Gönderen / 19 Ağustos 2011 Cuma / 3 Comments / , , ,

Lady GaGa in Hussein Chalayan

Çoğumuz Hüseyin Çağlayan'ı Vogue Türkiye yayın hayatına başlayacağı zaman televizyonda yayınlanan "Bence vöögg...." diye aksanlı Türkçe'siyle Vogue'u anlattığı bu reklamla tanımıştık. Zaten dünyaca ünlü bir modacı, zaten tasarımları bir çok ünlü isim tarafından giyildi ama bu sefer başka!

Lady GaGa ve danscıları yeni klibi Yoü and I 'da Hussein Chalayan giyince Lady GaGa akşam iftara bize gelmiş kadar sevindik. 


Fotoğraflarda gördüğünüz üzere kraliçemiz ve danscıları Hussein Chalayan tasarımı özel elbiseler içinde kvırıyorlar Yoü and I klibinde.


Aslında bu Lady GaGa'nın ilk kez Hussein Chalayan giymesi değil. Şubat ayında gerçekleşen 53. Grammy ödül töreninde de bir yumurtanın içinden çıkmıştı hatırlarsanız. İşte o yımırtayı da bizim Hüseyin Çağlayan tasarlamış. 


Lady GaGa'nın erkek olmaya çalışıp, Cansever'e dönüştüğü Yoü and I klibini buradan izleyebilirsiniz. Ya hu bu kadına çirkin dendikçe kendimi kesesim geliyor. Şundaki güzellik, bu duruş, bu saçını savuruş kimde var? Canımsın Gaga, canımıniçisin.

Share This Post :
Tags : , , ,

3 yorum:

Koray Caner dedi ki...

Daha önce ELLE'deki şu çekimde vardı Hussein Chalayan'dan parçalar. Hatta baksana ben de yazıda 'Türkiye'de henüz bilinmiyor' falan diye üzülmüşüm, skandal.

http://www.koraycaner.com/2010/02/lady-gaga-ellede/

Şimdi tekrar okuyunca şaşırdım :o

Pinkfreud dedi ki...

Türk basını uyur Koray Caner yazar, kaç kere gördük bunu :))

Dilara Yurttaş dedi ki...

şu piyanonun üstünden ayağını geçirdiği bölümdeki balerin ayakkabısı türündeki şey de mi hüseyin çağlayanın imzasını taşıyor yoksa ?!

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar