Gönderen / 16 Ekim 2012 Salı / 20 Comments / , , , ,

Kime Daha Cok Yakismis: Eva Longoria vs. Ginnifer Goodwin

Bugün "Kime Daha Çok Yakışmış" bölümünde birbirine benzer elbiseler giyen değil, birebir aynı elbiseyi giyen iki hanım mevcut. Birisi Desperate Housewives dizisinden hastası olduğumuz Eva Longoria, bir diğeri de şu an nerede oynadığı aklıma gelmeyen ama kırmızı halıda sıkça gördüğümüz oyuncu Ginnifer Goodwin.


Eva Longoria'nın bu elbisesini görür görmez hatırlamışsınızdır herhalde. Bundan tam 1 ay önce, 16 Eylü 2012 tarihinde gerçekleşen ve şu yazıda uzun uzun incelediğimiz Alma Awards 2012 gecesinde giymişti bu elbiseyi. Bu sezonun en gözde tasarımcılarından Monique Lhuillier tasarımı, Fall 2012 koleksiyonuna ait bu sırtı işlemeli, bol bacak dekolteli tuvalet içinde Eva Longoria'nın mükemmelliğini tartışmaya gerek bile yok. Eva Longoria beline taktığı kemer, geniş bacak dekoltesi ve toplu saçlarıyla minnacık olan boyunu uzun gösterebilmiş. Kısa boylu hanımlar bu hileleri not alsınlar eğer uzun görünmek istiyorlarsa.


Saç modeline ve isminin tınısına olan gıcıklığımı her fırsatta dile getirdiğim Ginnifer Goodwin'i aynı elbise içinde görünce etkilenmedim desem yalan olur. Ginnifer Goodwin Mayıs ayında gerçekleşen ve, bu yazıda inceledğimiz Met Ball 2012'de giyerek Eva'nın önüne geçiyor. Normalde bu rengi kendime hiç yakıştıramadığımdan başkasında da sevmem, pörsümüş portalak gibi gelir ama bu kadar canlı ve dinamik görünce cesaretinden, sınırları aşmasından dolayı tebrik ettim kendisini. Davetelere siyahları çekip katılmak en kolayıdır. Asıl cesaret isteyen uç renkler, uç modeller giyip kendi kişiliğini ve tarzını ortaya koymaktır. Ginnifer hanım da bunu fazlasıyla yapınca pek sevdiğim Eva ile onun arasında kaldım, yine oy veremedim.


Ben seçim yapamadım ama belki sizler yapabilirsiniz. Kimi neden seçtiğinizi de yorum olarak yazarsanız, siyah ve turuncu arasındaki genel eğilimleri öğrenir, belki bi cesaret biz de turuncu giyer olmadı siyaha talim deriz.

Share This Post :
Tags : , , , ,

20 yorum:

Adsız dedi ki...

Once upon a time'da oynuyor. Her şeyinin hastasıyız hatunun.

Shopaholic dedi ki...

Özel gecelerde asla siyah giymem, herkes siyah giyer çünkü, herkesle aynı görünmek istemem. Lakin burda oyum Eva'ya. Çünkü dantel detayın içinden ten görünmesini falan en güzel siyahla ortaya koyabiliyoruz. Saç makyaj da şahane zaten. Daha ne olsun! Siyaha talim etmeyin de, gerektiği yerde hakkını vermeyi ihmal etmeyin derim ben ;)

Adsız dedi ki...

Şahsen bence Eva çok daha güzel, ne de olsa siyahın asaleti başka.

http://kurnazli.com

Aysen dedi ki...

normalde kesinlikle siyah derim lakin diğer ablanın üzerinde turuncuyu görünce eva longoria'ya sanki biraz büyük gelmiş o elbise gibime geldi :) ginnifer adlı hatun her kimse elbise cuk oturmuş omuzlarına da beline de ...

Melis dedi ki...

İkisine bakınca Ginnifer'a tam oturmuş. Ama Eva'ya saçı, duruşu, yüz hatları ve bacak dekoltesini kullanması ile daha çok yakışmış. Ginnifer da iyi de o renk mutlu bir mimik ister gibi ve bacak dekoltesinde de sanki göstermek için ayaklarını kullanması çok garip görüntülere yol açmış.
-Bu arada Ginnifer "Once Upon a Time"da Pamuk Prenses rolündedir-

Adsız dedi ki...

Ginnifer goodwin once upon a time isimli müthiş dizide oynuyor pelin. keşke izlemeye başlasan da diziyi senin gözünden dinlesek.

Adsız dedi ki...

Ginnifer goodwin once upon a time isimli müthiş dizide oynuyor pelin. keşke izlemeye başlasan da diziyi senin gözünden dinlesek.

Adsız dedi ki...

Ginnifer'a ebise tam oturmuş,Eva'ya büyük gelmiş sanki.Turuncu da acayip yakışmış.Oyum Ginnifer'a.

Adsız dedi ki...

Dantel detaylı elbiseler genelde siyah renklerde kendini gösteriyor bence o yüzden Eva diyorum...

Adsız dedi ki...

Ben turuncu elbiseyi Ginnifer Goodwin diyorum.Siyahın her zaman tartışılmaz asaleti şıklığı kurtarıcılığı var ama bu elbisenin turuncu tasarımı aykırılık katmış ve bu aykırılığı Ginnifer da değil de başka hatunlarda düşününce daha bir cazibeli buldum.Eminim ki birebir görünümde daha başka bir etki bırakacaktır.Turuncu hem neşe,işlemeleri asaletli,kesimi nazik olmuş..Bence çook hoşş kızlar :)) Kurtarıcı değil de biraz çizgi dışına taşalım ve taşarken de idiot olmayalım..Turuncu idiot olmamışşş :))

Adsız dedi ki...

ginnifer goodwin'e birtanecik aşkım topher grace'in eski nişanlısı olduğu için kılım.ayrıca elbise goodwin'in üzerinde çok sıradan ve gündelik durmuş bence.eva longoria bebişimin üstünde çok daha şık duruyor bana göre.

Adsız dedi ki...

ginnifer goodwin bence taşıyamamış elbiseyi güzellikten .çok taşımak ve enerjinin yüksek olması gerekir.eva da o enerji fazlasıyla var..

serendamla dedi ki...

eva longoria siyahı tercih etsede duruşu bakışı vs kendinden emin iken ginnifer goodwin bir an önce bitsin eve gidip üstümü çıkarmalıyım sevemedim şu şeyi modunda bi surat ifadesine bürünmüş ve eva elbiseyi gerçekten iyi taşımış..

http://istanbuldanbakuye.blogspot.com/

esrabetul dedi ki...

eva dedm ve geçtm=)

çiçekcemrecik dedi ki...

Turuncu elbiseyi Eva giyseydi hiç güzel olmazdı yaşına başına tarzına gitmezdi kusardık hep buralara. Ama Ginniferda acayip tatlı durmuş turuncu renk elbise hiç düşünmeden oyum ona. Risk güzeldir :)

ELA dedi ki...

Once upon a time güzel dizidir dizisiz kaldığında izleyebilirsin tavsiyemdir.

Oyum da siyaha kesinlikle asaleti tartışılmaz bile.

Vanessa Mercado dedi ki...

Great post! :) I'm your new Follower! I hope you'll visit my blog sometimes.. Thank you so much!!
Kisses from VV!!

Adsız dedi ki...

Elbise Ginnifer'ın üstüne cuk oturmuş ama Eva'nın ayakkabılarına öldüm bittim! Ayrıca Ginnifer'ın ayakkabılarıda annemin bana Eminönünden aldığı düğün ayakkabılarına benziyor ayaklarına tüküresim geldi resmen. Bu arada Ginnifer once upon a time da oynuyor kendisine prense olan aşkımdan dolayı gıcığım.

Adsız dedi ki...

ginnifer goodwin de daha güzel olmuş siyah her zamn güzeldir ama eva longoria da salaş durmuş vücuduna oturmamış ama diğerinde sarıp sarmalamış daha dişi olmuş

Adsız dedi ki...

ben eva diyorum çünkü elbise kendini siyahken daha çok belli ediyor turuncuyken nasıl bir şey olduğu belli değil.ayrıca ginnifer goodwin'in Once upon a time 'daki uzun saçlı hali daha güzel ve gerçekten bu diziyi izlemeni öneririm hem konusu hem de kostümleri süper özellikle 2.sezon 10.bölümde Evil Queen karekteri(ki kendisi dizideki en müthiş kostümleri giyiyor) mavi kadife taşlı bi' elbise giymişti kesinlikle mükemmeldi.bi' once upon a time stili çok hoş olurdu tavsiye ederim.

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar