Gönderen / 21 Ağustos 2011 Pazar / 9 Comments / , , , , , ,

Lady Gaga'nın 2011 Yazı Stili

Sürekli Lady Gaga'nın stilini incelemem için mesajlar, mentionlar, mailler atıyorsunuz sağolun, eksik olmayın ama Lady Gaga'nın giyim tarzını, kıyafetlerini incelemeye kalksam 3 ay durmaksızın o postu hazırlamam gerekir. Ben de dönemlere bölerek incelemek en iyisi diye düşündüm. En güncel olandan başlamak da hepimizin hayrına.

Lady Gaga bizim sıcaktan neredeyse donsuz yattığımız bu günlerde neler giymiş bakalım.


Lady Gaga bugünlerde Versace giyinmeyi çok seviyor. Hatta o kadar seviyor ki, onu yıllar sonra ilk kez normal bir insan gibi giyinmiş görmemizi sağlayacak kadar seviyor. Lady Gaga'nın siyah mini elbisesi Versace Fall 2011 koleksiyonundan, ayakkabıları ise Christian Louboutin. Allah Allah bu kıza ne oldu, hasta falan mı acaba?


Bu kızın "Bütün yaz sadece Versace giyeceğim." takıntısını onu normalleştirdi haberi yok. Senin benim gibi elbise falan giymiş, saçını fönlemiş çıkmış. Versace elbise giymeyi de sıradanlaştırdım ya, daha ne olsun.


Gaga'nın bu yaz en çok konuşulan stillerinden biri de bu Salvatore Ferragamo elbisesiydi. Baştan aşağı siyah beyaza bürünen Lady Gaga "Siyah beyaz giyinsem de hepinizi kalpli çoraplarımla döverim." demeye getirmiş lafı.


Bu kıyafetini biraz fazlaca beğendiğim için torpil geçip daha çok fotoğrafını paylaşıyorum. Ama şu detaylardaki mükemmelliğe bakın, sırnaklarını bile elbisenin deseninde boyamış. 


"Sadece Versace giyerim" yeminini bozduran bu kırmızı elbise ise YSL. Biz havalanına giderken en rahat şortumuzu, en bol sweatimizi giyeriz, Lady Gaga böyle giyiniyor. Gerçi yeminini tam bozmuş sayılmaz, üzerindeki mavi blazer ceket Versace Fall 1991 koleksiyonundan.


Lady Gaga Toronto havaalanında little monsterıyla selamlaşıyor. Kalk kız yerden, üzerindeki elbise Koton değil, LCW değil YSL!


Lady Gaga'nın bu yaz en çok dikkat çeken görünümlerinden biri de bu yeşil mantolu hali oldu. Valentino Autumn/Winter 2011 koleksiyonundan giydiği bu yeşil manto, mantosuyla aynı renk saçı ve ayakkabıları oldukça ilgi çekti. Deniz kızı saçlım benim, ne güzel olmuşsun, karpuz gibisin valla.


Dedik ya bu yaz Versace'ye kafasını taktı diye. Kanada'da katıldığı bir ödül töreninde bol bol Vintage Versace'ler giydi. 


Roma'da verdiği bir konserde Versace Fall/Winter 1992 koleksiyonundan vintage sayılabilecek bir etek giydi. Şaka maka 20 yıl olmuş, tamam kesin vintage bu etek.


İşte özlenen Lady Gaga stili! Temmuz ayında katıldığı CDFA Fashion Awards töreninde meşhur Mugler ayakkabılarını giymiş. Güçlükle yürüdüğü törende bir de sahneye çıkıp performans sergilemiş. Ayrıca Lady Gaga'nın turkuaz peruğuyla ilk kez göründüğü gece bu ödül töreniydi.
--
Lady Gaga'nın son 2.5, 3 aydaki kıyafetlerini incelemek, derlemek bile 1.5 günümü aldı. Bir daha bu maratona girer miyim bilmiyorum. Az gez biraz Gaga sen de yaa.
Share This Post :
Tags : , , , , , ,

9 yorum:

DB JUNK dedi ki...

Kesin bir sponsorluk durumu söz konusudur derim:)

Pinkfreud dedi ki...

Donatella Versace Lady Gaga'ya nası para döktüyse artık H&M işbirliğine kadar düşmüş :)

Adsız dedi ki...

bence lady gaga müslüman olmuşta bizden saklıyor gibi.Bütün kıyafetleri ramazan dolayısıyla kapalıyız mesajı veriyor adeta,göğüs dekoltesini bile alakasız bir kolyeyle kapatmış.

Cansu dedi ki...

donatella bütün varını yoğunu vintage koleksiyonları yenileri heeep olduğu gibi gaga'nın emrine amade yapmış. al demiş tepe tepe kullan, sana yakışıyor demiş. hem çok sevdiği için, hem reklamını da yapmış oluyormuş. temmuz ayı civarında böyle bir şeyler okumuştum bir yerlerde.

Pinkfreud dedi ki...

Donetalla tepe tepe kullan der tabi. Gaga'nın bütün yaz giydikleri taşş çatlasa 1 milyon dolar eder, yaptığı reklam ise paha biçilemez. Ha tabi giydikleri inanılmaz yakışmış o ayrı. Gerçi artık sadece Versace giymeyi bırakmış, dün Louis Vuitton vardı üzerinde. Sanki bizim mahallede görmüş gibi söylüyorum, MTV de gördüm :)

Norma Jeane dedi ki...

Siyah beyaz günki performansı burada: http://theview.abc.go.com/video/lady-gaga-performs-you-and-i

Koltuğu ayağıyla itiyor şapkayı gözlüğü çıkarıyor çok hoş^^

Adsız dedi ki...

Pelin 1992 koleksiyonunu bile ezbere mi biliyorsun? Valla süpersin. :)

buseeylul dedi ki...

http://www.youtube.com/watch?v=Yf_DUHEwY5g

kuyinpanpan dedi ki...

Lady Gaga bölümünü lüten devam ettir

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar