Gönderen / 1 Mayıs 2012 Salı / 69 Comments / , , , , , ,

La Senza İle Kız Kıza Partisine Davetlisiniz!

Haftalardır gitmeyi beklediğin bi partiye son anda çıkan işler yüzünden gidemesen ne yaparsın diye sorsalar kendimi yerlere atar, böyle ühü ühü ağlıyomuş gibi yaparım derdim. Ama artık koca kız oldum, ben gidemiyorsam, benim yerime başkaları gitsin, başkaları çok eğlensin istiyorum. Acıların kadını olmaya alıştım ben, siz gidip La Senza'nın çılgın partisinin tadını çıkarın artık benim yerime.Nedir, nerededir bu kız kıza parti? 

Parti 5 Mayıs Cumartesi günü La Senza Bağdat Caddesi'ndeki mağazasında gerçekleşecek. Ben yokum ama neler neler var. Partiye giden ilk 100 kişiye içi sürprizlerle dolu süper bi hediye paketi, taptatlı ikramlar, dekolte analizi (en çok buna katılmak istiyordum doğru sütyeni 25'imden sonra öğrenecektim), devam eden indirim üzerinden bi de %30 indirim (oha), müzik, dans, bol bol fotoğraf, veee tamamen kız kıza bir eğlence.


Yukarıdakileri okuyup Cumartesi günü soluğu La Senza Bağdat Caddesi mağazasında alacak olan okurlarımdan bi tanesine de özel bir sürprizim olsun istedim. Madem ben gidemiyorum beni temsilen, iç çamaşırlarını elleyip mıncıklayacak, dans edecek, karnını tatlılarla doyuracak ve deli gibi eğlenecek özel birine ihtiyacım var! Ayrıca özel misafirimi içeride; çok eğlenmenin yanı sıra, tarafımdan imzalanmış bir adet Sorun Bendeymiş kitabı, ve mağaza içinde seçtiği, istediği iç çamaşırı seti kendisini pespembe bir hediye paketi içinde bekliyor olacak.

En yakın arkadaşımı alır, her türlü gider eğlenirim ben diyenler için kapılar zaten açık, ama benim misafirim olmak için bu postun altına, "Kız kıza olunca neler yaparız?" sorusunun issstediğiniz cevabı, size ulaşabileceğim bir mail adresiyle, 3 Mayıs Perşembe, saat 22:00'a kadar yorum bırakmanız yeterli. Kazanan talihli https://www.facebook.com/LaSenzaTurkiye adresinde duyurulacak, kaçırmayın!

Örnek yorum: "Kız kıza olunca en sevmediğimiz hatunun kulakları çınlamaktan patlayıncaya kadar dedikodusunu yaparız. - coolmailadresi@hotmail.com"Bi kot bi tişörtteki gelişmelerden haberdar olmak için sağda bulunan "Bu siteye katılın" butonuna basıp blogun izleyicisi olmanızı, ve La Senza'nın önümüzdeki günlerde gelecek olan büyük sürprizlerinden de haberdar olmak için https://www.facebook.com/LaSenzaTurkiye sayfasını beğenmenizi tavsiye ederim :)

Hadi bakalım, şanslı olan kazansın, kazanamayan indirimden sepetini doldurup manitasına göz banyosu yaptırsın ;)

Not: Kazanan random.org üzerinden belirlenecektir.

Kazanan belli oldu!


Share This Post :
Tags : , , , , , ,

69 yorum:

Lunapark Queen dedi ki...

Wuhuuu kız kıza olunca tabii ki, alışveriş, dedikodu, bol muhabbet sohbet, güzellik seansları, pijama partileri, dizi karşısında dondurma eşliğinde geyik... :) Hepsi olmazsa olmaz :)

lunaparkqueen@gmail.com

Adsız dedi ki...

kız kıza olunca sonsuz gülüp eğlenmeyi kendimize borç biliriz :)

naz_k95@hotmail.com

Adsız dedi ki...

kız kıza olunca en gizli ve kimsenin duymaması gereken sırlarımızı paylaşırız :)
dilayozcetin@hotmail.com

helin dedi ki...

kız kıza olunca... ufuuu.... insanlar çekiştirile çekiştirile koparılır. helintire@gmail.com

yasminn dedi ki...

kiz kiza olunca erkeklerden daha abazanlaşılır :)))))))))) yasminozdogan@gmail.com

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca erkeklerin tüm öküzlükleri itinayla değerlendirilir. :D ozlem.tdk@hotmail.com

marilynsezy dedi ki...

kız kıza olunca bizden başka herkese bok atar dedikodularını yapar, off çok kilo aldım yeeaa diyerek yer içerizz ^_^
sezengucukkilinc@gmail.com

Adsız dedi ki...

kızkıza olunca moda,erkekler,dedikodu dışında müstehcen konular da konuşulur :)
bushra_buclulgan@hotmail.com

Adsız dedi ki...

Yeşilçaylarımızı yudumlarken, maskelerimizi yaparız, hatta bakım olayını biraz abartıp kalan ıslak yeşilçay poşetlerini de gözlerimizin üstüne koyarız, sonraa bol dedikodulu, bol fotoğraflı, bol kıyafetli, renkli ojeli şokeela şeeyler yaparız!

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca elimize kahvelerimizi alıp nedir ne değildir her şeyden konuşuruz. Doyasıya çikolata yeriz, eğlencenin dibine vururuz :)
busra.gencer@gmail.com

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca tabiki erkekleri çekiştiririz, yastık savaşı yaparız ve çok eğleniriz.
edibuduecem@gmail.com

Adsız dedi ki...

kız kıza olunca dünyayı yerinden oynatır eğlncenin dibine vururuz :)
peluss_6@hotmail.com

Adsız dedi ki...

Kiz kiza olunca durmaz cosulur, ister 17 ister 37 yas ne olursa olsun fark etmez eglencenin dibine vurulur!
Zeynepozakay@gmail.com

Tiki Kezban dedi ki...

Bizim " Girls Night In" gecelerimiz öyle cok ki... Wuhuu, kiz kiza olunca güzellik maskeleri, pasta-tatli yapma denemeleri ve tabi ki erkek dedikodulari, magazin seanslari yapilir... Birbirimizi gaza getirip, cesaret verilir :)

Tiki Kezban
http://tikikezban.blogspot.com/
tikikezban@gmail.com

Adsız dedi ki...

kız kıza olunca, önce alışverişe gidilir sonra da eski sevgililer acıyla anılır ve muhtemel sevgililerin dedikodusu yapılır.

gizemkaracan288@hotmail.com

Adsız dedi ki...

peliin kral tv muzik odullerinin postunu yaparmisin? bizim unlulerimiz yine feci ozentiydi ve ben senin yorumlarini merak ediyorum :)

feyzalar feyzalar dedi ki...

kız kıza olunca öyle bi karaoke yapar bi defile yapar bi de tatlılar yaparız ki sormayın!

feyzamermer@hotmail.com

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca dedikodunun dibine vururuz, apartmanın kapıcısından yakışıklı çocuklara, anne babamızdan okul müdürüne kadar çekiştirmediğimiz şey kalmaz.

ilknursahin95@gmail.com

Adsız dedi ki...

kız kıza olunca sadece meme muhabbeti yaparız "aaaa hayır senin memen fındık kadar bana yetişmene daha var"

elifnuruckan@gmail.com

mörw dedi ki...

kız kıza olunca eski sevgililerin kirli çamaşırları ortaya serilir, ve şimdiki sevgiliden yakınılır. sevgilisi hakkında güzel şeyler söyleyen bizden değildir :)
merve_sts@hotmail.com

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca gıcık kızlara çok acımasız oluruz tabiki ancelik12@hotmail.com

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca Alışveriş,bol sohbet, bol gülmece, rahat rahat zaman geçiririz :)

houseofmell@gmail.com

serryy dedi ki...

Kız kıza olunca en çok hangimiz tekme yemişiz,en çok hangimiz deger vermiş ama karşılığını alamamışız,en çok hangimiz sevmiş ama sevilmemişiz bunları tartışırız..:)

elasehri@gmail.com

sevgiler..

Özge dedi ki...

Bunca yıldır kiz kiza kaliriz hic yastık savası yapmadık ölümüne "bilgi paylasimi" bizim ısımız :)

ozge.dizdaroglu@gmail.com

Sümeyra Kalaman Photography dedi ki...

kız kıza olunca dertliysek içip paylaşır ağlar zırlarız, mutluysak yine içer güler eğleniriz :)

sumeyrakalaman@gmail.com

Rengin dedi ki...

Kız kıza olunca daha fazla erkeklerden bahsetmemeye söz vermek bizim işimiz, pek işe yaramasa bile :)

rengincim@gmail.com

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca da konumuz yine erkekler olur, bir de bol bol şamata, kahkaha, eğlence olur :)) gizemd@gmail.com

Adsız dedi ki...

kız kıza olunca abur cuburun, dedikodunun dibine vurulur sonra yüz maskeleri falan derken neşeler yerine gelir ve dogruluk cesaretlik ruh çagırma gibi oyunlar oynanır tabiki erkeklerde çekiştirilir çocuk çok taş ama sevgilisi çok çirkin hiç yanına yakışmıyo gibi :D

tugce_dr_1995@hotmail.com

gLazada dedi ki...

Kız kıza olunca kapalı Türk kahvesi fincanlarının yanında tekilalar yuvarlarken günün özeti eşliğinde dedikodular; eski sevgilinin yeni sevgilisinin poposu, eski sevgilisinin eğri bacakları ve de müstakbel sevgilinin hal ve gidişatı en ince detayına kadar konuşulur. Karaokeler yapılır, yeni alınan kıyafetler ve pek tabii ki La Senza sütyenleri denenir. Elbette "what happens in the house stays in the house" =p glazada@gmail.com

melot dedi ki...

Biz genelde kız kıza olunca içeriz ve içerken masanın konusu erkekler olur bol bol dedikodu yapar kımının serefine kımının serefsızlıgıne kaldırırz kadehımızı :)) melda.kurum@gmail.com

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca eski sevgiliyle yeni sevgili arasında kıyaslama yapıp " neyine bakmışım ben o malın" deriz

asiyesekersoz@hotmail.com

Buket dedi ki...

Kız kıza olunca olağanüstü hal ilan edip, bizi mutlu eden ne varsa o anda hepsini yaparız. Ard arda filmler, tatlı kaçamakları ve hain alışveriş planları.

bukethoscan@hotmail.com

bordergirlie dedi ki...

kızkıza olunca herkes aptal bi akıllı biz,herkes şanslı bi şansız biz,bütün eski sevgililer kaşar bi haklı biz :) angelofdiamond@hotmail.com

Adsız dedi ki...

kız kıza olunca hiçbişeyi umursamadan deli gibi dans ederiz yer mekan farketmeez :)
dilan_duran@hotmail.com

Adsız dedi ki...

kız kıza olunca her türlü entrika, senaryo üretilir =) gulce_karsli@yahoo.com

nesli dedi ki...

kız kıza olunca çeneler ağrıyınca kadar konuşulur herkes derdin sorunun en büyüğü kendindeymişcesine bir nevi sidik yarışına girer arada egoları tatmin etmeden de olmaz tabi eski sevgililerin yeni sevgilileri yerin dibinden alınır daha da dibine sokulur eski sevgili konusuna hiç girmek istemiyorum ama sanki bir zamanlar onlar için ölüp biten bizler değilmişizcesine dünyada bir onlar kalsa yinede onlarla sevgili olamazmışız gibi kötülerde kötüleriz. sonrasında ayyyy ne güzel vakit geçirdik yine yapalımlarla bir yarım saat kritik yapılarak gün sonlanır.

neslihan__demirtas@hotmail.com

Adsız dedi ki...

kız kıza olunca türk kahvelerimizi yapar, birbirimize fal bakarız ardından da birbirmize aşk meşk olaylarımızı anlatır,dedikodu yaparız:)

zeynepsavran@gmail.com

Adsız dedi ki...

Kiz kiza olunca hep farkli seyler yapmaya calisiriz daha cok gitmedigimiz yerlere gitmeye, denemedigimiz seyleri yapmaya calisiriz. Tabiki dedikodu ve duygusal anlari bizde yasariz, buna ragmen bir dakikamiz gulmeden gecmez:) spontane davranip cok guzel anilarla doneriz evlerimize :)
cansuyetisgin@gmail.com

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca alışverişe gideriz

gamzemenguc@hotmail.com

Adsız dedi ki...

kızkıza olunca keşke annemiz burada olsa da yemek yapsa bize diye birbirimizin gözlerinin içine bakar en sonunda mecburen dışardan söyleriz.

nazlı.ersahin@gmail.com

Adsız dedi ki...

kız kıza olunca birbirimizi birbirimizden igrendirecek seyler yapar eglenir sonra deli gıbı yemek yer yatar uyuruz cbksimge@hotmail.com

emilianata dedi ki...

kız kıza olunca her şeyden ama her şeyden konuşur insan, ne düşüneceğinin önemi kalmaz, en kötüsü bile anlar insanı:)

kız kıza olunca en zevklisi kaynatmaktır ortamı, en komik anıları ortaya döküp, bir yandan kaynatıp, bir yandan kahkahaları patlatmaktır.

kız kıza olunca pijama partisi yapar insan, cilt bakımı yapar, bir yandan film seyreder, ağlar, güler.

email adresim: katnissprimrose@gmail.com

sebahat dedi ki...

kız kıza olunca konuşulmadık konu bırakmaz karnımız düşcekmiş gibi hissedene kadar güler '' aa bebeğim saçmalama'' lafını yüz kez söylemeden asla ayrılmayız :):)
sebahat_hny94@hotmail.com

ece..* dedi ki...

kız kıza olunca şampanya ve makaron stoğu yapılıp sex and the city izlenir :)

Unknown dedi ki...

Kız kıza olunca, erkeklerin umduğu gibi, iç çamaşırlarıyla, kuş tüyü yastık savaşı yapmayız :)
http://brandomdecisions.blogspot.com/

Adsız dedi ki...

Öhöö öhö. Kız kıza olunca facebookta eski sevgiliden tutun ilk okul arkadaşına kadar herkesin profili taranır, eksikleriyle dalga geçilir. Kilo konusu mutlaka açılır ve diyete başlanır ama yinede çikolatalar,cipsler .. I am sexy and i know it açılıp deli gibi dans edilir. Sanki bütün moral bozucu olaylar unutulur o an. Kesinlikle sevgiliyle vakit geçirmeyi sollar !

cheez-whiz@hotmail.com

Nil dedi ki...

Kız kıza olunca tabi ki şaraplar açılır ve gelmiş geçmiş herkesin bir güzel dedikodusu yapılır, eskisi yenisi bütün erkekler çekiştirilir. Hatta çekiştirilecek kimse kalmadıysa; Facebook açılır yine biri bulunur.
merveakk@live.com

Adsız dedi ki...

Kiz kiza olunca hoslandigimiz cocugu sevgilisinden ayirmak icin fake hesap acip dedikodu yazariz sonra da basimizi belaya sokariz gulruyilmaz98@hotmail.com

Larien Ancalime dedi ki...

kız kıza olunca klişe bi cevap olacak ama tabii ki hayatımızdaki erkekler çekiştirilir ama daha çok geyik yapıp gülüp eğlenilir bir yandan da cheesecake'le beraber kahve yudumlanır :)

jahrein_senthia@hotmail.com

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca normal şeyler yapmayan bir tek esinle ben miyiz anam.Kız kıza olunca oramızı buramızı mıncırırız,birbirimize küfürler ederiz,şarkı söylerken birbirimizin sözlerini tamamlarız ^.^

-melike.fb.07@hotmail.com

not: la senza bahane,ben o güzelim kitabın bana imzalı verilmesi hayaliyle katıldım ^.^

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca tabi ki de ilk yaptığımız şey erkek dedikodusu. Ayrıca eski sevgililerin yeni sevgilisi itinayla kötülenir ve asıl kız tarafından 'benden sonra bu çirkini mi bulmuş' yorumu gelmezse olmaz. Çikolata, jelibon yani kısaca her türlü tatlı çeşidi ve içkiler gecenin vazgeçilmezidir. Gecenin sonunda, diğer kızların verdiği gazla kızlardan birinin eski sevgilisini gizli numaradan arama olasılığı çok yüksektir.

buket6_41@hotmail.com

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca tabi ki de ilk yaptığımız şey erkek dedikodusu. Ayrıca eski sevgililerin yeni sevgilisi itinayla kötülenir ve asıl kız tarafından 'benden sonra bu çirkini mi bulmuş' yorumu gelmezse olmaz. Çikolata, jelibon yani kısaca her türlü tatlı çeşidi ve içkiler gecenin vazgeçilmezidir. Gecenin sonunda, diğer kızların verdiği gazla kızlardan birinin eski sevgilisini gizli numaradan arama olasılığı çok yüksektir.

buket6_41@hotmail.com

modarella dedi ki...

Kizkiza olunca, muhabbetin dibine vurur, kahkahalar havada ucusur, guzellikten modadan bahsedilir, dedikodunun alasi yapilir, erkeklerden dert yanilir vee itinayla bissuru fotograf cektirilir :)

Blogumda hediye cekilisi var! Begenen buyursun gelsin efenim. modarella.blogspot.com

Adsız dedi ki...

kız kıza olunca deli gibi twitter'da kim ne yazmış irdelemesi yapıp eğlenceli hashtag'ler oluşturup tt yapmak için uğraşırız tabii bu arada da gördüğümüz herşeye güleriz sonra da gülmekten arken kırışacağız tribine girip tekrar gülerizz :):)
nagihanozalp@gmail.com

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca deli gibi twitter da kim ne yazmış diye bakarız eğlenceli hashtag yaratıp tt olması icin uğraşırız tabi bunu yaparken gülmekten yoruluruz sonra erken kirisacagiz diye düşünüp tekrar gülmeye başlarız :)) bu arada gossip de ne olmuş blair chuckla ne zaman barışacak gibi konuşmalar eksik olmaz hatta twitterdan bunu konuşmasını da chuckolmadanolmaz hashtagi ile yaparız :)) nagihanozalp@gmail.com

Adsız dedi ki...

Önce biraz aülaşıp eskiyi yeniyi yad edip arkasından kıkır kıkır gülüşüp biraz depresip şarkılarla depresyona uğrarken arkasından canlanalım ya diyip "ooo senden çok var" temasına sahip şarkılar dinlenip biraz pasta biraz soslu makarna tüketip en sonunda da gizliden eskilere müzik dinletip gecenin finali yapılır. tabi bunların yanında kadın kadın düşmanıdır felsefesiyle dedikodunun dibine vurulur. nazlidervisoglu258@hotmail.com

Adsız dedi ki...

annaneminde dediği gibi ''kız dediğin eğri ağaca bile güler'' felsefesiyle kız kıza olunca öküz gibi güleriz azıcık insan olsak belki sevenimiz olur deyip içleniriz sonra erkekler gibi düşünüp aman ne dertlenicez bize herif mi yok diye hayıflanırız macaronları cookieleri birbir mideye götürürüz. emngozdeunal@hotmail.com

cansu dedi ki...

Kız kıza olunca; her türlü falı bakarız,sıkıntı yoksa bile sıkıntı yaratıp ona üzülürüz. sonra kendimize gelmek için bakım, makyaj yapar, oje süreriz. gecenin sonunu romantik komedi izleyip mısır kola yapmadan bitirmeyiz:)ama gece yine bitmez yastık sohbetleri paha biçilmeezz :):)

gokcegull dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
gokcegull dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Majere dedi ki...

Kız kıza olunca önce biraz dertler konuşulur, ardından neşelenmeye koyulunur =) Yepyeni hayaller kurulur, bol bol gülüşülür ve de oje sürülür=) Sonra dondurmalar kapılıp bi filmin karşısına geçilir =)

majeree@gmail.com

Adsız dedi ki...

kızkıza olunca kekler börekler yapar bol bol dedikodu yaparız tabi ki. kuaföre gider, deliler gibi gezeriz. kısacası kızkıza hayatı yaşarız!

gulnurpostaci@hotmail.com

iremcix dedi ki...

kız kıza olunca fake bi kız facebook'u açıp manitalarımızı işletiriz
fbirm@hotmail.com

mmjanee dedi ki...

kızkıza olmak demek diyet önerisi paylaşmak ama sadece bir kaç dakika sonra beraber göz kırpıp duran o çikolatalı çilekleri yiyerek uçsuz bucaksız dedikodular yapmak,haftalar sonrasındaki bir olay için onlarca elbise denemek,sevgilileri çekiştirmek,sevgililerin yakın kız arkadaşlarıyla ilgili ölümcül planlar yapmak,dertleşmek,ağlamak,sonra saçma sapan şeylere kahkahalar atmak,aniden gereksizce tartışıp tripler atmak ama sonra yine kolkola girip gülmek,ve hayaller kurmak demek..


mb_3998@hotmail.com

Adsız dedi ki...

kızkıza olunca gossip girlün son bölümünü izler chuck ve blair hala barışmadığı için sinriden çatlarız :)

burcu_savas@hotmail.com

Senanur dedi ki...

Kızkıza olunca eski sevgilileri gizli numaradan arar telefon sapıklığı yaparız!! :)

nur483@hotmail.com

Adsız dedi ki...

Kız kıza olunca vize ve final döneminde olunca mecburen sadece ders çalışıyoruz. çalışmamak için her türlü bahaneyi sergileriz tabii.

isikmadenci84@gmail.com

Unknown dedi ki...

Kiz kiza olunca cok yaramaz seyler yapariz! :D

dlrkslr@hotmail.com

milosis dedi ki...

kız kıza olunca aslında hepimizin tek düşündüğü "Acaba O şuan napıyor?" ki O şahıs genelde bir erkek oluyor:)

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar