Gönderen / 18 Ekim 2012 Perşembe / 1 Comment /

Yenilenen Enmoda ile Yenilendik!


Bir kaç gündür Twitter'da Zetfashion ve Çizenbayan ile bir takım fotoğraflar paylaşıyorduk ve ne yaptığımız merak ediliyordu. İşte merak sona erdi ve ne yaptığımız paylaşıldı. Markafoni'nin bebeği olan http://www.enmoda.com/ her şeyiyle yenilenirken bizleri de yeniledi! Yenilenen enmoda.com için fotoğraflarımızı Mehmet Turgut çekti.


Yenilenen enmoda.com'da en çok tasarımın göz yorucu olmaması ve sadeliğini sevdim. Markaya ve fiyata göre arama yapabilmek benim için en büyük artılardan oldu. 


Enmoda.com bizleri yenilerken sizi de unutmadı. Yukarıdaki adımları takip ettiğiniz takdirde, kendinize ciciler almak için minik de bir hediye çekine sahip olabilirsiniz!

Hepinize iyi alışverişler!

Share This Post :
Tags :

1 yorum:

esrabetul dedi ki...

güle güle giyinin=)

esra betül

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar