Gönderen / 17 Ekim 2011 Pazartesi / 13 Comments / , , ,

Beyonce Hamile Değil Mi?

Hamile olduğunu sahnede karnını okşayarak açıkladığında en yakın arkadaşım hamileymiş gibi sevinmiştim Beyoncé'nin hamile olduğunu öğrendiğimde. Yok aslında en yakın arkadaşım hamile olsa sevinmem, görüşmeyi keserim. Çocuk gürültüsü çekemem. Ama çikolata kız Beyoncé hamile diye sevinmiştim. Son bir kaç gündür internette dönen fotoğraflar üzerine hamileliği çok tartışıldı, çok yorum yapıldı. Biz de eksik kalmayalım bu tartışmadan. 


İşte dedikodulara neden olan görüntü. Geçtiğimiz pazar yapılan bir röportajdan alınan bu görüntüler insanı gerçekten de şüpheye düşürüyor. Koskoca Beyoncé'sin sen ya, poşet mi tıktın kız karnına?


Açıdan dolayı mı, elbiseden dolayı mı böyle bir görüntü çıktı ortaya anlamadım. Beyoncé'nin bebeği plastiktenmiş, karnında naylon varmış dedirtmem ben!! Ah be B. madem fake hamilelik olayına girecektin bi yastık mastık tıkaydın, tişört mü tıktın ne yaptın. 


Önceki gün çekilen bu fotoğraflarda da yine karnında hafif de olsa bir potluk söz konusu. Ama memintolara bakınca fake değil, halis muhlis hamile olduğunu anlıyoruz. Kafam kadar olmuşlar çüş. 

Shaggy öldü, Elvis hala yaşıyor geyikleri bayatlamışken, Beyoncé hamile değil mi tantanası iyi geldi dedikoduya hasret şu bünyelere. 

Share This Post :
Tags : , , ,

13 yorum:

MadamB Fashion dedi ki...

Aaa niye yapsın yahu değilse şaşırdım şimdi.
madambfashion.blogspot.com

Adsız dedi ki...

o pembe elbiseli haline inanamıyorum resmen feyk

Zeynep dedi ki...

boob job yaptıracaktı da bu da kılıf mı oldu diyesim geldi ama kim o kadar zahmete girer bilemedim :)
yine de sansasyonel bir düşük hikayesi de fena durmaz kariyerde belki...

Fikriye Filtresiz dedi ki...

Ya ben bu herşeyemaydonozolma potansiyelimle konuyu biraz kurcalamıştım bu sabah. Aslında gerçekten hamile sanırım ama bu farklı ve hamilelik zamanına uygun olmayan ebatlarda yastık kullanma olayını bırakması lazım. Bu ilk hamile kaldığında karnını milletin burnuna sokmaya çalışan kadın muhabbeti işte.
Doğala bırak Beyoncém Knowlesim. 3 aya kalmaz gani gani göbeklenirsin zati:)

Adsız dedi ki...

Ben hala senin kalın topuk postu yapacagın günü bekliyorum. Hadi pinkcim yap artık şunu

Nerissaa dedi ki...

Beyoncé yapmaz öyle bir şey hiç sanmıyorum...
Çatır çatır doğrurur da dedikoduların yalan olduğu ortaya çıkar inşallah

Adsız dedi ki...

Ya Pelin, bir ara diyorum kullanıp da memnun kaldığın kozmetik-bakım ürünlerini, şöyle güzel bir tavsiye postu halinde yazsan, bizler de faydalansak nasıl olur. Bloğa konu olsun diye diyorum yani. Ben ilk defa The Body Shop'a girdim mesela,bir şampuan aldım, deneyen bilen olursa böyle şeyleri, ona göre alırız. Senin zevkine güveniyorum. Böyle bir post yazarsan süper olur.

Adsız dedi ki...

bir kere göğüslerden belli hamile olduğu ,karnından daha hızlı şişiyorlar bence:))

burcu

bi çay bi kafe latte dedi ki...

Eğer hamileyse o fermuarlı elbisenin içinde hiç rahat görünmüyo,daha rahat giyinmeli acilen:D ve o pembe elbiseli hali de pek bi düşündürücü:P

sibel dedi ki...

bence hamile değil taşıyıcı anneye doğum yaptırıp kendim doğdum diyecek (bak senaryoya bak heyt be p.almadovar yanım da halt yemiş) ama olabilir gecen yeni klibini izledim karnı şiş ama bi hareketler aksiyonlar yuhh dedim ve ilk orda şüphelendiydim , bilmem pink sen ne düşünürsün tabi

tarih84 dedi ki...

şimdi bakıyorumda bence değil taşıyıcı anne muhabbetine girmiş bu kadın yuh diyorum

Adsız dedi ki...

NOLDU LAN DOĞUM YAPTI İŞTE NOLDU HA NOLDU?!?!

Adsız dedi ki...

Beyonce artık doğurdu.

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar