Gönderen / 13 Şubat 2012 Pazartesi / No comments / , ,

Momiji Bebek Kazananlar

Eveeeet, bir sene sonra okumak üzere kendimize yazdığımız Momiji içi notları inanılmazdıııı. Herkesin geleceğe dair oldukça karamsar olduğunu söylemem lazım ama. Aaa bu ne hal kızlar, azıcık toparlanın :)
Geleceğe toplam 362 tane not yazıldı. Aynı kullanıcı adıyla yazılan yorumları, aynı mail adresiyle yazılan farklı yorumları, e-mail adresi olmadan yazılan yorumları çıkarınca toplam 317 tane geçerli yorum kaldı. 317 not arasından yaptığım sanal çekilişle kazananlar şu şekilde:


229 No'lu yorumun sahibi: Boşver 14 Şubat'ı sana bir şey olmasın. (p.e.l.u.s.h@hotmail.com)
158 No'lu yorumun sahibi: En iyi blog yazarından hediye kapacak kadar iyisin; kim ne yapsın sevgiliyi! (dilan_duran@hotmail.com)
137 No'lu yorumun sahibi: Tamam şuana kadar her sevgililer günüm boş geçti ama karşıma o adam çıktığında her 14 Şubat'ım harika şampanyalarla,hediyelerle,çikolatalarla,mango hediyelerle geçmiş gibi davranır aldığı hediyeyi acayip coolukla alır; iyi güzelde bir Momiji değilsin derim(içimden).Tabii o an kendimi sevgilimin kollarına bırakırım o ayrı..'' (ireemsahin@hotmail.com)

Bu yorumların sahipleri biran önce mail adreslerini kontrol etsinler ve https://www.facebook.com/ByWonderland'i ya da http://www.bywonderland.com/'u ziyaret edip Momijilerini seçsinler ki, hediyeleri hemencik yola çıkıp 14 Şubat'da kapılarını çalsın :)


14 Şubat'dan umudu olanlar, olmayanlar, aşkı arayanlar, derslerine odaklananlar, bir sürü harika not okudum Momiji bebekler sayesinde. Bu sene ben Momijime ne mi yazdım? Sürpriz :)
Share This Post :
Tags : , ,

Hiç yorum yok:

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar