Gönderen / 18 Ekim 2011 Salı / 6 Comments /

Eldivenlerinizi Bekliyorum!

Sonbahar modasını yazayım derken bir anda kışın gelmesiyle kış modası postlarına hızlı bir giriş yapmak zorunda kaldık. Havalar bir anda 20, 30 derece düşünce tüm kışlıkları çıkardık dolaptan. Kış modasına kışın tek sevdiğim yanı eldiven modası ile başlamak istedim. Ayıplamasalar yazın bile dirseklerime kadar kadife eldivenle gezerim bana kalsa.


Eldiven postunu hazırlarken kendi eldivenlerimi fotoğraflıyordum ki, interaktif bir post olsun diye düşünüp sizlerin de eldivenlerinizi bu posta dahil etmenizi istemeye karar verdim!
Ne kadar çok alternatifimiz olursa, o kadar moda ikonu gibi gezeriz değil mi ama?
Fazla da uzatmamak için konuyu 19 Ekim 2011 24:00'a kadar eldivenlerinizin fotoğrafını bana isssssstediğiniz yerden yollayabilirsiniz.  Twitter'dan, piinkfreud@gmail.com adresinden, Facebook'dan, olmadı telgraf ile ulaşabilirsiniz.
Eldivenlerinizin markasını, fiyatını ve nereden aldığınızı yazarsanız da süper olur, beğenirsek gider biz de alırız :) Baştan söyleyeyim "Sadece bende olsun" diye yanlış adres verirseniz bozuşuruz :)

Share This Post :
Tags :

6 yorum:

vaga_bond dedi ki...

çooook fazla eldivenim var benim ama fiyatlarını hatırlamıyorum sadece markalarını yazsam olmaz mı? =)

Pinkfreud dedi ki...

Olur tabii :)

goncaninsepeti dedi ki...

yolladmm bile:)

özz* dedi ki...

Pinky sana çok teşekkür ederim:) Eldivenleri çok seviyorum ama "Neyle giyerim? Nasıl giyerim?" düşüncelerinden hiç eldiven almadım alamadım:) Bu yazıdan en çok ben sebeplenicem sanırım:)

Adsız dedi ki...

ya bu sene hiç güzel bot çizme vs. modeli olmadıından bi bot çizme postu da yazsana pinky caanım çizmelere ya kalın topuk ya dolgu topuk koymuşlar bu sene :(

Unknown dedi ki...

ben de gönderdim, hadi bakalım :)

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar