Gönderen / 18 Ocak 2012 Çarşamba / 10 Comments / , , , , , , , ,

Gossip Girl Kıyafetleri: 5x10

Gossip Girl 1.5 ay sezon arası verince ben de yaydım totoyu oturdum haliyle. Sonra bi bakmışım ki, tatilden önceki son bölümü yazmamışım. 11. bölüm bizim saatimizle Salı sabahı yayınlandı. En kısa sürede onu da izleyip kıyaferlerini ekleyeceğim. Tatil öncesi bölümü şöyle bir hatırlayacak olursak: 


Serena'nın ortalıkta avanak avanak dolandığı bir bölümdü. Bu kız sevgilisi olmayınca karakterini kaybeden kadınlardan onu anladım. Manitası yoksa ne yapacağını bilemiyor, eskisini arıyor, ona buna sataşıyor falan. Erkeksiz yapamayangillerden. Kıyaferlerine gelirsek; deri şortun seksilik ve çok kaşarca olduğu bir aralık var. O tutturulursa cesur ama güzel bir parça. Serena iyi kıvırmış gibi görünüyor. Lila elbisesi de püsküllerden anlaşılacağı üzere Marchesa. Bu püsküllü elbiseleri de giymeyen kalmadı bu sene. Anneannemin evindeki perde uçlarını kesip ben de kendime aynısını yapacağım. 


Blair'i tokat manyağı yapmak istesem de gebe diye sesimi çıkarmıyorum. Chuck'ı seçiceksin anladın mı Chuck'ı. Ben mi öğreticem ya? Kot kafalı. Elbisesi Nihal Ziyagil'in ilk sezondaki apaçi elbiselerini andırsa da dokusunu ve modelini sevdim aslında. Blair'e de bi Behlül lazım, Chuck'ı, anasını danasını herkesi anında satardı. Balenciaga elbisesini detaylı incelemek isteyenler buraya tıklayabilirler.Biraz karizma molası! Hemen hemen bütün erkeklerin takım elbise giydiği bir bölümdü. İç güveysi Rufus bile hoş göründü gözüme. Keyfiniz yerine geldiyse, doya doya baktıysanız geçiyorum?


Charlie canım, eline clutch diye mutfaktan streç film almışsın hayırdır aşık falan mısın? Badgley Mischka Fall 2011 koleksiyonundan giydiği krem rengi işlemeli, drapeli, her bir şeyli elbisesi incelenince fena değil. Ama üzerine giydiği boyfriend blazer ceket pek olmamış. Blazer ceketini kokana kadar giyen, üstünden çıkarmayanlar yüzünden tüm ceketlerden soğudum valla. 


Lily Van Der Woodsen, sen nasıl bir kadınsın. Asillikten çıt diye kırılıp öleceksin. Eminim pırt yapmıyor ve asla kakanı yapmıyorsundur. Senin bütün bokun, osuruğun bizde hayat buluyor Lily, sen hiç üzülme. 

Share This Post :
Tags : , , , , , , , ,

10 yorum:

Lunapark Queen dedi ki...

Ben de Lily'e hayranım ya gelecekteki idolüm kendisi :) Onun bir cilvesi bir bakışı yeter, asil kadın :) Rufus'un iç güveysi hali beni de öldürüyor yaw yaranmak için de habire kahvaltı hazırlıyor :)) Canım benim :) Charie yine tam olacakmış ki yine olmamış.. :) Serena taş gibi Allah'ı var yine, Blair hamile dediğin gibi üstüne çok gitmeyelim çocğunu düşürdükten sonra yazdım ama ben yazacağımı :) Öptüm!

Efsun Doğan dedi ki...

11. bölümü az önce izledim... Tüyo vermeyeyim ama biraz sinirlerin zıplayacak gibi. Şahsen benim zıpladı!!!

http://efsundogan.blogspot.com/

PrettyWeird dedi ki...

11. bölüm kesinlikle sinir zıplatıcı, malmısın nesin Blair!

Adsız dedi ki...

11. bölüm bomba gibi geldi gerçekten. Ama Blair benimde çok sinirimi bozdu, olucak iş miydi bu şimdi :(

S dedi ki...

of blair. dün tesadüfen 2. sezondan bir bölüme denk geldm de. neydi ne oldu yazık kıza.

Adsız dedi ki...

Blake'in Marchesa elbisesi arkadan ne kadar hoş görünüyorsa önden de bir o kadar kezban görünüyor.

Adsız dedi ki...

Blake'in Marchesa elbisesi arkadan ne kadar hoş görünüyorsa önden de bir o kadar kezban görünüyor.

Adsız dedi ki...

sevgili pink blazer ceketle alakalı bir yazıda yazabilir misin lütfen?

Adsız dedi ki...

gossip girl sensiz izlenmiyomuş pink, bu kadar aradan sonra bunu anladım :)

Xoxo dedi ki...

Lily Van Der Woodsen, sen nasıl bir kadınsın. Asillikten çıt diye kırılıp öleceksin. Eminim pırt yapmıyor ve asla kakanı yapmıyorsundur. Senin bütün bokun, osuruğun bizde hayat buluyor Lily, sen hiç üzülme.

öldurcekmısın bnı gulmektennnnnnnnn :)

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar