Gönderen / 21 Eylül 2011 Çarşamba / 4 Comments / , , , , , ,

Angelina Jolie'nin Louis Vuitton Çantası

Suratına bok sürse hayran olacağım, "Harika olmuşssun canımıniçi." diye etrafında pervane olacağım Angelina'cığımın nefes kesen Louis Vuitton clucth'ı (el çantası) konuğumuz bugün.


Kocacığı Brad Pitt'in yeni filmi Moneyball 'un galası için Toronto'daydı Angelina Jolie. Uzun siyah tuvaleti Vivienne Westwood imzalı. Ama bu kıyafetinde benim tek dikkatimi çeken elindeki altın rengi çantası oldu. 


Kelepçe detaylı bu Louis Vuitton çantaya sanırım aşık oldum. Allah bu çantaymış deseler inanacağım, o derece. Ömrü hayatımda ilk görüşte bu kadar vurulduğum bir aksesuar, bir kıyafet hatırlamıyorum ben. 


Louis Vuitton Fall/Winter 2012 koleksiyonuna ait olan bu kilitli el çantaları insanı kendisine hayran bırakıyor. İlk olarak Angelina'da gördüğümden midir nedir daha bir farklı gözle bakar oldum bunlara. Fiyatlar 2.500 dolardan başlıyor, alıp başını gidiyor.


İlk olarak bana bu çantalardan alabilecek bir koca bulup bir elime onu kelepçeleyip, sonra da diğer elime bu Louis Vuitton çantalardan birini kelepçelemek hayattaki tek idealim oldu şu an.
Share This Post :
Tags : , , , , , ,

4 yorum:

PinkyLoLa dedi ki...

pinkylola'nın tasarımını bekleyınız yakında bıtıyor,bıraz gecıktı ama :))

Fikriye Filtresiz dedi ki...

Sibel Barış'ın armatör kocası almış bi tane. O halde önce 50li yaşlarında göbekli bir armatör amca bulmak gerek. Tabi daha öncesinde bir Sibel Barış olmak da gerek. Ya da durumunu kabullenip en iyisinden bir Nine West'le idare etmek.
http://alisverisdanismani.blogspot.com

theice-creamparlour dedi ki...

kolay kolay gaspcılara yem olmaz bu çanta :D bilekle birlikte giderse bilemiyorum artık hayali bile kötü

sibel dedi ki...

bu da biraz burhan abi ambiyansı veriyo sankim

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar