Gönderen / 22 Temmuz 2011 Cuma / 8 Comments / , , , , ,

Mila Kunis ve Justin Timberlake'den Yeni Film: Friends With Benefits

İki tane birbirinden çok sevdiğim ünlü şahsiyetin, kasıntı olmayan, eğlencelik bir filmde bir araya geldiğini görmek ne güzel oldu bu havananın 1542 derece olduğu şu günlerde. Justin Timberlake zaten gençliğimden beri hastası olduğum bir abimiz, Mila Kunis ise Black Swan ile şöhretine şöhret katsa da ben kendisini Forgetting Sarah Marshall filminden beri severim. 


İsminden de anlaşılacağı üzere -çıkar- ilişkisine dayalı bir arkadaşlığın aşka dönüşmesini izleyeceğiz sanırım. Friends With Benefits Amerika'da 22 Temmuz 2011'de yani bugün, Türkiye'de ise 7 Ekim 2011'de girecek. Yuh anasının...... diye başlayan küfürler etmek istiyorum. İnsanı zorla internetten izlemeye itiyorlar.


Aslında 2011'in Ocak ayında vizyona giren Natalie Portman ve Ashton Kutcher'ın başrollerini oynadığı No Strings Attached filmi de hemen hemen aynı konuyu işliyor. Aynı yıl içinde, aynı konulu filmi çektikleri için oldukça fazla eleştirildiler fakat ben Natalie Portman'ı bu tür romantik komediler için fazla mıymıy bulduğumdan mıdır nedir pek beğenmemiştim No Strings Attached filmini. Mila ve Justin çiftininki daha eğlenceli bir film olacak gibi geliyor. Hadi bakalım Black Swan, White Swan'a karşı.


Mila Kunis, filmin New York premierinde Lanvin Resort 2012 koleksiyonundan alev gibi bir elbise giymeyi tercih etmiş. Elbisenin boyu dışında her şeyine bayıldım. Kendisine yakışan modeli, rengi, ne giyeceğini çok iyi biliyor Mila Kunis.


Elbisenin alt kısmı görünmediğinde Mila Kunis'e aşık olmamak mümkün değil. Ama o daracık kalem etek modelli alt kısmı fenalıklar geçirtti bana. Justin Timberlake de, erkek modasının öncü isimlerinden Simon Spurr takım elbisesi içinde pek yakışıklı görünüyor. Tütütü maşallah.


Filmin Meksika'da yapılan basın toplantısı için çift toplamış bavullarını ta oralara kadar gitmişler. Bu Meksika'lılar da tam Türk kafalı olacak ki, bu ikiliyi Deniz Kuvvetlerinin yemeğine davet etmişler. Mila Kunis'in Meksika'da giymeyi tercih ettiği bu süper mini, görünce ufak çaplı bir aşk yaşadığım elbise ise Monique Lhuillier.


Sizce de çok tatlı bir çift olmamışlar mı? Her yanyana gördüğü ünlüyü sevgili sanan tiplerden olmak istemem ama bu ikili gerçekten birbirine çok yakışmış. Justin Timberlake Cameron Diaz gibi ninem tipli kadınlarla olacağına ne yapsın ne etsin Mila'yı kendine aşık etsin.
--
Google'a "Mila Kunis sevişme" yazıp, bir şekilde benim bloguma gelerek elbise boyu tartıştığımızı görüp de hayal kırıklığına uğrayacaklar için de şimdiden üzgünüm. 
Share This Post :
Tags : , , , , ,

8 yorum:

Adsız dedi ki...

yazılarına bayılıyorum süpersin keşke daha önceden keşfedebilseymişim blogunu

ELA dedi ki...

Daha yeni işe geldim belki bi ümit gece bi post yazmışsındır diye açtım ve bunu şimdi yazdığını görüp çok mutlu oldum. hoş bir filme benziyor gidip görmek lazım. bence de milanın elbisesinin alt kısmı fenalık geçirtecek kadar korkunç!

Nehir dedi ki...

Bu kadın biseksüel yapacak beni. Milaaa <3 :D Mavi elbisesi çok iyi. Galada giydiği kıyafet de daha iyi olabilirmiş.

JT salağı da neden albüm yapmıyor diyordum Mila gibi hatunla film çekerse tabii ki müziği unutur bu adam. :D

Son cümlene koptuğumu belirtmek isterim alskdjfhjkld :D

Adsız dedi ki...

filmi daha izlemeden aşık oldum. justin'la mila'nın uyumu gözlerden kaçacak gibi değil, harikalar, çok yakışmışlar, bayıldım! filmi de merakla bekliyorum, trailer'larını çok beğendim çabucak izlesek keşke.

Adsız dedi ki...

hahah hakketen ya justin ve cameron ne kadar da yakışmıyolardı

evrim dedi ki...

Mila kunis harika ama justinden fena biktim, hele bad teacher gibi bir igrenc filmden sonra boykotladim onu :D
http://maffionista.blogspot.com/

sibel dedi ki...

jesica biel le barışmışlar mila hayal oldu yani,ayrıca jesica biel cameron diazdan daha nine gibi yani yaşı genç ama çok donuk kız yahu cameron sempatik hareketli cıvıl cıvıl jesica bieli cebinden çıkarır justin ne buldu bu haminne j.biel de anlamadım

Nerissaa dedi ki...

Justin'le inanılmaz yakışıyorlar yaa. Ağzım açık kaldı. Hayatım boyunca bu fotografa bakabilirim...

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar