Gönderen / 2 Ağustos 2011 Salı / 23 Comments / , , , , ,

Gossip Girl 5. Sezon Seti: Rufus, Lily ve Blair

Yeni sezon çekimlerine hemen hemen bütün oyuncular katıldı. Bir tek Chuck Bass kaldı, onun da bir sahnesi olsa da yeni bir kaç fotoğrafını görsek diye beklemekten telef olduk milyonlarca genç kız.


Görüyoruz ki Lily'nin ev hapsi bitmiş, yine her zamanki asaletiyle, zarif topuzuyla dolanıyor. Ayağındaki babetleri çekimlere mola verdiğinde giydiğini düşünmek istiyorum. Gossip Girl'de, hele de Lily'nin babet giyeceğine ihtimal dahi vermek istemiyorum!


Çakma kuzen Charlie ise inanılamayacak kadar şık görünüyor. Doğru söyle kız, yine Serena'nın elbiselerinden birini mi çaldın? 


İç güveysi damat Rufus da fena görünmüyor. Normalde takım elbiseli bir erkek gördüğümde ayak parmağımdan saç tellerime kadar bir hoş olurdum ama Rufus bu etkiyi yaratmayan tek erkek olarak tarihe geçecek. Neyse, orta yaş bunalımına girmiş ezik rocker hallerinden iyidir karı parasıyla aldığı takım elbise giymesi.


Blair'i 5. Jenny Packham Spring 2011 koleksiyonundan nefis bir gri tuvalet içinde göreceğiz. Chuck ile barışmaları şerefine giyse diye hayal etmeden duramıyorum.


Blair bu sefer de Louis Vuitton'un Resort 2011 koleksiyonundan floral bir elbiseyle çıkacak karşımıza. Bari bu elbiseyi Chuck ile barıştığında giy ya, hadi be hacıt be.

Share This Post :
Tags : , , , , ,

23 yorum:

Adsız dedi ki...

Zaten çok üzülmüştüm sezonu Chuck ve Blair ile kapamadıklarına şimdi de Blair o güzelim şeylerini giyip yalnız gezdiğinde, Chuck ortalıklarda bile görünmediğinde de güzel olmuyor tabii. Barıştırsana bunları Pelin. Yap bi şey hadi. Gelecek sezon Blair ve Dan'in sezonu olacak şeklinde korkunç şeyler okudum, izin verme Blair ve Dan'in birlikte olacağı yapış yapış, sıkıcı sahneler izlememize... Blogundan Chuck ve Blair'ın tekrar birlikte olduğu günleri de görücez inşallah.

Pinkfreud dedi ki...

Ya ben de okudum Dan'in kitabındaki Blair tasvirinden etkilenip birlikte olacaklarını. Öyle bi şey olursa yakarım Upper East Side'ı valla, izin vermem :)

Adsız dedi ki...

Heh bi Blair ile Dan kalmıştı.En son hepberaber uşuğa dalacaklar gibi.

Rufus'a hakikaten takım elbise yakışmamış, ama hakkını yeme hoş adam.

Pinkfreud dedi ki...

Hehe tabi canım gideri var :)

Judy Abbott dedi ki...

O gri elbise rüya gibi, kendimden geçtim valla. O simli pembeden sonra bunu da önce Blair sonrs Cambridge Düşesi Kate giyer mi acaba?

Adsız dedi ki...

tam olarak hangi tarihte başlıyor biliyor musun? Of Of chuck ve blair olmalı off.

Adsız dedi ki...

blair'ın topuzuna bayıldım laf aramızda

Pinkfreud dedi ki...

26 Eylül'de başlıyor sezon :)

Adsız dedi ki...

blair, mü-kem-mel.

Adsız dedi ki...

bunu da yorumlaaaa
http://starlounge.tr.msn.com/gallery.aspx?cp-documentid=158737472&page=2
http://starlounge.tr.msn.com/gallery.aspx?cp-documentid=158737472&page=3
http://starlounge.tr.msn.com/gallery.aspx?cp-documentid=158737472&page=4

Pinkfreud dedi ki...

Ya diziyi duydum ama Nina Dobrev ve canlandırdığı karakter hakkında hiçbir bilgim, fikrim olmadığından kuru kuru yazamam ki :)

Adsız dedi ki...

ama the vampire diaries cast'ine de kesinlikle el atman gerekiyor bence. ian somerhalder'lı (aslında o mr. smolderholder) yazılar yazsan, o gözlere dalsak gitsek, gözümüz göğnümüz açılsa.. diğer herkes de görsel açıdan bir o kadar doyurucu. bekliyoruz pelincim :D

Adsız dedi ki...

peliiiinn teen choice awards'ın da kazananlarını, kıyafetlerini yazarsın dimiiiii :) az kaldı malum

Adsız dedi ki...

http://justjared.buzznet.com/2011/08/02/blake-lively-leonardo-dicaprio-biking-in-nyc/?ref=topposts

Pinkfreud dedi ki...

The Vampire Diaries dizisini izlemediğimden Ian Somerhalder benim için hala Lost dizindeki Boone :)

Evet teen choice awards törenini de yazarım bi haftadan az kalmış, yine justin dolmalık biberle dolu bi tören olmasın da :))

Adsız dedi ki...

biz de öyle umuyoruz ya, öyle kategorilere katmışlar ki gerizekalı çocuğu, hakedenlerin hakkı yenmese bari

Adsız dedi ki...

Kuzen Charlie'nin giydiği Serena'nın değilse bile bi benzerini Serena daha önceden giymiş sahiden. 4. sezonun kapanış postunun ilk fotoğrafında gördüm. Herhalde ikisi de aynı tasarımcının işi. Ne giydiklerini böyle erken erken görmemizi sağladğın için teşekkürler Pink.

Adsız dedi ki...

Vampire Diaries olmasa bile başka bir dizi için de böyle kıyafet köşesi hazırlamayı düşünür müsün? Sen yorumlayınca her şey daha güzel.

Adsız dedi ki...

gossip girl'ün setinden çok ilginç kareler buldum sana nasıl gönderebilirim?

Adsız dedi ki...

neden cevap vermeden yayınladın ki

Adsız dedi ki...

ay iyilik yapalım dedik. deli mi ne

Adsız dedi ki...

Blair, gri Jenny Packham elbiseyi o dekolteye biraz zor giyer.

Pinkfreud dedi ki...

Ya telefondan giriyorum yazamadim adresi kizma anoniş :) piinkfreud@gmail.com a yollayabilirsin :)

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar