Gönderen / 22 Aralık 2011 Perşembe / 18 Comments / , ,

Yeni Trend: Louboutin Manikürü

Eveeet, şimdi sizlere önümüzdeki dönemlerde boku çıkacak, ama henüz pek yaygınlaşmamış bir trendden bahsetmek istiyorum: Louboutin Manikürü. Malumunuz mösyö Louboutin'in kırmızı tabanlı ayakkabıları pek meşhur. Madem çiftine 4000 euro verip alamıyoruz, biz de tırnaklarımızı Louboutin sıtayla yaparız demişler. 


Louboutin manikürü tırnakların üst kırmının siyaha, iç kısmının ise kırmızıya boyanmasıyla oluyor. Tabii görür görmez hemen uygulayayım dedim. Yeteneksizlikle beceriksizlik birleşince ortaya çıkan sonuç hürsan oldu. Mutlaka takma tırnak kullanmak gerekiyor Louboutin manikürü için. Kendi tırnaklarınızın içini kırmızıya etinizi boyamadan boyamanızın imkanı yok. 


Takma tırnakların iç kısmını önce bir güzel kırmızı ojemizi sürüyoruz. Çift kat sürülmesi gölgelenmeyi önler o yüzden çift kat sürüp kurutuyoruz. Sonra bir güzel tırnağımıza yapıştırıyoruz. Daha sonra siyah ojeyi de üzerie sürdük mü tamamdır, işte Louboutin manikürü hazır!


Biraz Derya Baykallaşıcam ama, bakın burda yapılmışı var!

Her ne kadar Louboutin hastası olsam da bu tırnakların aşırı uzun hali bana vampirleri hatırlattı. O yüzden kırmızıların görüneceği orta boylu bir uzunluk bence gayet yeterli. Rekorlar kitabına girmeye çalışan deli kadınlar gibi "15 yıldır tırnağını kesmedi" haberi olacak boyutta uzatmaya gerek yok. Hem zaten bu yıl kısa tırnak moda. 


Ufak da bir tüyo vereyim. Siyah ojenin üzerine matlaştırıcı sürdüğünüzde enfes ötesi oluyor. Ben Pastel marka olanını kullanıyorum. "Oje matlaştırıcı" diye istediğinizde tüm kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz. Hadi bakalım Louboutin tırnakları sevdiniz mi nefret mi ettiniz, evde hemmeenn denemeliyim diye takma tırnaklarınıza mı koştunuz?
Share This Post :
Tags : , ,

18 yorum:

... dedi ki...

Vuhuuu süper bence deniceem:D:D

Nerissaa dedi ki...

Ohaa. Çok güzel duruyoo. Hemen bokunu çıkarmalı bunun :D

malkurabiyesi dedi ki...

ohaa mükemmel bişey buuu

Ayshenur dedi ki...

ıyyk sevmedm ben uzun trnaktan nefret ederim !

Marjo on makeup frenzy dedi ki...

Ben pek trend olacağını sanmıyorum bu manikürün, zaten 2007 yılında Londra'daki Charles Worthington güzellik salonunda ilk ortaya atıldığında da dergilerde ve bloglarda çok çıktı ama genel olarak sevilmedi ve unutuldu.. Ben bile o kadar yılda 1 kere yaptım sadece :)

Adsız dedi ki...

Siyah oje sürmeyi pek sevmiyorum ama başka renklerlede deniceeeem :) teşekkürler pelinn

Lunapark Queen dedi ki...

Bunlar çook güzel görünüyor! Ama ben takma tırnaktan nefret ederim :) Ama tırnaklarını yemekten vazgeçemeyenler yaptırsın ona sözüm yok :) Keşke takma tırnaksız da yapılabilse.. Sezonun trendi gereği şuan tırnaklarım baya kısa, uzadıklarında denicem bakalım mahvetmeden becerebilecek miyim :) Öptüm

http://lunaparkqueen.blogspot.com

Pırıl Eriten dedi ki...

çok güzell ben inanılmaz beğendim ama takma tırnak olayını sevmıyorum :( bloguma da beklerim. twitterdan takipçinim :) pirileriten.blogspot.com

Unknown dedi ki...

mat siyah tespitinee katılmadan edemiciimm. mat siyah rocks diye belirteyim hatta :)

Fikriye Filtresiz dedi ki...

Ama şimdi biz bunu biraz içselleştirip Louboutin değil de Nursace tırnakları diyelim diyorum!:)

Adsız dedi ki...

sen gossip girlü iyice unuttun pink..........

Koray Caner dedi ki...

Süper bu! Bir gün yapayım sana mwhaha çeker koyarız buraya! :D

Adsız dedi ki...

GOSSİP GİRL POSTUU :)

brc dedi ki...

Hemen denemek lazım, bence çok şık duruyo :)

Adsız dedi ki...

daha cok post daha cok konu daha cok yaz lutfen pelın lutfen daha cok yaz okurken keyıf aldıgım tek blog:)

Adsız dedi ki...

Herkes gossıp hatırlatıyor ama unlulerın dovmelerı, stıl ıkonu ve dızı oyuncuları(bıhter zıyagıl tarzı) yazılarında cok keyıflı yazmayı hıc bırakma :)

Ulq Ulq dedi ki...

kulağa tuhaf gelse de sonuç (ama çok uzun olmayan tırnakta) çok da fena durmuyor. Birgün çok vaktim olursa denerim :)

Unknown dedi ki...

aaaaaa ilk defa senin blogunda görüyorum !! süper bisi buuuuu !

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar