Gönderen / 21 Temmuz 2011 Perşembe / 7 Comments / , , , , ,

Sarah Jessica Parker Vogue US'in Ağustos Sayısı Kapağında

Şimdiki gençlerin stil ikonu, idolü olan televizyon yıldızı nasıl ki Blake Lively (Serena Van Der Woodsen) ise, bizim gibi yaşı biraz geçkince olanlarınki de Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw)'dı. Geçmiş zaman kullandığıma bakmayın, dizi bittiği için öyle dedim. Yoksa kendisi her devrin insanı. Dizide canlandırdığı karakterin yanı sıra gerçek hayatta da tarzını son derece sevdiğim, bayıldığım bir kadın Sarah Jessica Parker.


Sex and the City'yi defalarca izleyip, hatim etmiş biri olarak onu Vogue US'in kapağında görmek ayrı bir mutlu etti beni. Ağustos'un ortasında Burberry Prorsum Fall 2011 koleksiyonundan kışlık bir manto ile kapakta yer alsa da SJP candır, canandır.


Derginin içindeki fotoğraflar ise muhteşem. Bu ay D&R'ları gezip Vogue US edinmek farz oldu. Röportajında Gerçek hayatta Carrie Bradshaw ile hiç alakası olmadığını, ayakkabı ve moda delisi bir insan olmadığını belirtmiş Sarah Jessica Parker. Biraz da Carrie etiketinden sıyrılmaya çalışırcasına kocasını, bebelerini toplayıp dergiye poz vermişler.


40'lı yaşlardan sonra 3 çocuk annesi olmanın zorluklarını Chanel Restort 2012 koleksiyonundan sarı bir takım ile anlatmış. Her ne kadar Carrie ile ilgim yok dese de, onu Chanel içinde, Vogue American'ın sayfalarında görünce kalbim güp güp attı.


Allah üç çocukla yardımcısı olsun Carrie'ciğimin. Bu arada Sarah Jessica Parker'ın 2009 yılında dünyaya gelen ikizlerini taşıyıcı annenin doğurduğunu biliyor muydunuz?


Başbakanın 3 çocuk çağrısına kayıtsız kalamayan Sarah Jessica Parker kalabalık bir aile olmaktan çok mutluymuş. Ailecek vakitlerinin çoğunu eşi Matthew Broderick'in çocukken yazlarını geçirdiği İrlanda'nın County Donegal bölgesindeki evlerinde geçiriyorlarmış.


-Üç çocuğum olsa da eşimi ihmal etmem, en son tasarım kıyafetleri giyip gittiğim her davetin yıldızı olurum pozu- vermeyi de ihmal etmemiş. Yakışır Sarah'cığıma. Yalnız orijinali diz altı olan elbisenin Sarah Jessica Parker'da uzun tuvalet gibi durmasının nedeni boyunun kısalığı mı yoksa özel bir tadilat mı geçirmiş anlayamadım.
--
Sarah Jessica Parker'ı inanılmaz buldum ben bu çekimlerde. Onu böyle Chaneller içinde görmeyi özlemişim. Ya siz?
Share This Post :
Tags : , , , , ,

7 yorum:

New York Lover D. dedi ki...

Al benden de o kadar! Yaşım biraz geçkin olmasa bile :) benim idolüm her zaman SJP! :)

newyorklover-d.blogspot.com

Wear A Smile! dedi ki...

ay ay bayıldım!! :)))
ben senden daha geçkin olduğum için daha da bi sahipleniyorum sanırım SJP'yi..

bu arada puantiyeli elbiseye ölmekle meşgulken boyuyla ilgili yorumunu gördüm ve ayrıca koptum :))) bence de haklısın, 1,50m filan boyu olduğu için elbisenin onda uzun durması normaldir, ama öyle daha güzel olmuş, modelin üstündeki boy çok absürd.


http://wear-a-smile-wear-a-smile.blogspot.com/

Pinkfreud dedi ki...

Aslında boyu 1.60 küsürmüş ama biz onu hep Mr. Big'in yanında gördüğümüzden normalden de ufak olarak algılıyoruz :))

..trend Pınar'ı.. dedi ki...

azcık cıvıl cıvıl beklerdim, satc'deki gibi..

Adsız dedi ki...

O kadar mutlu oldum ki sonunda bir SJP post'u yaptığına. Çocukluğumdan beri Carrie hayranıyım, Blake Lively v.s. Sarah Jessica Parker'ın yanında amatör kalıyor. Ayrıca bu Vogue'un "Age Issue" denilen sayılarından, ve SJP Mayıs 2010'da da aynı pozla Vogue Age Issue'ya kapak olmuştu.
Teşekkürler Pink:)

sibel dedi ki...

heh sende bir satc hayranı olduğuna göre bi şey sorayım inş biliyosundur ex and the city bölümünün sonunda çalan şarkı hangisi biliyomusun acaba hani mr big e nişanlandığı carrie nin de big e kadının çok tatlı hubble diyip giderken ki ???

Ulq Ulq dedi ki...

ikizleri taşıyıcı anne doğurdu diye -nedense- kendimce gıcık olmuştum. sonra 'kendim doğurabilmeyi çok istedim ama olmadı bir türlü' dediğini okuyunca utanmıştım.

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar