Gönderen / 10 Aralık 2011 Cumartesi / 7 Comments / , , ,

Angry Birds Protokol'de!

Farmville, Sims sevdası bile bitti ama Angry Birds'ün popülerliği bitmek bilmiyor. Hatta her geçen gün bu minik kuşlar hayatımızın içine giriyorlar. Şikayetim yok yanlış anlaşılmasın, kırmızı olanla ikiz kadar benzeştiğimizden sempatim yüksek. Tek derdim 3 yıldız alamadığım bölümler yüzünden Angry Birds'e dönüşmek.

Angry Birds'ün yapımcı şirketinin yöneticisi Peter Vesterbacka geçtiğimiz günlerde Finlandiya Cumhurbaşkanı'nın davetine eşiyle birlikte katılmış. Peter beyin özelliği hemen hemen gittiği her yere Angry Birds sweatshirt'üyle gitmesiymiş. Davette takım zorunluluğu olunca bakın karıcığı ne yapmış?


Ahahah evet yanlış görmüyorsunuz. Angry Birds'lü bir gece elbisesi. Hem de Cumhurbaşkanı'nın protokol davetinde! Ben hem elbiseyi, hem de bu fikri çok sevdim. Protokolmüş, cumhurbaşkanıymış hiç sallamadan bu  elbiseyi giymesini takdir ettim. Bizde böyle bir şey olduğunu düşünüyorum da, ertesi gün gazelerin manşetlerinde "Bu ne saygısızlık!!!" diye yalaka haberler okurduk. Biz resmi davetlere generallerin eşi geldi mi, Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın eşleri küs mü diye saçma sapan tartışaduralım, millet coollukta sınır tanımıyor. 


Çantası, yastığı, kulaklığı, kılıfı, tişörtü herrr bir şeyi yapılan Angry Birds'lü gece elbisesini , protokol davetinde giyilmesini siz nasıl buldunuz? Bence direk satışa çıkmalı. 

Share This Post :
Tags : , , ,

7 yorum:

basakaldi dedi ki...

Eveeeeeet kesinlikle satışa çıkmalı :D Bizim ülkemizde maalesef Angry Birds eşyaları kıyafetleri falan o kadar yaygın değil :( Keşke biz de öyle sweatler yastıklar tişörtler bulabilsek istediğimiz an :( Gece elbisesine bayıldım satışa çıksa hemen alırdım :)))

basakaldi dedi ki...

Eveeeeeet kesinlikle satışa çıkmalı :D Bizim ülkemizde maalesef Angry Birds eşyaları kıyafetleri falan o kadar yaygın değil :( Keşke biz de öyle sweatler yastıklar tişörtler bulabilsek istediğimiz an :( Gece elbisesine bayıldım satışa çıksa hemen alırdım :)))

Adsız dedi ki...

Çok cesurca olmuş. Çook harikaa :)

Karadut dedi ki...

Çok iddialı ve gerçekten dediğin gibi çok cool. Ekstra bir angry birds sempatim de yoktur hem, ona rağmen çok sevdim bu görüntüyü. Yemişim protokolü:)

goncaninsepeti dedi ki...

süper fikir aynen dediğin gibi coollukta sınır tanımamış hiç kasmamış bayıldımm

Adsız dedi ki...

hala 1- gossip girl son 3 bölüm postu
2- rock chic postu
3- blake lively postu bekliyoruz yazmıyorsun pelin.............

Lunapark Queen dedi ki...

HAHAHAHA izleycilerin çok atarlı Pelin :))) Ben sevdim bu arada elbiseyi, KADIN RAHAT :)

http://lunaparkqueen.blogspot.com

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar