Gönderen / 11 Ağustos 2011 Perşembe / 11 Comments / , , , , , , , ,

Gossip Girl 5. Sezon Seti: Çekim Araları

Daha dizi başlamadan gün gün, sahne sahne giydikleri kıyafetlerin hepsini inceledik, dizi başlayınca ne konuşacağız bilmiyorum. Bugün de oyuncuların sete gelip giderken giydiği kıyafetlere bakalım dedim.


Şüphesiz ki insanı en çok şaşırdan Ed Westwick. Dizi boyunca takım elbise ve saten robdöşambr dışında başka bir kıyafetle göremediğimizden çekime gelirken giydiği bu normal kıyafetler içinde daha da bir hoş göründü gözüme. Demek Chuck Bass karizması dışında Ed'in de havası başkaymış. Kulaklığına kurban olduğum.


Leighton Meester'ı günlük kıyafetlerle görmeye oldukça aşinayız. Oyuncu kimliğinin yanı sıra şarkıcılık da yaptığından sahnede farklı, dizide farklı, günlük hayatında apayrı. Leighton Meester New York'da yapılan çekimlere kot şortu ve Adidas sweatshirtüyle gelmiş. Altı kaval üstü şişhane. Kızım bu kadar üşüyorsan ayaklarına çorap giy, yoksa çocuğun olmaz.


Amerika'nın yeni nesil moda ikonu olan Blake Lively'nin dizi kıyafetlerini günlük seçimlerinden daha başarılı bulduğumu söylemem lazım. Tamam ne giyse yakışıyor da, bazen kötü giyindiği de oluyor. Ağustos ortasında yapılan çekimlere mini elbisesi ve beyaz hırkasıyla gelmiş. Serena'yı Blake'den daha çok seviyorum galiba.


Penn Badgley'yi başka bir rolde tanısam şu an senin o şortunu yerim falan yazardım kesinlikle ama Dan Humhrey rolünde tanıyınca hep sünepe hep ezik gibi geliyor. Umarım dizide de askılılar, şortlar giymez de keyfimizi kaçırmaz.

Share This Post :
Tags : , , , , , , , ,

11 yorum:

Unknown dedi ki...

Sünepe münepe ama Dan daha tatlı yaa :)

sibel dedi ki...

yaşasın en yeni gossip girl haberleri :))) chuck ozaman çak çak

Adsız dedi ki...

Ed' in elindeki çanta ne öyle yaa :D

Adsız dedi ki...

ed westwick gördüğüm andan beri şoktayım chuck bassı böyle görmeye alışık değiliiz

We are the Hippies dedi ki...

ay bi garip geldiler gözüme.. alışık değilim bunların salaş, rahat hallerine.. özelikle blair..

Adsız dedi ki...

penn cok tatlı :)

..trend Pınar'ı.. dedi ki...

ed muhteşem de azcık epilasyon ihtiyacı var.. tabii kravat papyon takmak için hep yaka kapalı anca görebildik tüylerini kıllarını :))

kııızzz Leighton'un boyu mu uzamışş? kıskançlığımdan "aman onun boyu kısa" deyip duruyodum bana yaklaşmış hatun sankim :(

Blake de "nası olsa saçımı makyajımı yapıolar" diyip salmış çayıra mevlam kayıra.. bak vallahi soğur leo senden kandırmış bu sarı gacı beni der görürsün ;)

anam bu Penn bana nedense Gaffur'u hatırlattı bugün.. eziklik akıyo üstünden 4 sezon oldu bi türlü ısınamıyorum çocuğa.. tletinin kol altlarına bak yarı beline kadar açık.. üff kapatıyorum bakamıcam daha fazla..

xoxo beni özleyin anacıımm baaayy :))

Adsız dedi ki...

GG başlasın artık çok sıkıldım.Başka dizilere sarıyorum onlarda bitio.Ayrıca leightn bence çok doğal ve ne giyse yakışıyor diyorum.

Adsız dedi ki...

Ed'e çuval giyse de yakışır Pelin ya :D New York da hava soğuk galiba ? Dan'in kıyafetini boşver de o kaslar o vücut ne öyle :O

Adsız dedi ki...

hay allahım ne kadar tatlılar hepsini ya ağızlarını burunlarını ısırasım var

Esin dedi ki...

Efendim,

Çok bilmişlik taslamaya niyetim yok, bunu belirtmiş olayım önceden...

Leighton Meester; kot şort üzerine kapşonlu altına da parmak arası terlik giymiş ya hani bu bir Amerika kültürüdür. Gün içerisinde dört mevsim yaşandığından kapşonlular eksik edilmez. Bununla birlikte üste sağlam birşey giyildiğinde üşümezsiniz. Nereden biliyorum? Aylarca NY ve Seattle'da yaşadığımdan.

Hemen çakmayalım yani hatuna :)

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar