Gönderen / 31 Temmuz 2012 Salı / 10 Comments / , , , , ,

Ürün Tavsiyesi: Kanatlı iPhone Kılıfı

Tarih tekerrürden ibarettir derlerdi de inanmazdım. Yine her şey geçen kış olduğu gibi oldu. Instagram'a üç kuruşa eBay'den aldığım baykuşlu çantamı koymamla başlayan çılgınlık bu sefer kanatlı kılıfla tekerrür etti kendini.

Hipnotics'de kaymaktan yorulmuş, gölgede yayılırken can sıkıntısından Instagram'a koyduğum aşağıdaki fotoğraftan sonra günlerdir resmen taciz ediliyorum. Kılıf nerden, kılıf nerden, kılıf nerden diye soranlara yine detaylı bi anlatma yapmak mecburiyetnideyim gibi hissediyorum. 


Kılıf orijinal ve ilginç, tam kız işi bir şey kabul, merak uyandırıyor. Ama Google'da üç saniyelik bir aramayla ulaşabileceği şeyleri insanların kustururcasına sormasından biraz fenalık geldi ne yalan söyleyeyim. Ben nasıl buldumsa sen de bul di mi? Ben üzerinde Google yazan domates miyim?  Bu kadar hazıra konmaya alışmayın annem ya, bi şeyi de kendiniz araştırın, kendiniz öğrenmeye gayret edin di mi? Hayır iki üstteki yorumda yazmışım nereden olduğunu, ona rağmen kılıf nerden kılıf nerden kılıf nerden diye kafa açıyorlar.

Neyse bu kadar atar yeter. eBay'in ucuz ve renkli dünyasında yine bir gün kaybolmuşken gördüm bu cicileri. Hemen kendime, kardeşime ve Elif'e birer tane sipariş ettim başladım beklemeye. Tabi bizimkiler 1 ayda gelene kadar bir internet sitesi orijinal fiyatının yaklaşık 4 katına satmaya başlamıştı bile. Var mı bende 4 dolarlık kılıfa 40 lira para verecek göz, yok tabi.


Şu linke tıkladığınızda bir sürü değişik model, değişik satıcı ve değişik fiyattaki melek kanatlı iPhone kılıflarına ulaşabilirsiniz. Free shipping olanını seçmeye özen gösterin, 4 dolarlık şeye 10 dolar kargo parası ödemeyin. İnternetten alışveriş istemeyenler ise Atlas Pasajı'na bakabilirler, bir arkadaşım orada da gördüğünü söyledi.


Biraz da ürünü anlatmak gerekirse demem odur ki; pek kullanışlı değil. Yani her güne kullanılacak bir kılıf değil. Arada sırada arkadaş ortamında "Ehehe ne tatlı" nidaları için takılabilir o kadar. Küçük çanta  sevenler için pek rahat değil. Kanatlar bir iki kurcalayınca çıkıyor ama vidalı olduğu için 10 saniyede geri takılıyor. "Madem ki ucuz, niye almıyorum."yaklaşımıyla aldığım bir saçma ürünün daha sonuna geldik. Siz de alıp üç beş sene sonra "Lan ben bunu niye aldım götüme mi sokcam?" diye bakıp çöpe möpe atarsınız belki, anı olur işte.

Not: Umarım bu yazıdan sonra yine "eBay'den nasıl alışveriş yapılır, güvenli midir, nası alınıyo pelin" gibi milyorlarca soru gelmez. Güvenli ki bütün dünya deli gibi kullanıyor di mi annem?

Hadi bak yine kıyamadım sizin için aradım Google'da. Bundan bir adım sonrası "Peliiin sıçtım gel kıçımı sil."dir heralde.

Share This Post :
Tags : , , , , ,

10 yorum:

Adsız dedi ki...

facebookda kan aldırdığınla ilgili bi fotoğraf paylaşmıştın onun altında nevresim kılıfın nerden yorumunu görünce üzülmüştüm senin adına. ne yazik ki bizim millet armut piş ağzıma düşcüdür kimse hiçbir şey öğrenmek için çabalamaz. uğraşmak zorundasın bunlarla.

Adsız dedi ki...

Naber qnq seni svroum evlen benle sana yatLar katlAr weRcem super.d

PrettyWeird dedi ki...

asaduhuadhdsa ya sen harikasın ya :D kılıfın çok tatlı ve ebay'e kalp ♥

Adsız dedi ki...

Bu yeni header ını sewmiyom :(

chfashiontrend dedi ki...

çok güzel ama taşıması zor gibi :(sevgiler

Adsız dedi ki...

bana kanatları kırılıyor dedikleri için almadım ama takılıyorsa geri hemen alırım.

içindekileri dökünce kendileri araştırmış herhalde herkes bi tane bile mal yorum yok yazıda.

MaceraperesT dedi ki...

ben nasıl alışveriş yapılırında değilim zira amazon, asos, ebay vb siteleri kullanıyorum lakin senin gibi avcılık yapamıyorum. bu iphone kılıfınla geçen sefer paylaştığın çantayı görünce 'neler buluyor millet' diye düşündüm:) geçen gün değişik yüzüklerden bakayım dedim. ring diye aratınca zilyon tane çıktı. spesifik bişey de aramıyorum ki onu yazayım sörç'e. ararken nasıl sınırlandırma yapıyorsun? o kısımdayım.

Adsız dedi ki...

Cok guzelmis ama kirilabilir degil mi :/

Pinkfreud dedi ki...

@adsız: Kırılmıyor, kanat vidalı yerinden çıkıyor, takılıyo ama kolayca :)

Unknown dedi ki...

benim de çok almak istediğim bişey ama e-bay bana çok karışık geliyor lütfen biraz daha ayrıntılı yardımcı olur musunuz?

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar