Gönderen / 10 Mayıs 2012 Perşembe / 4 Comments / , , ,

Kız Kıza Alısveris Partisinde Neler Oldu?

Geçtiğimiz Cumartesi çok isteyip de türlü türlü aksilikler sonucu bir türlü gidemediğim meşhuuur Kız Kıza Alışveriş Partisi vardı biliyorsunuz. Parti o kadar güzel geçmiş ki, kıskançlıktan içim şişti fotoğraflara bakarken. Ben ve benim gibi gidemeyenler için biraz partiyi anlatmak istedim ki, La Senza'ya bi parti daha yapmaları için baskı yapalım :)


Başlama saati 14:00 olan partinin kapı açılışından önce mağazanın önünde uzuuun kuyruklar oluşmuş. Kadınlar için alışveriş tutkusunun ne kadar ileri boyutta olduğunun bir göstergesi sanırım bu kuyruk. İndirim olsun, alışveriş olsun, sabah 7 de bile kuyruğa gireriz :)


Gelen ilk 100 kişiyi hediye paketleri kapıda hazır beklemiş. Ahh ahh neler vardı kimbilir içinde :(


Daha neler neler yapmışlar anlatıp da iyice hüzünlere boğulmak istemiyorum. Devam eden indirim üzerinden + %30 indirim mi dersin, partide çekilen fotoğrafların özel çerçeve içinde hediye edilmesi mi dersin, tatlılar, ikramlar mı dersin ohoo.

Kısacası gidenlerin alışverişe, indirime, eğlenceye doyduğu, biz gidemeyenlerin ise binbir pişman olduğu süpper bi parti olmuş.

La Senza duy sesimizi, bize de bi parti daha yap :)
Share This Post :
Tags : , , ,

4 yorum:

Ecem Akar dedi ki...

ben de kocun festivali yuzunden gidemedim ve aklim kaldi ozellikle de ilk 100 kisinin aldigi paketlerde:)). hadi la senza yakin zamanlarda bi parti daha istiyoruz:)

http://ecemakar.blogspot.com/

chfashiontrend dedi ki...

Evet ben de şöyle bir uğradım ....Bloggerlar ordaydı ...bakıp çıktım sadece ama ben bir ürün aramak için gitmiştim partiden haberim yoktu valla :)sevgiler

NİNO dedi ki...

Aman allahımm m kaçırdığımaaa gerçekten çok ama çok pişmanım...Patladım kıskançlıktan:)
Sevgiler

http://ninostudio.blogspot.com

Adsız dedi ki...

pink ocağına düştüm. 17 mayısta kep atıcam ama ne giymeliyim bilmiyorum. cübbenin içine ne giyebiliriz? şu konuya bi el at gözünü seviyim.

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar