Gönderen / 18 Temmuz 2011 Pazartesi / 6 Comments / , , ,

Victoria - David Beckham Çiftinin Yeni Çocuğu: Harper Seven Beckham

Onların her şeyleri olay. Atıkkları her adım takip ediliyor. İçtikleri suyun markasından, evlerindeki yatak odası sayısına kadar her şeyleri didik didik ediliyor. Her şeyleri ama her şeyleriyle ikon bir çift. Yıllar geçse de, orta yaşın üzerinde olsalar da hala idol olarak görünüyorlar. Onlar David ve Victoria Beckham çifti. 


Kraliyet düğününde prens ve prensesi bile gölgede bırakan bu çiftin muhteşemliğini, havasını suyunu sonra konuşuruz zira çok daha önemli bir konu var şimdi. Doğdu doğacak derken 4. çocukları da dünyaya geldi. 


Doğumdan henüz bir kaç gün önce çekilmiş bu fotoğrafta Victoria Beckham sadece karın bölgesine aldığı kilolar ve her zamanki incecik bacaklarıyla dikkat çekiyor. Çocuğu karnına büyütenlerden değil, hop diye yutangillerden bu da. Küçük Prensdeki fil yutmuş boa yılanı gibi duruyor Victoria Beckham.


Minik Harper Seven'ın ilk fotoğrafı. Koskoca David Beckham bile "Ben böyle bakmıyomuşum gibi yapıyım sen de çek." pozu vermiş. Bebeğin ilk fotoğraflarını basına fahiş fiyatlarla satmak yerine adamın kendi Facebook sayfasına koyması ayrıca hoşuma gitti. 


Harper Seven ve annesi Victoria'nın ilk fotoğrafı da yine David Beckham tarafından Facebook'da paylaşıldı. Harper ismini annesi sevdiği için, Seven ismini ise yılın 7. ayında, haftanın 7. gününde, sabah 7'de, 7 pound olarak dünyaya geldiği ve babasının Manchester United ve İngiltere milli takımında forma numarası 7 olduğu için almış.


Abileri Brooklyn, Romeo ve Cruz minik kardeşleri Harper Seven'ın doğumuna çok sevinmişler. Bu arada isminden midir, cisminden midir nedir bilmem ama kardeşlerin en havalısı 8 yaşındaki Romeo gibi duruyor.


3 erkek çocuğun ardından dünyaya gelen bu minik kız çocuğunun yerinde olmak vardı. Suri Cruise ayağını denk alsın, yepyeni bir ikoncan, yüzyılın fashionistası geliyor haberi olsun.

Daha ne diyelim artık, sağlıklı büyüsün, annesini babasını üzmesin, insanı sübyancılığa özendiren abisi Romeo biraz daha büyüyünce numarasını versin.
Share This Post :
Tags : , , ,

6 yorum:

..trend Pınar'ı.. dedi ki...

anaaamm kundaklamışlar ya çocuğu :) ben bize özel sanıyodum :))

Adsız dedi ki...

Onu bunu anlamam da David Beckham tam tipim. Çoh yakışıklı Allah kahretmesin!

lilm dedi ki...

Romeo tam olarak David & Vicky karışımı olmuş. En iyi yaptıkları şey olsa gerek. David'in içinde yatan ergeni çekindiği fotoğraftan görüyor olsak bile adam mükemmel. Vicky hakkında yorum yapamayacağım zira çarpılmaktan korkuyorum. Teşekkürler.

Wear A Smile! dedi ki...

ben de tam seven ne yaa diyecektim ki cevabımı aldım..
benim çocuklarım da ayın 14'ün de doğmuşlardı, göbek adlarını ondört koyduğumu düşünsene.. :Phttp://wear-a-smile-wear-a-smile.blogspot.com/

Sweety dedi ki...

sanırım okuduğum en iyi blog buydu!ve en komik.Allah razı olsun dksjdlskdk

Sweety dedi ki...

Sanırım okuduğum en iyi blog buydu!Ve en komik.Brooklyn'in neden bir kere ismi geçti yazar?Herneyse allah razı olsun kjdldjdlkd

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar