Gönderen / 29 Mayıs 2012 Salı / 24 Comments / , ,

Haftanın Rüküsü: Mariah Carey

Uzuuuun bir Cannes Film Festivali 2012 maratonundan sonra fazla dozda şıklık aldığımızdan hemen bir tane rüküşler rüküşüyle karşınıza çıkayım da, azıcık vücudumuz dengelensin istedim. Bu kadar güzel kadın, bu kadar şık insan görünce dengemiz şaştı. Normal dünyaya uyum sağlayamayacağız. İşte Mariah Carey'nin kırmızı tulumuyla bilgisayarın ekranına kafanızı gömmek isteyeceksiniz.

Hani hep diyoruz ya bir şeyi moda olduğu için değil, kendiniz istediğiniz için giyin diye. Mariah Carey bu sözü hiç duymamış anlaşılan. Sahnedeki halini görünce onun adına ben utandım, ben yerin dibine girdim. Üzerindeki tulum resmen can çekiliyor, ağlıyor. Hadi tulumluk bir vücudun olmadığını senelerdir anlamadı, hiç aynaya da mı bakmıyor bu kadın? Bi de en zor kumaş jarseyi seçmiş. Baktıkça içim kalkıyor. Hayır evde değilsin, markette değilsin. Binlerce kişinin önünde, milyonların tanıdığı bir isimsin. 

Boş bakkal taşak tartar sözündeki bakkalın kim olduğunu anladık sanırım. 


Share This Post :
Tags : , ,

24 yorum:

Lady dedi ki...

Üşenmedim, kesin vardır diyerek "Mariah Carey cameltoe" diye arattım ve direkt bu tulumlu görselleriyle karşılaştım. Buna da biraz dikkat etmek gerekiyor sanırım.

Anne dedi ki...

kukusu belli oluyo

Adsız dedi ki...

Camel Toe rezaleti -_-

We are the Hippies dedi ki...

Fantastik kahramanlar tayfasına özenmiş sanırım

Adsız dedi ki...

Sesi bu kadar güzel olan bir insanın böyle giyinmesi beni içten içe öldürüyor.
Bir de Pelin sipariş için maillerine bakıyor musun arada?

hehe dedi ki...

vaşş cameltoe dedikleri şey :S

Judy Abbott dedi ki...

ankette begenenler var bu tulumu annem:( yikildim uleyn.

Dilara dedi ki...

camel leg olmuş o artık

yerdenuzak dedi ki...

Çok fena, çok....

hiko dedi ki...

cümle alem kuku görsün be :P

Adsız dedi ki...

Olay tulumdan ziyade iç çamaşırı giymemekte bence. Bu kadar "kusmalara doyamadım" olmazdı bi don giyeydi altına.

Adsız dedi ki...

dalgıç kıyafeti bildigin ya ne tulumu. gerçi o dalsa okyanusun dibine oturur.

Tansu dedi ki...

küçük Mariah el sallıyor adeta..

Özge dedi ki...

amita

Adsız dedi ki...

Bir kuku gordum sanki :)

Adsız dedi ki...

ailecek tiksindik.

yorumcu dedi ki...

bunlar için normal karşılıyorum ben.pıtılarıyla ilgi gündem vs yapıp para söhret içinde yüzüyorlar.

Adsız dedi ki...

ya bilgisiz bilgisiz konuşmayın şurda, kadın avrupa'nın en yüksek kayak merkezinin soğuğunda can çekişerek şarkı söylemeye çalışıyo, altındaki de kayak kıyafeti, abiye kıyafetle karların arasında performans beklemiyodunuz heralde. ayrıca tarihin en sevilen ve en çok dinlenen noel şarkısı" All I Want For Christmas Is You" şarkısının klibinde de bu kıyafeti giydiği için hayranları arasında ayrı bir önemi var. Mariah bir anlık kazayla o duruma düştü, konser öncesi basın toplantısında böyle değildi kıyafet... Katy Perry'nin giydiği 3 süslü kıyafeti moda harikası sanan cahillerin böyle bir star hakkında yorum yapması da çok çok ilginç. 800 milyon doları olan Mariah sizi arayıp da "canım bugün ne giysem" demiycek herhalde, dünyaca ünlü stilistlerle çalışıyor.

Adsız dedi ki...

yiğidin malı meydandadır atasözü tam bu durumlar için söylenmiş sanırım :D

Adsız dedi ki...

Lan çocuğun var böyle giyiniyorsun.Rallici rüküş nineme benzemiş.Hadi madem giyeceksin kukunun her yerini belli etme.Bütün dudakları falan görülüyor.Çıplak geleydi daha şık olurdu.Son cümlem:Götüme benzemişsin.

Adsız dedi ki...

Lan çocuğun var böyle giyiniyorsun.Rallici rüküş nineme benzemiş.Hadi madem giyeceksin kukunun her yerini belli etme.Bütün dudakları falan görülüyor.Çıplak geleydi daha şık olurdu.Son cümlem:Götüme benzemişsin.

Serdem çoşkun dedi ki...

Bu tayt düşmesin diye yukarıdan bağlamışlar mı? Garip bir durum ...

oturanboga dedi ki...

şuna kıskandım yanım yanım yanıyorum desenize allaşkına. yok rüküşmüş yok şöyleymiş.

uluorta öldünüz alayınız.

yalnız, mariah carey işte budur!.. bu kadının gardrobundan kim sorumluysa kendisi kesinlikle moda dergilerinden birinin başına geçmeli.

Şu estetik hissine bakar mısınız? Hem bacak şeklini ortaya koyuyor hem de suratı geri plana atmıyor üstelik dikkat çekici bir yaşlılık emaresi durumunda beli kabanla kapatarak izleyicinin dikkatinin ayrıntılarda boğulmamasını sağlıyor.

Tam bir sanat eseri. Hep söylerim, bazı kadınlar sanat eseridir, bazı kadınlar sanat eleştirmeni diye.

Granze_192 dedi ki...

"Celebrity Camel Toes" kategorisine güzel bir örnek!

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar