Gönderen / 21 Ekim 2011 Cuma / 8 Comments / , ,

Kylie Minogue Is The New Demet Evgar?

Allah biliyor ya Kylie Minogue'a orta sondan beri sempatim vardır. Nasıl olmasın ki, In Your Eyes şarkısı, klibi efsaneydi o zamanlar. Kylie ise idolümüzdü. Müzik zevkimizi "Yabancı müzik dinliyorum ben. Kylie Minogue, Britney Spears falan..." diye tanımladığımız korkunç yıllardı. Bütün sene boyunca "Itsssss in yor ayyyyyysssssss" diye dolandığımı, dolanmakla kalmayıp klipteki dansı sınıfça yaptığımızı hatırlamak bile istemiyorum. Ama gülmeyin, kaşı sağ şakağından başlayıp, sol şakağında biten bir ergen olmak o dönemler çok zordu. Evet yanlış okumadınız, kaşları değil kaşı yazdım. Zira o dönemlerde sadece tek bir kaşım vardı suratımın ortasında.Yapacak fazla bir şeyim yoktu. Ben de dansa verdim kendimi o yıllarda.


Kylie'nin yeni saç rengini gösteren haberi okduğumda ise gözlerime inanamadım. Bizim Demet Evgar'ın fotoğrafını resmen Kylie Minogue diye basmışlar. Şu an ben söylemesem hangi taraftakinin Kylie, hangisinin Demet olduğunu fark bile edemezsiniz. Evet, soldaki pelerinli abla Kylie Minogue.

Belki daha önce defalarca benzetildiler ama ben ilk kez farkettim bu benzerliği. Bir aydınlanma yaşadım resmen. O kaşlarla nasıl aydınlandın diyeni fena yaparım, kaç sene geçti herhalde üzerinden. O eski kaşlarımdan eser yok şimdi.mp3


Sarışınken bu kadar efsane olan bir kadın saçlarını boyatınca keçe elbiseler giyen, dizilerdeki iyi kalpli görümcelere dönmüş. Nasıl ki bazı insanlar saçlarını asssssla sarıya boyatmamalılar, bazıları da sarıdan başka renk yapmamalılar. Its in yor ayyss.
Share This Post :
Tags : , ,

8 yorum:

Adsız dedi ki...

demet daha güzel bence

MadamB Fashion dedi ki...

Gözleri cidden benziyormuş.
madambfashion.blogspot.com

E.O. dedi ki...

Kylie demet benzerliğinden çok anlattığın okul anına güldüm ben Pelin. Yorumların öldürüyor beni gülmekten. Ofistekilerden şikayet yiyeceğim en sonunda. Harikasınnnn

nedicen başa geldi çekicen dedi ki...

çok haklısın kesinlikle olmamış. ilk defa koyu renk saç birini yaşlı tutmuş değilmi? mesela annem sarı olunca daha yaşlı gözükürdü benim gözüme ve ondan dolayı asla bidaha sarıya dönmedi. ama bence kesinlikle kylie sarı renkte kalsın ! :) onun için hayırlısı bu!!

Modagrafya dedi ki...

demet kylie'den ziyade asıl kylie'nin kardeşi dani'ye benziyor bence. kahverengi saçlı kylie de kahverengi saçlı filiz akın etkisi yapıyor. yani ol-ma-dı.
demek senin de bir tane kaşın vardı ne tesadüf benim de, üstelik okulda yasaktı kaş almak ama ben 12 yaşında aldım ortasından, hocalar anladı daha fazla yasaklarlarsa majör depresyona gireceğimi de bir şey demediler:)

Adsız dedi ki...

Gossip girl postuu peliin!

rahat yazar dedi ki...

hiç farketmemiştim önceden ama ilk fotoğrafta benzerlik dikkat çekici:)

Adsız dedi ki...

daha çok yaz. hep yaz. bissürü yaz. benianlaartıkşıllık.mp3

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar