Gönderen / 3 Ekim 2011 Pazartesi / 6 Comments / , ,

Oh La La! Pinkfreud Paris'te...

Bu sene geç olsa da leyleği havada gördüm galiba! Finlandiya'dan sonra şimdi de Paris'e gidiyorum. 


Bu ansızın beliren Paris seyahatimde aynı Finlandiya'daki gibi dopdolu bir program bekliyor beni. Malumunuz şu an Paris'de "Paris Fashion Week" gerçekleşiyor. Ben de milli gururumuz Arzu Kaprol'ün PFW kapsamında gerçekleşecek olan defilesini Trendyol'un davetlisi olarak izlemeye Paris'e gidiyorum!


En son 2006 yılında, 17 yaşındayken, ergenlik hormonlarımın huysuzluk ve trip yapmak üzere tavan yaptığı bir dönemde gittiğim Paris'de bu sefer biraz daha aklı başında davranmayı umuyorum. 


Blair Waldorf gibi bir prensle karşılaşamasam da, nefessiz kalana kadar Ladurée'de nefessiz kalana kadar macaron yiyeceğime, Eyfel'in en üst katına çıkıp sizler için de iç geçireceğime, binlerce fotoğraf çekeceğime söz veriyorum.


Hem Paris'i, hem Paris Fashion Week'i, hem Arzu Kaprol defilesini göreceğim için oldukça sabırızlanıyorum. Bir Jean Pierre, efendime söyleyeyim bir Jacques bulursam hayatta geri dönmem baştan söyleyeyim!
Share This Post :
Tags : , ,

6 yorum:

Adsız dedi ki...

bu güzel yazılarına oradan da devam edeceksen dönmemende sakınca yok bence :)) iyi yolculuklar diliyorum bizim için de eğlen.

ESRA dedi ki...

tadını çıkar çok keyifli bir yer;)
http://editorist1783.blogspot.com/

Adsız dedi ki...

O değil de neden ben gidiyormuşum gibi sevindim bilmiyorum.İnşallah güzel bir gezi olur :) Tadını çıkar :)

Adsız dedi ki...

Pelinnnnn trendyol nasıl davet etti seni ama ya? Çok kıskandım =) Tadını çıkart tatlım ama bize de sırrını ver lütfen

Adsız dedi ki...

Paris sokaklarında gezerken ve defileyi seyrederken bu şarkıyı söyle:
T'as le look coco
http://www.youtube.com/watch?v=LgjRq8wfeGQ

Adsız dedi ki...

Paris dönüşünde bir sonbahar-kış ne giyeceğimi söylersin umarım Pink..

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar