Gönderen / 10 Ağustos 2011 Çarşamba / 9 Comments / , , , , , , ,

Gossip Girl 5. Sezon Seti: Chuck & Blair

Veeeeeeee beklenen görüntüler, özlenen sahneler. Lafı hiç uzatmadan hemen konuya giriyorum. 


Evet evet yanlış görmüyorsunuz!! Bir "tuttt masaydım düşüyodun" vakası değildir umarım. Bu bakışlar rastgele bir sarılmanın ürünü olamaz. 


Hemen yeni sezonla ilgili bir kaç haber de vermeyi ihmal etmeyelim. Ne yazık ki Blair hala Prens Louis ile olan düğününü düğününü planlamaya devam ediyormuş. Fakat Chuck'a karşı hisleri yüzünden hep endişeliymiş Louis. Ya oğlum, koskoca prens olmuşsun sana kız mı yok, bırak şu Blair'i. Utanmıyo musun başkasına aşık bi kadınla olmaya?


Chuck'ı görünce asıl konumuz olan modayı unuttuk tabi. Gerçekte görsem adımı bile unuturum o ayrı. Blair'in uçları tüllü mini elbisesi Louis Vuitton Cruise 2010 koleksiyonundan.


Senin köpeeen oliyim Chuck Bass.


Kızlar kötü de bir haberim var :(( Dizide Chuck'ın başı büyük bir belaya girecekmiş. Garibimin yüzü bir gülmedi ya. Ne ana babadan, ne aşktan, ne sağlıktan yana. Topal kaldı, annesi tarafından iki kez terkedildi, Dan sümsüğünden bile yumruk yedi. Sen Chuck Bass'sin iyileşirsin.
Share This Post :
Tags : , , , , , , ,

9 yorum:

Adsız dedi ki...

huck üzülmesin ya o hep mutlu olsun :(

Adsız dedi ki...

peliiiin burada da çok iyi fotoğraflar var: http://justjared.buzznet.com/2011/08/10/leighton-meester-ed-westwick-upper-west-siders/

Adsız dedi ki...

o fotoğraflar diziden kareler değil bence, leighton ve ed'in setten gerçek hayattaki samimi görntüleri. çünkü blair asla parmak arası terlikle gezmez. alttaki topuklu ayakkabı giydiği karelerde de mesafeliler zaten.

Adsız dedi ki...

Chuck yavrum gerçekten de nasıl aşık aşık bakıyor öyle. Bir de takımını giymeden ütületseymiş daha iyi olurmuş tabii.

Adsız dedi ki...

blair'ın saçlarına noolmuş öyle? ortadan ayırdığı için mi öyle gözüküyor?

Adsız dedi ki...

ayy blairin elbisesine bayıldım bayıldım bayıldımm

Adsız dedi ki...

yalnız cidden o görüntüler ed ve leighton'a da ait olabilir

la magie de MB dedi ki...

bir adam ancak onun kadar hııınzır bakabilir :)

Merve dedi ki...

Bir arkadaş Blair'in çekimlerde asla parmak arası terliklerle gezmez demiş ama daha önce de blake'in ugg botlarıyla çekim yaptığı (bu arada üstü abiye elbiseydi)fotoğraflar yayınlanmıştı.Üstten çekim yaptıklarında altlarına istediklerini giyiyorlar;)

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar