Gönderen / 19 Kasım 2011 Cumartesi / 7 Comments / , , , , , ,

Karl Lagerfeld for Sephora


Hani böyle görür görmez sevinçten kalbinizin sıkıştığı, mutluluktan nefes alamadığınız anlar vardır. Çok uzun süredir görmediğiniz birini görünce, yıllardır gitmek istediğiniz yere gidince sadece bir anlığınıza vücudunuz tüm canlılığını yitirir ve mutluluktan taş kesersiniz. Neden böyle oldu bilmiyorum ama Karl Lagerfeld for Sephora koleksiyonunu gördüğümde aynı böyle oldum ben de. Modayı, trendleri takip etmeyi her ne kadar çok sevsem de hiç böyle olmamıştım daha önce. 


Karl Lagerfeld aşığı biri olarak onun figürleriyle donatılmış bu koleksiyonu görünce bir kaç dakika nefes alamadım. Yaptığı işleri beğenmiyor olabilirsiniz, tasarımlarını sevmiyor olabilirsiniz, ama kendisini bu kadar ikonik bir hale getirmeyi başaran kaç ünlü var sayabilir misiniz? Bir makyaj koleksiyonu olmasına rağmen ben en çok bu kar küresine, ay pardon Karl küresine vuruldum. Tabii ki Karl'ın üzerine kar değil, altın yağıyor. 


Holiday Capsule Collection adı verilen bu seride Karl Lagerfeld şekilli göz farları inanılmaz güzel göründü gözüme. Ama her zamanki gibi en sade şey olan bu makyaj çantasına ba-yıl-dım!!! Seride iki özel renk oje de bulunuyor. Karl'ım, bi tanem bebeğim yapar da biz sürmez miyiz? Sürmeyiz herhalde. Çünkü bu koleksiyon sadece Avrupa'daki Sephora'larda ve Singapur'da satışa çıkacak. Bizim de bi kısmımız Avrupa'da demeyin, böyle güzel şeyler nedense bizim memlekete hiç uğramaz. Vakit yurtdışındaki tanıdıklara yalvrama vaktidir.

Koleksiyonun son parçası olan parfüm ise isminden kutusuna kadar tam bir Karl Lagerfeld harikası. Bu parfümün adı "Karleidoscope". Kutuyu açtığınızda içinden bir adet Karl Lagerfeld figüründe minik sünger çıkıyormuş, parfümü dağıtmanız için. Allahım gel de aşık olma, tapma bu adama. Egosuna kurban olduğum. Kutunun üzerindeki hatun ise Lagerfeld'in gözdelerinden, daha önce 2011 Pirelli takvimi için fotoğrafladığı Bianca Balti.

Bu tasarımcılar markalarla limitli koleksiyon adı altında çalışmaya devam ederlerse "Ama devamı yok kiii bulunsun mutlaka, hatıra olur." diye her gördüğüm şeyi almaktan Yunanistan'dan beter batacağım. :(
Share This Post :
Tags : , , , , , ,

7 yorum:

Adsız dedi ki...

Yazdıklarını okurken hissettiklerini hissettim neredeyse. Harikaaaaaa

goncaninsepeti dedi ki...

türkiyeye niye getirmiyoarlar ki böyle şeyleri anlamıyorum drek biter geldiği gibi haberleri yok ben de alırdım kesin:)

ELA dedi ki...

Aaaa süpermiş bunlar! Sen yazmasan haberim olmayacaktı. Hiçbi yerde görmedim bu koleksyon haberini.

fashiononboard dedi ki...

Ooo la la o cantayi istiyorum!! <3
Ayrica Bianca Balti her zamanki gibi harika degil mi!

Adsız dedi ki...

Ben dün Sephora'da parfümünü ve makyaj çantasını gördüm. Bütün koleksiyon olmasa da bir kaç parçayı getirmişler :)

Célenne dedi ki...

Astoria ve İstinyePark ta var. Bütün Koleksiyon hemde. Ben Karl küresini aldım ve bayıldım. Tavsiye ederim.

Göksu dedi ki...

Bende taksim Demirören alışveriş merkezinde gördüm makyaj çantasının içi harika minik karl dolu :)) parfümüde güzel kokuyo kokmasa bile Karl karizmasıyla güzel bi koku almış olabilirim:))

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar