyse yazık kezo Stacy'e

Adsız dedi ki...

bi miranda, bi jon hamm

Adsız dedi ki...

öncelikle emeğine sağlık =) sokağa çıkarken bu ablalardan daha şık olduğumu düşünüyorum paramız var ama gidelim bi rezil olalım diye gelmişler.bu taylor denilen kızı gördükçe beni bi afakanlar basıo bi kıl oluyorum nedendir hiç bilmesemde ! bi de bugün "herkes bu karıyı çok beğeniyo bi ben malım herhalde" diye düşünmüştüm jessica alba için yalnız değilmişim demek ki :D

Adsız dedi ki...

Hay Allah ta seni güldürsün. Bayıldım bu yazıya, teşekkürler.

Salma Hayek için kesinlikle aynı şeyleri düşünüyoruz.

Nicole konusunda katılmıyorum. Kadın çok güzel yaa, evet hareketsiz ve korkunç botokslu ama çok güzel yaaaa.

HBC ve Tim Burton so cuteeee :)

Leonardo'ya laf yok.

gokci dedi ki...

"bizim gürbüz Adele"i okuyunca ofiste deli bi kahkaha patlattım, hala da sırıtıyorum :) ama favorim kızgın ütüyü surata basma tavsiyendir!

Adsız dedi ki...

ha bir de adını bilmediğin kuru pasta abla downton abbey'nin lady mary'si michelle dockery :)

ilovefashion dedi ki...

Bugün o kadar mutsuzum kı yorumların sayesınde bıraz kendıme geldim harikasın

Adsız dedi ki...

Emily Blunt ve Kate Hudson akmış

Adsız dedi ki...

Cok Guzel yazıyorsun bee

Adsız dedi ki...

Ben Affleck'in ödülü açıklandıktan sonra karısını bi öpüşü vardı, çok güzeldi yahu :)
www.karamsaredebiyat.blogcu.com

Gülce G. dedi ki...

''Acaba elbisenin ucuna bok geldi de kestiler de bu boya mı getirdiler diye merak etmiyor değilim?'' Bunu okuduktan sonra annemle yarım saat güldük ya valla sen çok yaşa pelin :D

Adsız dedi ki...

miranda kerr'in oy çoğunluğuna şaşkınım. elbisesi fazla dekolteli, üstelik dekolteyi örtmek için o kezo çantasını kullanmış. örtmeye çalışacaksan neden dekolte giyiyorsun diye sorarlar adama.

Adsız dedi ki...

kırmızı halı yorumların artık kendine has bir dil oluşturdu. hatta blgounun o dili var. kendi kendine veya yazdığın kişiyle konuşur gibi yazmanı çok seviyorum bu yazıya yine çok güldüm. özellikle taylor ve eva longoria için yazdıklarına. senin çakmaların çıkmış bu arada. blogunun isminden tut yazdıklarına kadar sana benzemeye çalışmış. taklitler asıllarını yaşatır derler sen aynen devamm

Müge Behram dedi ki...

Jennifer gardner hakkında yazdıklarına katılmıyorum.cok güzel bakıyor bı de basından pek hoşlanmayan bir insan.salak iki yüzlü mesajda alba gibi de değil... Ayrıca 3.çocuğunu yeni doğurdu. O kocayı da o adam etti. J.Lopez salak yerine koymuştu onu!!!

LaModaAndrogina dedi ki...

hahahaha koptum resmen! Acayıp güzel bir post, bütün yaptığınız yorumlar yerinde zaten! Well done!

Unknown dedi ki...

Yazını okumak çok keyif verici. Katıldığım birçok nokta var. Ellerine sağlık ve teşekkürler :)

Adsız dedi ki...

Adele müziği bıraktı diye duymuştum ama ödül törenine geldiğine göre geri mi döndü ne yaptı? Oyumu ona vermek isterdim aşırı seviyorum kendisini ama Miranda manyak güzel olmuştu. Zaten insan VS meleği olunca, güzel olmasa ayıp olur.

Adsız dedi ki...

"Hayat Sevince Güzel filmindeki perdeleri açtırmayan teyzenin gecekondusundaki perdeler" HAHAHAHAHHAAHAHAHAHA Pelin bayılıyorum sana sırf şu betimlemelerin yüzünden <3

Adsız dedi ki...

Miranda Kerr pıtısını kapatmaya çalışıyomuş gibi duruyoooooo

Adsız dedi ki...

off ne güldüm ya :) gece gece iyi geldi valla :) ihtiyacım vardı. ellerine sağlık :)

inatcikiz dedi ki...

pöff...keşke en şık değil de en rüküşü sorsaydın...
şunların arasından şık seçmek çok zor oldu... :S

inatcikiz dedi ki...

pöff...keşke en şık değil de en rüküşü sorsaydın...
şunların arasından şık seçmek çok zor oldu... :S

Adsız dedi ki...

uff koptum gülmekten yine:)))

bu arada Jennifer Garneriki degil 3 çocuk dogurdu bile Ben'den..

Hathaway da yeni evlendi, kendisi gibi zayif biriylen

Adsız dedi ki...

Ninayi da eklermisin lutfeeennnn

Adsız dedi ki...

Ben Sienna Miller'in kıyafet ve tarzına bayıldım, ama senin listene girememiş :) Sevgiler .

Adsız dedi ki...

halle berry'nin tek memeli oluşunu atlamışsın

İlkersee dedi ki...

hahaha yorumları okurken altıma sıçtım

Adsız dedi ki...

Jennifer Lawrence fanı değilim ama bence onun hakkındaki yorumun biraz olmamış.Bana göre çok şık görünüyor.Bayağı tatlı olmuş yani.Ama ütü konusunda haklısın.Fakat beğenmeme konusunda değilsin bence.

bi şey! dedi ki...

bütün yazıyı gülümseyerek okudum ama Stacy'nin yüzünde KEzo'yu görünce kahkaha patlattım. pelin sen cidden inanılmaz bir bloggersın :)eline sağlık panpa.

Adsız dedi ki...

jennifer lopez eski sevgilisi ödül alınca ayakta alkışladı !!! hemde yeni sevgilisiyle ayrıca Türkiye deki şovu çok güzeldi en önden izledm :D

kin dedi ki...

galiba sadece sesi düz bir güzelliğe sahip diye glee'de lea michele yapılan kayırmacılık devam ediyor. dianna agron'un resmen hakkı yendi. bi karşılaştırma yok ancak quinn ile başlayan glee yaprak dökümü'nün sebebi lea'nın fazla büyütülmesi ve torpili. ama dianna agron şuan çok daha ciddiye alınıyor şükür ki

Adsız dedi ki...

Bence biraz oyuncuları sevip sevmemene göre yorum yapıyorsun.Hani bakıyorum modayla ilgili pek bişey yok.''amaan bu karıyı da hiç sevmiyom otur sıdır'' modundasın.
Misal , Amy Adams'ın elbisesi neden sıkıcı durmuş ? sıkıcı deyip geçiyorsun ha olmamış çünkü pudra rengi çok açık tenlilere yakışmaz vs. gibi oyuncuların karakteriyle değil de kıyafetiyle ilgili yorum yapsan daha anlamlı olur.

Adsız dedi ki...

Anne Hathaway gibi bir oyuncuya, gerçekten yeteneği olan birine bu kadar çok yüklenme. Saç modeliyse uzun zaman örnek alındı ve trend oldu. Blog unu çok sevip baya eski yazılara kadar baktım ama bu kıskançlık dozunu biraz azaltman şart. Kolay gelsin.

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar