Gönderen / 12 Aralık 2012 Çarşamba / 54 Comments / , , , , , , , , , , , ,

2012'nin Enleri / Yılın En İtici Çifti

Bütüüün sene "Cool Çiftler" dedik durduk, en kötüleri yazmadan olmazdı. Aslında "Cool Çiftler" bölümünü en anti-cool çiftle bitirecektim, bir türlü seçim yapamıyordum. Bu "2012'nin Enleri" benim için isabet oldu. Bu yazıdaki üç adayı ben kendim belirledim, bir tanesini de sizin istekleriniz üzerine ekledim. Bir sonraki yazı için de böyle bir aday belirleme yolu izleyebiliriz. Geçelim 2012'nin en en en itici, en gıcık, en "çükleri düşsün kavuşamasınlar" denilesi çiftlerine.


"Anti-cool çift" yazısı için düşündüğüm en net aday Kim Kardashian-Kanye West ikilisiydi. İkisinden de ayrı ayrı, tonlarca nefret ediyorum. Kim Kardashian daha sevimli geliyor bu gudubetin yanında diyebilrim hatta. Kanye West'in sonradan görmeliğine, kıroluğuna, görgüsüzlüğüne o kadar gıcık oluyorum ki, "Kim sen daha iyilerine layıksın koca totolum." diyeceğim. Sanki kendisi mükemmelmiş gibi Kim Kardashian'ın gardrobuna karışması, onun giyimini beğenmemesi falan sinirlerimi tepeme çıkaran olaylar. Kim Kardashian'ı kötü neye aday koysam o kazanıyor, fazla popüler olduğu için mi fazla itici geliyor, yoksa kadın komple mi gıcık anlamadım. Ama Kanye'ye oranla Kim Kardashian'ı seviyorum ne yalan söyleyeyim. Gönül bu aka da konar boka da ama Kim'inki hep boka konuyor, üzgünüm. 


İkinci adayım ise gördüğüm andan itibaren midemin kalkmasına engel olamadığım Mary Kate Olsen & Oliver Sarkozy çifti. Ashley & Mary Kate Olsen kardeşlerden Mary Kate olan ile (aralarında ne fark varsa artık), Fransa'nın eksi cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin üvey kardeşi bankacı Oliver Sarkozy ile birlikte olmalarına gerçekten anlam veremiyorum. (Bankacı dediysem adam Türkiye'deki bütün bankaları satın alıp, üstüne kumdan kaleler yapacak kadar zengin.)Paraysa kızlarda daha çok, karizmaysa adamda zerre yok. 26 yaşındaki bir kızla 42 yaşındaki bir adamın sevgili olması aslında öyle de çok çok çok abartı bir durum değil. Öyle yaştır, kılıktır, boydur ilişkide ayrımı yapılmaz bunların diye düşünürüm ama bu tipler ne amk? Deve cüce mi oynuyorsunuz geceleri? Oliver bey'in 10 yaşındaki kızından 2 cm bile uzun değil. Yakışmamak da bir yere kadar valla. Ya adam çok uzun, ya da bu ikizleri toplasan bi kişi ediyo. Yanyanayken sevgiliden çok aba kız gibi durduklarını söyleyebilirim. Bu ikizler  mal mal giyinmekten beyin hücrelerini kaybettiler bence. 


Bu adaymızı ben değil siz belirlediniz. Öneri var mı dediğimde bir çok kişi Taylor Swift ve Harry Styles çiftini önerdi. Bu ikiliyi son bir kaç haftadır çok görüyordum ama pek önemsememiştim. One Direction elemanlarından olduğunu biliyorum, sanırım grupta en eli yüzü düzgün olanı da o. Alemlerin en sevilmeyen hatunuyla kol kola görünce iyi ki ergenliğimi aldattım dedim. İlhan Mansız, Selin Denizli'yle takıldığında kızcağızdan boş yere nefret etmiştim. Şimdi aynı nefret Taylor Swift'e besleniyor sanırım. Ama haksız da sayılmazlar. Kız son 3 senede 13 sevgili değiştirmiş. Her ayrıldığı sevgilisinin evinin olduğu yerde de ev alıyormuş ruh hastası. Yeni alacağı eve de Harrygilin mahallesinden bakıyormuş. Çocuğun bu kızdan kurtuluşu yok gibi görünüyor. Zira daha önceden de sevgililermiş, yeniden birleşme bu aslında. Taylor Swift'i sevmediğimden, Harry'yi de pek bi sevimli bulduğumdan ekledim bu iticiler listesine. 


Son adayım sinirlerimi zıp zıp zıplatan, bir türlü kabullenemediğim bir yeniden birleşme. Taptığım, bayıldığım Rihanna'nın bu barzo Chris Brown'la barışmasına deli oluyorum. Önce ödül töreninde kucaklaşma, sonra Chris Brown'ın yataktaki fotoğrafını paylaşması derken iyice azıttılar. Rihanna'nın instagramda "Home is where the cock is" fotoğrafını paylaştıktan sonra Chris Brown'ın kucağında fotoğrafını paylaşması işin doruk noktasıydı. İkisi de arka arkaya benzer dövmeler yaptırdılar göğüs kısımlarına. Rihanna'nın hayranları büyük tepki gösterdi ama hiç dinlemedi, mal çünkü. Chris Brown başka kızlarla fotoğrafları çıkınca "fuck it" demeyi bilirsin kezo. Adam seni dövmüş, hayatını sikmiş atmış, aldatmaz mı sanıyordun? Malsın Rihanna mal. Demek ki neymiş Rihanna da olsan, dünya parmaklarının ucunda bile olsa, dünyanın peşinden koştuğu bir isim olsan da malın tekine takılıp kalabiliyormuşsun. Bütün dünya gibi ben de bu aşka kesinlikle karşıyım. Sen bu ezodan daha iyilerine layıksın Riri, bırak şu paçozu.


Yaptığım oylamalardan en zoru sanırım bu olacak. Ben bile kime oy vereceğimi hala bilmiyorum. Bu sefer hepsi başa baş gidecek gibime geliyor. 2012'nin bir başka en'inde görüşmek üzere. Yorumlarınızı ve diğer "en" önerilerinizi beklyiorum :)
Share This Post :
Tags : , , , , , , , , , , , ,

54 yorum:

Adsız dedi ki...

Bunların hepsi birbirinden kötüü

Setenay dedi ki...

Adayların hiçbirinden zerre haz etmem yine de oyumu gözümü kırpmadan Rihanna ve Chris Brown'a bastım, daha çok da Rihanna'ya. Hayır Chris Brown'ın ne mal olduğu belli zaten ama Rihanna şuursuzun önde gideni belli ki. Taylor Swift zaten ergen ona bir şey demiyorum. Kim Kardashian ve Kanye de Allahından bulmuş zaten.
Ve son olarak da benim için en itici çifti aşık olduğum öküz ve sevgilisi olan paçozdur. Sevgiler Pinky ;)

Adsız dedi ki...

bişey diyim mi hepsi birbirinden itici

Adsız dedi ki...

taylor ve harry yi bir çift olarak bile görmüyorum ben ki zaten onaylanmadı daha ikisi tarafindan da. sen ergenliğini atlatmışsın pelincim ama ben 22 yaşıma geldim utanmasam alnıma harry yazıp gezicem. şu kızı da biri öldürsün artık ya.

Adsız dedi ki...

harryle şu mal kız yeni çıkmaya başlamadı mı ya ne önceden çıkması ne barışması

Adsız dedi ki...

En kötüyü mü seçiyoruz o zaman direk kim kardashian ehe yapıyodum ta ki olsenla o kasıntıyı görene kadar *-*

Adsız dedi ki...

Bence Taylor ve Harry yakışıyor bence bu listede olmamalılar :)

Adsız dedi ki...

Rihanna ve adam demeye dilimin varmadığı Chris Brown. Rihanna salak bence.

Melislicious dedi ki...

hepsi birbirinden rezil olunca çok zorlandım seçmekte. Taylor takıkmış yeni öğrendim, masum kız görünüşünün altındaki öldüren cazibeyi:))) Rihanna zaten salak oy vermeye gerek duymadım. Olsen'le kodaman sevgilisine oy verdim ben,daha iğrenç geldiler bana:)))

Adsız dedi ki...

taylor a çok büyük haksızlık yapıyorsun pelin. daha öncede giyim konusunda yerdin hep. selena gomez i hatta kristen stewart ı bile sevdin taylor a niye bu kadar gıcıksın anlamadım. sarışın diye galiba neyse. ayrıca kullandığın iki fotoğraf da şop. verdiğin bilgilerde yalan. onların ilişkisi daha yeni başladı ve taylor los angelesta yaşıyor,harry ise ingiltere de. onun yanında ev almayı düşündüğü falan yok. burdaki ergen directinor ların verdiği bilgilere pek inanma.

ebi's style dedi ki...

Kesinlikle açık ara farkla Mary Kate Olsen & Oliver Sarkozy.. Ayy baktıkça midem bulanıyor resmen.

Buarada blogun çok güzel hep takip ediyordum ama hiç yazmamıştım sanırım. Kitaplarının da hastası olduğumu sölememe gerek yok sanırım ;) Başarılarının devamını diliyorum. Ben de bloguma beklerim:)

http://ebistyle.blogspot.com/

gevher şehnaz dedi ki...

seçim yapamadım gerçekten hepsi itici

Adsız dedi ki...

Chris Brown'ın bir sanatçı olduğunu,onu sevenlerin de (Team Breezy) olduğunu bilerek bu kadar hakaret etmen beni çok üzdü,bir Breezy olarak.Rihanna ile birbirlerini seviyorlar ve onları anlamak için Nobody's Business şarkısını dinlemen yeter.

E. dedi ki...

Sanırım karar vermekte zorlandığım en zor anket buydu. Hepsi birbirinden rezil, itici, lanet çiftler ama ben hadi diğer üçünde yine aşk var ama Olsen-Sarkozy ilişkisi baya baya paraya dayalı gibi gözüküyor diyerek oyumu onlardan yana kullandım. Belli yani Rihanna, Kim Kardashian aşık ki katlanıyolar bu sümsüklere. (Taylor- Harry de 2. kez denediğine göre bunu söyledim yok 3 yılda 13 erkek, oh maşallah ver allahım ver...)

Adsız dedi ki...

Chris Brown hayranı olarak yazıyorum. Rihanna Chris'i sevmişse kimsenin konuşmaya ve hakaret etmeye hakkı yoktur.Aralarında neler geçtiğini bilmeden kimsede yorum yapmamalıdır.Etrafınızda o kadar "BARZO" varken gidip Chris'e bunu soylemeniz garip kaçmış.Ünlülerin arasında birbirini en çok seven çift onlar.

CB <3 RiRi

Willie dedi ki...

Yaa bunların hepsi birbirinden beter, iğrenç ama en ağır ve acı bir şekilde kabul ettiğim sanırım Rihanna kezosu oldu yaa bu kızın içinde bir Türklük var diyorum. Chris malı seni evire çevire dövsün ebeni ağlatsın seni bide aldatsın sen git de ki ''home is where the CHRIS'S COCK IS'' Valla Riri'cim içim gidiyo yapma etme ne olur ayrıl şu kırodan. Taylor malına ayrı gıcığım diğer ergen directon'a ayrı, aşırı iğrenç geliyor. Onlarda 2 ay sonra ayrılır bunada bi şarkı yazar, kız habire ona buna atıyo suçu o şarkılarda ha bi demiyo ki ben kaşarım sorun bende. Ama pink bence burda bir eksiklik var Kristen kezbanıyla acınası Rob eksik çocuğun boynuzları kulağı geçti bence onlarda aşırı iticiler hatta olsalar oyumu onlara kullanırdım zaten çok iticilerdi aldatma olayından sonra daha da itici oldular. Ama ben bu durumda Riri ve gavat Chris diyorum.

1800lerde Yaşayan Kabarık Elbiseli Kız dedi ki...

gülme komşuna gelmesin başına ..aman diyorum maazallah diyorum.daha neler diyorum. :(

Adsız dedi ki...

+1

Unknown dedi ki...

Pink,normalde o kadar fazla yorum göndermem bloguna.Ancak birkaç konuda bir şey söyleyecektim.
Neden One Direction grubu için en azından bizim için yazılar yazmıyorsun? Ve Haylor işi yalanlandı.Hepsi reklam içinmiş. Bence hiç yakışmıyorlar. Taylor'dan oldum olası nefret ederdim böyle daha iticilik kazandı o ayrı konu. Sonunda üzülen Harry olacak.

Ecem Akar dedi ki...

Hahaha sag ustu fotograftaki Kim Kardashian'nin yillar once Reggie Bushla olan cekimine Kanye West'in kafasinin photoshoplanmasina sanirim 10 dakika guldum. Kim'e karsi bi askim yok ama Keeping Up With the Kardashians'in cilgin bir takipcisi oldugum icin yasadiklarini gorunce insan diger insanlarin duydugundan daha cok bi sempati duyuyor ona. Kilibik Kris'ten sonra Kanye ona iyi geldi bence. Kanye'ninse Twitter'da 9 milyona yakın takipcisi varken sadece Kim'i takip ediyor olması ne yalan söyleyeyim beni baya etkiledi. Adami 9 milyon kisi okuyor o ise sadece Kim'i okuyor.

Rihanna'da ise cidden sana katiliyorum Pelin. O akdar seksi o kadar muhteşem bir kadın o kilibik Chris'te ne buluyor anlamiyorum. Ne buldugunu gectim onu dovup tum dunyaya rezil eden bir adami nasil affediyor onu da anlamiyorum. Ama Oprah ile yaptigi roportajda 'Ben iyiyim ama ona kim bakicak, tum dunya onun bir canavar oldugunu zannediyor ve buna cok uzuluyorum.' diye agladiginda aralarinda gordugumuzden cok daha farkli ve derin bir sey oldugunu anlamistim bu yuzden onu affetmesine de pek sasirmadim.

Unknown dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Adsız dedi ki...

Kanye West'ten ne kadar nefret etsem de Kim'le yakışıyorlar buna diyecek lafım yok. İkisi de çirkef oldukları için yan yana gelince iyi olmuşlar yoksa ikisini de sevmem. Rihanna&chris brown çiftine diyecek sözüm yok koskoca Rihanna bile olsa aşk insanın gözünü kör ediyormuş amk!ki bu ilişkide kör olan taraf Rihanna orası kesin. Taylor Swift ve Harry Styles aralarında o kadar yaş farkı olmasına rağmen yan yana çok yakışmışlar ikisi de ergen olduğundandır (taylor 22 yaşında ama hala ergen amk)

mary kate ve sarkozy'ye oy verdim resmen kız babasıyla çıkıyor çünkü. olsen ikizlerini çok severdim ama mary kate düştü gözümden. hele sarkozy'nin kızıyla ve sevgilisiyle beraber takılmasına diyecek sözüm yok amk

çok eğlenceli bir yazı olmuş pelin:)

Adsız dedi ki...

Yazı çok iyi olmuş adaylar ama bence one direction üyelerinden birini bidaha blogunda yazma yorumları okudum ve gördüğüm kadarıyla ergenler akın etmiş :D

Adsız dedi ki...

Taylor ve Harry çok yakışıyorlar hiç itici değiller ki.

Adsız dedi ki...

taylor 23 yaşına merdiven dayamış harry styles gibi 17-18 yaşlarında bi bebeyle takılabildiğine inanamıyorum. ama mary kate ve oliver sarkozyden daha itici olamazdı bu yazıdaki hiçbir çift. hele o oliverın kızı ve mary kate'le olduğu resmi görünce kör oldum!

Adsız dedi ki...

Gerçekten de Pelinciğim yavşak Kristen'ı bile sevdin Taylor'ı sevsen nolurdu? Hehe neyse şaka yapıyorum yazı güzel olmuş Taylor ile Harry'ye 1 ay veriyorum 1 ay sonra ayrılırlar alışılmış bir durum.

AppleofmyEye dedi ki...

kimE taylor'a ve riri'ye tahammül edebilirim.bi giderleri var neticede ama mary kate ile bu amca resmen korkunç... birleşip 41 yasin okuyalım tez zamanda ayrılsınlar die ...

Adsız dedi ki...

Kim Kardashian ve Kanye West baya tencere kapak birbirini bulmuş, Rihanna'nın ise allah belasını vermiş bence (kim beddua ettiyse artık), Mary Kate Olsen ve Oliver Sarkozy'e gelince Sarkozy'nin kızının bulunmadığı fotolarda 'yani gönül bu işte sevmişler birbirlerini diyebiliyorum. Neticede bu çiftler arasında bence en itici Taylor ve Harry ikilisi. O çocuk kaç yaşında allah aşkına? 11 mi? Taylor'ı direkt çöpe at zaten.bi insan bu kadar sevimsiz olmamalı bence.ha yok illa olcam diyosa da gözümüze gözükmesin bi zahmet.

audrey dedi ki...

karar veremedim chris brownı hiç sevmediğim için sonuçta onları seçtim ama oliver ve mary kate de aynı derece itici.. kanye sevimli bile kaldı yanlarında o derece.. gerçi kanye kk'in evlendiği o basketçi kris öküzünün yanında melek kalır ya neyse..

Adsız dedi ki...

o resimde Kanye west photosoplanmış orjinali budur; http://bleacherreport.com/articles/501324-kim-kardashian-reggie-bush-calls-her-in-a-jealous-rage

Adsız dedi ki...

Oha Kanye west'ten mi nefret ediyorsun? kızım sen tam bir malsın ya. Sen süper magazin televole izlemeye devam et. beynin yanmış senin.

Adsız dedi ki...

kanye westi anası babası dışında seven tek kişi senin blogunu okuyor galiba pinky.

reha dedi ki...

bunlar nedir ya.kız resmen babası yasında adamla çıkıyo.ıyyy valla kusasım geldi..inan kim kırosu bile daha ii bu zevksiz bacının yanında..

reha dedi ki...

pelincim enler kısmında,bu yılın stil sahibini kesin incelersin .fakat bizim kırolardan da post hazırlasan da az gülsek.malum türkiyede yok anacım bi şık insan görmeye hasretiz..kimide para var zevk yok kimi bi kasıntı..hadi pelincim valla merakla bekliyorum yazılarını.:)

Adsız dedi ki...

Öncelikle ergenler bi siktirin gidin soğan doğrayın çay demleyin bişey yapın diyorum. Neyse kaye ve kim zaten kainatın en itici çifti krolar birbirini bulmuş amk. Mary kate ve ikizini küçüklüklerinden beri sevmezdim zaten hayır parası ıçin adamla takılıyo dicem zaten kız da zengin anlamadım. Taylor mudur nedir velet fetişi var o kızda ayrıca az kaşar da değilmiş. Rihanna benim bebeyim ama yok kesin Türk kanı var bu kızda. Ben erkeğimin ayağını yıkarım diyen türk kezosu havası sezdim.

Adsız dedi ki...

hangisine oy versem bilemedim bak.

Adsız dedi ki...

Nse sn Gossip Girl yzmycan gliba .s .s

Adsız dedi ki...

Bu kez çok zor sormuşsun Pink, iki saat düşündüm hangisine oy vereceğim diye. Ben de var ya, sanki dünyayı kurtarıyorum... Ama Rihannacığım, malsın malsın malsınnn oyum sana.

tersimpiçtir dedi ki...

Gece gece midemi bozmuş olabilirim.

Adsız dedi ki...

rihanna kendisine daha önce şiddet uygulayan bir adamla yeniden birleşecek kadar düştüyse...

Adsız dedi ki...

Harry ve Taylor'ın ilişkisi sahte zaten Pelin ablacım. Bu Taylor da her sevgilisinin arkasından şarkı yazıyor, onlara takıyor. Medyaya da kötülüyormuş. Bildiğin ruh hastası. Zaten tipinde meymenet bile yok. Olan Harry'ye olacak,o ayrı mesele.

Adsız dedi ki...

3 çiftte 6 sındanda nefret ediyorum ama aptal Harry ya sen nasıl yaptın bunuuuu ?!

Asli dedi ki...

rihanna bence cok güzel bir kiz ama ben bana el kaldiran bir erkekle asla bidaha yapamazdim :s mary kate olseni de cok begeniyorum ve dedigin gibi 26 yasinda bir kiz 46 yasinda bir adamla, evet birazcik tuaf ama yinede cikiyor olabilir... ama yanindaki saka gibi resmen, neyse ben blogunu cok seviyorum onu dicektim aslinda:D:D:

tuğba dedi ki...

Bu çiftlerin hepsi birbirinden itici pink,rihannayı zaten anlamıyorum anlamayacağım da,bir de 26 yaşında biri 40 küsur yaşında adamla olmaz,bunun 10 yıl sonrası var,memlekette yaşına uygun adam mı kalmadı acaba ya...

Adsız dedi ki...

Pelin abam canım abam,Taylor'la Harry çifti çok saçma,düpedüz yalan hatta ayrıldılarda amma velakiiin onları en itici çift listesine koymanı söyleyen,herkese ve her çifte ön yargıyla yaklaşan sap sürüsü kim veya ne ?? Allah aşkına bundan sonra hakkında bilgin olmayan şeyler hakkında da yazma,yanlış oluyo hatta olmuyo valla bak,iyiliğin için söylüyorum bunları...birisi directionerlara bu yazını gösterse %50 haklısın %50 ne diyon yeaaa gibisinden yorumlar gelir fıttırıverirsin valla.

Adsız dedi ki...

Taylor'un zaten Allah belasını vermiş durumda ! İşi olmasa her saat başı sevgili değiştiricek sürtük . Harry o kadar yakışıklısın tutmuşsun bula bula bu kızı bulmuşsun sanada pes yani.

Adsız dedi ki...

Harry ve Taylor ilişkisi zaten reklam kokuyor.

elif salman dedi ki...

tayor itici değil bence onu sevenler çok fazla ama ikisi uyuyor mu bilemem. yine de güzel yorumlar yapıyorsun...

elif salman dedi ki...

taylor itici değil bence. onu seven çok kişi var. yakışıyorlar mı bilemem. ama diğer yorumların harika...

tamarix dedi ki...

Tespitlerinize bayılıyorum .

Adsız dedi ki...

hepsiii birbirinden berbat ama harryye diyecek söz yok o nasıl taşlık ?!

Adsız dedi ki...

Off be Pelo nasıl olurda böylesine tapılası kişileri yazmayı unursun :(

http://static.tumblr.com/04ded16e57c61df8f2667224b58b30b1/1niqgr9/zLkms5ove/tumblr_static_harry_teenchoiceawards.png

http://31.media.tumblr.com/03b1673b5f1ce2b99328383bc08c0d9a/tumblr_mreydcwK5e1s85jcoo1_500.png

http://31.media.tumblr.com/124d6d66c73fbbd6f792e769aed9529c/tumblr_mre4tgJghD1s5588lo1_500.jpg

http://31.media.tumblr.com/972c4b4bc0cc5e52a8971edb7484ea52/tumblr_mrf4sgX9yg1rv7ohoo1_500.gif

http://data2.whicdn.com/images/122074563/large.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-bKZSmEzv8tY/UgghUXakhyI/AAAAAAAA0JA/ueySFFWQ8NE/s1600/tumblr_mre4aw0AaT1rnntmfo1_1280.jpg

http://www.teenidols4you.com/blink/Actors/liam-payne/liam-payne-1376668400.jpg

http://media.tumblr.com/a654dd609f1d2220c348c9d91f2ebefd/tumblr_inline_mrfkog2MAd1qz4rgp.png

http://37.media.tumblr.com/3829e59de142f43531721bf2aad9a463/tumblr_mred61aBh91r1mrcso1_r1_500.png


http://media.tumblr.com/83484cc05282da97f7aa0a1ed19c8172/tumblr_inline_mrfko3RXq51qz4rgp.png

http://auto.img.v4.skyrock.net/6432/72326432/pics/3179309881_1_4_G8AWH8wE.jpg

http://37.media.tumblr.com/999f74947c47c2fd6e8742671e5ed457/tumblr_mt5b7fqp6I1shnpndo1_500.png

http://d2tq98mqfjyz2l.cloudfront.net/image_cache/1377305377773017.png

http://37.media.tumblr.com/f2a04961a20a76e3debd21419b29454f/tumblr_mre8mmycty1r1mrcso1_500.png

Adsız dedi ki...

tca 2013'e yazmayı unutmuşsun bu attıklarımı yanlış yere attım sorryn akjhdklasjf

Adsız dedi ki...

Ne kadar da önyargılısınız. Taylor'ın 13 sevgilisi mi? Hem de 3 yılda? Şuana kadar ayrıldığı sadece 6 sevgilisi oldu. Ve o da kaç senede. Onların yakınlarında ev falan da almadı. Artı Harry ile çok yakışıyorlardı.

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar