Gönderen / 15 Kasım 2011 Salı / 12 Comments / , , , , , , ,

Gossip Girl Kıyafetleri: 5x06

Geçen hafta "Gossip Girl kıyafetleri postu yazmayı unutturdunuz, hatırlatmadınız." diye sitem edince dizi Amerika'da yayınlandığı andan bugüne kadar 39040940 kişi "Hadi Gossip Girl postu!!" diye uyarınca üzerimde bi baskı oluşmadı desem yalan olur :) İmza günü, toplantılar, koşuşturma derken ancak bugüne kısmet oldu. Lütfen kızmayın, size demet demet Chuck Bass getirdim...


Serena'nın bu bölümdeki kıyafetlerini gördükçe Clive Owen misali, ağzımdan tükürükler saça saça "That's the spirit!" diye bağırmak istedim. Nihayet formuna kavuştu Serena. Mavi mini elbisesi ünlülerin gözde markası Preen. Kate Moss'un oldukça fazla tercih ettiği bu markayı Serena'nın giymesine sevindim. Ayrıca memişleri küçük olanlar Serena'nın bu elbisesi gibi göğüs kısmında bir detay, bir hareket olan elbiseler tercih ederlerse memikler daha büyük görünür.


Blair bu bölümde beni hayal kırıklığına uğrattı. Eski günlerdeki gibi kötülük yapmak için binbir taklayla Louis'den izin alıp "Nate'i öpen nedimem olur." diye yarışma yapması hiç yakışmadı onun Queen B.'liğine. Blair'in hamilelik kilolarını gizlemek için giydiği budüz kesimli Blumarine elbise tam 2.500 dolar. Hamilelikte kız annenin güzelliğini alır, erkek bebek de güzellik katarmış derler ama annenin moda anlayışını komple yerle bir eden bebeğin cinsiyetini tahmin bile edemiyorum.


Bir tek dileğim var o da bu yaşa geldiğimde bu kadar taş olabilmek. Sanki genç halimizin bu kadınla uzaktan yakından ilgisi var da... Ama olsun. Diana Payne'in diziye kattığı tadı sevdim, henüz bombaları patlatmamış olsa da iyi gidiyor. Turuncu elbisesi Cavalli, ayakkbıları ise Fendi. Sana da bu yakışırdı be Diana. Yani şu kadın hem Nate ile öpüşmek, hem de Cavalli'ler, Chanel'ler giymek için üzerine para alıyor ya, dağlara taşlara bağırasım geliyor "Adaletin bu mu dünya?"


Beş sezondur ısrarla eziklenen Blair'in kölelerini bu bölümde yine gördük. Hadi Vanessa'yı, Jenny'yi kendi içlerinden biri değil diye aşağılamalarına alıştık da, bu sosyetik karıların senelerdir Blair'in köpeği olmasını anlayamıyorum. Resmen bayramda birbirini kıskanmasın diye hepsi bir örnek giydirilen bebelere dönmüşler. Madem zengin olmayı bilmiyorsunuz o parayı bize verin!


1.5 sezondur ilk kez güzel giyinmiş gördüm şu kızı. artık ölsemde gam yemem. Ama burnunda et varmış gibi genizden genizden konuşmsına hala katlanamıyorum. Rihanna 1, bu kız iki, para toplayıp ikisinin de burnundaki eti aldırıcam ki düzgün konuşsunlar.


Geçen hafta Dan'e kızdık ama bu hafta da Nate pek paspal geldi bana. Armani takımlarda mı bir sorun var anlamadım ama gül gibi çocuk düğündeki genç dayılara dönmüş. Nate hemen çıkar o takım elbiseyi, valla kendim için istemiyorum.


Assolisti en sona bıraktım ki, yazıyı kapatırken dudaklarınızda ince bir gülümseme kalsın. Allahım bu erkekse benim etrafımdakiler ne, simit mi? diye sorgulayarak bitiriyorum bu haftaki yazıyı da. Haftaya görüşmek üzere...

Share This Post :
Tags : , , , , , , ,

12 yorum:

Adsız dedi ki...

bu konuyu ne zaman geç yazsan bir daha yazmıycak mı acaba diye aklım çıkıyo pelin yapma böyle.

Adsız dedi ki...

prens louis yi de yazar mısın? bence dizide en şık giyinen erkek o :)

Lunapark Queen dedi ki...

Simit bence, kesin simit onlar :)))

Elizabeth'in o seksi sesine de hastayım, kendisinin yanı sıra tabii..

Öptüm...

http://lunaparkqueen.blogspot.com

MaceraperesT dedi ki...

Serena ne zaman böyle dapdar giyince(bkz mavi elbise) izlerken nefes alamıyorum ben..şimdi yazarken bile derin bi nefes aldım:)

instagram'da chuck bass'ın bi fotoları var. aklını yitirirsin..katılıyorum sana. bu erkekse diğerleri neeee

http://maceraperest.blogspot.com

Pinkfreud dedi ki...

Aaa o instagram hesabının ismini verir misin takip edeyim :)

MaceraperesT dedi ki...

#chuckbass hashtag'ini tıklayarak gördüm ben de. 500 küsur fotograf var..:)

Adsız dedi ki...

7.ve 8. bölüm yayınlandıııı ama sen daha 6 dasın yapma böleeeeeee

Adsız dedi ki...

nerde 500 kusur chuck bass resimi var bende görmek istiyorm ( kızma pinkfred)

Adsız dedi ki...

yenisini ne zaman yazacaksın pink ?

Adsız dedi ki...

7.bölüm pink lütfen :)

basakaldi dedi ki...

Pelin hadi ya 7. bölüm geldi 8. bölüm geldi hala onları yazmadınnnn merakla bekliyoruz çatladık burda hadii :( Bi de birazda olaylara yorum yapsan çok hoş olucak bence :)

Adsız dedi ki...

ya 5.sezon 8.bölümüde yazar mısın

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar