Gönderen / 7 Ağustos 2011 Pazar / 13 Comments / , , , , , , ,

Gossip Girl 5. Sezon Seti: Chuck, Serena, Nate, Dan

İki gün şuralardan kaçalım dedik Gossip Girl ekibi de bunu duyup set üstüne set yapalım, bu kız hangi birini yazacağını şaşırsın diye plan yaptılar yemin ediyorum. Demiştim ya, dediğim yedi gün yaşar diye valla yine öyle oldu, Chuck sete başlasın dedim, tak bebe anında çekimlere başladı. Sabredin kızlar, önce Serena'yla başlıyoruz.


İşte sezonlardır özlediğimiz, beklediğimiz Serena. Çekmiş minileri, renkli renkli salınıyor Los Angeles sokaklarında. Leonardoyla ilişkisinden sonra ikisine de renk geldi bunların. Serena'nın önümüzdeki sezon Cumartesi pazarına kadar bile düşeceğinden emin olduğum çantası Mulberry, pudra rengi ayakkabıları ise Prada.


Ve işte belki de dünyanın en güzel kızının bi kot bi tişörtle mahalle paçozuna döndüğü an. Demek ki neymiş, bu kadar havalı, bu kadar güzel olunca bi kot bi tişört yakışmıyormuş. O anca bizi kurtarıyor be Blake, sen yine giy minileri, transparanları, kotu tişörtü biz giyeriz. Güzelim kız ne hale dönmüş, allahım bi de babet giymiş, vallahi bayılacağım.


Hah işte bak şimdi ne güzel olmuşsun. New York'u bıraktı bırakalı bir nur gelmiş yüzüne. Gudubet Dan ve tayfasından kurtulduğu içindir. Çantası Louis Vuitton, ayakkabıları Roger Vivier. Sahi biz bütün kıyafetleri şimdi inceliyoruz, yeni bölümler başladığında ne yapacağız? Yine aynılarını konuşur durururuz artık papağan gibi.


Sabah bu postu yazarken şu fotoğrafları gördüm ya, oturduğum yerden kalkıp Judas'ı söyleyerek dans etmeye başladım sevinçten. Anaaaaaam, gel gel ablaların sana kurban olsun Chuck Bass. Senin yazlık takım elbiselerini yesinler. Ama Blair New York'dayken senin Los Angeles'larda Serena'nın yanında ne işin var. Yeni bölümler başlamalı artık, bunları gördükçe insan iyice çıldırıyor.


Yavrum Nate yine Serena'nın peşinde telef olacak gibi geliyor. Bırak şu kızı artık ya, dizideki bütün kadınlar seni maskara etti hala naif, hala iyi niyetlisin.


Dan yokluğumuzda spor yapmış omuzlar genişlemiş, memeler coşmuş ama ı ıh, olmayınca olmuyor işte ya. 1500 dolarlık gömlek giysen de pısırıksın, lonely boysun.

Bu arada diziyle ilgili bir haber vereyim. Dizi geçtiğimiz sezonlardaki gibi 22 bölüm yerine tam 24 bölüm olacak bu sene. Gossip Girl 5. sezonunun ise 26 Eylül 2011'de başlayacağını tekrar hatırlatmakta fayda var.
Share This Post :
Tags : , , , , , , ,

13 yorum:

Unknown dedi ki...

yalnız çantalar ve prada ayakkabı fena :)

Nehir dedi ki...

Blake taş gibi.

Chuck hakkında bişey söylemek istemiyorum Chuck'ı sevmeyen tek GG izleyicisi benim herhalde :D

Nate ve Dan'in çok pis gideri var yerim onları. Tamam sakinim.

Ayça dedi ki...

Serena bu sezon yine harika ötesi olacak gibili. Chuck bir geldi, tam geldi olmuş o ne güzel takımdır öyle :(

lilm dedi ki...

Ah o yeşil çanta benim olsaydı sarılır sarılır uyurdum ben onaa *.* Serena eski formuna geri dönüyor ya ben ölsem de gam yemem artık.

Chuck Bass. Adamımsın. Allahım o ne sevimlilik o ne karizmatiklik o ne biçim insan dışı varlıklıktır yareppim ki bana böyle bi cümle kurdurtabildi. Seviyorum seni Charles. Ge bana ge.

Nate balım ya. Al eve böyle arada sırada yanağından makas al enseye şaplak falan. Yerim onu.

Dan mmm lonely boy ama sanki biraz gönlüm kaydı. Olmuş mu acaba 4 sezon sonra :D Bilemiyorum neyse. Yorumumu burada sonlandırırken bu post ile gönlümüzü şenlendiren sevgili Pink'imize öpücüklerimi sunuyorum :*

la magie de MB dedi ki...

blake'in kıyafetlerine bayıldım özellikle 1 ve 3üncüyee (:

Adsız dedi ki...

Serena'nın üstünde gördükten sonra gidip hardal rengi bi kolye alasım geldi. Pek de güzel giyinmiş bu çekimlerde, hatta ben kotunu tişörtünü bile beğendim. Ona her şey yakışıyor zaten.

Azura dedi ki...

öh! mulberry çanta 10 numaraymış.

Adsız dedi ki...

siz nate'i bana verin, bana bana bana. kameraman beni çek, beni beni beni çek.

Adsız dedi ki...

blake taş olsaymış

Adsız dedi ki...

Serena'nın ayakkabılarına bayıldım. O kotla basenleri çok mu büyük görünüyor ne. Yoksa bana mı öyle geldi Pelin ? Chuck'ı sevmemin nedenleri arasında yazlık takımları ilk 5 e kesinlikle girer. Dan'e ne olmuş böyle o kaslar omuzlar falan onu çok nadir beğendiğim anlardan biride bu. Nate her zamanki gibi kusursuz ve lütfen Serena'nın peşini bırakmasın. Chuck ve Blair'dan sonra en sevdiğim ikinci çift onlar. Biran önce 26 Eylül gelsin off

Adsız dedi ki...

evet dizi başlayınca napıcaz? keşke biraz da setten ilginç detaylar göstersen de kıyafetleri sezon başlayınca incelesek

Adsız dedi ki...

Dikkatli bakınca kotlu fotoğrafta blake lively kilo almış gibi görünmüyor mu, basenler çıkmış gibi

Adsız dedi ki...

ŞEY leighton meester new yorktaydı dediniz acaba gelen fırtınadan nasıl kurtulmuş

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar