Gönderen / 15 Ekim 2011 Cumartesi / 11 Comments / , , ,

Sarah Jessica Parker ile Pişti Oldum!!

Bir kadının en büyük kabusudur, giydiği kıyafeti bir başkasında görmek. Aslında ne yalan söyleyeyim, aynı ortamda değilsek bende olan bir şeyi başkasında görmeyi severim. Tabi giyen benden çirkin, kısa boylu ve şişkoysa. "Hehe bana daha çok yakışmış." diye sevinirim keko keko. Ama kim derdi ki gençlik dönemlerimin idolü, 2000'lerin ilk moda ikonu Sarah Jessica Parker ile bir gün pişti olacağım.


Marc'cığımın ellerinden çıkma bu güzeller güzeli yeşil elbise Sarah Jessica Parker'a çok yakışmış bence. Kendisini her ne kadar çok sevsem de, biraz güdük olduğundan neredeyse yerlere kadar inmiş güzelim elbise.


Aaa resmen skandal! Yılların bi kot bi tişört Pinkfreud'u, yemyeşil hem de upuzun bir elbiseyle pişti olmuş SJP ile! Elbisenin Marc by Marc Jacobs olması, pişti olduğum ismin hastası olduğum Sarah Jessica Parker olması elbisenin bana daha çok yakıştığı gerçeğini gözardı etmemizi sağlamıyor.


Şaka bir yana bu binlerce liralık elbise elbette benim değil. Bu elbiseyi Dear Marc için yaptığımız çekime özel giydim sadece :( Ama olsun, çekim için giymiş olsam bile ilk göz ağrım, ilk moda ikonası Sarah Jessica Parker ile aynı seçimi yapmış olmak güzeldi. Demek bok gibi param olsa bu kokona ünlülerin hepsinden daha güzel giyineceğim.

Share This Post :
Tags : , , ,

11 yorum:

Adsız dedi ki...

koptum yorumuna yaa güdük demiş resmen hahahaha

ELA dedi ki...

İnanmıyorum saçlarını mı boyattın Pelin??

007 dedi ki...

dora babet yerine stiletto bişiyler giyseydin çook seksi olurdun Pelin, yeşil seni 5 yaş genc gösteriyoo :D

Adsız dedi ki...

eskısı kadar sık yazmıomusun yoksa ben mı doyamıyorum daha cok post daha cok posttt :):)

Adsız dedi ki...

burnun ne kadar güzelmiş :)

aslında tanışıyoruz ama utandığım için adsız yazdım. bir gece yüzüne de söylerim belki.

Adsız dedi ki...

babetten nefret etmiyor muydun sen

Pinkfreud dedi ki...

Çekim için giyindim bunları diye yazdım ya :) Yoksa uzun yeşil bir elbise de giymem normalde, giysem böyle pembe oje sürmem çingene gibi. Her şey çekim uğruna!! :)

watashi wa sinem dedi ki...

bende modadan çok anlamam ! mesela benim için en moda şey siyah oje kot pantolon bide kalın şişlerle örülmüş rahat bir kazaktır... hele ki topuklu ayakkabı hayatımda ne kadar az giydiğimi bilsen kadın olduğumdan şüphe edersin... lakin ben o yeşil elbiseye pembe ojeleri pek bi yakıştırdım :D

Adsız dedi ki...

pelin nerde çalışıosun öyle merak ediyorm ki

Adsız dedi ki...

pelinnn duy beni cevap yaz yazdıklarma :(

sibel dedi ki...

evvet işte bu feryal gülmanın papucunu dama at hollywood la hep sen pişti ol ccc pink reis büyüksün

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar