Gönderen / 14 Temmuz 2011 Perşembe / 6 Comments / , , , , ,

Elizabeth Hurley Gossip Girl 5. Sezon Setinde

Geçtiğimiz günlerde Gossip Girl 5. sezon setinden ilk kareler yazısında bahsetmiştim Elizabeth Hurley'nin 5. sezonda Gossip Girl'de yer alacağını. İşte kendisinin çekimden ilk görüntüleri düştü önümüze. 


Henüz nasıl bir karakteri canlandıracağı konusunda pek bir bilgi olmasada diziye sonradan katılan her karakter gibi alavere dalavere peşinde olacakmış gibi geliyor. Neee bi dakka? Yanlış mı görüyorum yoksa ikinci karede Nate'e mi yavşıyor? Nate'in olgun kadın fantezisi malum. Yavrumun ne Blair'den, ne Serena'dan ne başka birinden hiç yüzü gülmedi. Bu teyze de seni çok üzecek Nate, Pink dediydi dersin.


Çok geçmeden ikinci sahnede görüyoruz ki şapşal Nate yüz vermiş bile bu bacıya. Ama Allah için Elizabeth Hurley'de insan değil sanki bir melek, bir tanrıça. Hoş bu kırmızı elbisesiyle melekten çok bir şeytanı andırıyor ama olsun. Yakışır Elizabeth ablama. Götürrrrrr.
--
Yeni haberler geldikçe yazmaya devam :) Yoksa bu üç ay hayatta geçmez.
Share This Post :
Tags : , , , , ,

6 yorum:

We are the Hippies dedi ki...

bu dizi için bence çok iyi bir seçim Hurley...

Adsız dedi ki...

çekim yapılalı daha 24 saat olmadan en güzel detaylarla bloguna koymuşsun. en sevdiğim moda blogu (L)

Unknown dedi ki...

Pinkfreud, Elizabeth Hurley'nin canlandıracağı karakter hakkında bilgiler var :)

Oyuncu Elizabeth Hurley ise medya patronu Diana Payne olarak bir çok bölümlerde çıkacak karşımıza. Karakteri "seksi, akıllı, kendi kendini yetiştirmiş bir medya patronu ve her yönüyle hesaba alınması gereken biri" olarak tasvir etmişler. Aynı zamanda Diana'nın Upper East Side'da sahneye çıkmasından sonra tüm karakterlerimizin yaşamı değişeceğini özellikle de Gossip Girl'ün kendisinin hayatının değişeceği belirtilmiştir.

Alıntı= http://merakliece.blogspot.com

http://merakliece.blogspot.com/2011/07/gossip-girl-5-sezon-setinden.html

Pinkfreud dedi ki...

Aa senin postunda süper bilgiler varmış, teşekkürler Ece :)

Adsız dedi ki...

yahu nathaniel'ıma da yazık, günah. herkesi elinden geçiriyor çocuk, hayır bi de duygusal chuck gibi de değil. dönsün serena'sı nate'ine.

sibel dedi ki...

konuyla alakası yok ama bu hatunun ayakları nekadar bakımsız öyle , kuruluktan mumya ayağı gibi olmuş tırnaklarda oje vs yok yani demem o ki gündelik hayatta olsa ok de öyle ikonik bi dizide olmamış yanlışsam yanlıssın diyin

Fotoğrafım
Sorun bende değil Sende, Sorun Bendeymiş, Beni Hep Sev ve Mualla'ya Sor ve Türk Kızının 50 Tonu kitaplarının yazarı, 2011 Blog Ödülleri moda blogları 1.'si "bi kot bi tişört"ün sahibi, bir kitap okuyup hayatı değişmeyen, onun yerine bir kaç kitap yazan ama hayatı hala değişmeyen Pinkfreud'un blogu... İletişim: pinkfreudinfo@gmail.com

Instagram

Muallaya Sor #15

Ben size ne dedim, artık her hafta "Muallaya Sor" yazıcam dedim. Buyrun söz böyle tutulur, istikrar reis olarak hayatıma devam ed...

En Popüler Yazılar