Gönderen / 10 Aralık 2012 Pazartesi / 27 Comments / , , , , , , ,

2012'nin Enleri / Yılın En Çirkin Aglayanı: Suri Cruise vs. Kim Kardashian

Bundan bir süre önce, Aralık ayına yeni gireceğimiz günlerde, bütün ay boyunca sadece "2012'nin Enleri"ni yazmak gibi bir fantazim vardı. Biriken Gossip Girl bölümleriydi, Jennifer Lopez'in ayakkabısını hediye etmemdi derken araya bir sürü şey girdi. Araya başka şeyler girse de bu ay çoğunluklu olarak "2012'nin Enleri" yazıları yazmak istiyorum. Umarım sıkılmazsınız. Koca bir yılı özet geçmek, neler yaşamışız, neler görmüşüz iyi geliyor. Geçen sene yazdığım "2011'in Unutulmazları "yazısına baktım da sanki daha dün gibi geldi her şey. Bu sene tek bir yazı değil, birden fazla olsun istedim. 

2012'nin Enleri çoğunluklu olarak kırmızı halı ve kıyafetler olacak elbette. Ama açılışı bambaşka bir şeyle yapalım dedim. Bu yıl hepimiz için oldukça sikko bir yıldı kabul edelim. 2013'den umudum yüksek ama 2012 biran önce defolsun gitsin istiyorum. Sırf bizler için değil ünlüler için de pek parlak olmadı. Seks kasedi skandalları, Twitter faciaları, tutmayan albümler vesaire derken herkesin mutsuz olduğu bir yılı geride bırakmaya hazırlanıyoruz. 2012'nin en mutsuz, en ağlak ünlülerini seçtim, ama bir taneye indirgeyemedim. Birlikte seçelim istedim. Suri Cruise ve Kim Kardashian o kadar çok ağlıyorlar ve o kadar çirkin ağlıyorlar ki, kesinlikle bu halleri unutulmaz!


Kim Kardashian'ı zaten sevmeyiz, hazetmeyiz. E ağlamak zaten dünyanın en çirkin şeyi. Bu ikisi birleşince Voltran'ı oluşturmuşlar. Ben de ağlarken ıslak solucana dönerim, herkes çirkinleşir ama bunu bütün dünyanın önünde yapınca ortya bu manzara çıkıyor. Ulan gece görsem korkarım. Çocukları öcülerle, umacılarla değil "Ağlayan Kim Kardashian"la korkutsunlar bence. Reality show çektiği için sık sık gerçek hayatına tanık oluyoruz Kim'in. E gün içinde de zır zır ağlayıp duruyor hanımkızımız. Ağlama sebeplerini bilmiyorum, bilmek de istemiyorum. Muhtemelen "Ühühühü Kanye kırmızı kürklerimi beğenmiyo ühühüü." diye ağlıyodur kezo. Ağlayıp zırlayan ünlüler içinde ennn çirkin ağlayanı olarak ilk adayım Kim Kardashian.


Bir diğer çirkin ağlayan selebrity de Suri Cruise. Hiç öyle "Çocuktur ağlar." demeyin. Çocukluğunu bilsin o da! Daha bir yaşındayken benim 25 yıllık ömrü hayatımdan daha çok ayakkabısı vardı bu veledin. "Büyüdükçe sevimsizleşiyor bu kız" teorim canlanıyor işte. Annesinin kucağına çıkmadığından beri bi gudubet, bi gıcık. E o da haklı basın olmadan bir adım atamıyor. Bu kız ilerde büyük sorunlu olcak ya neyse, şom ağzımı açmayayım. Annesi babasıgil ayrıldığndan beri Suri pek bi mutsuz. Sürekli ketum annesiyle dolaştığından mıdır nedir kız habire ağlıyor. Çocuk sevmem, ağlayan çocuk sevmem, hele Suri'yi hiç sevmem. Bi de böyle şımarık şımarık ağlayınca elimin tersiyle ağzının ortasına patlatasım geliyor. Bitli saç ya, git bi topla o saçlarını. Kim'den sonra ikinci adayım da Suri'ydi.


Bu kızları kim ağlatıyorsa allahından bulsun! Bu eziyeti çekmemize sebep oluyorlar. Gerçi yakınlarındakini düşünemiyorum bile, görüntü böyleyken ses nasıldır acaba. İşte 2012'nin en çirkin ağlayan ünlüleri bu ikisinden biriydi benim için. Ben seçemedim, siz oy verin birlikte seçelim! Bu çirkinlikler sizde hangi hiseleri uyandırdı, bekliyorum görüşlerinizi :))
Bu "en" dışında görmek istediğiniz diğer "2012'nin Enleri" konusu isteklerinizi de yorum olarak bildirmeyi unutmayın elbette :)
Share This Post :
Tags : , , , , , , ,

27 yorum:

What's Next dedi ki...

hahah çok güldürdün beni! kim kardashian korkunç ağlıyor, sevgilisi olsam ve bu halini görsem kaçar giderim (daha önce niye duruyorduysam zaten) :D suri yine de çocuk olduğu için kurtarıyor, bi de annesiyle babası ayrılmış, daimi suratsızlığının bahanesi olamaz ama kim'e de rakip olamaz diyorum ben!

damlasakizli dondurma dedi ki...

Seçim yapmakta zorlandım ikiside birbirinden çirkin.. Suri veledinede ayrı gıcığım zaten..

Monetass dedi ki...

2012'in en rüküşünü kesinlikle yazmalısın :)

Melislicious dedi ki...

suri ne çabuk büyümüş küçükken şirindi ne zaman bu kadar çirkin olmuş ki:))) Annesi gibi pasaklı olmasa bari:P Kim herşeyin en yapmacığı, hem abartılısı en kötüsü konusunda favorim:)))

Melislicious dedi ki...

suri ne çabuk büyümüş küçükken şirindi ne zaman bu kadar çirkin olmuş ki:))) Annesi gibi pasaklı olmasa bari:P Kim herşeyin en yapmacığı, hem abartılısı en kötüsü konusunda favorim:)))

Poliganum dedi ki...

bitli saç hahah :D süper bi post olmuş :D
suri'nin kesinlikle ağzına patlatmak istiyorum bi tane, ama kim'in de tip tam patlatmalık ya,karar veremicem galiba :)))
suri suri, yok yok kim.kim kim evet :)

gevher şehnaz dedi ki...

çocuk işte ne olsa sevimli öteki ıyyy ağlaması bile yapmacık sanki

Adsız dedi ki...

peliiin elle style awards yazıcak mısın?

Fashion Dust dedi ki...

Suri tam bir simarik velet olmus :/ bence 2012 en cirkefleri ve en rukuslerini yazabilirsin eglenceli olur:))

Fashion Dust dedi ki...

Suri daha feci bence, aglayan çocuklara sinir olurum:/ 2012 en çirkefleri ve rüküşlerini yazabilirsin :)

Adsız dedi ki...

Suri'yi hiç sevmez misin? Pink daha bir yıl önce Suri'yle ilgili yazı yazmıştın sen? Ketum anne dediğin Katie Holmes'a da "İnşallah ona çeker" falan diyordun o yazıda?

Adsız dedi ki...

sen biraz tutarsızsın galiba 'stil ikonu:suri cruise' yazında söylediklerinle burda yazdıkların çelişiyor gibi geldi bana

Adsız dedi ki...

Aynen bende onu diycektim suri için büyüdükçe güzelleşiyor bile demiştin şimdi büyüdükçe gudubetleşiyor demişsin biraz kıskançlık var sanırım?

Adsız dedi ki...

Hatta ipek saçlı bile demişsin o yazıda

Adsız dedi ki...

Insanlari tanimadan sacma sapan yargiliyosunuz, kim kardashian hayrani filan degilim ama biraz arastirirsaniz kurk icin aglamadigini gorursunuz, insanlarda kusur aramak yerine bi donup kendinize bakmalisiniz bence.

Adsız dedi ki...

Pink ne zaman GG Postu yazicaksin, 2 bolumdur yazmiyorsun Pazartesi 9.bolum cikiyor zaten.

Adsız dedi ki...

Bence Beren Saat de eklenmeli bu listeye .

Adsız dedi ki...

Off inanmiyoruum! Kim Kardashian hadi malin onde gidip bayrak sallayani hepimiz biliyoruz sonucta onun oyle aglamasi cok garip degil de Suri ne oyle ya? Kucuk kiz bi de daha. Cop ogutucu gibi agzi var midem bulandı kesinlikle oyum Suri'ye......

İlknur Kağan dedi ki...

İkisinden de hiç hazetmem.Kim zaten hudbetin teki birde ağlayınca iyice çirkinleşmiş.Suri yi görünce dövesim geliyor zaten.Şımarık velet.Onunda sonu Lindsay Lohan olacak benden söylemesi

Unknown dedi ki...

off koptum ya bu yazıya :)) valla seçim yapmak zor değil. kim tabii ki de daha çirkin :)

Adsız dedi ki...

Burada küçücük Suri'yi eleştiriyorsunuz ama gerçekler acıdır, siz onun yaşındayken ne o kadar güzeldiniz, ne de tatlı. Pelin Suri'yle ilgili yazdığın yazıdan sonra buna ne kadar şok olduğumu söylemeden de geçemeyeceğim.

Adsız dedi ki...

çirkinlik konusunda kimse kim'in eline su dökemez.

Adsız dedi ki...

2012 unutulmaz anları yazmalısın :) iyi kötü komik :) vede bu yılbasında ne giyinmeliyiz bunu yaz piink :*

Pinkfreud dedi ki...

2 sene önce seviyodum şimdi sevmiyorum sanki dünyayı tersten döndürdüm ya ahaha fikir değiştiremem sanki kdfşlkldfs

Adsız dedi ki...

kürk için ağlamadığını görürsünüz diye bildiğin savunan var ya askdfjkalasf pink de çok ciddiydi zaten.

rahat yazar dedi ki...

Suri çok ağlak cıyak cıyak belli:)

tamarix dedi ki...

İkisi de birbirinden çirkin :))

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar