Gönderen / 16 Eylül 2011 Cuma / 7 Comments / , , , , , , ,

Gossip Girl 5. Sezon Setinde Neler Olup Bitiyor?

Bu aralar biraz fazlaca gezip tozmaktan post yazmaya vaktim olmasa da, Gossip Girl 5. Sezon Seti haberlerini aksatmamın nedeni, yeni sezona da konuşacak bir şeyler bırakmak istememdi. Sağolsunlar donlarına kadar görüyoruz çekimlerde, yeni bölümü izleyince yazacak bir şey kalmayacak. Ama baktım olacak gibi değil, dayanamadım yine başladım yazmaya. 

Öncelikle yeni sezonun fragmanıyla başlayalım:


Şunu izledikçe "26 Eylül gelsin artık" diye halay çekmek istiyorum sokaklarda.


Bu sezon Blair'i oldukça renkli kıyafetler içinde göreceğiz. Eh malum düğün hazırlıkları. Aldığım haberlere göre Chuck ve Blair buluşması için oldukça uzun süre beklememiz gerekecekmiş. :(


Kitipiyoz prens Louis ile düğün hazırlıklarını gördükçe ojelerimi yolasım, tırnaklarımı koparasım geliyor. Bu planlanan düğünün damadı mıymıy Louis değil, Chuck olmalıydı.


Los Angeles Serena'ya yaramış görünüyor. Of aslında bu kızın sürekli böyle mükemmel, harika görünmesini feci kıskanıyorum. Senin o tüylü yeleğini, bordo pabuçlarını yesinler zilli.


Oldukça uzun süreceğini öğrendiğimiz düğün hazırlıkları Blair'i iyice kraliyet havasına sokmuş. New York'lu Kate Middleton gibi şapkalarla takılıyor.


Hah işte! Bu ezik kuzen Ivy'ye niye ısınamadığım belli oldu. Gitmiş şimdi de Nate'e yamanmış. Bu garibim Nate de 5 sezondur birilerinin artıklarıyla idare ediyor, ona yanıyorum. 


Buradan sonrasını yeni sezonda neler olacağını öğrenmek istemeyenler okumasınlar.

Yeni sezonun başında Dan hala Blair'e aşık olacakmış. Chuck & Blair hikayesindense Blair & Dan hikayesi verirlerse o seti bombalarım!

Hadi bakalım, yeni sezona sayılı günler kaldı. Herkese bol Chanel ve dedikodulu haftasonları xoxo :)
Share This Post :
Tags : , , , , , , ,

7 yorum:

Adsız dedi ki...

nate'e valla üzülüyorum ama nolur blair ve chuck olsun :(:(:(((

Adsız dedi ki...

yani chuck da ne cabuk alemlere dalmış çok üzülüyorum

Taurus Skywalker dedi ki...

Hakkaten Nate'e bende çok üzülüyorum. Aslan gibi adam hiç onu haketmeyen insanlarla birlikte. :( Serena'ya gelince... <3

MaceraperesT dedi ki...

e hamile olan kim ki?4.sezon sonunda blair'in evindeki çöpte hamilelik testi vardı.
geçen sezon juliet bu sezon da ezik kuzen sinir edecek belli.

http://maceraperest.blogspot.com

♔Joveland dedi ki...

wayy yazdıklarını okudukça benimde halay çekesim geldi , off yaaa

Trendydolap dedi ki...

Bu izlemeliyim bendee :)

http://trendydolap.blogspot.com/

Şantiyenin Gülü (Tender Lady in the construction site) dedi ki...

Merak içindeyim :)

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar